89387
PlayStation3
  • CHEAPBOY
    #32971
    Ez attól is függhet, milyen stílust szeretsz még?

  • CHEAPBOY
    #32970
    Itthon meg már éppen hogy lehet kapni... elvétve csak...

    De elvileg nyáron jön a 80as ide is, s abban újra lesz PS2 gémpléj.

  • BJB
    #32969
    60-as viszi a PS2-es játékokat, kártyaolvasó benne. Külföldi fórumokon azt írják jobb mint a 40-es.(Bár nem tudom miben)
    De idővel nagyon értékes lesz, Japánban már megnőtt az ára!
  • mikuc
    #32968
    Full veziom van. De azzal is csinálja. Persze a demoval is csinálta.
    Csak nem jöttem rá miért?!
  • mrzsul
    #32967
    Hy! Ha érdekel a zene akkor guitar hero, főleg ha haverokkal jókat akartok játszani. Ha pedig jó akciójátékot akarsz hosszú időre akkor GTA4.

    Nekem mit ajánlanátok??? Van FIFA08am azért vettem hogy haverokkal tudjunk játszani egymás ellen. Még egy olyan játék kéne amivel többen lehet jól szórakozni. Vmi javaslat???
  • SD456
    #32966
    Hi all!

    Szerintetek mit érdemes venni Guitar Hero 3-at vagy inkább megvárni a GTA IV-t?
  • EmThor
    #32965
    a full jobban teljesít ilyen téren!
  • farrrrkas
    #32964
    Bárki akinek net problémája van vagy "túl messze van a kábel" fogja magát és vegyen egy wifi rútert (10rongy) és semmi parája nem lesz... én amikor megvettem 40gb-os vasat nagyjából 30 másodpercig állítottam netet rajta, ennyi idő alatt írtam be a jelszót... azóta hozzá se nyúltam és kb. mega/sec megy rajta...
  • mikuc
    #32963
    Valaki játszik a Lost Planettel multiba?
    Ha igen akkor esetleg szolgálna infoval, hogy neki is olyan nehezen csatlakozik a partikba? Jó ha huszadszorra sikerül csatlakoznom. :-(
    Sokszor van ha esetleg sikerül akkor meg kezdéskor ledob. :-(

    Köszi
  • OliApa
    #32962
    Hát ja. Még nem találkoztam olyannal, amelyiknek ez nem sikerült...
  • ballor
    #32961
    Mint minden winchester.
  • OliApa
    #32960
    Betelik...
  • mrzsul
    #32959
    Hát jelenleg szerintem a legnagyobb gond a net. Mert van aki még mindig nemtudja megcsinálni rendese, köztük én se. Amúgy semmi extra gond nincs a 40 gb-os modellekkel. Szerintem ha játékokra használod és néha húzol le PS storeról demót vagy trailert akkor elégnek kell hogy legyen a 40 gbos verzió. Amennyivel meg többe kerül a 60as annyiért meg már majdnem veszel egy 120gb-os usbs hard discet
  • Jacsó Viktor
    #32958
    :) ugyis jó :)
    és 40 gb-os modell-nél milyen gondok forudlnak elő?
  • mrzsul
    #32957
    Vegyél 40 GBosat + egy USBs kártyaolvasót
  • Jimanszky
    #32956
    Úgy érti,hogy régen volt valami gond valamelyik sorozatszámos modellel még a 60gigásnál..
  • SlickAdam
    #32955
    nem hibás egyik se
  • Jacsó Viktor
    #32954
    fiuk! megtudjátok mondani hogy milyen szériaszámok hibásak?
  • Jacsó Viktor
    #32953
    köszi a válaszokat de 60 gb-os nincs sehol:(
  • mrzsul
    #32952
    40 GBs jobban fagy mint a 60as??? Én még nem tapasztaltam és azt se hogy szaggatna játék közben és nem is értem miért csinálná, hisz a Hardwer a meghajtó minden ugyanaz csak a Hard disc más. Nagyobb és ennyi.
  • fsgh
    #32951
    tuti.
  • mrzsul
    #32950
    Nah szóval: Játék PS3ra a közeljövőben lessz dögivel. Sőt már most is vannak nagyon jók. A megbízhatóságról annyit hogy ahogy gondoskodnifogsz róla, olyan megbízható lessz. Irányítás XBox és PS3 esetében is kényelmes szerintem, bugok nincsenek vagy csak minimálisan, lefagyás előfordul, de nemsűrűn(pl. nekem még nemfagyott le csak a net végett, amit még mindig nemtudok belőni). Hát a PS3 nem olcsó, de szerintem időtállóbb mint az XBox úgyhogy azt a többletet simán megéri márcsak a blue ray miatt is. Ha memóriakártyát akarsz akkor a 60GBos verziót kell megvenned mert a 40esben nincs. Xboxban meg nemtom hogy van e. Mindenesetre hosszas gondolkodás után én PS3at vettem az még szerintem kibírja vagy 5-6 évig de az XBox a maga DVD olvasójával már ma kezdhet gondolkodni hogy mit kezdjen magával.
  • Jimanszky
    #32949
    Nincs jatekaim.hu-n?????Tuti?
  • Jacsó Viktor
    #32948
    és 40 gb-os modellek többször lefgaynak,bugosak, néha beszaggathat:S
  • fsgh
    #32947
    baromi kevés helyen van...576-ban pl nincs is kiírva se...(nem mintha onnan akarnám megvenni...)

    a játékaim.hu-n sincs:S
  • SD456
    #32946
    Hi!

    Ha olcsóbatt akarsz akkor 40GB os modell, igaz ebben nincs kártya olvasó, de szerintem nem nagy hátrány, viszont a 60GB os modellben van kártya olvasó de 1. az, hogy ez drága a 2. pedig az, hogy szinte sehol sem lehet már kapni. Játék most lesz bőven. (PL.: GTA IV, GT5P) A PS3 megbizható is szerintem, nekem még csak 1x fagyott de az is szerintem azért volt mert sok minden csináltam egyszerre.
  • Jacsó Viktor
    #32945
    Sziasztok!Venni szeretnék konzolgépet!
    elvárásaim:
    Játék:FPS,akció,autós(off roados olyan mint motostrom ps3-nél), sport(box,fifa stb)
    Gép: megbizható, sok -sok játék jöjjön közel jövőben,kényelmes irányitás,nincs bug,nincs lefagyások,nincs szaggatások :S ,2 joyyal... élvezetesen lehet jáccani kettesben(nem live-n) hanem osztottképernyős autósnál stb..., olcsó legyen az ára
    Film: egyáltalán nem érdekel konzolokra
    Live: az se érdekel mert fizetni kell :S vagy nem nagyon szeretek netezni(mert mesze van tölem a netkábele:D)

    ha Ps3-at válaszoltok akkor milyent vegyek? 40 Gb-os vagy 60gb-osat?
    Ps2 játékok nem érdekelne...,+ memóriakártya nem ártana fényképeket nézegetésre..
  • mrzsul
    #32944
    Hát a GT ha csak fele olyan überállat lenne mint amilyen akkor sem lenne ellenfele. Esetleg a Forza de az meg XBoxos és a nyomába sem ér a GT5 nek. Need for Speed meg elvan ................ Ez van sajna. GT 5 a király. Ja amúgy mennyibe kerül nálatok??? ( én szlovákiából vagyok)
  • zsalesz
    #32943
    Van akinek semmi sem drága...
  • VRSDM
    #32942
    jajj ez milyen szöveg már? 10évvel ezelőtt is volt keréknyom...
  • Chris Lowe
    #32941
    Sajna pont fordítva, némelyik gyengébb mint képcsöves tévén, bár azért használható lcd-n is.
  • Chris Lowe
    #32940
    Azért nincs benne keréknyom, mert ilyen überállatul néz ki. Kavicsfelverődés sem lesz a szélvédőn, sőt fekete macska sem fog átszaladni az autó elött a játékban.
    Tanuld meg: nem lehet mindent egyben akarni!

    Egyébként meg akinek a keréknyom kell az játszon Burnout-ot.
  • zsalesz
    #32939
    Emberek! Még nem próbáltam a ps3-am ps2-es játékkal. Érdekelne, hogy észrevehető-e valmi változás, esetleg szebb képet eredményez? Vagy pont fordítva, egy lcd tévén inkább pixeles lesz?
    Várom az észrevételeket.
  • Jimanszky
    #32938
    Csáó!
    Most jelent meg márc. 13 körül:)
  • zsalesz
    #32937
    Mert akkor a GT6-ban nem lenne semmi újítás!:)
  • VRSDM
    #32936
    nem akarnék kötözködni nincs is konzolom csak betévedtem, de az überállat (énis így gondolom) kinézetű gran turismo-ba miért nincsen keréknyom? :$
  • fsgh
    #32935
    Valaki nem tudja mikor jelenik meg ps3-ra a Pes2008? Mert sehol se találok róla infót...
  • Norbi7
    #32934
    hello! a shopto-n akarok regisztrálni de nem enged tovább telefonszám megadása nélkül. az úgy jó ha a vezetékes helyére írom a mobil számom. valamint hogy írjam a számot be mert +44 már ottvan, utánna csak 06 nélkül írja, be a számom. köszi
  • Chris Lowe
    #32933
    MetalGearSolid márc.21-töl megvehető a japcsi store-ról. Természetesen a ps1-es klasszikus, játszható ps3-on és psp-n is!
    Sok ilyen nagy név kellene. Pl. Silent Hill, GranTurismo, Tomb Raider, Abe stb.
  • SlickAdam
    #32932
    nekem még nem jeleztek Condemned-el kapcsolatban, pedig az is ma jelent meg elvileg. pénzt meg már vagy 1 hete levonták...