89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #33011
    Szóval tények és adatok:)
    Dark Sector PS3-ra:
    Game: 37.99 font tokkal vonóval, jár hozzá előrendelési ajándékként egy Dark Sector COMIC. Elvileg UK Only. No de a pontkártya is, szóval kiváncsi vagyok megkapom e.
    Shopto. 34.99 a Dark Sector PS3. Képregény nincs.

    Ergo ha nem küldi tényleg a game a képregényt, akkor innentől Shopto kell.
  • Foxhound1980
    #33010
    Na hát az elég korrekt.
  • Nexxuss
    #33009
    ja igen:) signed:) Úgylátom kimaradt a lényeg:) Szóval csak alárással megy a dolog.
  • Foxhound1980
    #33008
    De mi a lényeg a Shop to-s vásárlásban? Signed mailként jön a cucc vagy mi?
  • Nexxuss
    #33007
    jaja, de most a melóhelyem itthon van mert államvizsgákra készülök:) De így tény hogy biztonságos. Nem lehet az hogy a posta nyujja le, aztán rád kenik. Ha a GAME küldi a képregényt a Dark Sector mellé, akkor az extrákat tőlük rendelem. Ha nem, akkor már csak Shopto.
  • gazgoblin
    #33006
    Jericho-t most nyomo..nekem bejon...kicsit figyelni kell az embereidre (egy reszuket mindig hatrebb hagyni) es akkor nem hal ki a party fel perc alatt
    (magyaran aki valami sima agyatla lovoldere vagyik az mast nyomjon)
  • gazgoblin
    #33005
    rendeld a cuccot a melohelyedre en azt szoktam....
  • Nexxuss
    #33004
    na feladták 10.30kor ma. Viszont a Jericho az megjött. Csak nem voltam itthon, így 6 után tudom a postán átvenni. Viszont az jó, hogy nem veszhet el így a csomag. Izé elveszhet, de téged kár nem fog érni. Szóval ez nagyon nagy előny a Shoptonál. kiváncsi vagyok milyen csomagban érkezett meg.
  • SD456
    #33003
    Hi all!

    Home tényleg most 19. lesz elérhető? Valaki ilyesmit olvastam régebben itt a topicban. Közben eldöntöttem, megvárom a GTA IV-t. A Guitar Hero 3-at már végigvittem PS2 őn és PC-n. (Sajnos kontroller nélkül, azt nem tudtam beszerezni.)
  • CHEAPBOY
    #33002
    Elvileg igen, az amcsiban biztos, hogy az EUsban is -e azt nem tudom biztosra mondani.
  • grayfox
    #33001
    sztem semmi baj nincs vele, a lényeg, hogy hátul szellőzzön!
  • hellnight
    #33000
    Üdv!
    Valaki tudna segíteni nekem?
    Egy olyan emberre lenne szükségem aki regisztrálva van a videogamesplus.ca oldalon. Ugyanis szeretném megvenni, megrendelni a tegnap kiadott Metal Gear Solid Essential Collection-t. Csak nekem nincs dombornyomott bankkártyám így nem tudok neten keresztül vásárolni.
    Konkrétan erről lenne szó:
    MGS_EC

    Igaz, most nézem még Preorder státuszban van a játék valamiért.
    No de mind1. Szóval szeretném, ha valaki megrendelné nekem ezt a kiadást. Természetesen a játék árát előre utalnám, minden egyéb költségekkel együtt. Aki tud segíteni az kérem PM-ezzen rám, vagy küldjön mailt.

    Előre is köszönöm.
  • HAF Rigel
    #32999
    mi a baj a függőleges állással ? Nekem is van egy alapzatom picit más de így áll bennne. Eddig nem volt gond.
  • Zodd
    #32998
    Ez azt jeleni, hogy az Echochrome kint van a JPN store on?
    Ha igen mikor lessz kint az USA-n?
    Nem igazán akarom japánul hallgatni az utasításokat. :)
  • EmThor
    #32997
    szerintem elfogyott... fasse tudja na, karácsony után szoptam 1.5 hetet uncharteddel
  • EmThor
    #32996
    professional baseball spirit 5 video + teljes (1800 yen) echochrome jpn store
  • EmThor
    #32995
    grat, asszem ez világít is. bár én a hőleadás + lemez miatt nem tartanám függőlegesen
  • fsgh
    #32994
    a GT5p-vel lehet 2en is játszani?:o
  • Csabesz100
    #32993
    Hát ez megmyugtató egy kicsit! Mondjuk a GT5-ről van szó, szóval biztos nem csak én vagyok így! :-)
  • Norbi7
    #32992
    Na vettem egy szép tartót, a MM-ben 3.300 pénz volt.
  • HAF Rigel
    #32991
    igazat megvalva nem tudom , übernél láttam kiírva + más helyen is április közepét mondtak . De lehet hogy közben elcsúsztatták pl a prolog miatt .
  • Nexxuss
    #32990
    hát amíg preorder addig semmi :) Szóval ezzel semmi gond. Ha beérkezik a raktárukba az áru, ésmegkezdődika feldolgozás azonnal változni fog.
  • item
    #32989
    A cikk itt olvasható..
  • item
    #32988
    Folding@home csapatjelentés:
    Nagyon jól halad a csapatunk, a cikk óta nagyon sokat jutottunk előre!

    Jelenleg 111.155 csapatból a 909-ik helyen vagyunk!!

    Nagyon köszönöm mindenkinek aki csatlakozott a csapathoz és segitette a munkát!! Hajrá csapat hajrá magyarok!!




    ITEM...
  • Angyisz
    #32987
    Ez a dátum biztos ? (ferrari Challenge) A www.game.co.uk-n 2008.06.06-os megjelenési dátumot írnak.
  • Csabesz100
    #32986
    Nem para, nekem meg ezt írja ki vasárnap óta: "Your order is currently held as a Preorder"! Jó, hogy előrendelésen van, de attól valamit csak reagálniuk kellene szerintem!
  • Nexxuss
    #32985
    Game még mindig nem adta fel
  • ballor
    #32984
    GT5: Prologue PAL bemutató
  • ballor
    #32983
    Nem értem miért csinálják. Ennek pont az a lényege, hogy ő mennyit ér el. Az ilyet simán ki kellene rakni. Elhiszem, hogy meg lehet manipulálni dolgokat, de akkor is.
  • Alien!
    #32982
    azt azért nemgondoltam volna,hogy Ps3-on megjelennek a cheaterek...COD4-et feltörték...Végtelen muníció,automata célzás,stb...Toplistán olyan eredmények vannak az első 20ban,ami lehetetlen...Az accuracy listát kezdők vezetik 5400%-al...........remélem egy patch megoldja,merígy gyakorlatilag nemsok értelme van.
  • EmThor
    #32981
    szerintem méretre vágott fóliára nyomtatva, ami nem csúszik le a gép tetejéről vagy ragasztó :)

  • Nexxuss
    #32980
    a menü 480p-ben jól mutat:P szal a game sem lehet olyna trágyaa:D
  • CHEAPBOY
    #32979
    Tekken 5 nem mozgat, MGS... nem tudtaam:D, Outrun kokszon jobb volt sajnos...:/
  • Nexxuss
    #32978
    Tekken 5 szarul megy, MGS-ek fagynak. Outrun meg igen nem megy:D a Többi kit érdekel:D
  • CHEAPBOY
    #32977
    Amúgy látom hasonlóankirály "avatarod" van Neked is:)

    SDF tagnak lenni a király:)
  • CHEAPBOY
    #32976
    Na mert az az egyszem Outrun 2 nemmegy?:P

    Nekem amíg volt, mindent szépen vitte, de még milyenszépen:)

  • Nexxuss
    #32975
    persze hogy szurkolsz, nehogy egyedül kelljen játszani amúgy kösz:D
  • Nexxuss
    #32974
    hát a compatible az azért túlzás. Eldöcög 1-2 cucc.
  • EmThor
    #32973
    hát, connection lost nem nagyon van, ha sokat is tölt néha de beenged a szobába, 10-ből 1-2 szer van hogy kifagy a host és buktuk, amúgy faszásokat szoktam japókkal jáccani, tisztán hallom őket ha voicechatelnek
  • CHEAPBOY
    #32972
    ne felejtsd el, hogy az PS2 kompatible... szerintem az nem elhanyagolandó tényező.