89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #33051
    hmmm.... Jericho is megfagyott. Ugyanúgy, ahogy az AC. nem értem ezt a gépet. Mindenki nem követheti el ugyanazt a hibát programozásnál. Amúgy a cucc szerintem nagyon faja. Igaz csak belenéztem. Roppantúl feelinges. Holott az első 1-2 pályát szidta mindenki. Mi lesz itt később. Megérte azt a 7000ft-ot. A fémdoboz meg szép nagyon.
  • Foxhound1980
    #33050
    Szerk: 3 cuccom, és mind 3 külön boriték.
  • baggins
    #33049
    Ja, mielőtt bárki félreértené: no offense, ez az én egyéni véleményem, amit gondolom mindenki megengedhet magának.
  • Foxhound1980
    #33048
    Nem, külön veszi a Game is. Volt hogy 2 cuccom jött azonos napi megjelenéssel, feladással. 2 csomag jött, épp beleszaladva a sztájkba, az egyik csomag 1 héttel késöbb jött meg.
  • baggins
    #33047
    Mert felesleges a PS3 mellé, és - már bocs: gagyi. Igénytelen a PS3 után, a játékok meg abszolút nem érdekelnek. A gépnek olyan konstrukciós hibái vannak, hogy csak röhögtünk rajta, valamint a Dashboardtól rosszul vagyok, ahogy az irányítótól is. A játékaim hozzá:
    DOA Xtreme Volleyball: mocskosul csúnya, nulla tartalom, kb, annyi, mint a sima X-es.
    Dead Rising: idegesítő és unalmas.
    Viva Pinata: ez elmegy, de nem vágott földhöz.
    Lost Odyssee: imádtam - kb. fél órát, utána lefagy és nem tudok továbbmenni.
    Bioshock: a hype ellenére sztem teljesen átlagos játék, és a végére rohadtul untam.
    GOW: na nehogymá' ez olyan jó legyen, mint amennyire sokan odavoltak érte!
    Minek tartsam akkor meg? Nincs semmi bejelentve, ami érdekelne rá, a Wii-met kb. tízszer jobban szerettem, komolyan mondom, hiányzik. Red Steel, Trauma Center, stb. Nekem az kell, nem kekszboksz. Azt eladom, mielőtt a hűtés is beszarik rajta.
  • Foxhound1980
    #33046
    Nah jah igaz, mondjuk én abszolut nem találtam meg a Zelda után a számitásomat gépben. Egyszerüen nem volt kedvem a többnyire félresikerült portokkal hadonászni. Hozzáteszem ez már jó rég volt és azóta kijött egy Metroid, egy NMH, meg a Mario Galaxy is. De igazság ezen 3 játékon felül mást nem tudok mondani továbbra sem ami nem casual vagy port. És szvsz baromi drága a gép is. Nyitáskor megvettem mert a Zeldába belvok buzulva de most 20knál többet nem adnék érte
  • Nagy01
    #33045
    Király!
    Köszönöm nektek!
    Akkor szerintem holnap vagy holnapután meg is veszem:).
  • tomy8614
    #33044
    shopto-nál van még 1 apróság: minden cuccra külön van a posta. game-nél eljön több játék egy postával
  • gazgoblin
    #33043
    itt egy g25 kompatibilitas lista : Wiki

    35 az jo ar erte en 25 korul vettem egy sima Driving force pro-t
  • Csabesz100
    #33042
    Tökéletes Ps3-hoz és Pc-hez is. Én Ps3-hoz használom. A lehető legjobb választás!
  • Nagy01
    #33041
    Hali!
    Egy jó kormányt szeretnék ps3 hoz és géphez is egyidejüleg,mit tudtok ajánlani?G25? Csak azt nemtom hogy jó e ps3-ra? Esetleg nem minden játék támogatja? Mert olyat tudok 35-ért szerezni , plusz még eladom a mostanit is valamennyiért és akkor nem is olyan sok végülis. Plz help.
  • EmThor
    #33040
    kösz h kijavítottatok. otthon kábelezek, wifi még passz
  • Csabesz100
    #33039
    Az, hogy az egyikben 40-es, a másikban meg 60-as! :-)

    Ha valaki rendel a shopto-tól, akkor Font-tal tegye, ne Euro-val. Ha utánaszámoltok sokkal jobban jöttök ki. Most néztem, hogy a GT5 19.99Font, vagy 29.99Euro. Ha megnézitek a napi árfolyamot kb. 1200Ft-s különbség van. Ez már majnem a postaköltség!
  • mrzsul
    #33038
    milyen vinyó?????
  • Csabesz100
    #33037
    4 USB van benne nem 6, Ps2 kompatibilitás nincs és nincs benne kártyaolvasó! Ja, és vinyó! :-)
  • mrzsul
    #33036
    Honnan szeditek hogy nincs WIFI a 40 Gigasba??? De van ám!!!!!! 4 vagy 6 helyett csak 2 USB port van és nem PS2 kompatibilis, ami nem is érdekelt mikor vettem. De WIFI van benne. Csak ez a 40 és 600GBs között a külömbség.
  • Sund
    #33035
    én is úgy, tom h van. Mintha a 20 gigásban nem lett volna.....
  • Csabesz100
    #33034
    Van wifi a 40-esben, ha jól tudom!
  • Okami Amaterasu
    #33033
    mért baj ha függölegesen van..tudtommal jobban hül..és mi köze ahoz h függölegesen van a lemezhez?
  • EmThor
    #33032
    kösz, akkor csekk :) báááár nem tom, monnyuk 3-5 fonttal olcsóbb a shopto, de posta 1el több, hát majnem ugyanott vagyok. de 1 próbát megér!!!

    lothargia: ja nincs wifi 40 gigásba. compatibilitást meg ps3 hivatalos oldalon is meg tod nézni de van egy másik oldal is, guglizd meg: ps3 compatibility, így írd be.
  • EmThor
    #33031
    ez érdekes. boxot miért adod el, szabad tudni?

    wii-t még nem láttam közelről, havert meggyőzöm vegyen egyet :D persze, újdonság hatása, viszont a gémek, hááát hm :\
  • baggins
    #33030
    Szerintem nem. Volt Wii-m, de eladtam, mert kellett a pénz. Jobban bánom, mint eddig bármit. Most vettem nemrég X360-at, de valószínűleg eladom, nekem ez a gép nem kell. A pénzen pedig veszek megint Wii-t, meg hozzá játékokat. Sokkal szórakoztatóbb, érdekesebb, több.
    Vagyis: játékosfüggő, kinek mi jön be.
  • grayfox
    #33029
    Ezzel így vagyok én is.
    Sajna kb annyi időm van, hogy max 1 játék / hó kijátszás.
  • mrzsul
    #33028
    Tényleg megakartam kérdezni Virtua Fighter 5 ről vmi vélemény???? Játsza vagy játszotta vki????
  • mrzsul
    #33027
    Az igaz. De nekem már utóbbi időben amíg csak gépem volt úgyvoltam vele hogy PCre fel kb 5-6 játék és hiába volt új nemtetszette, vagy egyszerűen nemérdekeltek. Most hogy PS3mam van, és úgy kell megvennem a játékokat, megbecsülöm sokkal jobban mindet és végig is játszom
  • Foxhound1980
    #33026
    Wii kb 1 hónapig elszórakoztat, maximum. Abból is 2 hét a Zelda. Itt már többünknek volt, 1-2 hó után kipukkadt a lufi. Végy egy flashelt 360-t, hűtésmódositva. Most tolom pl a Condemned 2-t, hát vmik egyetlen jó lett. 5-6 PS3 játék árából van egy új konzolod és ugyan azon gémeket tudod tolni rajta mint amikért effektív lóvét adtál volna, vagy épp sajnáltad rá de mégis kiváncsi vagy rá.
  • Nexxuss
    #33025
    olvasd el a bannert.
  • Lothargia
    #33024
    Nem tudja vki h a PS2es MortalKombat:Shaolin Monks-ot viszi-e a 60GB ps2 kompatibilis ps3? (ja és,h melyik a jobb a Shaolin monks vagy Armageddon?)
  • Lothargia
    #33023
    Hali!
    Igaz az,h a 40GB-os PS3-ban nincs WiFi?
    Hol lehet (neten, Bp-en) használt PS2es, PS3as és BluRay disk-eket venni/cserélgetni??
  • Nexxuss
    #33022
    nem akarom hülyének tűnni de a shopton hol vannak a DVDk???
  • Nexxuss
    #33021
    1 fonttal több a posta.
  • SD456
    #33020
    Ok. Megprobálom.
  • grayfox
    #33019
    úgy állítsd, hogy minél nagyobb részen legyen szabad a rácsa a hátuljánál...
  • SD456
    #33018
    Akkor inkább vízszintesbe érdemes tartani? Akkor is ha ott van pont a kormány ahol kifújja a meleglevegőt? Vagy akkor inkább állítva legyen?
  • EmThor
    #33017
    na végre feladták!

    shopto-nál még olcsó a blu-ray meg dvd!
    apropó mennyi a posta? mert akkor lehet gt5 prolouge-ot bepróbálom tőlük.

    gondolom ugyanúgy jön fóliástul számlástul. az h ajánlott hab a tortán :) de mintha nem 3 font lenne a postaktg ...

    állítva a gravitáció szól bele egyszerűen a ps-be... így is eleget koptatom persona-val az olvasófejet (állandóan baszkurálja) :)

    ráadásul az alsó rész, amire rakod a gépet, szal ugye ott a vinyó és most h külső rackban van a 60-asom, most érzem mennyire melegszik: jobban megreked, múltkor hőérzékelős kamerával megnézték mindkét állásban a gépet és vízszintesbe volt hűvösebb.


    wii-n gondolkodok, 75 chippelve, 1 game 1 dvd... hát nem tom.
    ennyiért meg premium boxot kapok. apropó, elite meg 95 körül van. na de nem mindegy h 120 gigás vinyó vagy 20 gigás? hdmi meg nem izgat, nincs több szabad port a gépbe.
    viszont nem találtam sehol leírást milyen hangkimenet van boxon, nincs coax? az az egy szabad még a z-5500-asamon :) jó persze minek is vegyek boxot, végül is pár exkluzív cucc van... vagy mégsem?! na majd megálmodom! azért lehet hozzászólni :) wii persze különlegesebb.

  • Nexxuss
    #33016
    Pika-Pika
    :D:D:D:D
  • grayfox
    #33015
    Még van egy pár darab PS3-as az aláírásomból :)
  • Nexxuss
    #33014
    így van.
  • fsgh
    #33013
    és itt is bankártyával fizetsz előre ugye?
  • Nexxuss
    #33012
    ja és a Shopto küld SMSt amikor feladják a csomagot, és ténylegesen le tudod követni a csomag utját, mivel megadjál a Royal Mail azonosítót is hozzá! Így még korrektebb!