89387
PlayStation3
  • balljuggler
    #33091
    Nekem a helyi kábeltévével van netem de már megbántam
    ugyanis mindig szarakszik a net..erre ma felhívom őket és megkérdeztem mikor tudnak megfelelő feltételeket biztosítani...jah és h van még 1 évem és mennyi lenne ha lemondanám...
    dobsz 1 hátast mindjárt:
    12x 6000 plussz 12000 a kikötési dij...
    na gondoltam kiszaggatok mindnet és felviszem nekik a központba...mindezt ingyé...
    a routerral meg nem tudunk semmit kezdeni...se én se az adott szolgáltató rendszergazdája
    router... de hülye vagyok...még a net se garantált....
  • Mozes13
    #33090
    Ugyanez volt nekem is. Nekem UPC netem van és próbáltam switch-el megosztani a netet de úgy nem volt jó. Vettem egy wifis routert és utána egyből meg is találta a netet a ps. Semmit nem kellett vele szenvedni.
  • Zodd
    #33089
    Én régebben ezt (hálókártyákkal) a megoldást próbáltam, és windows alatt nem sikerült működésre bírnom.
    Úgy tudom a windows server tudna ilyet.
    Linux alatt is be lehet állítani, de ott meg neked kell a tűzfalakat beállítani, szóval az se könnyű.
  • balljuggler
    #33088
    Nem sima modemen keresztül megy minden

    vagyis csak a pc
    de ha bekötöm a routert akkor nincs net
    ezért gondoltam a másodlagos hálo karit
    véleményem szerint a második karibol kábelle menne bele a ps3 ba a net...ugy jo lesz?
  • Zodd
    #33087
    Routerenk keresztül megy a neted? (márminta a PC-n)
  • Zodd
    #33086
    Ezzel lehet sajnos csak a felirat nem marad meg:
    http://www.redkawa.com/videoconverters/ps3video9/
    Lehet azt is csak ahhoz teljes átkodolás kell az már vob-file ba.
    Ahhoz más progi is kell.
  • balljuggler
    #33085
    Megtörtént kint is voltak de nem tudtak vele mit csinálni...második hálo karival menne a dolg?
  • balljuggler
    #33084
    Már nagyon szeretnék regisztrálni de igy sajna nem megy!!!Mindne megoldás érdekel!!!HELP:::HELP:::
  • grayfox
    #33083
    Szia!
    Szerintem hívd fel a szolgáltatót.
    Engedélyezett a net megosztása?
    Kábelnet esetén általában regisztrálni kell az eszközt.
  • balljuggler
    #33082
    Kedves PS3 társadalom!!!
    Azzal a kéréssel fordulok hozzátok hogy:
    Megvan kb 1 hónapja a ps-em de még mindig nem tudtam beüzemelni a netem...
    Ha ez segít akkor fix ip-vel rendelekzem és kábeltévés a netem!
    Megvettem a routert TP-Link...
    De nem tudom beüzemelni
    mindent ugy csinálok ahogy kell de nbem műxik!
    Kérdés:
    1 ha veszek másik háló karit és beleteszem a gépembe(asztalai pc) akkor ott mik a beállítások?
    2 ha veszek 1 wiwfs karit azzal menni fog a psen a net?
    msn: balljuggler@windowslive .com
  • Foxhound1980
    #33081
    Aha....na köszi megpróbálom. Konvertáló progi nevet tudnál esetleg mondani?
  • ballor
    #33080
    Erre milyen program van? Meg nekem már lemezen vannak az MKV-k, mondjuk egy-egy film előtt konvertálás és nézés. Megoldható.
  • Zodd
    #33079
    Viszont a HD mkv-kat (legtöbbet) könnyen át lehet konvertálni mp4-be, csak a hangot kell a videó maradhat ugyanaz.
  • Zodd
    #33078
    Az nem arra vonatkozik, hanem az olyan ps2-es játékokra amik winchester-re írnának, azokat lehet mostmár használni. pl.: FFXI
  • Animefox
    #33077
    A legutóbbi update-kor kaptunk e olyan lehetőséget hogy a ps2 lemezeket vinyóra másoljuk??? Ha igen, akkor hogyan?
  • ballor
    #33076
    Sajnos nem.
  • Foxhound1980
    #33075
    MKV-t lejátszik a Ps3?
  • gazgoblin
    #33074
    PLAYSTATION 3 system software update coming up in the next few days. Firmware v2.20

    Most notably, the update enables the PS3 to support Blu-ray Disc Profile 2.0, also known as BD-Live. You can connect now to the Internet while playing discs that support BD-Live to obtain additional content and special features. These features vary from disc to disc, and will keep your BD discs fresh with new content and in some cases exclusive content only accessible to owners of BD-Live enabled discs.

    -The ability to copy PS3 Music and Photo playlists to a PSP system.
    -You can now play DivX and WMV format files that are over 2 GB.
    -Resume Play - begin playing a DVD or BD disc from the point where you previously stopped it, even if you eject the disc and insert a different movie or game.
    -Use your PSP as a remote control to play back your music files on your PS3 without turning on your TV.
    -The Internet browser now displays some web pages faster. In addition [Save Target] has been added as an option under file. This option lets you save a file that is linked to a web page to your PS3 hard drive or storage media.
  • Foxhound1980
    #33073
    Szakértők vagytok :D Nekem csak annyi jött le, hogy húúúú b@zdmeg :D
  • Istencsászár
    #33072
    Hát már elnézést, de ez a f1 videó annyira távol áll az f1 érzéstől h leirni nemlehet... nagyon szép, de fizikailag 0a, f1es autót nem igy vezetnek... a kormánynak sem igy kell fordulnia, semmi köze hozzá... persze csak videó de akkoris.
  • Foxhound1980
    #33071
    Thx
  • Kraptor
    #33070
    Nem kell 00, hanem +3620.....
  • NEXUS6
    #33069
    Kijött a COD4 patch is, bár akit érint az már úgy is tudja.;)

    Az új kill-camera visszajátszások, (bombázás, gránát, robbanóanyag) nagyon jól sikerültek.
    Az utóbbi hetekben már kezdett agyamra menni a célzás pontatlansága. Gondolok arra, hogy amikor lövök valammi mozgó célpontot, hiába sikerül rajta tartanom a célkeresztet nem találom el (tudom előre tartás meg szél meg minden, de ez akkor sem azért volt), vagy amikor direkt mozgok nehogy a sniper leszedjen, akkor mégis leszedett. A legtöbb idegesítő hiba eltünt és még alacsony ping esetében is viszonylag jól játszható. Tényleg többször volt hogy majdnem átdobtam a kontrollert a képernyőn, most viszont örömmel puffogtattam az emberkéket, pedig jó fáradtan ültem le játszani.

    A fegyvereket is át variálták. Az M-16 megint király, mint a játék megjelenésekor, az M-14 még halálosabb lett, a G-3 viszont gyak használhatatlan, az M-60-on is visszavettek. Régebben amikor nem ment a játék, akkor csak elővettem és nem engedtam el a ravaszt amíg ki nem fogyott a lőszer, idegesítően egysikúvá tettea játékot, de használt. Na most ez is kevésbé működik már, szerencsére. Más fegyvert még nem nagyon próbáltam.

    Összességében jó kis patch lett, bár majd az új pályák lesznek inkább ami nagy durranást jelentenek. Tratok tőle, hogy fizus lesz.
    Most már tényleg ideje lenne egy használható kártyát beszereznem.

    Bár valszeg a Haze megjelenése után a COD4 nálam nyugdíjba vonul!;)
  • Foxhound1980
    #33068
    Na GAME rendelést töröltem mert a postával nincs kedvem esetlegesen szopkodni. Kérdés: Shop To-n igy kell megadni a telószámot: +003620436zyz pl?
  • tomy8614
    #33067
    lehet
  • fsgh
    #33066
    A GT5p-vel lehet-e 2en játszani osztott képernyővel?
  • EmThor
    #33065
    platinumba van 12ért japán disgaea 3 :D
  • HAF Rigel
    #33064
    Ami látszik benne , nem mozog az ember keze váltások meg ilynenek , a másik hogy nem volt beállitva az autó . legalábbis a kormányt egy kicsit kisseb szogre állitanám , mert igy sokat kellet vissza kormányoznia . Tényleg nagyon kiváncsi leszek
  • EmThor
    #33063
    atya k&rva élet, hát mi ez?! még 21 ilyen autót csak más festéssel és hajrá
  • Nexxuss
    #33062
    ejj és mától pont nem leszek itthon :S így nem fogok tudni gyakorolni már:S
  • grayfox
    #33061
    nájsz!
  • Foxhound1980
    #33060
    Namost ez igencsak odafak...
  • Foxhound1980
    #33059
    Nekem tavaly novemberi megjelenések még rendre külön csomagban, külön ptg-el voltak feladva. Egyébként ITT a postázásról a faq.
  • Foxhound1980
    #33058
    Jövő hét péntek.
  • mrzsul
    #33057
    Nagy játék lessz mikor is kéne neki kijönni????
  • menoh
    #33056
    GT5 Prologue F1 Ferrari 2007 videó
  • tomy8614
    #33055
    Postakölségre gondoltam... Külön boríték, de csak 1x számolnak postaköltséget, bár most kicsit komolyabban veszik, most már mérik a súlyát a csomagnak. De pár játék még eljön egyben. Karácsony előtt volt egy uncharted + eoj + pár booster pack az eoj-hez rendelésem. Külön jött mind3, ráadásul az eoj egy nagy dobozban összesen 3 font postaköltséggel.
  • gazgoblin
    #33054
    jericho meg nem fagyott le nekem (kb 4 ora jatekido van benne)

    nem is ertem ezt a lefagyas temat...(60gb-s gepem van ha ez szamit)
  • baggins
    #33053
    Nekem is megfagyott, asszem egyszer. Nyugi, nem jellemző.
    Számomra az utóbbi idők legjobb szórakozása volt a Jericho az Army of Two mellett.

    Válasz ment.
  • Nexxuss
    #33052
    baggins küddök privit