89387
PlayStation3
  • Norbi7
    #33291
    Na akkor aki rendelt már shoptoról az megtudja nekem mondani hogy a korábban felvetett probléma természetes (és ha igen akkor mi alapján dől el hogy font vagy euró?) vagy inkább töröljem az előrendelést és majd mikor megjelenik akkor tegyem a játékot ténylegesen a kosárba és talán ott lehet kiválasztani a pénznemet? sajna nem vágom mert még nem rendelte onnan.
    köszönöm
  • DanielT
    #33290
    "Az a fura hogy jobb kormányos.... ez lehet hogy azért mert UK reggemről játszok?"

    Na ez nagyon tetszett :DDD Igen és London is azért van benne! Csinálj Indiai accountot és mehetsz Bangladesben is :DD
  • JohnnySmith
    #33289
    Szvsz nincs... nem is figyeltem. Amúgy zsíír meg minden visszajött már a 147 ára de hogy a rákba fogok összeszedni 2millió kreditet F2007-re :DDD
  • grayfox
    #33288
    természetesen. De sd-n nyomja ki aminek az eredménye 1:1 pixelmap esetén egy 30x30-as "négyzet" a képernyő közepén. :(
  • Chris Lowe
    #33287
    Tibor, Nexxus: Planet Earth blu-ray tényleg rendben van, én is fényeztem már itt. Kép tanítanivaló az operatőröket meg oscarra jelölném.

    EmThor: én OrangeBoxot tolom hétvégén, lazításképp a store-os online póker, meg mivel megjött a héten a Closer és Big Fish blu-ray azt is megsasolom.
    Jövőhétre várom a HotShotGolf-ot azzal elleszek az ami store-os GT5p-ig aztán majd jóóól megverekednek, hogy melyik pörögjön a processzorban.
  • Foxhound1980
    #33286
    Nincs a kocsidnak hangja??? :D WTF
    Tényleg, keréknyom/aszfaltcsík belekerült a stuffba végül?
  • mrzsul
    #33285
    Hali! Mit szóltok a Motorstormhoz??? Érdemes lenne megvenni??? Vagy a Virtua fighter 5 öt. Érdekelne akár mind a kettőt megrendelném csak előtte vmi véleményt kérnék. Jah és Motorstormot lehet játszani 2 joyal split screenben???
  • gazgoblin
    #33284
    passz..sound options talan megoldja...(most biztos valami bazi ujat mondam lol)
  • gazgoblin
    #33283
    nade a 1080i-t meg kivalasztod....gondolom...
  • Foxhound1980
    #33282
    Jah hát most van végre időm, elég sok elmaradásom van. Április végéig le akarok tudni mindent mert jön a GTA aztán utána megszünik a többi cucc számomra :D
  • grayfox
    #33281
    :/ sd-re rakja a kis genyó :(
  • JohnnySmith
    #33280
    Jah már hallom én is , csak valahogy hallknak tűn(ik)t..
  • gazgoblin
    #33279
    vedd ki a 720p lehetoseget a display options-bol
  • gazgoblin
    #33278
    autohang van...

    a bmw pl balkormanos...
  • grayfox
    #33277
    Srácok!
    Nincs valami mód rá, hogy a ps3 a 720-at már 1080i-n tolja ki?
    (tehát gépen belül upscaleljen, ne a monitornak kelljen)
    Ne kelljen már emiatt eladnom :(
  • JohnnySmith
    #33276
    Kis észrevétel GT5P-vel kapcsolatban.
    Picit sokat tölt de nem vészes. Autó hang nincs.... hmmm zene meg a körülöttem lévőkét hallom jól de a sajátomnak valahogy nagyon nincs...
    Alfa 147-tel kezdtem a karrieremet.
    Az a fura hogy jobb kormányos.... ez lehet hogy azért mert UK reggemről játszok?
  • EmThor
    #33275


    jericho-t pc-n letoltam, "mindensarkonteleportmonsztahent"
    azért volt vmi hangulata, különösen a

    SPOILER
    római résznek
  • Foxhound1980
    #33274
    DMC4, Jericho.
  • Zodd
    #33273
    Én a TVersity-t használom, nagyon jó kis program, ha olyan a formátum, akkor csak átmásolja, ha viszont nem ismeri a ps3 azt a formátumot, akkor át is kódolja.
    És persze nem szükséges átmásolni, lejátsza folyamatosan is.
  • aabelus
    #33272
    milyen up-, es downloadra van szuksegem h tokeletesen tudjak jatszani neten ps3-al? :-? ez eleg fontos lenne :|
  • fsgh
    #33271
    itthon se leszek:D de Kedden igen szal akkor Burnout:)
  • JohnnySmith
    #33270
    GT5P talán kis Burnout "levezetésképpen", de lehet csak GT5P
  • DanielT
    #33269
    Nem hiszem, hogy emiatt kevésbé örülsz neki :))
  • EmThor
    #33268
    Ki mivel játszik a hosszú hétvégén??

    először is boldog tavaszi napéjegyenlőség ünnepet mindenkinek (igen, ma volt és "húsvét" néven is ismerjük), ennek története sajnos nem topik téma, viszont az az, hogy ki mivel tölti a hétvégét 2 kóla-bacardi-rum combó között, a sonkahegyeken is túl, ahol a házikolbász is lakik?! :)

    részemről lost planet multi, a japókat lassan id-ről ismerem (ott van pl a már 99. szintű lovemix. igen, szintet lehet lépni skinért meg avatárért, sajnos a multi-etalon új burnout-hoz képest itt nincs nyilvántartva az online eltöltött idő, minden más igen).

    kéne folytatni az olvasófej gyilkos persona 3-at (ps2-es dvd, állandóan b&szkurálja a cuccot :\ ), egy kis burnout + guitar hero sem lenne rossz. meg látjuk mi fér bele! :) god of war CoO-t is be kéne fejezni, főleg h kijött a crysis core

    hát Ti?
  • JohnnySmith
    #33267
    Ünneprontó :)
    (feléig eljutott már az install)
  • DanielT
    #33266
    Ez a PAL is már egy lefutott ügy :)))
  • JohnnySmith
    #33265
    Mi? :)
    Japosok nem érnek:))
  • EmThor
    #33264
    :D

    budán dolgozok, pesten át utazok haza... és igen, vidéki vagyoook, brühühü :D
    viccen kívül emiatt +1nap posta külföldről.

    nos töredelmesen bevallom, hogy ha autós, inkább burnout, viszont 1millió légy nem tévedhet alapon, és mivel nyitott vagyok az új dolgokra + ócsó + mégiscsak 'prolouge', azaz belenyalintás, a gt5 tökéletes lesz megismerkedni a sorozattal. és még a zenéje is tetszik :P

    summa summarum: jövő hét utáni héten rendelem, valszeg game.co és végre beválthatom a bónusz pontjaimat, amit nem sikerült. komolyan, kínomban internet explorerrel bepróbálom firefox helyett -_-~~
  • DanielT
    #33263
    Menő a retró? :D
  • JohnnySmith
    #33262
    Várható volt hogy amint lehet hozzájuttatom magam :D
    A tiéd mikor jön? jövőhéten vagy utánna? (pesties kecyiskedés) :DDDD (le is mondom a megrendelésem nehogy kettő legyen még a végén rajtam marad:)
  • EmThor
    #33261
    száraggyá el te is (ez volt a vidékies gratula :D :D)
  • EmThor
    #33260
    ps3 skin nem jött be senkinek? szerintem gyönyörű
  • JohnnySmith
    #33259

    GT5 Prologue tulaj lettem :))))
  • EmThor
    #33258
    lost planet trial point video

    kedvenc mapom ^_^;;
    1 percnél ér ki a srác a tetőre
  • EmThor
    #33257
    lehet kártyát\címet megnézte s mivel EU ország, de nincs EU a legközelebbi devizában számol: €
  • EmThor
    #33256
    hála istennek, aszittem csak az én főleg pc-hez szokott szemem veszi észre a kb 20 fps-t olykor!
  • EmThor
    #33255
    tökéletes, über jó hely, annyiért ott megéri
  • Norbi7
    #33254
    Remélem valaki segít majd!
  • Nexxuss
    #33253
    de mutasd már az olcsóbb PS3-as gamét mellé:D:D:D:D:D
  • OliApa
    #33252
    Nem mindegy, hol nézem? Tény, hogy olcsóbb és már nem lehet általánosságban azt mondani, hogy drágább, hiszen rögtön mehet a válasz: attól függ!