89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #33251
    na ne a PC-domet nézd. Ahhoz akkor nézd a Medamarktot mell. Ahol 17990 egy PS-es game. Menj az 576ra és ott nédd be őket mondjuk :)
  • JohnnySmith
    #33250
    Este nekem is meglesz, ha minden igaz.
  • szokal
    #33249
    Vezeték nélküli beállítása sem bonyolultabb, mint a vezetékesé. Az azért fontos, hogy titkosítsad a hálózatodat, különben bárki használhatja a netedet.
    Nekem D-Link DI-624 van, ezen van valami turbo fokozat is, de sosem próbáltam, anélkül is átsugározza azt a vékony válaszfalat, amit nálam kell.
  • Kraptor
    #33248
    Jééé...már a kanadai dollár is lejjebb ment:)
  • Kraptor
    #33247
    Azt ne feledd, hogy Canadai dollárol beszélünk és sajna az mostanság erősebb mint az USD:(

    Én rendeltem videogameplus.cs-rol egy héten belül itt volt. Shoptorol szintén, semmi gond nem volt velük se. Arra már nem emlékszem, hogy euróba vagy Fontban terhelték le.
  • Kraptor
    #33246
    Nem.
  • farrrrkas
    #33245
    Sziasztok. Kezembe van európai GT5P. A első tapasztalatom vicces.. A dobozon az van hogy a minimum hely ami kell neki 250 KB ami kicsit röhelyes mert 6 azaz 6 gigát kellet felszabadítanom hogy egyátalán elinduljon... installja magát egyből... nemértem... valaki érti???
  • Jacsó Viktor
    #33244

    Sziasztok!
    Erre a tv-mre jó lesz a PS3 vagy Xbox360? :S
    http://www.arukereso.hu/crt-lcd-plazma-tv-c3164/samsung-cw-29m026p-p607207.html
    nem baj ha nincs éles képe ,csak legyen már legeslegszebb grafikája mint pc-nél...
    előre is köszi!
  • Nagy01
    #33243
    Nekem ma jön meg ha minden igaz.HA hozza a posta..ha nem akkor csak kedden :(
  • Foxhound1980
    #33242
    Na erre én is nagyon kiváncsi lennék...
  • OliApa
    #33241
    Na. Akkor kössd föl a gatyát, haver! Kibaszott jó játék!
  • Nagy01
    #33240
    És esetleg van olyan router ami mondjuk erősebb jelet sugároz?És a vezetéknélkülit hogy kell beállítani kb ugyan úgy mint a vezetékeset?
  • szokal
    #33239
    Elvileg a vezeték nélküli router megoldást jelent (nekem is az van), a kérdés csak az, az egy emelet különbség és a padló/plafon anyaga miatt, hogy milyen erős jelet tud sugározni a router.
    Letölteni valószínűleg gond nélkül fogsz tudni, netes játéknál viszont lehetnek kisebb problémák.
    Jó lenne először kölcsönkérned egyet és kipróbálni.
  • Foxhound1980
    #33238
    Olyan kérdésem lenne, hogy van lehetőség PC-ről átmásolni a filmeket a Ps3 vinyójára? (DVD ill egyéb külső meghajtó használata nélkül)
  • Nagy01
    #33237
    #33231 pls valaki.
  • fsgh
    #33236
    most jött meg a Burnout 12 ropiért:)
  • szokal
    #33235
    A game.co.uk-nél megrendeltem az Assassins Creedet (25 font + posta akciósan). Amikor ellenőrzöm a rendelést, akkor azt írja, hogy "Your order is held for credit checking." ill. "Awaiting authorisation."
    Kérdés: mennyi ideig tart ez nekik? Ugyanis reggel 6 óta ellenőrzik a creditemet.
  • szokal
    #33234
    Az létezik, hogy a FIFA08 nincs PS3-ra Hajdu B. és Faragó Ricsi hangjával, csak angolul? Mert ma láttam egyet, aminek magyar nyelvű volt a borítója, de angol volt a kommentár a játékban és nem is lehetett változtatni rajta.
  • OliApa
    #33233
    link vagy link vagy akár link . . .
  • Nexxuss
    #33232
    Planet earthöt tervezem énis. Aszongyák referencia anyag és beszarás milyen képe van.
  • Nagy01
    #33231
    Nah most egy nettel kapcsolatos kérdésem lenne. Mert ehez egyáltalán nem értek.Szóval a problémám az lenne hogy vettem egy vezetékes routert és mivel a ps meg a gép egy szobában van ezért nem is volt gond összekötni vele( nagy nehezen azért sikerült megcsinálni).Nah de mind1,szóval most a ps3 lent van a nappaliban kb 15m távolságban a géptől + egy emelet választja el őket:D.És ha tölteni akarok vmi demót akkor fel kel cipelnem a ps-t rákötni a routert stb...és esetleg vezetéknélküli routerrel meg lehetne oldani a netet?Úgy hogy ne kelljen oda vissza hurcolászni azt a szerencsétlen ps-t?Vagyis úgy szeretném hogy nappaliban is legyen net vezetékek és egyéb kábelek nélkül.:D.
  • Tibor
    #33230
    Sokan vesznek biztos, én Blu-ray filmeket innen rendeltem.
    Planet Earth-t márc. 14-én adták fel, kb jövő hétvéger itt lesz.
  • Nexxuss
    #33229
    ööö tudod miért "parázok" (amúgy nem, csak a kártyám tartlamát ne nyulják le:D:D:D). Az egy dolog hogy írja, hogy ne kattintgassak többet. De vannak cuccok amik feltűnően olcsók! Nem a PS3-as játékokra gondolok. Most éppen egy DS-es játékot rendeltem havernak. A Professory LAyton. Na most 15 font.ez egy 36 dolláros játék. de 36 dollár sem 5500 forint. Na ez a gyanús:D:D:D:D van itt valami bűnőzés tuti:D:D:
  • Tibor
    #33228
    3 oldallal van visszább az írásod, #32931 hozzászólásod márc. 18-án írtad.
  • Chris Lowe
    #33227
    Vazze, ezeket a kérdéseket!

    Tibor ha vennéd a fáradságot és csak 1 azaz egy oldalt visszaolvasnál ott írtam, hogy én most rendeltem várj egy hetet és kiderül milyen a videogamesplus.ca. Bár nehezen hiszem, hogy arra szakosodtak, hogy mindenkitöl lenyúlják a lét és cserébe jóóól bemutatnak.

    Nexxusnak üzenem, hogy a Movietyme.com viszont tényleg arra állt rá, hogy mások lóvéját lenyúlja. Ez egy ilyen cég, ha meg utána panaszkodsz, küldik a bérgyilkost és elnémitanak.

    Movityme.com is biztos jó, optimistán kéne állni a dolgokhoz....különösen ha külföldi cégről van szó.
  • Norbi7
    #33226
    helló! a shopto-nál előrendeltem a GT5P-t. de amikor fellépek az oldalra és bejelentkezek, a pénznem átvált euróra és az előrendelésnél is. aztán átállítom fontra, de ha újra bejelentkezek ismét visszavált euróra. ilyenkor mivan, mert nagyon nem szeretném ha így vonnák majd le a pénzt? nektek is így van, valamit rosszúl csináltam?
    köszi előre is!
  • Tibor
    #33225
    Rendel(t) már vki a Videogamesplus.ca oldalról?
    Milyen tapasztalok vannak?
  • Nexxuss
    #33224
    rossz a link.
  • Jacsó Viktor
    #33223
    Sziasztok!
    Erre a tv-mre jó lesz a PS3 vagy Xbox360? :S
    http://www.goodbuy.hu/szorakoztato_elektronika/tevek/samsung_cw
    nem baj ha nincs éles képe ,csak legyen már legeslegszebb grafikája mint pc-nél...
    előre is köszi!
  • Nexxuss
    #33222
    benézted szerintem is:D
  • Tibor
    #33221
    Rainbow Six Vegas 2-nél nem: PS3, X360 35-40 font, PC 25 font
  • Nexxuss
    #33220
    azért gyanús a szöveg a végén, hogy akárhányszor megnyomod a placer ordert, annyiszor levonják a zsettát a kártyádról:P
  • OliApa
    #33219
    Észrevettétek, hogy már az új PS3 játékok is olcsóbbak, mint PC-s társai? Pedig az egyik ellenérv pont az volt a PS3-al szemben, hogy drágák a játékok hozzá.
  • Nexxuss
    #33218
    na rendeltem. Remélem nem basznak el semmit:)
  • Nexxuss
    #33217
    shopto gyors. hétfő reggel adták fel a csomagot és szerdán már itt volt. Ráadásul ajánlva jön a cucc, így nem bukhatsz.
  • Tibor
    #33216
    Kb 2 hét alatt megérkezik.
    Shopto.net milyen gyors?
    Videogamesplus.ca gyorsabb, mint a shopto, mert olcsóbb is csak kanadai?
  • Nexxuss
    #33215
    Uncharted is reccent:) No meg ha valami V-synces akkor azért nem szaggat. Mert az engine feladja. Nem flame amúgy. csak várom, hogy álljon helyre a rend végre:D
  • Nexxuss
    #33214
    akkor a Movietyme korrekt? Mármint nem nyulja le a lóvét, stb? Csak annyi hogy lassú? Mert akkor rendelek egyet.
  • Tibor
    #33213
    Általában az X360-ra fejelsztett játékokkal van baj, nem?
  • NEXUS6
    #33212
    Ratchet, COD4, Uncharted, Resistance stb. nem szaggat.

    Szerintem nem a PS3-mal van gond, hanem a programozókkal.