89387
PlayStation3
  • mrzsul
    #33331
    Ja kontrollerhez hozza se fogunk nyúlni
  • SlickAdam
    #33330
    ilyen szabályok mellett én hozzá se nyúlnék a kontrollerhez, mármint csak úgy csinálnék. jöjjenek az a gólok, jöjjenek csak!:D
  • fsgh
    #33329
    az nem jó mert akkor mindenki csak engedi be a gólokat:DD Úgy jobb hogy amennyi gólt lőssz....
  • Tibor
    #33328
    Júliusban az E3-on hivatalosan jelenik meg.
  • mrzsul
    #33327
    Én Fifa 08azni fogok haverokkal!! Amennyi gólt kapsz annyi feles Jagermaister
  • Sland
    #33326
    Szevasztok!

    Valószínű, hogy egyre sűrűbben fogok ide benézni, mert lehet, hogy az xbox mellé beújítok egy PS3-at. :P
    Annyira tetszik ez a GT5P, hogy nem tudom kihagyni :)

    PS2-t a GT4 miatt vettem. Úgy tűnik most a GT5 miatt fogok PS3-t. Meg persze akkor már a PS3 exkluzív játékokat pl Motorstorm-ot sem hagyhatom ki.
    Xboxon warezolok, mert occsó, PS3-on meg nem, mert csak azt veszem meg ami igazán érdekel és ami nincs xboxra. :)

    Remélem így lesz! Addig is a viszont látásra! :)
  • SlickAdam
    #33325
    most vizualizáltam, ahogy nyomod a Blue Dragon-t és a whiskey-t vedelsz mellé...:D
    ez így megfelelő párosítás vagy csak én vagyok maradi?:D
    (csak viccezek)
  • Ombika
    #33324
    No tesztet GT5P-rol! :))
  • Wild007
    #33323
    Jó estét mindenki. Egy kérdéssel fordulnék hozzátok ( mert én nem nagyon értek hozzá). Nah szóval az a kérdésem lenne, hogy a PS-en be kell valamit állítanom hogy be jöjjenek a mediaserver-ek? Netre rá van kötve meg minden, mikor rámeek hogy keressen szervert nem talál semmi, biztos valamit rosszul csinálok. Légyszi bárki aki ért hozzá írjon. Előre is köszönöm!
  • tyrant71
    #33322
    eternal sonata, blue dragon
    nagyon sok sör + jim beam :-)
  • mikuc
    #33321
    Én DMC4, Lost Planet.
    Meg ha a házi postásommal sikerül idöpontot egyeztetni akkor Army of Two, Simpsons, Heavenly Sword. Röviden ennyi. :-))
  • mikuc
    #33320
    Gratula! Egyébként honnét szereztél ilyen korán?
  • JohnnySmith
    #33319
    Szegény Alfa 147 nem bírta vennem kellett egy Honda Integra Type-R -t
  • Foxhound1980
    #33318
    PS4 2015 LOL
  • DanielT
    #33317
    Bármi jó ami nem betárcsázós modem.
  • Foxhound1980
    #33316
    Remek. Köszi.
  • aabelus
    #33315
    milyen up-, es downloadra van szuksegem h tokeletesen tudjak jatszani neten ps3-al?
  • Yoda001
    #33314
    mikor lesz már home?
  • DanielT
    #33313
    Nem lehet.
  • DanielT
    #33312
    Ennyire tellett :)
  • Kraptor
    #33311
    Fontba terheltek
  • JohnnySmith
    #33310
    Nem mennek nem elérhető.
  • Chris Lowe
    #33309
    Uff ez nem jó hír.....(mondhattad volna viccesebben is)
  • Foxhound1980
    #33308
    Online lehet már tolni, szervereket fellötték? (már csak azért mert meg hivatalosan meg sem jelent a cucc)
  • Csabesz100
    #33307
    Ez a nai nap legkomolyabb hozzászólása!!!!!!!!!
  • Kraptor
    #33306
    Írjatok shoptonak és kérdezzétek meg, aszem nekem fontba számolt, mindjárt megnézem
  • JohnnySmith
    #33305
    (nem egy bonyolúlt dolog igazából könnyebb mint gondolnánk)
  • Chris Lowe
    #33304
    Szerinted leprogramozták jobb és balkormánnyal is?
    Nem hiszem, hogy ilyenekkel egy prologue verzióban foglalkoznak.
  • JohnnySmith
    #33303
    Oks, nem értettem :)
    Semmi gond.
  • DanielT
    #33302
    Első válasz verzió: Nem, de ha ez vígasztal akkor a Pakisztáni verzió sem megy a Kamcsatkaival.

    Második válasz verzió: Nem.

    Úgy látszik itt érzékenyek az emberek :D
  • DanielT
    #33301
    Figyi, hát írhattam volna azt egyszerűen, hogy: nem.

    Vagy írthattam egy poént, hogy mosolyogjunk. Én ez utóbit válaszottam, ne borulj ki :) Majd ráérsz a Suzukai versenyen :DD
  • mrzsul
    #33300
    Ki én????????????
  • Chris Lowe
    #33299
    Télllleg! Akinek megvan a GT5p eu verzsó az megnézhetné, hogy a japcsi játékosokkal tud-e online versenyezni? Merthogy jó lenne tudni, hogy az amerikai verzió menni fog-e eu-s játékosokkal. (gondolom ha a japánnal megy akkor az amival is)
  • JohnnySmith
    #33298
    Igazából nem lepődnék meg ha azért lennének az autók jobbkormányosak (amiket egyébként is gyártanak jobb-bal kormánnyal) mert olyan részről van a accountja ahol jobboldali közlekedés van.... (most nem értem az örömöd miértjét) GT4ben pl normális balkormányos volt nem lepődnék meg ha ilyesmi újitás is lenne a GT5ben...
  • Csabesz100
    #33297
    Van valakinek smc wireless routere? Hogy kell rajat beállítani, hogy más ne tudja használni? 1 számítógép megy róla vezetékkel, 2 laptop wifi-n és természetesen a Ps3 wifi-n. De az a gond, hogy ha a ház előtt megáll valaki, akkor simán tud netezni. Vagy a szomszédok...
  • Foxhound1980
    #33296
    Igen ezt jó lenne tisztázni mert mondjuk a GT5P-nál már majd 1k a külümbség... Szóval nem is az az 1k de ha mondjuk kilehet hozni a cuccot 7800huf-ból ne csináljuk meg majd 9k-ból...
  • Foxhound1980
    #33295
    Te állat :DDD
  • mrzsul
    #33294
    Ahonnan én rendelek(szlovákiai vagyok) ott a Motorstorm drágább mint a GT5 Tehát asszem nemkérdés mit fogok rendelni. Meg videókat amiket néztem jöhet mellé az a Virtua Fighter 5 is. Kár hogy csak novemberben lessz Tekken6
  • grayfox
    #33293
    gg
  • DanielT
    #33292
    A PS3 ban nincs benne ez a hardveres skálázó cucc ami a 360-ban van.