89387
PlayStation3
  • Csabesz100
    #33371
    Nincs ps3-as! :-( Ezt nem akarom elhinni! Már olyan régen körözök egy jó minőségű borítót F1-hez. :-(
  • EmThor
    #33370
    hivatalos playstation magazin

    Playstation 3
    Lost: The Video Game - 5/10
    Army Of Two - 6/10
    Blacksite: Area 51 - 5/10
    NFL Tour - 4/10
    MX Vs ATV Untamed - 5/10
    Rainbow Six Vegas 2 - 8/10

    PSP
    God Of War: Chains Of Olympus - 10/10 *OPM GOLD AWARD*
    Harvey Birdman: Attorney at Law - 5/10
    Metal Gear Solid: Portable Ops Plus - 7/10
    The Fast and The Furious: Tokyo Drift - 5/10

    Playstation 2
    Buzz: The School Quiz - 7/10
    Wild Arms 5 - 7/10
    The Spiderwick Chronicles - 5/10
    Phantasy Star Universe - 7/10
    Sonic Riders: Zero Gravity - 4/10
    Odin Sphere - 8/10

    Pletykák

    - BBC szerint a Sony-nak van egy kurvajó játéka 2009-re

    - A capcom féle dead rising 2 zombihent ps2-re is jön

    - A team ico új játékának "norse" (az északi?) mítoszokhoz kapcsolódó története van

    - Mass Effect és folytatásai jönnek ps3-ra

    - a sony-nál már kész az in-game XMB!
  • EmThor
    #33369
    sok sikert!

    phoenix miatt meg vennék DS-t! O_O
  • EmThor
    #33368
    cdgalaxis.hu
  • Since
    #33367
    Majd írj légyszíves privibe egy beszámolót hogy megéri e az árát mert engem is érdekelt régebben a dolog, csak elég drága mulatság és feleslegesen nemakarok kiadni annyi pénzt :-)
  • Nagy01
    #33366
    Sútyóleg = amikor egy kis tárgy felér a nála jóval nagyobbnál ! Szóval amikor egy kis hangulatu játék felér a nála jóóóval nagyobb hangulatu játéknál.

    uI: Holnap lesz G25-öm uiuiuiui örüljetek velem :D.
  • Nexxuss
    #33365
    súlytólég?:D az milyen?:D
  • Alien!
    #33364
    viszont a condemned 2 demónak milyen súlytólég hangulata van már!!!!! kegyetlen komoly...sztem must have...
  • Alien!
    #33363
    jaja...a régi Philips tv-k még most is odabxsznak....pixel plus,digital natural motion....pfff....csúcstechnika volt anno....de a játék részletei már elvesznek,pár haveromnak most állítottam be ps3-at crt tv-re....éshát sajnos iszonyú hátrányban vannak játéknál,főleg multiban(cod4)...
  • Prince of Máté
    #33362
    A fanoknak van még 1 nap garijuk :D
  • Nexxuss
    #33361
    VAzeg elugrik az ember 1 pár órára poolozni (pontosabban 5re:D:D:D) és ti meg teleszemetelitek a topicot??:D:D:D
    mivel játszom a hétvégén? ööö Phoenix Wright Justice for All DS :D Ez van nálam itthul egyedül. Meg van egy fóliás GT5P-m. Meg gondolom az otthoni postaládámban már figyel egy Lost Planet. :) Na majd jövő héten diploma védés után:D:D:D
  • Foxhound1980
    #33360
    Elkezdtem egy x264 kódolást a konverter progival. Lassan már 10 órája forgatja a filmet, igy tényleg marha lassú.
  • Foxhound1980
    #33359
    Mindegy már lesz.rom miylen csak jöjjön.
  • Foxhound1980
    #33358
    LOL
    Miért nem lepődöm meg?! (egyébként tudván ki irta, gondoltam)
  • HTB
    #33357
    ha ez igaz...
    ahogy a skót mondaná, a penny saved is a penny earned
    de azért a reményhal meg utoljára
    gyanítom, hogy vegas2-vel nem húznám ki gta4ig
  • Jimanszky
    #33356
    Az a durva,hogy van egy CRT tv-nk,100Hz-es Pixel Plusos és felveszi a versenyt az LCD-kkel!Számomra ott sokkal élethűbb a kép,főleg a Forma1-nél;)))Kicsit fakó,mint az életben,de a mozgások az beszarás!!Ilyet nem sok LCD tud.
  • DanielT
    #33355
    Nagyon durván Vsyncel pl Londonban. A többi pályán kanyarokban és visszafordítókban észlelhető. Jó nagy baromságot írt.
  • Foxhound1980
    #33354
    Vagy CRT monitoron. De az az igazság, hogy egy jobb LCD tévével nem tud versenyezni egy monitor sem. Televannak a TV-k különféle képjavitó technikákkal amik a monitorokban nincsnenek.
  • Csabesz100
    #33353
    Ja, meg plazmán!
  • Csabesz100
    #33352
    Az is crt, de mindegy! Akkor úgy mondom, hogy csak Lcd tv-n vagy Lcd monitoron jön ki, hogy mit is tud a Ps3!
  • Jacsó Viktor
    #33351
    nem CRT tv hanem Sima tv-mről van szó! 100 hz,72 cm
  • Csabesz100
    #33350
    Crt-n soha nem lesz olyan, mint Lcd-n!
  • Jacsó Viktor
    #33349
    Heh! van olyan átalakitó Ps3-re ami tisztitja képminőséget sima tv-n?? ( ugy fog nézni mint egy LCD tv :) )
    és megadjátok a linkét is! előre is köszi!
  • Csabesz100
    #33348
    Ha jól látom ez szkenelt! F1 2006 nincs meg véletlenül? Azt nem tudnád beszkennelni és elküldeni mailben? Amiket eddig találtam az mind gyenge minőségű volt, azt meg nem akarom kinyomtatni! Előre is köszi, ha meg tudod oldani!
  • Foxhound1980
    #33347
    Jah, végre :D

    Uhh de várom már gémet
  • EmThor
    #33346

  • EmThor
    #33345
    mi az isten, 120 ember összehozott egy jó programkódot? :D :D :D
  • Foxhound1980
    #33344
    Gameren azt irta egy srác, hogy abszolut vsyncmentes lett a GT5P...Ha ez igy avn akkor az nagyon pozitív.
  • EmThor
    #33343
    Dark Sector

    gametrailers fórumán illető barátja állítólag letolta... 10 fejezet, rövid, online meg h "lame"... várunk hivatalosabb infót
  • fsgh
    #33342
    :D jaja
  • EmThor
    #33341
    sör jóóó ! végre van itthon is Tuborg :)
  • EmThor
    #33340
    köszönöm mindenkinek aki úgy gondolta, hogy leírja mivel fog játszani, örömmel látom, hogy van választék és hogy mennyi mindennel nem toltam még.

    emlékszem mikor tavaly júliusban vettem a gépem, két kezünkön meg tudtuk számolni a játékokat, és lám most! előőreeeeee :)
  • Foxhound1980
    #33339
    Sz@rabb lesz a kép mint monitoron. Ez egy sima SD tv.
  • SlickAdam
    #33338
    mindenképp jól mutatna ezen is, de én erősen ajánlom, hogy hd-t vegyél. inkább vegyél később, ha most nem lenne meg rá az összeg teljesen. nem kellene olyan sokat hozzátenni, hogy vehess egy normális kis lcd-t (igaz nem ekkorát)
  • DanielT
    #33337
    Erre a Tv-re nem való se Ps3 se x360. Lesz rajta kép, de semmit nem fog megmutatni a gépek tudásából.
  • Jacsó Viktor
    #33336
    Sziasztok!
    Erre a tv-mre jó lesz a PS3 vagy Xbox360? :S
    http://www.arukereso.hu/crt-lcd-plazma-tv-c3164/samsung-cw-29m026p-p607207.html
    nem baj ha nincs éles képe ,csak legyen már legeslegszebb grafikája mint pc-nél...
    előre is köszi!
    UI: azé irtam még egyszer mert nem válaszoltok :S
  • BJB
    #33335
    PAL GT5P teszt
  • Papesz
    #33334
    Közel két hónapja ott van az oldalunkon.
  • Foxhound1980
    #33333
    Jól teszed, most már igazán érdemes beszerezni a masinát.
  • tyrant71
    #33332
    ha igy nyomjátok akkoor a hendikep ugy nézzen ki, aki gólt lő iszik :-)