89387
PlayStation3
  • Kratos86
    #33611
    Értem! Köszi!
  • menoh
    #33610
    A PC-d media player műsortárának tartalmát tudod hallgatni/nézni a ps3-on
  • Chris Lowe
    #33609
    Megjott a HotShotGolf a videogamesplus-ról. 18-án dobták postára -akkor jelent meg- tehát ha a hétvégét és az unnepnapot nem számolom akkor 4 nap volt a szállitás. Aláirni itt sem kell, amúgy minden ok.
    A játék faszányos, olyan mint a régi részek, némelyik pálya bazi szép. Semmi hiba v-synk akadozás semmi.
  • Kratos86
    #33608
    Hali! A PS3 menüjében a Photo, Music és Video opcióknál mi az hogy "Search for Media Servers" ? Itt mit lehet csinálni?
  • Spiderous
    #33607
    Nektek sem kapkodja el a futár a gt5p-al?:(
  • grayfox
    #33606
    linketsetudszbeszúrni -e?
  • Foxhound1980
    #33605
    Gratulálok
  • SlickAdam
    #33604
    menj már innen a szaroddal! mindenhova belövöd ezt? semmi köze a topic-hoz. mi ez egyáltalán? vmi fogyatékos város vagy mi?
  • ziby20
    #33603
    kotelezo megnezni ezt
  • OliApa
    #33602
    Lehet, hogy azért, mert előzetes? . . .
  • OliApa
    #33601
    [URL=http://prohardver.hu/hir/matol_hivatalosan_is_a_ps3_a_vilag_legokosabb_blu-ray_lejatszoja.html]"Mától hivatalosan is a PS3 a világ legokosabb Blu-ray lejátszója"[/URL]
  • HAF Rigel
    #33600
    Nem tudom nekem nincs bajom a Grafikával , nagyon bejön , így külön nem nagyon emlékszem , hogy valami feltünt volna . Majd este ráfokuszálok , de tényleg nem rémlik semmi hiba . Az online rész a hivatalos megjelenés márc,28 indul , addig nem , mert meg sem jelent a játék :):)

    Ja nekem a fényerő rendben van Londonban is . Egy Samsung tv van hd ready , nem full . De nekem rendben van minden . Azaz egy dolgot vettem észre ha nagyon sok autó van nagyon közel (1 kör verseny amikor 16ként indulsz és sűrű a mezőny) akkor érzem hogy leesik a képfrissités. ja 1080i ben játszom ha jol látttam a menüben .

    Viszont ami bosszant hogy nincs külön G25 támogatás , megy vele de nincs külön menü mint a többi logitech kormánynak .
  • EmThor
    #33599
    nah végre :D
  • Foxhound1980
    #33598
    Nem néztem de nem is fogom. Elég volt a görcsölésböl. Marad a bevált módszer, gépről megy ki TV-re a cucc azt cső. :D
  • EmThor
    #33597
    állítólag box viszi az srt-t nézzétek azon :\ ?!
  • farrrrkas
    #33596
    Hello! Azokat akarom kérdezni akinek már megvan gt5p! nekem a garfikával vannak problémáim. nálatok nincs olyan hogy amikor a menübe vagytok az autó oylan élei ahol az illesztések vannak azok gyakorlatilag életre kelnek és folyamatosan mozognak és hullámzanak ami nagyon idegesítő.. ugyanez történik az horizontal játék közbe. egy sharp HD- ready tv-m van és hozzá egy 10 rongyos HDMI kábel. Minen játék gyönyörűen megy, de ez, a best grafika ever címszóval beharangozott gt5p a legcsúnyább játékom eddig... a replay az viszonylag elfogadható, de mondom a menübe az autó élei iszonyatosak.. a londoni pálya oylan sötét hogy a tvn a brightnesst maxra kell tolni hogy kilássak a verdávól... a műszerfal homályos.. próbálom 1080i be és 720p be is de nem tudom eldönteni melyik a rosszabb... lehet hogy annyira fullHD-readyre (mer hogy ez a helyes megnevezés) kalibrálták a játékot hogy sima HD-readyn nem is mutat jól?? mielőtt jönnek a válaszok hog yvegyek erendes tv-t tényleg leszögezném hogy minden játék kiválóan fut..
    Mikor lesz online mód mert talán az tudná feledtetni a csalódodttságom??? másnak nincs ilyen baja?? köszi....
  • HAF Rigel
    #33595
    Szerintem annyit azért nem akar várni a SONY , nagyon kell neki a GT5 . Látszik az 1 milliós előrendelésen is . Én azt gondolom japánban Dec körül, és mi valamikor ilyenkor 2009ben . De örülnék neki ha még idén jönne. Ma este megprobálom a S event két utolsó kupályát is aztán meg Farmolás 1000 el a F2007 re .
  • EmThor
    #33594
    az idegesít, hogy továbbra sem megy bizonyos pályánál tovább a yakuza 1, ps2-es game-m :(
  • EmThor
    #33593
    mit szívatsz? tanulj inkább! szép a lost planet! :)

    srt-t meg felejtsétek el, ilyen warezrulez felirat megoldás támogatás sosem lesz... égessétek rá a magyar feliratot!

    amúgy meg passz, nem tom meddig tart egy ilyen metódus... vagy nézzétek angolul, vagy nézzetek animét, azon van égetett felirat :d
  • Foxhound1980
    #33592
    Jó lesz az 2009 tavaszra esetleg. Minimum egy évet várni fognak a full indításával.
    Szerk: bár reálisabbnak látok egy 2k9 őszi rajtot.
  • Nagy01
    #33591
    És mikor is jelenik meg a full? Szeptember?Október? Az még messze van^^.
  • Silverford
    #33590
    Movietyme ilyen sokáig ül a megrendeléseken?16.-án előrendeltem a Vegas 2-t de még most is csak ott tart a dolog, hogy feldolgozás alatt.De addig nem is zavar a dolog amig nem vonnak le pénzt.
  • hellnight
    #33589
    De jó neked. Hozzám még nem érkezett meg a futár :(
  • OliApa
    #33588
    De ez csak ELŐZETES!
  • OliApa
    #33587
    [URL=http://www.hwsw.hu/hirek/35624/Blu-ray_masolas_vedelem_tores_BD+.html]"Már nem akadály a másolóknak a Blu-ray második védvonala sem"[/URL]
  • Nagy01
    #33586
    Megkaptam!



    Trálálálááá a mikulábáti hotta!
  • Foxhound1980
    #33585
    Csak FAT32
  • Kratos86
    #33584
    http://www.uberkonzol.hu/index.php?data[mid]=2
    http://www.platinumshop.hu/index.php?data[mid]=4
  • HAF Rigel
    #33583
    Egynlőre nem találkoztam vele . Szerintem ebben a verzióban max a Arcade résznél tusz köröket állitaní .

    Tegnap megszereztem a F40 es gépet , meg valami tuning Skylinet .
    Már csak 2 db S event van.
  • Nexxuss
    #33582
    EmThor bazdmeg azt nem mondtad, hogy ez ilyen ronda:D:D:D:D Vazeg ennél a Lost Planetnél az MGS2-3 SOKKAL szebb. Hát ez megrázott most:) Este állok neki játszani. Remélem a hangulat megbasz azért.:D
  • Fikusz
    #33581
    Szasztok!

    Külső Winyóknál több partíciót lekezeli?
    Illetve NTFS-t? <- A nagyobb fileméret miatt kérdem.


  • Wild007
    #33580
    Szeva mindenkinek. Tudnátok adni nekem olyan linkeket, ahonnan tok rendelni PS3-gameket? (Jó lenne ha magyar lenne). Régebben itt a fórumon már találtam egy linket ilyen magyar boltról, ahol 13.000 Ft- volt egy Game+ a posta kölcség, de nem találom sehol. Válaszotokat és segítségeteket előre is köszi.
  • hellnight
    #33579
    Azzal az a baj, hogy sokáig tart :/
  • Gascoigne
    #33578
    Vagy ráégetni a filmre. :D
  • hellnight
    #33577
    Hát akkor nincs más, mint megtanulni angolul és felirat nélkül nézni filmeket xD
    Vagy venni egy BD lejátszót :D
  • Gascoigne
    #33576
    Én kipróbáltam, a felsoroltak közül egyik sem megy. :)
  • Chris Lowe
    #33575
    A prologue-ban vannak hosszú versenyek mint a GT4-ben? Gondolok itt a kerékcserés 15-20 vagy még több körös versenyekre.
  • Foxhound1980
    #33574
    Hogyne...:D
  • hellnight
    #33573
    Alakítsd át őket :D Leszedsz egy feliratozó progit és átlövöd a feliratot más formátumúra. Asszem Subtitle Workshop a feliratkészítő progi neve. Próba szerencse.
  • Foxhound1980
    #33572
    Csak srt-vel mert az összes filmem, sorozatom azzal operál.