89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #33651
    Magyar Store ügyében állitólag az 576 szervesen résztvesz, azt hallottam, hogy ősz fele indul itthon.
  • EmThor
    #33650
    elnézést mindenkitől, lesz felirattámogatás divx-hez
  • EmThor
    #33649
    és a playstationlive.hu? :D
  • mikuc
    #33648
    Tudni lehet már valamit, hogyan is áll a Magyar Store?
    És a Home? Mert mostanában semmi info nincsen ezekröl.
  • mikuc
    #33647
    Ez furcsa. Amikor én rendeltem akkor azonnal levonták a pénzt. Egyébként 2-3 nap mulva irják, hogy elküldik de a csomag 2 hetet áll németországban. Szerintem ne reménykedj hogy hamarabb megkapod mint 2 hét. De neked legyen szerencséd. :-)
  • Silverford
    #33646
    Nekem nincs kamerám.Nem is gondoltam volna hogy alapvetően azt fogja beadni neki.
  • EmThor
    #33645
    év játéka, 2008, ps3
  • grayfox
    #33644
    A 40gb-os ps3 tényleg halkabb mint a 60gigás ?
    Nekem a 60-assal sem volt gondom (lehet, hogy megszoktam a boxot? :)
  • HAF Rigel
    #33643
    Hát az a jó az emberiségben hogy külömbözőek vagyunk. Szerencsére még félre tudok tenni 1-2 program árát havonta igy nekem a gyorsaság is fontos . Szeretem a megjelenés napján megvenni a programot. Sokszor én írok ide róla első pár mondatot.
  • EmThor
    #33642
    próbáljuk ki!
  • Silverford
    #33641
    Kezo király volt a chat.Kicsit késik az átvitel de nem gondoltam volna hogy ilyen lesz.Teljes képenyőben mutatta a kamerád képét.Mi lehet akkor ha pl 5 ember beszélgetne kamerával?
  • Silverford
    #33640
    Épp most néztem az e-mailt ha minden igaz elküldték a játékot."Your Order Has Been Dispatched!" Igaz pénzt még nem vontak le csak valami 600Ft-al csökkent a számlám.
  • balljuggler
    #33639
    Oké!Már Foxhound felvilágosított msn-en és be is rendeltem!Ennyiért még a hülyének is nem még nekem...THX azért az infot!Jó ez a közösség!!!
  • EmThor
    #33638
    jön a Yakuza 2 az EU-ban is!!!!!

    kizárólag ps2-re :)
    katt

    nagyon jó game, komolyan lehet veszek egy ps2-t, hogy fusson a yakuza 1 rendesen :D
  • Sipee
    #33637
    lehet h van benne nemtom csak h valami nincs benne ami az usaba van:)
  • Gaerity
    #33636
    Üdv Mindenkinek! A kérdésem a következő lenne: tudja valaki hogy lehet mkv formátumot úgy kiírni hogy futtassa a ps3? Egy filmről van szó és nagyon érdekelne a dolog. A segítséget előre is köszönöm.
  • Sipee
    #33635
    figy sztem te is szivesebben veszel 6kért játékot mint 2x annyiért:)nekem megéri h várok rá
  • mikuc
    #33634
    Szerintem nem olyan rossz játék. Multiba is eléggé pörgös. A sok kis japo nagyon keményen nyomja.
  • mikuc
    #33633
    Kb 2-2,5 hét még megkapod.
  • HAF Rigel
    #33632
    Platinumshop.hu 9900ft , péntek óta lehet venni itt Magyarországon , Most olvastam , hogy elindultak a szerverek .

    Egyébként ide is bepostolta valaki 2 szer hogy lehet kapni .
  • balljuggler
    #33631
    Hali!Valaki legyen szives privibe elmagyarázni honnan érdemes rendelni a GT5 Prologot!!!Magyarországon még nincs ugye?Ha külföldröl rendelem mik a feltételek?Nekem sima visa electron karim van arra megy a fizum...Pleas help!!!
  • HAF Rigel
    #33630
    Ekkora baromságot már régen hallotam , Ha nincs benne kameratartó akkor az ember végig fogja a kamerát ?
    Van előnye annak ha egy fél éves játékot veszel , de én szeretek vele időben játszani . Egyébként itthon sem 17ezer egy játék , nagyon sok konzolbolt árul 13-15 között programokat ami a megjelenés napján elérhetőek (vagy elöbb :):) kis drágassság ) .
  • EmThor
    #33629
    most te vizsgázol vagy én? :D

    gyere inkább guitar hero-zni!
  • Spiderous
    #33628
    Jah megvan...elvileg miután addoltam indulnia kellene magától, DE! ezt írja ki az adott .mkv file beaddolása után a statusban : UNSUPPORTED AUDIO CODEC:VORBIS ..... esetleg valami vélemény?:D
  • Sund
    #33627
    De van benne mind2! :)
  • Foxhound1980
    #33626
    Valamelyik lapon jobb felül van egy olyan, hogy "add" miután már beállitottál mindent azzal lehet indítani. Ugyan itt akadtam el :D
  • Spiderous
    #33625
    Convert témához : ez az mkv2vob program fizetős?Nekem jobb alsó sarokban "donate" van csak:( Hogyan lehet a konvertet elkezdeni?
  • Foxhound1980
    #33624
    Kameratartó biztos, hogy van.
  • THE DAHAKA3
    #33623
    Az eu-s eojban nincs kameratartó, meg booster? akkor miért drágább?
  • Foxhound1980
    #33622
    7.1-es MGS4 füles

  • Sipee
    #33621
    EOJból én az usa-st vettem,mert a UKsba nincsen booster meg kameratartó,
  • Nexxuss
    #33620
    mit szivatsz? :D ismerek egy jó szemészt :) Bemutassalak neki? :D:D:D:
  • Foxhound1980
    #33619
    Nincs.
  • Foxhound1980
    #33618
    Hát mondjuk a bánatos f.szom venne így gémet de azért jó tudni ilyen infókat is. :D Egyébként EU-s EOJ (nagydoboz) UK-ből 14k. Az USA verziós EOJ meg hegesztett müanyagboritásban van.
    Szerk: AC meg 8-9 körül mozog itthon is fórumokon.
  • Tibor
    #33617
    Honnan videogamesplus.ca-ról vetted annyiért?
  • BJB
    #33616
    PS3-ra nincs valamilyen Media Player pogram?(Tudom van Linux de én másra gondolok, akár egy másik Other OS Media Player)
  • Sipee
    #33615
    szal csak azért mondtam ezt mert megeshet veletek is h messzi messziről amit küldenek ahhoz dobozt nem mellékelnek mert őúgy könnyebb elküldeni, szal nem kell meglepődni:D(amúgy eye of judgementet 11ért vettem szállítással az itthoni 30 helyett)
  • Sipee
    #33614
    Hali!én csak mondom nektek h ha rendeltek azzal vigyázni kell, mert én ebay fan vok,szal már elég sok mindent rendeltem onnan, 1 hete jött meg a az assassin's creed!khm a játék egy isten, de a kedves cég ahonnan vásároltam,nagy diszkréten elküldte nekem a játékot és a kézikönyvet,dobozt és covert pedig nem kaptamXD másfél hét volt a szállítás vadiúj,kemény 6 ezerért vettem szállítással együtt a szokásos 17 helyett,szal azért egy kicsit várni kell de megéri,eye of judgementre várok most,arra is ez lesz a második hét,bár az nagydoboz érthető,meg az is amrikából jön :D
  • NEXUS6
    #33613
    Egy tál, két tál, more tál!;)
  • Lothargia
    #33612
    Hali!
    Szeretnék venni 1PS2es játékot,h kipróbáljam milyen is az PS3-on. Régebben szerettem a MortalKombatot és úgy döntöttem itt az ideje feleleveníteni az élményt, +hát haverokkal elökörködünk a mortálon:).
    Néztem a hivatalos oldalon a kompatibilitást ami a DeadlyAlliance, Deception és Armageddonra-ra vonatkozik, de olvasgattam játék leírásokat is és ott a Shaolin Monks tetszett a legjobban, és parsze,h ezt nem írják a hivatalos oldalon,h kompatibilis lenne PS3al.
    Valakinek esetleg van SM. és megy is PS3-on? A másik 3Mortal milyen (valakinek ha van tapasztalat)?
    köszi