89387
PlayStation3
  • hellnight
    #33571
    Másfajta feliratot sem lát? Sub, ssa, ass stb? Vagy csak srt-vel próbálkoztál?!
  • Foxhound1980
    #33570
    Nincs továbbra sem srt kezelés, és a filmet amit konvertáltam pár napja továbbra sem látja a gép.
  • grayfox
    #33569
    : / hát ez se egy heavenly sword :D
  • EmThor
    #33568
    IGN viking review
  • Alien!
    #33567
    naja azt énis szeretném....
  • grayfox
    #33566
    pff remek.
    valami olyat szeretnék látni:
    now every ps3 game should upscale to 1080i/1080p instead of fucking 720p!
  • Alien!
    #33565
    hoppá....2.20 firm fellőve.....sonyék nem tétlenkednek....

    "You can now play DivX and WMV format files that are over 2 GB. In addition, you can now display subtitles when viewing DivX files."
  • SD456
    #33564
    Na GTA IV előrendelve, alig várom, hogy kiadják
  • hellnight
    #33563
    Hmm köszi. Jónak tűnik, lehet beruházok egy ilyenre :)
  • Foxhound1980
    #33562
    LOL. Köszi.
  • tomijee
    #33561
    aha köszi és melyik menüpont alatt lehet beállitani hogy split screen be tudjunk játszani?? mert japo és igy nem vágom..
  • CaviaR
    #33560
    plusz ~25.000Ft Áfa (20%) + 4280Ft vám (3,5%) + ~1.500Ft kezelési költség

    Mindezt a központi vámügyi hivatalban kell elintézni személyesen.
    Hozathatod exressz légipostával vagy szamárháton, ezt akkor is ki kell fizetned, szal kalkulálj ezzel..

    Písz
  • Foxhound1980
    #33559
    Legjobb, már a PSP-n is egyből megtettszett a letisztultsága és könnyü kezelhetősége.
  • grayfox
    #33558
    aham :) na ez jól hangzik!
    a ps3 menüje nekem nagyon bejött bárki bármit mond :)
  • Foxhound1980
    #33557
    6K-s Sony Ericsson BT fülesem van van. Nincs vele gond.
    Sony Ericsson PV 702

  • Foxhound1980
    #33556
    Tényleg igazad van, vám. Ezt teljesen el is felejtettem. Mondjuk soha nem vámolták meg semmimet de gondooml ennél a méretnél meg árnál ez elkerülhetetlen.
  • hellnight
    #33555
    Nem akarlak elkeseríteni, de sztem ha japcsiból rendeled a gépet akkor megvámolják az meg nem lesz kevés pénz :/ Bár igazából nem tudom.


    Viszont kérdeznék valamit. PS3-hoz milyen mikrofonos fülest tudtok ajánlani? Lehetőleg pénztárcabartá megoldásra gondolnék...Übernél láttam 30k-s cuccot de hát az kicsit sok nekem. Valami jóval olcsóbbra gondoltam. Találtam még ezt a Logitech Cordless Vantage nevű cuccost ami felannyiba kerül mint az említett másik cucc. De van ennél még olcsóbb is?? Vagy egyáltalán milyen fülesek vannak amik használhatóak a PS3-al?
    Köszi a válaszokat.
  • Foxhound1980
    #33554
    Mert végre lehet chatelni meg üzizni gémelés közben. Játszol, kapsz egy üzit nem kell kilépned a játékból. A barátlistáról bárkit lehivhatsz dumálni aki épp online van, mindezt játék közben, bármikor, ugyan úgy mint 360-on.
  • EmThor
    #33553
    japó a fórumengine, nem tűri a m$-ot XD
  • grayfox
    #33552
    "Elkészült a sokak által nagyon hiányolt játék közben is használható Cross Media Bar (XMB) PlayStation 3-ra."
    aham, ennek miért is örülünk ennyire?
  • Foxhound1980
    #33551
    De nagy g.ci amúgy ez a GAME. 1kg-nál nehezebb cuccot már nem ad fel. Sztem csomó üzlettől igy elesnek, na mindegy ők tudják.
  • grayfox
    #33550
    Legszívesebben én is két konzolt tartanék, egy box 50k.. a gond inkább elsősorban az lenne, hogy ezt hogyan is magyarázom el a barátnőmnek, illetve ekkora kocka nem lehetek (pedig simán, csak nem ismerem be :)
  • SD456
    #33549
    Az nagyon jó :) Kössz!
  • Foxhound1980
    #33548
    Nem, azok 3-4 napon belül küldik. 4 font.
  • Foxhound1980
    #33547
    Nekem bejön a gép, valahol láttam hires képeket a cuccról, jó. Az meg, hogy a sok szarért nem fizetek PS3-ra sztem teljesen érthető. GTA4-et Sonyra veszem. Az kell eredetibe.
    Más, japcsiknál asszem más a hálózat, kell vmi átalakító asszem...

    (5.x próbálom ezt a postot beküldeni, bugzik a fóruom engine)
  • SD456
    #33546
    Hi all!

    Shopto.net en mennyi a postalköltésg? (Elő akarom rendelni a GTA IVt) Tényleg 2 héten belül hozzák ki amúgy ?
  • Sipee
    #33545
    ok köszönöm a válaszokat!igaz nem teljesen értettem meg:)annyit azért vágok h megadom a kártya adatait(számát meg stb)és akkor ők rendesen átutalják?mert paypalom az van de az más az egyszerűbb!mindenesetre köszöm!:)
  • Foxhound1980
    #33544
    Én is kajak igy voltam vele azt most meg bejön :D
  • csabush
    #33543
    Aha, split screenbe. Meg majd neten, de az alap.
  • tomijee
    #33542
    csao A GT5 PROLOGUE ban lehet 2en játszani egymás ellen??
  • EmThor
    #33541
    mindössze :D minek az neked ha megvan minden boxra gta4-el egyetemben? :P
  • grayfox
    #33540
    pedig elég randa imho.
    fekete jobb ;P
  • Foxhound1980
    #33539
    Aha...Mert nagyon szemezek ezzel az MGS kiadással. :D 720 dolcsiból ideküldik.
  • Foxhound1980
    #33538
    Igazad van, igy helyes.
  • HAF Rigel
    #33537
    igen az olyan mint az usa 80as
  • HAF Rigel
    #33536
    Az egy kicsit más , régen nem mindenhol volt teminál ezért volt a dombornyomott kártya , mert berakták a abban présbe és így húzták le . Semmi köze a külföldi vagy internetes vásárláshoz . Az már egy következő idő volt . Egyébként a magyar szabályok szerint nem lehetett vásárolni electron kártyával külföldön .
  • Foxhound1980
    #33535
    Japán PS3 80GB lejátsza a PS2 gémeket?
  • Norbi7
    #33534
    Sziasztok! A movietyme-n nézelődtem és veletek is megosztanám azt a pár db magyar szinkronos/feliratos filmet amit eddig találtam.
    Gyilosok gyilkosa
    Egy becsületbeli ügy
    Dracula
    Hellboy - csak felirat
    Közelebb - csak felirat
    hátha valaki pont keresi valamelyiket, jó árban vannak
  • Foxhound1980
    #33533
    Sima Visa Electron kártyák is jók. Már elég régóta nem kell dombornyomott kártya a külföldi vásárlásokhoz. Évekkel ezelött volt rá szükség mikor még technika csak ott tartott a bankoknál, hogy a dombornyomott kártyát egy szerkezeten áthúzták, az egy lenyomatot hagyott egy indigós számlán és ezt a lenyomatot, faxolták el xy részére ha szüksges volt.
  • szokal
    #33532
    Meg kell adnod a hitelkártya adataidat. (Ha minden igaz, akkor az account management-nél.) A dombornyomott kártyák jók, de nekem pl. az OTP-s webkártyámat (ami ugye ilyenekre lett kitalálva) nem fogadja el.