89387
PlayStation3
  • aabelus
    #33691
    van valakinek innen Dual Shock3? velemeny? ja,es mennyi ha neten veszem? :-?
  • Wild007
    #33690
    Hello, megvan valakinek közülletek az Army Of Two? Olyan segítség kéne hogy hogy tudunk ketten játszani osztott képernyőn? VAn olyan hogy Privat CO-OP meg Publik Co-Op. De a privátnál kiír valamit és aneten keresgél. Help me!
  • Sipee
    #33689
    lehet e-bayról veszem pont most néztem 5k szállítással;)
  • HAF Rigel
    #33688
    Nézz be a Platinum shopba , vagy az überkonzolba. ott vannak . Én a platinumot javaslom a 9900ft elég jó ár egy EU Magyar kézikönyves verzióért .
    ilyen 576 meg MM , meg saturnba nem érdemes venni , és ott nincs is
  • Foxhound1980
    #33687
    Maszekoknál már van.
  • Sipee
    #33686
    még nincsen boltba gt5p?én azt hittem már hogy van,főleg most hogy Tutu kollega azt mondta h kirakatban meglátta és vette is
  • Sipee
    #33685
    burnout nagyon állat sztem is, 60% már készvan 50+ kocsim van és A-s jogsim,már csak 60 win kell az elitehez:)csak úgy mondom h sokat fogsz még avval te játszani én most tartok 30 óránál:D
  • Sipee
    #33684
    amúgy ma jött meg az EOJ,csak mivel kicsit nagy és nem voltam itthon még érte kell szaldni a postára
  • fsgh
    #33683
    Nekem szerdára jön GT5P-m :) már alig várom:P
  • Sipee
    #33682
    nem nem használt,teljesen új!aukción nyertem,tod ebayon lehet licitálni is
  • Tutu12
    #33681
    Én nem tudtam kivárni az előrendeléses dolgot..megláttam a kirakatban és megvettem. GT5 Prolouge
  • Foxhound1980
    #33680
    Ha tegnap nem adták fel nem fog péntekre ideérni. (hétfő-kedd kb)
  • Silverford
    #33679
    Nekem meg épp ma jött mail a game.co-tól, az előrendeléssel kapcsolatban.A GT5P-t innen rendeltem mert itt volt olcsóbb.Úgy küldik, hogy megjelenés napjára megkapjam.Na erre kiváncsi leszek, hogy péntekre ideér-e.Ideérhet?Már csak a pénzre várnak, hogy lenyúlják a számlámról.
  • Foxhound1980
    #33678
    Na hát Shop To szépen vissza is dobta a GT5 előrendelésemet mint annak a rendje poén, Nexxus barátommal épp reggel értekeztünk egyett erröl. GAME-nél leadva.
  • EmThor
    #33677
    yay :D
  • Foxhound1980
    #33676
    Megy ki ebayre....
  • Super DANTE
    #33675
    A Konami Style webshopban elkelt az összes MGS4 premium PS3 bundle csomag.
  • HAF Rigel
    #33674
    nincsenek
  • Chris Lowe
    #33673
    Eu-s gran turismo-ban ugyanazok a zenék vannak mint az amerikaiban?
    Amerikai soundtrack:
    Weezer - "Automatic" (LA Riots remix)
    The Mars Volta - "Goliath" (EL-P remix)
    Justice - "Let There Be Light"
    SebastiAn - "Dolami"
    Kavinsky - "Testarossa Autodrive" (SebastiAn remix)
    DJ Shadow - "LOVE LOVE"
    Does it Offend You, Yeah? - "With a Heavy Heart (I Regret to Inform You)"
    The Earaches - "Not the Kind of Man I Am"
    Thin Lizzy - "The Rocker (Richard Evans Mix)"
    The Klaxons - "Golden Skans"
    Friendly Fires - "On Board"
    Pride Tiger - "Let 'Em Go"
    + a japán verzió összes száma

    gt4 szerű hosszú versenyek vannak a prologue-ban?
  • Chris Lowe
    #33672
    Bár nem trándi a golfprogi mert nincs benne se zombi se fegyver azért írok még pár sort a HotShotGolf-ról.
    Online nagyon faja saját avatarral(több 100 féle lehetőség), a szobában(többféle van, tisztára mint a Home csak kicsibe meg gyerekesbe, meg nem lehet szobát rendezni) chat meg őrültködés(többször megmászták már a kisgyerkőc avataromat - hülye pedofil amcsik!), valszeg megy az eu-s everybody's golf-fal mivel az avatarnál nemzetet is választhatsz és van lengyeltöl csehig meg saudarábiáig minden. Természetesen ahogy magyar store sincs így magyar zászló sincs. :-(
    Szóval ezekből a lobbikból indul a tournament ami akár 50 fős is lehet ezek meghatározott időpontban indulnak, jelentekezel majd visszamész a lobbiba baromkodni aztán ha elérkezett az időpont akkor tölti a golfot. Van sima meccs is azok 8 fősek és itt látjuk is egymást (szellemként).
    Az offline rohadt hosszú lehet sok megnyitható dologgal, tegnap kábé 3-4 órát nyomtam és meglehet úgy a 4-5%. Offline 4 fős multi mint a régi részekben. Grafika zseniális, rajzfilmszerű nagyon szép szinekkel, fílinges, bár ráközelíteni a dolgokra nem tanácsos. Szóval bejön a játék, ezzel elleszek egy darabig.
  • Elveon
    #33671
    MGS 4 képek!
  • Alien!
    #33670
    Linger in Shadows/Plastic

    Anno c64/amigás odavoltam a demoscene-ért....ezt itt most érdemes megnézni,ps3-ra készült egy brutális engine....Ettől vannak készen az emberek pár napja...minden realtime értelemszerűen.....eléggé odabxszós......
  • BJB
    #33669
    Most hogy mondod én is megnéztem, igazad van.
  • EmThor
    #33668
    lesz hivatalos felirattámogatás, blogon mondta hivatalos bemutató videoban csóka
  • BJB
    #33667
    Felirathoz valaki helpet tud ddni?
    Betű méret, betű stílus stb.
  • Foxhound1980
    #33666
    Gamer365
  • mikuc
    #33665
    Király!!Nagyon szépen köszönöm aki ezt megtalálta!!!!
    Szuper cuccos!!
  • cloud.strife
    #33664
    Mi ez az oldal?
  • szokal
    #33663
    Sipee!
    Honnan veszel 6k-ért játékot az Ebay-ről? Vagy ezt használtra értetted?
  • szokal
    #33662
    A Store-os vásárlásra én is kíváncsi lennék. Mint korábban írtam, webes bankkártyával nem megy (nekem legalábbis).
    Akinek sikerült sima kártyával, az mit írt számlázási címnek? Hagyta a fake USA/GB/Jap címet?
    Most éppen a playstation network cardon gondolkozom, azzal USA Store-ból tudnék vásárolni.
    De hogy jutok ilyen kártyához? EBay-en nem találtam.

  • Gascoigne
    #33661
    Na működik a felirat, csak ez a progi kell hozzá: AVIAddXSubs.exe, ott kiválasztod az avi-t, ha egy mappában van vele a felirat felismeri, és két perc alatt csinál egy .divx file-t amit a PS3 lejátszik, és a feliratot kiválasztva már működik is. Nem kell órákat várni, míg feliratot éget a filmre.
    Itt találni róla információt:
    http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php
    Ja és köszönet az információért Cobbler-nek a Gamer365 fórumáról.

  • Foxhound1980
    #33660
    Fake FW hír...
  • Foxhound1980
    #33659
    Gameren olvasd tovább a project topicjában (vagy topic, vagy blogbejegyzés már nem emlékszem), a folytatást, ott irták a srácok akik az egészet szervezték
    Szerk: Hjetyekus talán de ebben sem vagyok már biztos, jó pár hete olvastam.
  • cloud.strife
    #33658
    Na arra én is.

    Pláne úgy, hogy a petíciós oldalt én protezsáltam be a Playstation magyar főatyaúristenéhez, aki egyből továbbította azt londonba. :)
  • DanielT
    #33657
    "Magyar Store ügyében állitólag az 576 szervesen résztvesz"

    Na ennek a részleteire igencsak kíváncsi lennék :DDD
  • Angyisz
    #33656
    "mostantól 2 gigabájtnál nagyobb méretű DivX vagy WMA filmek is lejátszhatók legyenek a konzollal, előbbieket ráadásul immár felirattal is el lehet látni"

    Na ezt magyarázza már el nekem valaki úgy mintha egy 5 éves gyerek lennék . Mindenhol azt olvasom hogy támogatja a DivX mellett a feliratot DE MILYEN FORMÁTUMBAN !!!
  • fsgh
    #33655
    huhh beprobáltam a Burnoutot és nagyon állat:D 1óra 20percet mentem vele, már van C jogsim meg 8 kocsim:)
  • Sipee
    #33654
    lehet h te félre tudsz tenni de nálam sajnos ez nem így van
  • Sipee
    #33653
    javitás:helpet és frienda headsettes mondat pedig kérdés,elnézést az elírásért
  • Sipee
    #33652
    Üdv!még mindig nem sikerült pstoreból vásárolnom,aki tud helpetz nyújtani ps-en frind listre vegyen fel, vagy msn(ps-en lehet írva beszélgetni vagy csak headsettel:D)msn:[email protected]
    köszike