89387
PlayStation3
  • fsgh
    #33811
    #33806!!:)
  • aabelus
    #33810
    na a DIRT-tel lehet jatszani ketten? offlineban
  • EmThor
    #33809
    us.playstation.com\ps3 -> store -> fenn vannak az újdonságok, pl új GTA 4 video, rock band tartalom, vmi psp demo + add-on content... ja, lesz 2 új gt5:p trailer is, kb ennyi
  • baggins
    #33808
    A HS csodálatos játék. Igazi profi munka, játékos életem egyik legszebb emléke.
  • csabush
    #33807
    Hali!

    Kicsit off lesz, de sry. Ki akartam próbálni az AVIAddXSub progit, hogy tudjak feliratos dolgokat nézni ps3on, de van egy kis gondom. Ilyen hibaüzit dob: = (RT) [Form] : Property/function not supported or improper value (BORDER) - Line 287
    Ha vkinek volt hasonló, akkor van ötlet? Kösz előre is.
  • fsgh
    #33806
    van egy ilyen topik ahol hirdetni lehet?:P linket pls!!:)
  • mcwolf
    #33805
    Hopp,ez rossz helyre ment.
    Bocsi!
  • mcwolf
    #33804
    Devil May Cry 4 eladó.
    Bontatlan, fóliás. 3-as régió, angol borító és kézikönyv.
    Ár: 11800 Ft
    Posta megoldható.
  • mikuc
    #33803
    Ma meglestem a Heavenly Swordot. Jó kis hentelös cuccos. Jó kis grafikával. Érdekes lesz végigvinni.
    Meg megleszem az Army of Two-t is. Ez viszont nagyon király játék. Coop-ban pedig igazán remek lehet. Még egy kicsit gyakorlom és hétvégén kipróbálom a coop-ot is. Egyenlöre ennyi. :-)
    A The Club-ot még nem lestem meg.
  • Super DANTE
    #33802
    A HAZE megjelenési dátuma (május 22.) még mindig nem betonbiztos!
  • brodix
    #33801
    ops
    bocs
  • brodix
    #33800
    köcc
  • brodix
    #33799
    köcc
  • Máté94
    #33798
    23:00-kor lesz!
  • brodix
    #33797
    ja,és persze megnéztem hivatalos honlapot is.
  • brodix
    #33796
    HI!
    Nincs hír gta IV 4. trailer-ről?
    Azt írták,hogy ma teszik fel,de még mindig nincs.
    Felmentem már a gametrailers.com-ra,youtube-ra,de sehol nem találom.
    Gondolom késik,de nem tudja valaki mennyit?
  • aabelus
    #33795
    koszonom szepen a valaszod... most penzkidobastol mentettel meg!
  • Sipee
    #33794
    lehet.de az a játék egy sz*r,csak fanoknak ajánlott...pl ha jön vmi spanod és monda h toljatok már vmi autós game-t ketten a ridge racer nem a legjobb választás mert mivel driftes ezért először nagyon nehéz irányítani,aki psp-n már tolta annak már megszokott...másik hátrány h abba játéba a single nagyon nehéz(szubjektív)szal azt nem érdemes tolni + még a régi x es gázos irnyítás van nem az új ps3on megszoott r2-s...én nem tanácsolom a ridge racert nekem egvan sajnos:(
  • item
    #33793
    Platinum shop..
  • balljuggler
    #33792
    én speciel a platinum shop- tol de ez az első rendelésem és nem vagyok még ebben ennyire tapasztalt...de viszonlag(nagyon) egyszerű volt
  • HUNMarcus
    #33791
    honnan rendelitek a játékot?
  • balljuggler
    #33790
    Hétfőn szerintem tutkó...de én reménykedek a holnapba meg a szombatba...
    már nagyon várom
  • item
    #33789
    Akkor valszeg csak hetfon kapjuk meg, na mindegy legalabb megjon..

    PS3 Linux post (YDL 6)
  • aabelus
    #33788
    vagy a CMR dirt-ot lehet? vagy milyen autos jatekot lehet 2en,offline-ban? :((
  • aabelus
    #33787
    a ridge racer7-et lehet offline 2en jatszani?
  • bayernmunich
    #33786
    köszi
    közben rájjöttem miért nem ment,, mivel a video mappát a ps3-as mappába tettem, ott nem ismerte fel
  • ballor
    #33785
    VIDEO
  • bayernmunich
    #33784
    hello
    tudnátok nekem abban segíteni, hogy ha dvix filmet akarok nézni a ps3-on pendriven kersztül, akkor azt milyen mappákba kell tennem, hogy lejátsza? köszi

  • gazgoblin
    #33783
    nem tunik hianyosnak..hanem hianyos
  • JohnnySmith
    #33782
    playb3yond
    Chris Hinojosa-Miranda, a Sony egyik producere, és maga Kazunori Yamauchi, a Polyphony Digital vezető producere is megerősítette azt a hírt, mely szerint a Gran Turismo 5 teljes verziója leghamarabb 2009 tavaszán jelenhet meg. Mindez arra utal, hogy a fejlesztők ismételten a kategória legjobbját kívánják elkészíteni és folyamatosan tökéletesíteni. A rajongók azonban ne csüggedjenek, a Gran Turismo 5 "Prologue" ugyanis holnap debütál Európában Blu-ray és PlayStation Network-ről letölthető formátumban. Továbbá a fejlesztők a "Prologue" kiadást az év folyamán számos PlayStation Network-ről letölthető frissítéssel fogják bővíteni.

    A multiba jópár dolgot addig belerakhatnak..... ami most is hiányosnak (idegesítő) tűnik
  • tarti19
    #33781
    olvasgattam egy ideje:)
    de nem szeretnék 2 gépet tartani... mert ha kiváltaná funkcióiban a ps3 a PC-t akkor , már azon nyomban pártolnék át, mint egykoron ps1-ről ps2-re... mily szép idők voltak azok:P
    Nagyon belelkesedtem főleg a nagy címek miatt^^
    Apró kérdés, mennyivel rosszabb egy 19"-os TFT monitoron az egész megjelenés mint pl egy 82-es Bravian?
  • Foxhound1980
    #33780
    Feladták a Prologueomat.
  • Sund
    #33779
    ps3 linux topicban laknak a guruk, kérdezd meg ott is!
  • mikuc
    #33778
    Szerintem maradjon a géped is és mellé vegyél PS3-at.
  • SD456
    #33777
    Hi!

    Szerintem a Lost Planet demóban nagyon jó a multi.
  • tarti19
    #33776
    Sziasztok:)
    Nagy döntés előtt állok, mégpedig vásárlásra adom a fejem avagy éppen cserére, de előbb tapasztaltabbak véleményére van szükségem...
    Adott a mostani PC-m amit esetleg egy az egyben elcserélnék vagy eladnék egy ps3-ra, noha ez eddig még nem is annyira problémás, hanem ami mögötte van.
    Tehát ps3-ra létezik ugyebár a linux, aminek a beszerzése kezelése és pc-s oprendszereken(win xp, vista) való "mindennapos" használatának gyakorlatias megvalósítása is megoldható? értem itt messenger, zenehallgatás, szörfözés, s pár egyéb apróság.
    Vagy inkább tartsam meg a gépemet és vegyek egy ps3-t külön? S mire figyeljek oda szerintetek ha ps3-t vennék? Köszi előre is
  • HUNMarcus
    #33775
    melyik fps-nek jo a demo multija?
  • mikuc
    #33774
    http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php
    De ezt már belinkelték elöttem is.
    Kipróbáltam és müxik rendesen.
  • Zuluka
    #33773
    hello. sos. a rainbosix vegas 2 be hol lehet beálitani a siaxis irányitást?
  • balljuggler
    #33772
    ma felhívtam a boltot és mondta nekem is a srác hogy ma vagy holnap érkezik és legkésőbb hétfőn hozzák postai uton...vasárnaap gondolom nincs kiszállítás a postánál...