89387
PlayStation3
  • zottyantas
    #33771
    Valaki írjon már valami helyet ahonnan le lehetne szedni ezt az AviAddXSub programot. Ja és jó lenne valami free teljes verzió.
  • item
    #33770
    Tegnap rendeltem este 18 kor a neten, ma felhívtam a vonalas pesti számot a srác azt mondta ha ma megérkezik akkor feladja még ma és holnap megkapom ja és telefonál ha megérkezett hozzá és fel is tudta adni!

    Majd megírom ide mi a helyzet a cuccal!
  • item
    #33769
    Nem feltétlen kell sötét egy jó kontrasztal rendelkező modellnél simán lehet nappali fénynél is játszani filmezni. (pl tw700 )
    Nem kell neki olyan nagy hely, az enyém már 1.6m ről is tud 60" os képet vetíteni!

    pont ezért írtam hogy 46" alatt felesleges, a jobb 46" osok mint full hd-s már!

  • Sipee
    #33768
    enyje úgylátom itt van idő,meg az anyagiakkal sincs gond:P velem is judgementezhetnél,kipróbálnám milyen player ellen;) amúgy nekem csak 6 játékom van:ridge racer 7,fifa 08,lair,eoj,assassins creed(ezt ajánlom h kezdd el mert nagyon ütős játék:))meg burnout paradise:)(ejj ez a házasélet milyen gonosz dolog mi?xD)
  • EmThor
    #33767
    jó igazad van, csak valamivel mindig el kell foglalnom magam :D
  • balljuggler
    #33766
    esetleg ha valakit érdekel az nézzen be:
    katt
  • tibitoth
    #33765
    koszi az infot.
  • Angyisz
    #33764
    A 33756-os hozzászólásomban pont ezt írtam le, nem tudod konverálni. A lentebb leírt kis programocska "összefésüli" a movie filet meg pl. az .srt felirat filet egy .divx kiterjesztésű file-ra. Cirka 3-5 perc alatt végez vele ezt nyitod meg a PS-el majd nyomsz egy háromszöget és a felirat ikonra kattintva előjön a felirat.
  • Gascoigne
    #33763
    Jah, hát ennyi idő, nincs a világon, pedig csak hét játékom van, de valamelyiket így is pihentetnem kell. Most COD4 multi amivel a legtöbb időt töltök, pedig ez van meg legrégebben, mellette online FIFA08, Team Fortress 2, és most, hogy megvan a GT5P, másra már nem marad idő. Pedig a Guitar Hero-t is csak nemrég kezdtem el, és az asszony is nyúz, hogy játszak vele Eye Of Judgment-et. :) Az Assassin Creednek jóformán neki sem kezdtem, pedig egyszer végig akarom nyomni, és az Uncharted meg itt van kölcsönben, de hát az is pihen.
  • tibitoth
    #33762
    lehet hogy mar volt e kerdes csak elmulasztottam a valaszt. mien sub tamogat a ps3 a divxhez? mienre kell atkonvertalni?
  • Chris Lowe
    #33761
    ....és akkor ilyenek borzolják az idegeimet:
    videogamesplus.ca, virtua tennis 3, 19CAD cirka 3100,-ft....
  • Alien!
    #33760
    az max vmi homebrew keretein belül lesz...a sony nemhinném,hogy veszélyeztetné a BD sikerét egy ilyen lépéssel....még az 1080p-s h264-eket sem játsza le,de felismeri...ergo direkt le van tiltva...
  • Chris Lowe
    #33759
    Nyomod pc-n az átlagos játékokat, ps3-on az exkluzív címeket, plusz pótolod a ps2-es gyöngyszemeket, közben jönnek a jobbnál jobb ps3 progik és emellé akarsz még egy konzolt???
    Lol, Tőled kérek tanácsot időgazdálkodásból...
    Nekem most golf (épp pihen az orange box, be kéne fejezni), de két héten belül GT5p is beesik, aztán tavasszal még a fene tudja milyen store-os kisjátékok jönnek(wipeout meg echochrome tuti +elefunk lehet) aztán nyár elején MGS4, de még közben itt a GTA4 is amihez valszeg rohadt sok idő kell(sztem nekem egyenlőre kimarad).
    Aztán ahogy néztem a videókat a Home sem lesz egyszerű(gondolom e3-ra időzitik a "játszható" verziót) kis online sakk majd levezetésképp bowling esetleg amőba és elment vele 4-5 óra.
    Uff kész vagyok, küldd a tanácsot!
  • Elveon
    #33758
    Rainbow Six Vegas 2!
  • Tutu12
    #33757
    Az igazán király az lenne,ha végre vinné az mkv-t is.:)
  • Angyisz
    #33756
    Na sikerült az AviAddXSub progi tényleg űber f*sza kb. 3 perc alatt végez a filmel csinál egy filmnév.divx file-t azt nyitod meg a PS-el majd 3szög és kiválaszt a felirat és láss csodát ott a gyönyörű magyar ékezetes felirat jól pozicionálva és olvasható méretben. mégegyszer köszi. Lassan kukázhatom a DVD játékost. Ja médiaservernek a TVersity-t használom szintén király.
  • Foxhound1980
    #33755
    Metroban Chains Of Olympus teszt :D
  • Foxhound1980
    #33754
    Liberty City térkép, PS3 gombkiosztás
  • Foxhound1980
    #33753
    G4 Dark Sector review
  • EmThor
    #33752
    nézzetek körbe ebben a topikban, lapozgassatok... avagy ki mit vett máricusban. kinn télleg jobban élnek :F
  • EmThor
    #33751
    kezdő golfos nehézségei: \hot shot golf 5\

    "Ive been playing this and love it. My brother spotted it on my coffee table when he was using my computer and gave me a hard time why I bought it and if it was a full priced game because it was golf. I told him to go fuck himself, and he went back to playing Lost Odyssey. The x-bot strikes again."
  • EmThor
    #33750
    leltem képeket, első osztályú teknőcszimulátor. mer aszitted vicc, kiscsákó? pátyolgatni kell a kisállatot, hogy megnyerje a versenyt :D





    némi karakterkidolgozás O_O

  • dieselG
    #33749
    Aki a Platinum Shopban venné meg a GT5P-t, annak üzenem hogy holnapután (pénteken) lesz csak újra náluk, hamar elkapkodták pár nap alatt. Én arra jártam ma bp-n, és gondoltam, ha nincs, előrendelek már személyesen. :)

    Amúgy nemrég szert tettem egy ps3-ra három játékkal, megérte...! Csak ma tudtam venni hozzá egy méltó full hd tv-t, még ismerkedek mindkettővel.
    Apropó, nfs pro street nem kell valakinek? Mert látom hogy a kutyának se kell szinte :( szívesen elcserélném...
  • EmThor
    #33748
    na most hogy körbenéztem xbox és wii fronton, és kivaciláltam magamnak, hogy: "ha veszek boxot csak az xkluzív (új szó, copyright! xD) címeket, multi mehet ps-re, ill. premium mass effect-el 85-ér, de kéne a 120 gigás hdmi-s elite, de aztán hogy tartok el 2 konzolt, meg különben is az xbox meghalhat, de ott a 3 év gari. áá a wii-t meg megunnám... :\"

    de vissza ps3 (ja, jókat írnak hot shot golf 5ről is.). jaaaa, burnoutot ugye új id-k miatt újrakezdtem, 5.5 óra volt eddig az A jogsiig, anno 25 óra már belement :) dmc4-el nem tom mi lesz, offline mentés megvan uccsó pályáig, de network data bukta, kivéve ha újrakezdem. lost planetben meg a target markok kellenek Luka karihoz, többi kari online szintlépéssel jön. ja, Luka, b+ 60 oldal a végigjátszás képekkel, kinyomtattam, keresseük a kis korongokat... pedig hard mode-nak neki akartam állni. b+ b+ b+ ... >:[

    yakuza 3

    ez a legnagyobb shit szerintem ps3-ra jeleneleg. igen, így látatlanban is. persza a 'shit', jó értelemben.

    japó srác szerint, kint csomó boltban reklámozták, olvastuk a ryu ga gotoku: kenzan-osított kávézókat, fejlesztői interjú a japán store-on, szal nagy a "buzz" about it. lényeg: simán 20-40 óra, olyan mini-game-ekkel, mint teknős nevelés és versenyeztetés + ribikkel dumálni + hasonló finomságok, side-questek tömege. Akinek bejön az edo-kori japán (1600-as évek, yakuza csoportok kialakulása ha jól tudom!) és kipróbálta a demot is, aszondom ez a "hűbazmeg" cucc! bevállaljuk japánul? :) \platinumban van japó disgaea 3 :D\

    xy első végigjátszása:
    Rank: Chuu-kyuu
    Completion Rate: 10.7% (!!!!!)
    Time: 28:30

    belenyalok a jóba

  • Papesz
    #33747
  • gazgoblin
    #33746
    itt van egy tonna
    amerikai ettermek listaja....
  • Nagy01
    #33745
    google
  • HUNMarcus
    #33744
    a store-hoz honnan lehet címeket szerezni?
  • balljuggler
    #33743
    na ezen és a 33735ős kommenten jót nevetem....de jogos az észrevétel...
  • Alien!
    #33742
    végülis...nemvagyunk egyformák.....azért nemszar úgy játszani,hogy minél nagyobb képernyő előtt ülsz....nekem nagyon bejön,hogy gyakorlatilag a periférikus látásomat kitölti a tv...filmnél sem zavaró. ennyi..
  • bayernmunich
    #33741
    hello
    tudnátok abban segíteni, hogy ha dvix filmet akarok nézni a ps3-on pendriven kersztül, akkor azt milyen mappákba kell tennem, hogy lejátsza? köszi
  • Foxhound1980
    #33740
    Jó lett a teszt de ezt a gémet kihagyom. Tényleg olyan sokan mondják, partnerrel jó csak, gépivel meg elég gáz, és az irásod ezt mégjobban megerősitette.
  • Angyisz
    #33739
    Vakuljon meg aki 1.5 méterről nézi a 42"-es TV-t. Nálam az egyik szobában 42"-es (SD) Pana plazma van kb 3.5 méterről nézzük, a másikban 50"-es (HD Ready 1366x768) Pana Plazma szintén 3.5-4 méterről nézve. Volt szerencsém próbálni 50"-es FULL HD-t szintén ilyen távolságból k*rvára nincs különbség a HD Ready és a FULL HD között. És a sasszemű "jajdeértekhozzá" gyerekek sem mondják meg ha letakarom a TV tipusát hogy milyen képet látnak HDR-t vagy FULL HD-t. Oké valóban 1-2 méterről látszik a különbség, de mi vagyok én vakond ? Akinek ez kell vegyen egy 66 cm-est és nézze 30 cm-ről, ugyanaz lesz az élmény.
  • Foxhound1980
    #33738
    A Sony friss jelentése szerint a Killzone 2 kijön még idén. Ha ez igy is lesz esküszöm elmondok valami Sony imát :D Uhhh de várom már azt a gémet. Világbüntetés lesz.
  • mikuc
    #33737
    Majd a 7 végén kipróbálom. :-)
  • Sipee
    #33736
    valakinek ha megvan az EOJ,akkor vegyen fel friend listre és játszhatunk,meg egy kis help is kéne mert még elég amatőr vagyok:)ID:Sipee
  • Alien!
    #33735
    azért evvel vitatkoznék,hogy 46" alatt felesleges..én egy 42"-os hdready LG-t cseréltem le egy fullhd-s samsung 40f86-ra....éshát egetverő a 2 kép között a különbség.....mondjuk 5-6 méterről már lehet nem,de 1,5-2 méterről sokkal jobb...
  • baggins
    #33734
    Kicsit bővebben az Army of Two-ról...
  • THE DAHAKA3
    #33733
    Hello! Hol lehetne olcsóbban megszerezni az eu-s eojt?
  • balljuggler
    #33732
    ITEM!
    Ha megjött a GT5P akkor írd már meg ide!Mikor rendelted?Én neten rendeltem