89387
PlayStation3
  • tibitoth
    #33851
    jaja. itt UKban szombaton is jar :P
  • Angyisz
    #33850
    holnap reggel ? felétek jár a postás szombaton ? Mára várom(tam) én is a GT5P-t de szerintem már csak a hétfő-kedd a sanszos.
  • Chris Lowe
    #33849
    Leszedtem a kamerás kiegészitést a pokerhez, teljesen jól mukodik a ps2-es eyetoy-al is! Video/audio is megy így nem kell headset sem. Van pár amerikai arc akivel szoktam tolni, így azért jobb lesz!
  • Evogordon
    #33848
    Szerintem is nagyon fasza játék, haverral most visszük másodszorra professional fokozatban. Engem valamiért nagyon megfogott ez a játék.
  • DanielT
    #33847
    Hmm.. COD4 veteran, Gears of War Insane fokozat full (és a többi)végigjátszása után azt hittem már van valami közöm a lövöldözős játékokhoz, de ezek szerint még rá kell gyúrnom :DD
  • tibitoth
    #33846
    nu. ma ha minden igaz gt prologue megjon. max holnap reggel. ki vesz fel baratlistaba h 1utt nyomassuk? aliasom iib (koszi mindenkinek)
  • baggins
    #33845
    Én meg nagyon ajánlom Coop-ban. Szuper jó kis játék, csak meg kell tanulni játszani vele.
  • Alien!
    #33844
    Condemned 2

    1-1,5 óra játszás után,elmondhatom,hogy iszonyat hangulatos game...A látványvilág szenzációs,mindíg ijesztó,nyomasztó,néha már egy kicsit aberrált...Tele van hatásvadász jelenetekkel ami tényleg nagy parát hoz...A karakter igazi first person ábrázolása szenzációs,itt van kezünk,lábunk,egyszóval tényleg nagyon élethű..A verekedés úgyszintén...Sajnos a borítóval ellentétben NEM indul el 1080i-ben....ezt mondjuk sose értettem....A hang zseniális,iszonyat effektek jönnek körbe,a sub egy percre sem nyugszik,viszont a hang nálam AKAD!!!!!...meg- megakad egy pillanatra ahogy már a demóban is...sőt a bal surround még recseg is...Lehet hogy hibás a hang?!?...

    nálam kb olyan 10/9 a game.
  • Alien!
    #33843
    jaja...csak gondolj bele,egy sima 576p-s dvd bitrátája 4-7mbit/s....Na most ez elég akár egy 720-1080p-s filmhez ahol 1,5-2x annyi adat van???? Nálam az i robot 720p kevesebb lett mpeg2-ben 200mb-al mint az eredeti 4,5gb-os mkv!!! olyan is lett sajnos....
  • NEXUS6
    #33842
    Hú, most már kezd tecceni a grafixa is a gámának!

    Eddig olyan nagyon GTA3.5 fíling volt, most azért már van 1-2 dolog ami kifejezetten jól sikerült!;)
  • Angyisz
    #33841
    Én a Verdákat mpeg2-ben kódoltam a bitráta 4-8 mb/s, szerintem bikán néz ki.
  • Alien!
    #33840
    az 1080p-vel egy gond van,hogy transzkódolja...mpeg2-ben aránylag gyors,de szar minőség,mert alacsony bitrátára állítja magát...xvidbe jó lenne(16-24mbit bitrate),de egyrészt a film így 12-16gb körülire nő,másrészt nálam a Transformers 30 óra(!!!!!!) számolás után hibaüzenettel elszállt...Mondjuk ezt állítólag már javították...dehát akkor is lassú...h264-et megse merem próbálni...
  • Tutu12
    #33839
    Ez se nyert,mert az ushare az mp4-et audiónak ismeri fel. Megpróbálom mpg-ként megcsinálni.
  • Angyisz
    #33838
    "Nálam linuxon az ushare programot használva szervernek,a ps3 nem látja a vob kiterjesztésű fájlt,viszont SD kártyáról szépen lejátsza."

    Ne .vob-ot csinálj belőle hanem .mp4-et és szerintem akkor már látni fogja, az mkv2vob progiban beállítható a kész file tipusa. mpeg,xvid vagy mp4
  • Angyisz
    #33837
    "Az 1080p filmeket is viszi? "

    Tudtommal igen, de este próbálom , a Die Hard 4. 1080p. Majd írok róla, hogy sikerült-e.
  • EmThor
    #33836
    thx
  • Angyisz
    #33835
    "átkonvertálja és átmásolom gépre, vagy pc-ről media serverrel?! "

    Én a PC-ről a TVesity médiaszerverrel nézem , így a kényelmes.

  • Tutu12
    #33834
    Nálam linuxon az ushare programot használva szervernek,a ps3 nem látja a vob kiterjesztésű fájlt,viszont SD kártyáról szépen lejátsza.
  • Tutu12
    #33833
    Tudod,hogy ezért kasztrálást érdemelnél??
    Egy éve szenvedek valami rendes megoldáson,és te csak most szólsz erről a progiról??
    Mivel ilyen gyorsan és jól reagáltál az mkv-s kérdésre,ezért most ugyanilyen eredményességet várok a következőre is!
    A PS3 kezelje az ext2(ext3) partíciót usb-s vinyón,ne csak a fat-ot! Ne kelljen már darabolni a filmeket..
  • HTB
    #33832
    gyors körkérdés:

    Viking - Vegas 2 - Dark Sector trióból szerintetek melyikbe érdemes befektetni? Mindegyik mellett legalább ugyanannyi pro és contra szól, teljesen tanácstalan vagyok :|
  • DanielT
    #33831
    Az 1080p filmeket is viszi?
  • HAF Rigel
    #33830
    Igen feltünt mikor leírtam :):)
  • EmThor
    #33829
    tudtátok, hogy a sixaxis visszafele olvasva is sixaxis? :D
  • EmThor
    #33828
    nem, még nem, fontolóra vettem a bővített kiadást (valaki úgyis behozza)

    csak megéri-e majd' 2 játék árát az még kérdéses. bár úgyis akarok új táskát venni :)
  • SD456
    #33827
    Előrendelted már? :) Én már igen.
  • EmThor
    #33826
    nagyon jó játék lesz ez!
  • SD456
    #33825
    Hi all!

    Kint van a GTA IV 4. Trailere:
    Gametrailers HD
    Gametrailers SD
  • EmThor
    #33824
    lesznek Def Leppard számok a Guitar Hero 4-ben
  • EmThor
    #33823
    KATT

    április 15-től lehet regelni a Rockstar Social Club-ba -> ez egy online leaderboard lesz a gta 4-hez!!! psn id és live acc. kompatibilis, offline és online eredményeket nyilvántartó rendszer (első 100%-os single végigjátszás, stb.)
  • EmThor
    #33822
    nyárra jön EU-ba a 80 gigás ps3, szerintem ps2 compatibilitással, szóval aki 60 gigásat venne várja meg a fejleményeket. kivéve ha addig nem talál új 60-asat (tipp: sony üzletek)
  • EmThor
    #33821
    átkonvertálja és átmásolom gépre, vagy pc-ről media serverrel?!
  • Angyisz
    #33820
    "Az igazán király az lenne,ha végre vinné az mkv-t is.:)"

    Viszi is :) mkv2vob progi dolgozik az .mkv fileon kb. 5 percet aztán ülhetsz a PS elé bámulni a filmet, most néztem meg a Verdákat Cars.2006.720p.BluRay.x264.DUAL-PONR.mp4 . Holnap esti terítéken a Die Hard 4. :)
  • gazgoblin
    #33819
    na szerencse hogy nem rendeltem...thnx

    ohh btw a grafika milyen
    (elfut)
  • DanielT
    #33818
    NAGYON NEM ajánlom az Army of Two-t. Undorító. Coop ban is, ahogy pedig minden szar jó. Na ez nem. Ilyen elkúrt játékmenetet, célzási rendszert, stb évek óta nem láttam.
  • EmThor
    #33817
    reggel japán store-ról szaggatom lefele az armored core demot!

    ma játszottam újra vinyócsere után a ryu ga gotoku: kenzan-al, így már kicsit másképpen tekintek a városra, nem a véresgamer szemmel, hanem valóban, mennyire kidolgozott, részletekbe menő, stb. + találtam új dolgot is :)

    -> a városos demo-ban, van pár "random" fight. na most, eddig nem figyeltem rá, hogy az alapból a karimnál levő esernyővel is lehet harcolni :) (d-pad jobbra, de legalább is, amelyik kezébe adod) volt nálam egy pipa vagy puskaporos izé, amivel szintén lehet harcolni és az ellenfél közelében egyszer csak jobb felső sarokban felvillant a /\ ikon (háromszög), most vagy vmi harci csík töltődött fel, vagy ez alap, olyan extra támadást vittem be, hogy csak lestem - ellen fejére csapott hősünk, ott parázslott vmi és meg is halt O_O

    a szinkron pedig elsőrangú munka! híres színészek\seyuu-k adták a hangokat. meg kéne tanulni japánul :)

    [b]mindenesetre próbáljátok ki, ingyen van és újfajta játékélményt ad
  • EmThor
    #33816
    bemész hivatalos sony boltba és számlával garival megveszed. már ha kapsz még 60 gigásat.
  • gazgoblin
    #33815
  • Demeter
    #33814
    Üdvözletem mindenkinek!

    Megmondom a frankót srácok még sosem volt konzolom, de a PS3-at elnézve megtörik számomra a jég. Szóval annyi lenne, hogy segítséget szeretnék kérni tőletek mint tapasztalt "felhasználóktól", hogy mire kell figyeljek egy új PS3 vásárlásánál. Az már egyértelmű, hogy a 60GB-os lesz csak nem tudom, hogy mi az amire esetleg figyelnem kell, ha már kiadok nem keveset ezért a konzolért. Tudnátok tanácsot illetve segítséget adni, hogy miképp is induljak neki? Illetve, hogy pl. hol is lenne érdemes beszerezni?

    Előre is nagyon köszönöm !
  • EmThor
    #33813
    Games

    flOw Bundle ($)

    PSP Demos

    R-Type Command demo (free)

    Add-Ons

    High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition Multiplayer Video Chat (free)
    Turok Multiplayer Map Pack 1 ($)
    Unreal Tournament III Map Pack (free) (Morbias, Facing Worlds, Searchlights) <<< Woo!!

    Game Videos

    Grand Theft Auto IV Trailer 4 - "Everyone's a Rat" (free)
    God of War: Chains of Olympus - TV spot (free)
    Winter X Games '08 Play the Pros (free)
    Gran Turismo 5 Prologue - Mars Volta Video (free)
    Gran Turismo 5 Prologue - Thin Lizzy Video (free)
    Gran Turismo 5 Prologue - Weezer Video (free)
    Warhawk Update v1.3 Trailer (free)
    PURE Gameplay Trailer (free)
    PURE CG Trailer (free)
    Jean Wyclef’s “Fast Car” Music Video (free)

    Rock Band downloadable songs

    "More Than A Feeling” by Boston ($1.99)
    “Peace of Mind" by Boston ($1.99)
    "Smokin'" by Boston ($1.99)
    "Rock and Roll Band" by Boston ($1.99)
    "Something About You" by Boston ($1.99)
    "Hitch A Ride" by Boston ($1.99)

    Blu-Ray Disc Trailers

    SPHE Fall 2007 TV Spot (free)
    Walk Hard: The Dewey Cox Story Blu-ray Disc Trailer (free)


    UK Store Update

    Games / Demos

    UEFA Euro 2008 demo
    Gran Turismo 5: Prologue - £24.99 / €39.99

    DLC

    Trailers and stuff.


    JP Store Update

    Games / Demos

    Armored Core: For Answer demo

    DLC

    Mainichi Isshou received an update this week - free
    Eye of Judgment - Biolith Rebellion Deck 2 - ¥3500
    Minna no Golf 5 - New character (Gloria) - ¥500

    Trailers

    Eye of Judgment - "Biolith Rebellion Deck 2"
  • EmThor
    #33812
    us.playstation oldalon szerintem már kinn van az új gta4 trailer!