89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #34091
    Holnap adják fel a GT5P-omat,szerdán már nyomom is:)!!!!!!!!!
  • Alien!
    #34090
    környezet?!?!? Há London lemászik a képernyőről...:) A versenypályák meg az eredetiek hű másai...ez a videó magáért beszél...


    egyébként a törés az egy érdekes dolog,mert effektív egy rosszul sikerült koccanástól is tropára mehet úgy a futómű,hogy a verseny nem folyatható....ergó oda kell majd figyelniük az egyensúlyra,nehogy a játszhatóság kárára menjen....
  • DanielT
    #34089
    Nem azért vannak megjelenítési hibák. Láttam 720p tévén 720p jellel, 1080p tv-n 1080p jellel, 1080p jellel 720p projektoron, 720p tévén 1080i jellel.

    És ezek kombinációin. Mindenhol ugyanaz van.
  • Foxhound1980
    #34088
    Pl nincs barát invitálás, random az egész. Ha pl 2-en indultok versenyen olyan külömbséggel indultok mintha lenne köztetek vagy 10 autó.

    Szerk: Ezt kb 3 futamból vontam le.
  • Foxhound1980
    #34087
    Én is szívtam az idővel. Aztán XMB-ben Budepeströl átállitott vmi másra utána már jó volt a gémben is az óra.
  • Chris Lowe
    #34086
    Miért?
  • Angyisz
    #34085
    Na, végre !
    Ma délelőtt nekem is megjött a game-től a GT5P, mennyei boldogság. A GT1 óta végignyomtam az összes részt és most is ugyanazt a feelinget érzem mint annó. Persze vannak megjelenítési hibák, de lehet ez annak köszönhető, hogy a PS setupja 1080p-re van állítva a TV-m natív felpontása pedig csak a 720-at tudja (50"-es 1366x768), majd kipróbálom. Viszont amit nem értek átállítottam az időt amit a PS ugye nem tett meg magától, majd a játékban kaptam valami "incorrect time and date" hibaüzenetet. Ez mi ?
    Amit remélem, hogy a GT5-ben javítanak az a környezet megjelenítese, hát itt nem lett túl szép, á basszus de egy köcsög vagyok a kákán is a csomót keresem. Na szóval így jó ahogy van és kész. PONT
  • Chris Lowe
    #34084
    Egyetértek....azt azért biztos nem engedik a gyártók.
  • Foxhound1980
    #34083
    Amúgy jó pár hiányosság van benne ami nekem feltünt. Online jelen állapotában pl egy vicc.
  • Chris Lowe
    #34082
    Jó lesz ez a tavasz ps3-om fronton!
    Nekem ugye most HotShotGolf(online abbahagyhatatlan-esti tournamentre már reggel bejelentkezem, mert "csak" 50 fős és hamar betellik!!!) aztán 2 héten belül GT5p (legkésöbb akkor amikor ami store-ra felpakolják), szóval ez baba áprilisra, aztán jön a május Echocrome meg Elefunk nomeg a Wipeout HD. Ez így frankó májusra aztán júniusban MGS4...az meg nekem már őszig kitart. Az esős-hideg napokon fogom csak nyomni, ha lesz szabadidőm akkor irány valami pocsolya meg a jókis esti kerti sütögetések.
    GTA4 egyenlőre nem tetszik, túúúúl ámérikai játék.
  • Foxhound1980
    #34081
    Igen, én is igy vagyok ezzel. Szóval ez az úgynevezett kozmetikai törés nagyon nem jön be. Forza, PGR inkább karcolódik mint törik. Őszintén szólva örülnék neki ha valami profi törésmodell kerülne a stuffba de kétlem, hogy ez megtörténne. Szvsz majd beletesznek olyan modeltt mint a fentebb említett produktumokba, talán. Burnout szint soha nem fog szvsz megjelenni a játékban de még olyan sem ami közelít.
  • fsgh
    #34080
    4-5 ezer...nem sokat...
  • fsgh
    #34079
    Nekem holnap jön ha minden jól megy^^
  • Jimanszky
    #34078
    Mennyit ér meg egy használt Resi 1?
  • Nexxuss
    #34077
    miért neked még nincs meg?:D:D:D:D
  • Alien!
    #34076
    jaja...vhogy énis ezt érzem,a japók tudnak vmit,és ezt nagyon összepattintották...egyedül talán a sokat vitatott törésmodell ami hiányzik...De ehhez a játékhoz nemis illik vmi bohóc horpadás-törés,ide brutális fizika kell amit a GT5-ben már biztos látni fogunk....
  • EmThor
    #34075
    thx
  • jaszy
    #34074
    Nekem a Burnout Paradise atta ezt az élményt.
    Baromira ott van!
  • item
    #34073
    Üdv urak, nyomom a cuccot, k jó imádom, most vettem a honda integra mellé egy subaru impreza sti -t DD

    Online-ba hol lesztek ??
  • Foxhound1980
    #34072
    Sztem már sokan irtak a GT5P-ról, én egy mondattal toldanám meg: A játék amiért PS3-mat kell venni! Rég volt már ilyen velem, 10:30 kor hozta a postás, 17:30-kor még elötte ültem...Melóba csak bejöttem :D Kőkeményen megvan a megszokott GT feeling. Vannak hibái és hiányosságai de egyszerüen annyira jól összevan rakva az egész, hogy az ember csak néz. Besz@rás jó lett.

    Szerk: ez nem egy mondat lett de mindegy :D
  • Foxhound1980
    #34071
    Próbálkozz többször, szétvannak terhelve a szerverek.
  • mikuc
    #34070
    Nem akarja letölteni a frissitést. :-(
  • hellnight
    #34069
    Az mitől lehet, hogy mind a két joy-om úgy viselkedik, mintha beragadtak volna az iránygombjai?? :/
    Most csinálnak ilyet először. Valaki járt már így?
  • mikuc
    #34068
    Hoho...megjött a GT5P. Este lesz án játék. :-)
  • csabush
    #34067
    Hali megint!

    Kéne egy kis help: TVersityt szeretnék használni media megosztásra, de akármit csinálok a PS nem látja. A net switchel van osztva, a PS3 is switchen van, meg a gép is. Ugyebár a PSnek nincs rendes IPje csak amit a net oszt neki. Nem tudjátok ilyen körülmények között mit kell állítanom, hogy lássa a média servert? Gyanítom fix ipjűnek kéne lenni a psnek nem?
  • fsgh
    #34066
    mármint játék vagy sima üres BR lemez?:D
  • EmThor
    #34065
    írjatok GT-ről pls, thx

    nem lesz EU store frissítés Április közepéig!
    Pixeljunk kieg áprilisban +15 pálya asszem!!

  • item
    #34064
    Kész, most updatelem...
  • item
    #34063
    Most telepítem...
  • ballor
    #34062
    Ha valakinek lenne eladó BR lemeze, jelezze priviben. Hátha lesz üzlet!
  • mrzsul
    #34061
    Nah a GT5 Pro már megjöhetne nekem is.
  • Foxhound1980
    #34060
    El kellene indulnom fél óra múlva melóba, nem tudom, hogy sikerül e vagy, hogy egyátalán akarom e.... :D Kész vagyok a GT-től.
  • Foxhound1980
    #34059
    Na épp ezért raktam magyarra végleg. Ha választani lehet a 2 semmit nem érő közt akkor inkább a magyarra mutatót választom. Aztán lehet idővel csak beindul a hun store...
  • Silverford
    #34058
    Ha azt nézzük mennyi mindennel zsúfolnak el bennünket az UK Store-on akkor tényleg nem sok értelme van, hogy legyen UK profil.Mondjuk én is azon játszottam eddig is.A magyar profilom senki sincs felvéve.
  • Foxhound1980
    #34057
    Megszüntettem a UK profilomat. (Hun_Foxhound) - Ezt törölhetitek is ha a rendszer nem tette volna meg magától.

    Az új, végleges ID-m ami magyarországra mutat a Foxhound_HUN lett. Barátkérések mentek, aki estleg nem kapott és szeretné ha felvenném kérem jelezze.
  • Jimanszky
    #34056
    Szemezek én is az MGS-ekkel,mert nekem kimaradtak.Vagyis anno játszottam az eggyel,de nem nagyon fogott meg.Most hátha.Mindenképp az eggyel kezdjem?Tudom,hogy elég erős a storija az összes résznek és hogy együtt adnak egy kerek történetet,csak az 1 még PSX-re volt..
  • item
    #34055
    Megjött a GT5P-om este csapatok vele egyet...
  • NEXUS6
    #34054
    A sony sport játékai általában nem felskálázottak, a WipeoutHD sem az asszem. A Resistance2-ről kiadott képek 1080p-sek voltak, és azon se nagyon lehetett felskálázás nyomait látni.

    Szal, lesz még itt meglepetés, szerintem.
  • Zodd
    #34053
    Hát a jelenlegi generáció, FullHD ban még nem fog remekelni. Tehát szerintem ha erre vársz akkor az még lessz 4-5 év is. Igy ha most vesz az ember HD tv-t szerintem a Ready bőven elég (főleg 40" meg az alatt).
  • OliApa
    #34052
    Köszi! Akkor marad így, nem vészes az a kb. 15 mp. Csak gondoltam, kímélem a BD-t...