89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #34131
    Mostanában nekem is xar a PS onlány. A rendszer frissítés is tetű módon jött le, de a Condomed2 demót is már vagy 1 hete töltöm!

    Valamit csinálhatnának már a Sanyinál!
  • balljuggler
    #34130
    mikor is lex HOME??
  • balljuggler
    #34129
    platinumshop-pesti
  • Petyus_
    #34128


    Sok sikert, nekem két órát vett el az életemből a frissítés. Próbálkozni kell lelkesen, előbb-utóbb menni fog. =)
  • NEXUS6
    #34127
    Már én is naggyon vároma GT-t, nekem is ma adják fel, holnapra talán itt is van!;)))

    Ettől a gép által összeválogatott onlájntól már falramászok. Had válogassak már én hogy hova/kihez akarok csatlakozni. A COD4-nél is ettől vagyok kész. Berak egy xar pinges meccsre egy csomó zöld közé, aztán gyilkolhatok én 20:0 arányban még is mi vesztünk. Ehh sok értelme van!
  • Foxhound1980
    #34126
    Honnan?
  • Spiderous
    #34125
    Köszi szépen , aztán én is utólag olvastam a dátum/idő problémát...Az meg is oldódott...De a másik...:S:( Na majd hátha...Köszi mégegyszer!:)
  • balljuggler
    #34124
    mikor lesz HOME?
  • balljuggler
    #34123
    nekem még nem jött meg a gt5p....lassan 1 hete küldik...
  • Angyisz
    #34122
    "kiírja hogy rosszul van beállítva a dátum és idő"

    Pár hozzászólással lentebb leírtam mi a megoldás, téli/nyári időszámítás.

    "de egyszerűen midig failed-el a frissítés letöltése"

    Próbálgasd nekem kb. a tizedik próba volt sikeres.
  • Spiderous
    #34121
    Ide is beírom hátha!GT5p problémámban valaki segítsen légyszi!Már több napja próbálok én is online-ra menni,rákattintok,kiírja hogy rosszul van beállítva a dátum és idő,ráOKézok,aztán kérdezi h letöltöm-e a frissítést ,persze az is OK,de egyszerűen midig failed-el a frissítés letöltése közben...egy ideig eljut a kis fehér csík(nem mindig ugyanaddig)aztán failed....egyszerűen nem értem mi lehet a probléma,ha tudok valami tanácsot adni , vagy valaki hasonló gondokkal küzd kérem írjon!Előre is köszi
  • Foxhound1980
    #34120
    thx
  • Petyus_
    #34119
    Gyaur kutya!
  • tom840224
    #34118
    Sziasztok ! Valaki nem tudná megmondani, hogy honnan lehet letölteni a PS3 EYE kamera driver-ét windows xp-hez ? Régebben mintha itt láttam volna hozzá linket , de nem szeretnék 1000 oldalat visszaolvasni. Goggle-val nem mentem semmire. A segitséget előre is köszönöm !
  • Nexxuss
    #34117
    előbb lássaknem vagyok muzulmán:D
  • Petyus_
    #34116
    Lesz. Nathan Hale. Kimérák.

    HIGGY!
  • ballor
    #34115
    Daylight Saving
  • Chris Lowe
    #34114
    Uff ezek kemény hiányosságok! Ezt nem is értem....gt-t random ellenfelekkel játszani elég necces mivel tudjuk mennyi barom van, akik itt össze-vissza kilökhetnek majd. Pont haverokkal lenne értelme.
    GT4-et már online funkcióval igérték ott nem sikerült összehozni ezt, arra vártam, hogy akkor most kapunk egy tuttifrankó netes módot erre....
    hát ez nem jó hír.
  • Foxhound1980
    #34113
    Az hogy van irva az a nyári időszámitás?
  • Foxhound1980
    #34112
    MGS4 Online beta frankón indul áprilisban amúgy. (MGS4 előrendelőknek)
  • Nexxuss
    #34111
    meg Killzone meg Final 13 és MGS4 demo. tudjuk tudjuk
  • Foxhound1980
    #34110
    Jó lett az Echo, PSP-n épp a napokban próbáltam.
  • Zodd
    #34109
    Azért én az Echocrome-ot nagyon várnám az USA store-ra semmi kedvem a Japán verzióhoz.
  • Petyus_
    #34108
    Észre fogjuk ezt venni? :D

    Viszont ha jön az új Store, lesz rajta RESISTANCE 2 TRAILER!!!!4
  • Angyisz
    #34107
    Na meg van mi okozta a GT5P-ben az idő gebaszt, mivel ugye alap időzünának (legalábbis nálam) a GMT +1 van beállítva az óra előreállítást ugy oldottam meg, hogy egyszerűen a PS óráját előbrevettem. Na ez volt a hiba. Ezért dobált a GT hibaüzenetet az idő és a dátum beállításra. A megoldás, az időt nem kell piszkálni csupán a PS idő/dátum setupjában át kell álllni "nyári" időszámításra.
  • baggins
    #34106
    Nem igazán. De azt elismerem, hogy korszakalkotó játék és nem mindennapi látvány.
  • Foxhound1980
    #34105
    Pff.. Sok vizet eddig sem zavartak :D
  • EmThor
    #34104
    azt vágjátok, hogy most 2 hétig böjt? usa store-ra se fog jönni semmi a szoftveres alapú store-ra való átállás miatt
  • Foxhound1980
    #34103
    Azért az kemény, hogy ez az előzetes verza 6GB-os installál...Mi lesz a fullnál, 40GB-os gépek betelnek? :D
  • EmThor
    #34102
    lol :D falramászok a sűrített levegős marhaölő izétől már. kis kulcstartóba vagy a nyakamba nem lenne rossz medálként :D

    gt5p-t szerdán rendelem, szerintem hétfőre itt lesz, még ha csüt. is adják fel. hot shot góf meg legyen olcsóbb, úgy éri meg nekem, addig meg open tee 2-zök japóul psp-n :D
  • Nexxuss
    #34101
    nincsmit Javier.
  • Foxhound1980
    #34100
    Ahaaa... Thx.
  • Nexxuss
    #34099
    ha lenyomod az összes eventet akkor nyílik meg. nem olyan bonyolult mint a gt3-4ben volt. Csak 1-2 finomhangolás.
  • Foxhound1980
    #34098
    "In Depth Car Tuning – Players have the ability to adjust the vehicle’s performance, including power, tyres, suspension and the ability for quick tuning whilst racing."

    Ez hol van?
  • Foxhound1980
    #34097
    Jah! Hol a tuning a gémben?? Én nagyon nem találtam... Arról volt szó, hogy az EU verzába bekerül vmi kissebb tuningrendszer.
  • Foxhound1980
    #34096
    Igen, amúgy pont rád gondoltam mikor irtam a mondatomat, hogy emiatt kell PS3-mat venni, tudván te nem bírod a stílust. :D
  • Nexxuss
    #34095
    jaja:) Tudom ezt mondtam multkor is:) De nem rajtam múlik már. Szarakodik az engine. Most éppen azon agyalunk, hogy löjjük e fel az extrák nélkül vagy sem.
  • baggins
    #34094
    Kivéve, ha az embert teljesen hidegen hagyja ez a stílus...
  • Foxhound1980
    #34093
    Te ez a Playstation Live idén még elindul?
  • Nexxuss
    #34092
    és ha nem hiszünk neked?