89387
PlayStation3
  • Chris Lowe
    #34572
    Kihasználtam, hogy a dollár csak 160,-ft körül mozog és megvettem a SuperStardustHD-t. Frankó oldschool game és mint a bowling esetében itt is mehet saját zene. 5 planéta, online lista, multi coop, fullhd állatjó hangzással, főellenfelek és jó sok aszteroida.
    1600,-ft-ot nekem megért.
  • NEXUS6
    #34571
    Hát én még nem találkoztam ilyen problémával, mondjuk egyrészt olyan sokat nem játszok vele, másrészt értelemszerűen mindíg a legalacsonyabb pingű szobákból választottam.
    Nekem is amcsis verzió van.
  • grayfox
    #34570
    Felezzük meg a postát, k? :)
    Még ma feladom, ha gondolod, többi priviben!
  • Okami Amaterasu
    #34569
    engem lehet érdekelne..5k postával 1ütt?
  • Csabesz100
    #34568
    Én az A1GP-t vettem fehérben G25-el! Nagyon zsír! Direkt a G25-höz van csinálva, úgy vannak a lyukak, hogy minden jó legyen!
  • Gascoigne
    #34567
    Thx!! Erre gondoltam.
  • Csabesz100
    #34566
    www.playseats.com

    Bátran merem ajánlani! :-)
  • Okami Amaterasu
    #34565
    üdv! érdekelne azon ps 3 tulajok véleménye aki Unreal Tournamemnt 3-mal játszanak,hogy mi a véleményük ill. h a laggolási problémák valósak-e?1-es régiós azaz US, Canada-ból számrazó játékról lévén szó érdeklene h tudok-e majd európai szerveren játszani?válaszaitokért elöre is thx
    ui:Aki játszik vele neten majd felvehetne friendlistbe..
  • Nexxuss
    #34564
    hmmm. Lost Planet. Első ranked meccsen. 9 szintet léptem. Az normális?
  • tibitoth
    #34563
    Lair vegigveve. naon jo gamma. ajanlom.
  • Gascoigne
    #34562
    Múltkor linkelt valaki egy külföldi oldalt, ahol összecsukható ülést lehetett kapni különféle színekben, és most nem találom, nem tudja valaki melyik oldal volt az?
  • grayfox
    #34561
    Bocs az offért, ps3-hoz van egy eladó headsetem, sértetlen, hibátlan, 5k!
    KÉP
  • Foxhound1980
    #34560
    MGS4 onlinne betaban, (USA beta) benneleszek nagyon úgy néz ki. Jön még vki innen?
  • Foxhound1980
    #34559
    LOL. Majd mikor jönnek a magyar hiteles uservélemények meglehet vitatni. Addig az összes teszt lufi.
  • NEXUS6
    #34558
    Megnéztem a GameRevolver cikket a GTA4-ről, amiben gyak a neten először felbukkant blogból idéznek, amit viszont azóta már levettek.
    Szal ismét megcsodálhattuk a Web0.2 naccerűségét, amikor a győzikesó színvonalú álinfók pattognak az oldalak között, mint Pély Barna hangja egy üres szobában!
    ;D
  • Chris Lowe
    #34557
    Papesz: okés, viszont gondolom abban nem kételkedsz, hogyha megszunik a 80-as akkor jon helyette egy még nagyobb tárhelyel rendelkezo. A 40gb-os roppant kicsi a mai világban. (box 20gb-ról ne is beszéljunk)
  • Nexxuss
    #34556
    na most kurvára felbasztam az agyam! Jhonny Gamebision linket légyszi bannold mindig!!!!!!
  • Nexxuss
    #34555
    Elveon te raktad ki ezt az igénytelen hírt? Légyszíves többet GAMEVISION-t ide ne linkeljél be!
  • Foxhound1980
    #34554
    :D
  • Sund
    #34552
    mivanmá veletek, nagyon leült a topic. :/
  • DanielT
    #34551
    Ezzel akarsz odaszúrni? Hű, nekem ez kevés lesz :PPP Trailereket meg sem néztem, csak az elsőt meg asszem az utolsót, ami inkább reklám volt vagy mi. Kár rá egy szót is vesztegetni (mármint,hogy melyik verzió milyen lesz). Kiderül hamarosan.
  • SlickAdam
    #34550
    csak hogy kicsit azért odaszúrjak: tényleges ingame jelenet fellelhető bárhol a neten, vagy csak a trailer-ekre gondolsz, ha a mutogatásról beszélsz?
  • Nexxuss
    #34549
    na letoltam a Lost Planetet. Még mindig kurva rondának tartom, de hangulatos:) Na összeszedem majd a ribanchoz a tokeneket
  • SlickAdam
    #34548
    egyébként csak érdekességnek szántam. mint írtad: kiderül majd a komolyabb oldalak tesztjeiből. óriási különbségre se számítok, sztem jól fogunk járni attól függetlenül, hogy ki melyik géppel rendelkezik.
  • DanielT
    #34547
    Nem, a fordulat arra utal, hogy ha én fejlesztő lennék, akkor azt a verziót mutogatnám amelyik jobban áll. Márpedig a 360 verziót mutogatták mindig.
  • SlickAdam
    #34546
    én se szántam az enyémbe.:)
    viszont a fordulat kifejezés arra utal, hogy eddig állítólag az X-es verzió volt a jobbik. persze ennek sincs semmi alapja...
  • DanielT
    #34545
    Engem ráadásul hihetetlen mód nem érdekel nevenincs senki lapok véleménye a tesztverziókról. Majd ha kijön a full meglátjuk mi a helyzet. Pl Eurogamer majd összehasonlítja ahogy a többi cuccot is szokta.
  • DanielT
    #34544
    Én meg azt szögezném le, hogy egy mikron-nyi negatív hangvételt nem szántam az előző, teljesen tényszerű megállapításomba.

  • Foxhound1980
    #34543
    Azért hat furcsának mert a mutogatott média mindig a legjobb buildből származik, épp azért mert prezentálnak vele. Ez persze nem zárja ki, hogy a PS3 verzió lett jobb. viszont valóban talán van valóságalapja mert asszem ez a 2. ilyen irányú értesülés. 3 hét...:D
  • SlickAdam
    #34542
    előszöris leszogezném, hogy nem ez az első hely, ahonnan naggyából ugyanezt a hírt kaphattuk. másrészt kiemelném a "tesztelésre" szót, nyilván nem vetted észre. nem a mutogatott videjókról van szó, hanem a tesztverziókról, amiket zárt ajtók mögött kipróbáltak az említett magazin szerkesztőségében. szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy eddig mit mutogattak a nyilvánosságnak.
  • DanielT
    #34541
    Meglepő fordulat lenne annak tekintetében, hogy a PS3 vezióból még egy pixel nem látott nyilvánosságot, mindig a 360-at mutogatták.
  • SlickAdam
    #34540
    "Egy külföldi magazin, a GameRevolver megkapta tesztelésre a Grand Theft Auto IV PlayStation 3-as, illetve Xbox 360-as verzióját. Érdekes dolgokat árultak el nekünk!
    A magazin munkatársai azt állítják, hogy a PlayStation 3-as verziónak élvezhetőbb, szebb lett a grafikája, mint a rivális konzolon. A grafikán kívül elárulták azt is, hogy a PS3-as verzióban ritkábban esik le a framerate, és felszerelték online split-screen multiplayer móddal is. A srácok elmondása szerint viszont a PS3-as verziónál - ahogy azt már pár játéknál tapasztaltuk - telepítteni kell pár gigát az első indítás előtt. Ez körülbelül 10 percet vesz majd igénybe."

    ennyit a ??80?? perces installról...:D
  • Foxhound1980
    #34539
    GTA4 Bundle
  • NEXUS6
    #34538
    OKs!

    Amúgy vagyok minden nap a fórumon. Csak most is pl le vagyok lombozódva, mert pont azok a játékok csúsznak amikre vevő lennék. Szal vagy 3 hónapja nincs új PS3 játékom, pedig kb 10-re le van adva a rendelés!!!
    És ezek közül, már majdnem mindnek meg kellett volna jelennie eredetileg. A GT5P-m is egyhete valahol a posta vendégszeretetét élvezi.
    Közben megint elkezdtem PS2-es gámákat venni, amik közül az egyik az valami űbergaygi röpködős ufólődözős volt. Még egy animációt sem tudtak az elejére berakni, pedig valami 50-es évekbeli ős sci-fi a címe, szal a "frencsájzt" megvették, de legalább a filmből raktak volna be néhány kockát.
    A Polyplhony féle TouristTrophy című motoros alkotást, viszont nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, aki motoros cuccosra vágyik, mert olyan még nem nagyon van PS3-ra.
  • Foxhound1980
    #34537
    Elvagy tünve nagyon... Figy, vedd már fel az új ID-met, a régit töröltem, Hátha tudunk vmit nyomni.
  • Foxhound1980
    #34536
    :D
  • NEXUS6
    #34535
    A Linux erős korlátozásokkal de használható. Csodát ne várjon senki, hogy cell van a gépében, mert a Linux jó ha 1/10-ét kihasználja a lehetséges számítási teljesítménynek. Azon kívül pl. az RSX kikapcsolása miatt, valahogy nem igazán csábító a Linuxos emberkéknek sem, hogy fejlesszenek rá valamit. A memecsi kevés és nagyrészét elviszi az, hogy 50 MB frame buffert kell még az alap RAM-ból használni a megjelenítéshez, így 1-2 alkalmazás futtatható egyszere többé kevésbé kényelmesen.

    Sajna ezek a dolgok 1 éve is fenn álltak, és a Sony paranoiája miatt sok változásra ma már nem is számítok. Nemtom, hogy esetleg fog -e valami javulni azért, de lassan ott vagyok, hogy veszek egy nem túl erős laptopot inkább.
    Már csak abból kiindulva ahogy a PS2-n is behirdetett nagy netes, meg Linux támogatás hogyan is alakult. nagyjából sehogy.

    Amennyit Linuxxal xoptam PS3-on, annyiból egy használható rencert tudtam volna összehozni egy kis olcsó hardverrel, és a xopás negyed részben sem fogható fel a hozzánemértésemből következő tanulópénzként.

    Szal PS3 Linux? Ne vetkőzz asszony, xopni fogsz!;)
  • OliApa
    #34534
    De bizony vélemény. Szépen levezeti, miért döntött a Linux mellett.
  • tarti19
    #34533
    Királyság van :) már nagyon várom a szerdát:D lesz nemulass az éccakának ps3 lázban fogok éágni:D
  • Foxhound1980
    #34532
    Nyomtam 9h GOW2-t, maradékot meghagyom másnapra. Ez a legjobb hent gém amit valaha nyomtam.