89387
PlayStation3
  • DanielT
    #34612
    Van erre egy nagyon csúnya szó, de nem mondom ki :D
  • NEXUS6
    #34611
    Az agyad megszokja. Ha rád raknak egy olyan szemüveget amivel mindent fejjel lefelé látsz, akkor 1 nap után észre sem veszed, hanem az a furcsa, ha leveszed!

    Viszont csík nélkül több mint 10%-kal nagyobb lesz a megjelenített kép!
    Én erre szavazok.
  • sleepyhead
    #34610
    jó lenne ha nekem is ilyen rossz szemem lenne és akkor nem zavarna :)
  • NEXUS6
    #34609
    Szerintem a csík rosszabb.

    Bizonyos játékoknál, filmeknél eleve észre sem veszed a torzítást, és amúgy is megszokható.
    Direkt olyan moncsit vettem, ami képes olyan megjelenítésre, hogy megtartsa az arányt, de kb 2 napig használtam így.
  • Foxhound1980
    #34608
    Azt a kb 5k-t amibe manapság kerül feltétlen.
  • Demeter
    #34607
    Srácok a Resistance-ról kinek mi a véleménye? Megéri a pénzét, vagy felejtős kategória?

    thx!
  • ballor
    #34606
    Hát ja, a 16:10-et sem értem, meg még néhány dolgot. Ez van.
  • DanielT
    #34605
    Persze, sokkal jobb lenne. De természetesen ez sem úgy van ahogy nekünk, felhasználóknak kellene.
  • ballor
    #34604
    Pont a torzítástól féltem, akkor inkább a két csík.
  • DanielT
    #34603
    Nem lesz csík, kinyújtja ezáltal eltorzítja. Hacsak nincs 16:9 opció a monitorban, de ez rohadt ritka.
  • mikuc
    #34602
    Én ezt a monitort néztem ki magamnak:Samsung 2493 HM.
    Remélem ezzel rendesen fog müködni a ps. :-)


  • simirizsa
    #34601
    Bemész madaras tescoba és ott találsz részletért fasza monitorokat :D
  • ballor
    #34600
    Számolj utána a felbontások alapján. 16:10 lesz, alul felül kis fekete csíkkal. Kérdés, hogyan oldja meg a moncsi és a ps3 ezt.
  • tarti19
    #34599
    Ne vedd már a szívedre:P de amúgy sry ha ezzel megbánottalak...
  • ballor
    #34598
    Töki a nénikéd. Majd nézd meg a moncsidat, nem 16:9, hanem 16:10 és wide.
  • tarti19
    #34597
    Vagyis dvi képecskét vontat maga után és 0 hangot...?
    Jah igen és minedgy milyen usb-s billed ,,egered vagyon?
  • tarti19
    #34596
    Oksa:)
    16:9-es van töki:P wide:) áh:D
    mert most vettem HDmi kábelt az LCD tv-hez de Dvi-ből gondolom uyganúgy lehet Hdmi-s kábellal összekötni a ps3-t csak átalakító kell?
    Hdmi az visz mindent a DVi meg csak hangocskát ugye jól tom?
    Esetleg ps3-ra egy Fejhallgató (SOny MDR V700) passzolna?
    HDCP kompatinilitással meg bajba vagyok nem ismerem:(:D 50k-t szánok rá mert azért nem keresek olyan jól, hogy minden hónapban csak úgy monitorokat tudjak venni...sajnos, igaz akár egy használt de nagy garicsomagban lévő szélesvásznú monitorra is vevő vagyok:D
  • ballor
    #34595
    Nem nagyon kapsz 16:9-es monitort.
    16:10 van.
  • Wild007
    #34594
    Szerintem szebbeb lesz 16:9-en. Bárcsak én is nyomhatnám monitoron, csak az a baj hogy a 4 éves Fujitsu nem kedvelte a Hdcp-t. Se baj marad a régi Tv
  • NEXUS6
    #34593
    Ja, a 16:9 a jobb, de a HDCP kompatibilitásnak meg kell lennie ám!
  • JohnnySmith
    #34592
    16:9 szerintem
  • tarti19
    #34591
    szasztok holnap nagy nap van:P:D
    Szerintetek 16:9-es monitorral vagy 4:3as monitorral érdemes nyomulni ps3 esetében?
    Tudom LCd tv-n még jobb de sajnos hátköznap nem lesz időm tv-n tolni, csak hétvégén...
    Köszi előre is a válaszokat:D
    UI. adjatok pls egy usb-s egeret és billt:D mert csak ps2-es van brrr:( ez felháborító:(:D
  • fsgh
    #34590
    de az pénzes:(

    nem is a pénzzel lenne a gond hanem hogy nincs kártyám...
  • Nexxuss
    #34589
    gyerekek unalmamban leszedtem a Mortal Kombat 2-t. HÁT VALAMI FANTASZTIKUSAN NÉZ KI!!!! Szedjétek le!! kurvajóóó!!! De irgalmatlanul nehéz ma fejjel. Elpuhultunk. Ez van kéremszépen.
  • Nexxuss
    #34588
    rendben. Főszerkesztőnk írt már és kaptunk válasz levelet. Így már korrekt. Lenyugodtam én is.
  • Elveon
    #34587
    Tényleg nem tudtam róla! Rohadt kellemetlen ez most nekem!
  • Elveon
    #34586
    Nem is tudtam hirtelen, hogy miért van ez a felháborodás, de ezennel én kérek elnézést mindenkitől akitől hír lett átvéve forrás megjelölés nélkül!
  • Elveon
    #34585
    Sajnos nem én szerkesztem az oldalt csak a tulajdonosa vagyok. Nem tudtam a hírek honnan vannak. Most leszedjük az összeset!
  • JohnnySmith
    #34584
    Most beleolvastam és találtam egy Play B3yond-os GT5 cikket is....
    Play B3yond

    GV-s
  • Nexxuss
    #34583
    hát barátunk plagizál ezerrel. Egy az egyebe másolja az írásainkat. Nem tudom, hogy mással is ezt csinálja, de a Globalgames hírek 1-1-ben kinn vannak. Forrás megjelölés nélkül. Ilyennek egy ilyen tisztességes forumon/topicban mint ez nincs helye.
  • Nexxuss
    #34582
    fő leszel hívva :) De előbb olvass egy kis PTK-t.
    holnap. munkaidőben.
  • grayfox
    #34581
    "hívjad" fel :D
  • Elveon
    #34580
    Hívjál fel telefonon egész nyugodtan! 06-30-597-6021 (Gamevision)
  • JohnnySmith
    #34579
    No problemo.... de mi a fákk van?
  • JohnnySmith
    #34578
    Micsi?
  • Nexxuss
    #34577
    hehe a Gamevision-re írtam egy kommentet, hogy szeretnék kérni egy elérhetőséget. Aztán írtam, hogy tudják e mi az a szerzői jog:) ERRE BANNOLTAK AZ OLDALRÓL :D:D:D:D:D: FUCK GAMEVISION. Sajna most rábasztatok.)
  • Papesz
    #34576
    Nem kételkedem, csak szerintem értelme nem sok van a nagyobb verzióknak. Én magam ugyan még nem csináltam, de a neten található videók és a Ballor oldalán olvasottak alapján gyakorlatilag nulla szakértelemmel akkorára cseréled az aktuális winchester-t, amekkorára akarod. Mindezt garanciavesztés nélkül.
  • OliApa
    #34575
    1-es az enyém is, laggolással még nem találkoztam. De honnan tudom, hogy melyik szerver EU vagy US? Hm?
  • OliApa
    #34574
    Lehet, túl sokat kérdeztem... Na mindegy. Megkérdezem az ikszbokszos topikban, hátha tudnak segíteni...
  • PoisonChihuahua
    #34573
    Sziasztok!

    Nekem még nincs PS3-am, (tervbe van véve) és úgy tudom, hogy a PS3-at a PSP-vel "össze lehet hangolni" és a PSP-t lehet használni kijelzőnek meg kontrollernek bizonyos PS3-as játékokban. Hány játék támogatja ezt a funkciót? Illetve a zenéket és videókat is el lehet így érni? Esetleg PS2 játékoknál is működik (60GB PS3)? Próbálta már valaki, mi a tapasztalata?