89387
PlayStation3
  • Zodd
    #34652
    Az hogy lehet, mikor azt írták, hogy majd a Store-ról lehet letölteni, és ott tudtommal nem volt frissítés.
  • NEXUS6
    #34651
    A ps3fanboy.com-on azt írják, hogy márletölthető a Home 1.0 verziója, csak még nem lehet vele a hálózatra csatlakozni.

    Lehet, hogy a mai PSN update után viszont már igen!???
    Jó lenne!;)))
  • Ombika
    #34650
    Koszi otthonrol csekkolom,mert melobol semmi sincs engedve! :(
  • DanielT
    #34649
    Gamestore.hu jó áron. Vegyedvigyed!
  • HAF Rigel
    #34648
    Én már láttam több helyen is 576 biztos , mert saját szememmel láttam
  • Ombika
    #34647
    Vki nemtudja esetleg mikorra varhato PS3 + GT5P combos csomag?
  • Tutu12
    #34646
    Amcsi store elfogadja a tak.szövetkezetes MasterCard-om.
  • Gascoigne
    #34645
    Köszi! Várom.
  • DanielT
    #34644
    jatekaim.hu
  • Zodd
    #34643
    Az amerikai Store-ról VISA kártyával lehet (azt mondják többen hogy VISA electronnal is).
    És érdemes megpróbálni a HK store-t azt mondják ott megy a Mastercard (nekem a virtuális OTPs nem ment :(, ezért kénytelen voltam beszerezni egy VISA classic-ot).
  • Demeter
    #34642
    OliApa: igen a vírus már bennem van és azt hiszem nem lesz ellenszer! :)

    Nexus6: ment a válasz!

    Amúgy srácok ki mit ajánlana honnan lenne érdemes beszerezni a gémeket? Csak mert (ha már csak az apronetet nézem) a választék igen nagy és "nem könnyű" dönteni.

    Thx!
  • Nexxuss
    #34641
    énis LCD-n tolom. Nem zavar, hogy nem full screen. Sőt még tetszik is ez a megoldás, ahogy belepaszirozták a 4:3-as játékmezőt 16:9-be. Szóval faja :-)
  • Csabesz100
    #34640
    Csinálok persze, de már csak holnap délután lesz rá időm! Vagy átküldöm vagy belinkelem ide!
  • Gascoigne
    #34639
    Nem csináltál képeket róla? Kíváncsi lennék milyen 'élőben'. :)
  • Foxhound1980
    #34638
    Befejeztem a GOW2-t (10 pont), lépek vissza kocsikázni.
  • fsgh
    #34637
    értem:) hát ez kár:(

    Más kérdés: tudom hogy alap de én nem vágom mert sose volt ilyen kábelem de hogy hívják azt a kábelt amivel a tvt össze lehet kötni a géppel:)?
  • baggins
    #34636
    Szép, csak HD-n a játékmező körüli keret fura. Egyébként PS2-re és PSP-re is volt már tökéletes játéktermi átirat, MIDWAY Arcade Treasures néven. Na azok is megvoltak (vannak).
    Középsuli után fél életem a MK2 körül forgott. Fél évig nem volt munkám, délelőtt egyik haverral nyomtuk a játékot, délután meg vezetni tanultunk. Semmi gondunk nem volt, csak Mortálkettő orrba-szájba. :D Nagyon örülök, hogy a Midwaynek eszébe jutott a PS Store port ötlete.
  • musha
    #34635
    szerintem semmilyenről. bár rohadtul csípném, ha nem lenne igazam...
    az mindenesetre tuti, hogy én nem bírok fizetni (amúgy MasterCarddal) se itthonról (mivel nincs store), se angol se amerikai accounttal.
  • OliApa
    #34634
    Na. Megegy fertozott. Legy udvozolve!
  • NEXUS6
    #34633
    Gratula!:D

    Küldtem az üzit!
  • Demeter
    #34632
    Srácok megvan a PS3!! Szal csatlakoznék a felhasználók népes táborához!!! :)

    PS3 rulz!!!!
  • fsgh
    #34631
    Milyen kártáyval is lehet vásárolni a store-ról?
  • Nexxuss
    #34630
    dehogynem nehéz:) Pedig anno játékteremben is mennyit nyomtuk. huhuuu hogy mentek a gizdázások egy jobb kivégzés után :) Nosztalgia faktor: kurva magas:)
    Online lassú jah. Tegnap toltam egyet valami arccal. Agyonvert persze, de folyamatosan tolta a kivégzéseket, friendshipeket meg minden. Úgy mint én régen :) Gyakorolnom kell....:) De tényleg meglepődtem rajta, hogy milyen TÖKÉLETES a port. Nagyon szép.
  • baggins
    #34629
    Nekem a megjelenéstől megvan. Nem is nehééééééz...! :D
    Nálad is rohadtul lassú, ha online nyomod?
  • JohnnySmith
    #34628
    Jóvan pázze.... működjön csak végre a GT5P multija rendesen...
  • OliApa
    #34627
    Nem gond. UT3 temaban ugysem szoktak valaszolni...
  • Nexxuss
    #34626
    nem kell magyarázkodni. Tudjuk, hogy a hatalom megrészegítTE mocskos Diktátor TEeeeeeee
  • JohnnySmith
    #34625
    A duplikácuót akartam törölni és sajnos törölte mind a kettőt... nem direkt volt.
  • NEXUS6
    #34624
    Nem vagyunk egyformák, ez van.
    De ettől remélem még azért nem érzed magad istencsászárnak, mert te aspectben nézed a képet, én meg szegény együgyű bemesélem magamnak, hogy ez a szar miylen jó.
  • Okami Amaterasu
    #34623
    fos a Haze gyüjtsetek metal gear solid 4re:P
  • Jimanszky
    #34622
    HAZE-MÁJUS 23.EZ MÁR BIZTOS!!!
  • Jimanszky
    #34621
    Megtudtam,nincs benne jogsi.
  • Csabesz100
    #34620
    Ha angliából rendeled az ebay-en kb. 90e, ha a playseats.com-ról, akkor meg 95eFt. Nem kevés, de megéri! Rohadt kényelmes, minden irányba lehet állítani. Egy örökös darab!
  • OliApa
    #34619
    Johnny! Az UT3-as kerdest benthagyhattad volna...
  • OliApa
    #34618
    Feladom...
  • Tutu12
    #34617
    Event vagy mi a szösz..:D
  • Jimanszky
    #34616
    Lehet hülyeséget kérdezek,de hol lehet megcsinálni GT5P-ben a jogsit?Láttam írtátok páran h csináljátok.Nem találom bammeg..
  • Tutu12
    #34615
    Ez így van!Mint ahogyan a nem wide lcd monitorok sem 4:3 hanem 5:4 arányúak.
  • HAF Rigel
    #34614
    És mennyibe kerül az ülés G25 megvan már :) :)
  • grayfox
    #34613
    Ha pl van a játékban HUD-on kör alakú item, akkor az bizony tojás alakú, amit az én agyamnak nem sikerült megszoknia :D
    A két csíkot annál inkább. (mivel jó a monitorom feketéje, sötétben nem is látni :)