89387
PlayStation3
  • DanielT
    #34692
    Azért talán egy szaros nevenincs Haze-t nem kellene összehasonlítani egy Gears of Warral... Lazán fogja lenyomni eladásokban a KZ2-t is.
  • NEXUS6
    #34691
    Csak utánad!;)

    Ki van csukva!
    Ahogy a Haze-t nem kockáztatták meg tavaly ősszek a Halo ellenében, úgy a Gears2 sem lesz kiadva novemberben a KZ2, Resi2, Aliens, stb stb stb lövölde dömpingben!;)
  • DanielT
    #34690
    Gears of War 2 idén November. Erre mérget vehetsz.
  • NEXUS6
    #34689
    A Halo-nak csak Boxon van nagy rajongó tábora, a PC-s verziók, olyan bukás és szégyen kategória körül vannak, szal PC-seknél ez nem egy pozitív dolog. Gears of War 2 még nincs, és szerintem ebben az évben nem is lesz.

    Az 1-es meg olyan, na hogy is mondjam, hát jó meg minden, de hát azért csak egy 2 éves játék, mégha azért jól is tartja magát a korához képest.

    A Resi viszont tényleg még sokkal ismeretlenebb.

    Szal szerintem más szempontoknak sokkal nagyobb jelentősége van, mint ezeknek a konzolspecifikus lövöldéknek új belépőknél a választáskor.
    Ahogy írtad: pl ár, amiben a Box a jobb. Vagy a márka ismertsége, amiben meg a PS, és észre is vehető, hogy ahogy egyrészt csökken a PS árszintje és kapcsolódnak be a kezsuelök, akik jobbára hírnév alapján döntenek (MP3 lejáccó=Ipod, konzol=PS), úgy erősít a Sony.
  • DanielT
    #34688
    Több az igénytelen ember mint akinek van ízlése. Ez a Halo3 titka.
  • Foxhound1980
    #34687
    Az az. Mai napig képtelen vagyok megérteni mi a jó benne. És nem csak generált hyperól van szó. Rakat embert ismerek személyesen akik szó szerint belevannak buzulva a sorozatba. De felejtsük el a designt, tényleg az egyénfüggő bejön e vagy sem. Grafika, gyenge, mikor kijött már az volt. Végigvittem azért de egy forintot nem fizetnék érte, soha nem vettem elő többet kipörgetés után.
  • Alien!
    #34686
    halo 3 a világ legnagyobb túlhypolt játéka...egy cod4-hez képest sehol sincs....
  • DanielT
    #34685
    Jaaaaaaaaaaaaaaaaa :) Így már értem, a Resi nekem csöppet mást jelent :)

    Akinek még nincs gépe és FPS-t akar, azt nem hiszem, hogy a GTAIV + Resistance jobban meggyőzi, mint GTAIV+Halo3(böáá)+Gears of War(1-2) árában még mindig fele.
  • NEXUS6
    #34684
    Resident Evil 2nd generation EX turbo alpha prologue special limited edition!!!

    ;)

  • NEXUS6
    #34683
    Elfogadnám, bár egy kicsit szovjetes a dizájn!;)))
  • Alien!
    #34682
    az viszont már úgy elég cink...hisz sz×patnák az eddigi játékosokat.....

    BTW..nemúgy volt,hogy a GTA4 bundle PS3 excluzív? mintha most mindenhol ezt írnák...Az eurós árak eu-ban vannak,itt meg ugye a ps3 erős,kivéve a warezérzékeny országokat...
  • Foxhound1980
    #34681
    100% létezik a GTA4 PS3 bundle. Uk boltok 290-300 fontért dobálják.
  • DanielT
    #34680
    Resi 2? Ammegmi? :)
  • baggins
    #34679
    A Resi2 elég ütős hozzá.
  • ballor
    #34678
    Egyértelmű siker akkor lesz, ha minden játék megköveteli a BR lemezt. Akkor raknak a 360-hoz meghajtót, és közelaíteni fognak az árak.
  • DanielT
    #34677
    Elég ütős trailerek kellenének, hogy a pártatlanokat, akik csak GTAIV miatt vesznek gépet, meggyőzzék. 259 euróba kerül egy X360+GTAIV és 459 -be PS3 mal ugyanez.
  • Foxhound1980
    #34676
    PS3 laptop
  • Alien!
    #34675
    érthető lenne egy-két brutális trailer a sony-tól igy a GTA4 megjelenés előtt...Ha netán vki hezitálna,hogy milyen gépet vegyen,könnyebb lenne dönteni....
  • Foxhound1980
    #34674
    Resi2 teaser ma a GT-n. (elvileg)
  • Angyisz
    #34673
    Megszokható :)
  • Angyisz
    #34672
    A routeren kívül a PS-t is be kell állítanod "Network Settings"
  • tarti19
    #34671
    végre sikerült csak bill. és egér nélkül necces.
  • Angyisz
    #34670
    "ps3 alapböngészőjéből, hogy lehet rendesen netezni?"

    Nyomsz egy start gombot, előjön a virtuális bill. oda olyan webcímet írsz amilyet akarsz.
  • Demeter
    #34669
    Egy kis segítség kéne srácok. Aki router alól netezik megosztaná velem azon infókat, hogy ezt miképp is kell? Csak mert tegnap próbálkoztam wireless-en keresztül összekötni de sajna nem igazán ment. Vmit biztos nem jól állítottam be.


    Thx!
  • tarti19
    #34668
    sziasztok újra:D
    még 1 kérdés ps3 alapböngészőjéből, hogy lehet rendesen netezni? mert csak a ps3 oldala jön be és semmi más vagy ami azon az oldalon található alapból...
    AKi tudja annak nagyon megköszönném
  • zozo2001hu
    #34667
    Hamarosan új firmware:

    http://csekkold.hu/index.php/gejm/35-ps3/147-ps3-uj-v230-firmware-hamarosan
  • csabush
    #34666
    műxik, legalábbis a saitek rumble igen:D
  • tarti19
    #34665
    Végre megvan a ps3-m:D:D baromi jó csak azért még szokni kell ráadásul netet is csak holnap húzok rá:(
    Viszont lenne itt pár kérdésem, amit muszáj feltennem nektek... Usb-s logitech Rumblepad 2 is fog működni , vagy csak az ami sisaxis pad?
    Nomeg micro sd-t hogy kell betolni a ps-be , mert nem akartam erősuakoskodni amíg nem vagyok benn biztos, hogy hogyan kell?

  • Alien!
    #34664
    kicsit elhamarkodtad....nekem ugyanez a hdd-m van,az egész fat32-őn van,sajnos a ps3 csak ezt látja...windows alól csak 32gb-os fat32-es partíciót tudsz csinálni...itt nézz körül,elvileg itt leírják mit kell csinálni...
  • Tutu12
    #34663
    Ha kettévágod,akkor csak az első partíciót fogja látni a ps3.
  • Foxhound1980
    #34662
  • OliApa
    #34661
    Hm... Nekem egy USB-s 60 GB-os van, FAT32-es és a PS3 alatt semmi gond a fájlmérettel. Furcsa is lenne a backup miatt...
  • Lothargia
    #34660
    Hali!
    Vettem 1WD MyBook 500GB Essential2.0 külső vinyót és van vele 1kis problémám.
    Alapból Fat32-esre volt beállítva,de így nem lehetett rámásolni a 4GBnál nagyobb filéket,de felismerte a PS3. Megformáztam NTFS-re így már lehet nagyobb filéket is rárakni, de a PS3 már nem ismeri fel (meg sem jeleníti). Ráadásul a windowsba jobbegérgomb/formázás után már nem is enged más fajta formázást csak NTFS-t, tehát nem is birom vissza állítani.
    Van erre vmi megoldás??? (azon kívül,h kettépartícionálom a winyót,h az 1ik fat32 a másik NTFS lenne)
    Ja PC-n semmi gond vele
    előre is köszi
  • szokal
    #34659
    Az én virtuális MasterCardomat (OTP) nem fogadja el se az USA, se a GB store.
  • Jimanszky
    #34658
    Szia Kratos!msn?
  • Kratos86
    #34657
    Na Dark Sector kivégezve! Most már csak a GTA4-ig kellene kíhúzni valamivel!
  • Foxhound1980
    #34656
    192MB a Home?
  • Zodd
    #34655
    Okés átnéztem, szóval nem ps3-al kell letölteni :)
  • Nexxuss
    #34654
    és csak jövő héten lesz:)
  • Foxhound1980
    #34653
    Te, azt nem irták, hogy melyik bolygóról lehet szedni? :D