89387
PlayStation3
  • ballor
    #34732
    Csak a 60 gigás gépek viszik a PS2 játékokat.
  • Demeter
    #34731
    Lehet kicsit OFF lesz de vki tudna tippet adni ahhoz, hogy honnan tudnám beszerezni PS3-ra ezezket a gémeket FF X, FF X-2, FF XII? Csak mert ugye nem minden verzió kompatibilis a PS3-al. Vaki tudna segíteni??

    Thx!
  • Demeter
    #34730
    Papesz: sry igen egy kcsit kacifántos volt a kérdésem :) Amúgy arra akartam utalni a kérdésemmel, hogy egy 10Mbit-es kapcsolat mellett miképp is néz ki ez a letöltés. Lehet vhol ezt mérni, mint mondjuk PC-n?

    OliApa: ok mostmár vágom, hogy miképp is megy ez a letöltés, csak először azt hittem, hogy rendszeresen megszakad a letöltés mert elcsesztem vmit. Tévedtem! :)



  • Sipee
    #34729
    a 2.30-as FW mikor jön?vagy már van? mert az elvileg a store kinézetén is javít,de láttam vagy 10 oldallal visszább egy képet,ami elvileg már úgy néz ki mint az új store, emthornál láttam,az milyen store?és azt te fényképezted vagy szedted netről a képet?
  • Papesz
    #34728
    [qoute]Amúgy mennyiben függ a sávszélességtől a letöltés sebessége és a várható ideje?[/quote]
    Szerintem gondold át a kérdést még egyszer.
  • Alien!
    #34727
    lehet igazam lesz és tényleg jönnek a killer-trailerek...

    "- To prove that the infamous E3 2005 footage of Killzone 2 (featuring the breatheless rocket launcher sequence as your squad barks orders in real-time) was real - or rather, possible on PS3 - Guerilla will be demoing a real-time version in April to a select audience...including, of course, PSM3."
  • tarti19
    #34726
    királyság, megérte elcserélni a stuffokat... ég és föld
  • Tutu12
    #34725
    Ez érdekes..
    Én egy 300-as vinyót küldtem meg fat32-re,fel is másoltam rá a filmeket,de max 4096MB lett a méretük(ügyesen csonkolta,mert lejátszás közben nincs semmi hiba,csak egyszer vége szakad a filmnek a cselekmény közben.:D
    Mondom én,hogy kéne az ext3(ha már az ntfs miatt nem akarnak fizetni az M$-nak..):D
  • Christian88
    #34724
    Hello! segítenétek honnan érdemes PS3 játékokat rendelni?és hogy melyik helyről kb mennyi idő alatt ér ide(PEST) bocsi ha sokszor kérdezik és nézzétek el lustaságom a visszakereséshez köszi előre
  • DanielT
    #34723
    Jah volt 15 éve a csapat néhány tagjának 2 jó játéka? Király :D Egyébként nem is vesztegetek rá szót, a Games Convention verzióban próbáltam, tucatabb fps volt a legtucatabb fps-nél. A Turok hozzá képest egy Uncharted.

    Aztán lehet, hogy egy év alatt csodát tettek, de amíg nem jelenik meg, nincs minek alátámasztania.
  • NEXUS6
    #34722
    Mondom, nem hasonlítottam a HAZE-hez, pláne hogy az valamikor év elején jelenik meg!!!!

    Huh, na jó bekapok egy sört.
    Aztán innem folytatjuk!
  • NEXUS6
    #34721
    Na ja, az lehet hogy te nem ismered az alkotó gárdát, de azért én már jáccottam 1-2 játékukkal!!!!

    Mármegbocsáss, de kiba rühellem amikor valaki a nemtudását bunkómód érvként adja elő, és nekem kéne most szerényen meghúzódni, hogy: hát igen valóban igaz , igen igen nevesincs.

    Perfect Dark, meg Golden Eye, meg Timesplitters sorozat, mond valamit?????

    De azért PÍSZ, haver!!!
    ;)))
  • DanielT
    #34720
    Oké. Akkor éljen a Haze! :DDD
  • NEXUS6
    #34719
    "A karácsonyi "lövölde dömpingben" pont a Gears2 amitől mindenki be van szarva."

    Mermér?
    Mit fog tudni, amitől be kéne fosni?
    Lesz benne egy csomó dolog, ami előre lépés, mármint az első részhez képest. Csak azóta KÉT év telt el!!!!!!!
    Szal amit a GDC-n beharangoztak/bemutattak, az ugyan marha jól néz ki, de sajna a konkurencia is tudja.
    És ha csak olyan sekélyes tartalommal tudják megtölteni mint az első részt, akkor lehet, hogy tényleg mindenki bexarik!;)))

    A nevetéstől!;D
  • DanielT
    #34718
    Miért ne lenne az? Ocsmány karakterdesign, semmi konkrét infó, semmi neves alkotógárda. Mi alapján kellene várni?
  • NEXUS6
    #34717
    "Azért talán egy szaros nevenincs Haze-t nem kellene összehasonlítani egy Gears of Warral... Lazán fogja lenyomni eladásokban a KZ2-t is."

    Hát ha megfigyeled az amit írtam, akkor nem is hasonlítottam össze. Egyrészt, meg gondolom, ha a cég anno úgydönt hogy egyből kiadják X-re (ami azért szerintem továbbra sincs kizárva;) akkor rögtön nem lenne szaros nevenincs, nem igaz?;)))

    A Gerars kettő meg tényleg lenyomhatja a a KZ2-t eladásokban, hacsak a sotyi nem éri utol az X installációs bázisát. Erre Eu-ban ugyan van esély, Amcsiban azonban semmi.
  • OliApa
    #34716
    Ott le van írva, milyen könyvtár-struktúrában kell lennie a letöltött fájlnak. De miért nem jó, ha rögtön a gépre töltöd? Onnan már felteszi az UT a menüből. Az is le van írva ott, hogy hogyan. Megéri, mert nagyon sok jó cucc van, akár a PC-s Unreal családban! Ajánlom a Morbias pályát! Akkora hentelést!
  • OliApa
    #34715
    Ha a PS3 vinyójára töltöd le, bármit csinálhatsz, ha külső tárolóra, akkor semmit, amíg le nem jön. Legfeljebb cancel jól . . .
  • Demeter
    #34714
    Srácok mivel ez még új nekem ha a Store-ból töltök le mondjuk egy demot akkor közben mást nem is lehet csinálni? Csak mert a "cancel" en kívül mást nem igazán enged (vagy én vagyok a noob)? Amúgy mennyiben függ a sávszélességtől a letöltés sebessége és a várható ideje? Csak mert ezek a 1-2GB-os demok eltartanak egy darabig míg lejönnek...
  • partizan182
    #34713
    Beállítod az SSID-t, kiválasztod a titkosítás formáját, megadod a jelszót.

    Ennyi. Ha nem működik valamit rosszul írsz.
  • Demeter
    #34712
    Igen ezt gondoltam emiatt is írtam. Magával a router-el nincs "gond" itt a kérdés az, hogy magán a PS-en, hogy s miképp kell beállítani a hálózatot? Emiatt írtam, hogy aki ezt vágja az pls ossza meg mert vmi oknál fogva nem akaródzik összekapcsolódni a router-el.

    Thx!
  • Tutu12
    #34711
    Én az ext3-as külső vinyós támogatásnak jobban örültem volna.. :)
  • item
    #34710
    PlayStation 3 to Support DTS-HD Master Audio Firmware 2.30 !

    Ps3 DTS-HD Master Audio támogatás Firmware 2.30
  • partizan182
    #34709
    "Uncharted ,Devil May Cry 4, Fifa 08 mind fóliás megérte elcserélni Moha,Condomned 2,Rainbow Six 2,Turning Paint? "

    Turning point szánalmas, Moha közepes, C2 és RSV2 erősek. Ha jól látom attól függ, hogy FPS -t vagy TPS -t kultiválod jobban.

    Én mindenesetre a DMC4-et biztos nem adtam volna. 45+ órám van már benne és még mindig imádom.
  • tarti19
    #34708
    milyen adapter kell hozzá? Uncharted ,Devil May Cry 4, Fifa 08 mind fóliás megérte elcserélni Moha,Condomned 2,Rainbow Six 2,Turning Paint?
  • Foxhound1980
    #34707
    Igen, nyilt stress teszt.
  • zsalesz
    #34706
    Ez most pontosan mit is takar? Bárki tesztelheti?
  • Foxhound1980
    #34705
    Április 17-től MGO Beta az EU store-on! Ápr 21. és május 5. közt lesz a próbaidőszak.
  • partizan182
    #34704
    Leszedtem őket nem az a gond, csak nem akarja az UT felismerni pendrive-ról
  • OliApa
    #34703
    Itt rengeteg van, szinte minden nap b?vül és van PS3 letölt? link is, egyenesen felmegy a vasra! ---> katt ide
  • partizan182
    #34702
    Bizonyára 3-mas Divx, azt nem eszi meg a PS3.
    Halo-t meg valamiért divat 2-3 havonta egy félnapot fikázni. Értelmét nem látom, de hajrá. Én spec pont most vettem elő újra, mert jóaz.

    UT3-hoz az istennek sem sikerül modokat feltöltenem a ps3-ra. Akinek van ezzel kapcs. sikerélménye dobhatna egy privit, mert jó lenne ezt a funkciót kihasználni.
  • Foxhound1980
    #34701
    Úgy néz ki lesz EU MGO beta.
  • Foxhound1980
    #34700
    Resi 2 hype gép E3-mon, meg GC-n és azután megjelenésig. Egyelőre pár screenshotot leszámítva semmi nem volt belőle.
  • Foxhound1980
    #34699
    Lehet olyan codecet használ amit nem támogat a PS3.
  • DanielT
    #34698
    "én azt veszem észre,hogy a resistance2 körül van a legnagyobb hype"

    Hű, érdekes bolygón élhetsz :DD
  • Chris Lowe
    #34697
    Micro sd kártyát az adapterrel kell betolni, különben elég necces kivenni.

    Nekem is kéne egy kis segítség. Megvan pár south park rész divx-en amit át akartam rakni a ps3-ra de unsupported dataként hozza ki. Mi lehet a probléma?

  • Alien!
    #34696
    xfronton biztosan...én azt veszem észre,hogy a resistance2 körül van a legnagyobb hype...illetve most az mgs4 folyik mindenhonnan...illetve a gta4,dehát az érthető.
  • Alien!
    #34695
    sztem a Haze kellemes meglepetés lesz.....én már várom.
  • DanielT
    #34694
    A karácsonyi "lövölde dömpingben" pont a Gears2 amitől mindenki be van szarva.
  • Foxhound1980
    #34693
    Sztem is kifog jönni a GOW2. Az első részből több mint 6 millió ment el. Én inkább a KZ2 idén téli fellövésében nem vagyok biztos, sőt úgy rémlik a Guerilla le is hűtötte a jónépet miután a Sony kinyögte a negyedik negyedéves tervét...