89387
PlayStation3
  • Selminar
    #34852
    leszedtem super stardust kieget, huhú, mi lesz itt még csütörtökön!
  • stefiga
    #34851
    van Egy elagó PS3 Dual Shock 3 (rezgős)fehér vezeték nélküli új joy-om
    [email protected]
  • Selminar
    #34850
    állítólag flash az új super stardust hd kieg is.

    hétvégén toltuk haverral ezerrel, coop kicsit káosz, de meg lehet csinálni, 3. bolygóig jutottunk
  • Selminar
    #34849
  • Foxhound1980
    #34848
    Többször indítsd a frissítést, asszem negyedik próbálkozásra befejezte nálam.
  • Foxhound1980
    #34847
    Köszi. Áttettem pendrive-ról memó stickre és úgy már tudtam installálni.
  • Selminar
    #34846
    - gt5p nem akar frissíteni, egy darabig elmegy aztán azt mondja h vége
    - új ingyen számok guitar hero 3-hoz nagyon jók!!
    - lair -> kicsit rezeg, finomabb az invert analóg karos irányítás, de elvesztek a mentéseim a frissítés után (246 mb)

    -> gt5 meg isten
  • NEXUS6
    #34845
    A dolog érdekes és én is találkoztam vale. Sajna a windóz/dos alapból nem tesz különbségget a kis és nagybetűk között. De pl a könyvtárak neveit a dos alapból nagy betűkkel jeleníti meg.
    A Linux esetében már más a helyzet, ott jelentősége van a kis és nagybetűknek. Szal én erre tippelek a könyvtár kisbetűs névvel lett létrehozva, amit a windóz nagybetűsként jelez ki, de valahogy a PS3 meg nem annak ismeri fel.

    Újra létre kell hozni a könyvtárakat.

    Aztán ugye bemenni a theme beállításokhoz és install és akkor már látnia kell.

    Amúgy tegnap, hazamenetel után bezuhantam az ágyba, és csak éjfél után ébredtem. De a GOW-t még kipróbáltam és nagyon szép volt!;)))
    Tényleg mintha nem is PS2 játék lenne.
    Az egészről a GODS című jó régi oldalnézetes platform játék jutott eszembe, az nagy kedvencem volt!;)
  • ztahity
    #34844
    koszi a valaszokat! a cimet tudom en is, azt viszon, hogy mire kell menni azt nem. ott nem tolt le semmit amikor kikell valasztani az oprendszert.
  • Foxhound1980
    #34843
    Update-elt a GT5p is.
  • DanielT
    #34842
    Agree and install
  • Foxhound1980
    #34841
    Meglehet csinálni. Használd ki a szélárnyékokat, ne koccanj.
  • ztahity
    #34840
    Most mer kuldte el2szer?
  • ztahity
    #34839
    Hello! Kernek segitseget a flash player frissiteshez! Nemtom mire kell menni. Bocs hogy ilyen hulye vagyok! Meg meg egy keres. Tud valaki segiteni a GT5-ben? Nem birom megcsinalni a jogsit. Honda type R-el kell menni es csak 1 kor van ra. Lehetetlen a 16. helyrol azzal a geppel megcsinalni. Legyszi valaki adjon otletet hogy lehetne megnyerni, vagy egy elmentes is jo lenne! Elore is koszi!
  • jaszy
    #34838
    Ezt én észrevettem, nem azt mondtam hogy a 40 es szar. Sőtt az is nagyon jó!
  • ballor
    #34837
    Jobban kihasználhatták volna a vízszintes szélességet.

    Engem az idegel, hogy egy patch sok-sok-sok perc alatt ér le. Ezen javítani kellene, most a GT5P frissít egy jó ideje. Nem gigákat fog leszedni és mégis sok ideig tart.
  • DoNorBi
    #34836
    sziasztok,érdeklődnék hogy milyen oprendszert ajánlotok a géphez,ja és csak linux tipusuakat lehet installálni?
  • Alien!
    #34835
    új store mennyire szép már.....és hál istennek gyors is.
  • Foxhound1980
    #34834
    Segítséget kérnék téma felrakáshoz. Pendrivrera csináltam egy PS3/THEME/XYZ.p3t mappaszerkezetet de nem megy, nem tudom feltenni. Hogy kell?
  • Selminar
    #34833
    euro 2008 - ign - 8.0

    amúgy pc-re meg 2 cd... :D
  • Selminar
    #34832
    ja és töltsetek új firmware-t, 2.30
  • Selminar
    #34831
    most vettem újra elő a resistance-t: néhány apró bug-tól és néhol kicsit csúnyább grafikától eltekintve kiváló játék!!

    élsimítás, élvezetes és hosszú single, kiváló multi, terepformálás egy bizonyos fokig... tanítani kellene.

    ha már resi: 60 fős multit most tesztelik + a 8 fős coop-ot
  • Selminar
    #34830
    gyertek majd metal gear online.ozni, szeretném ha fülessel tolnánk
  • ballor
    #34829
    Néha előjön, ezzel is éreztetve, hogy a 60 gigás gépek a valamik.
    Ez még nem is baj, csak vannak, akik el is hiszik...
  • DanielT
    #34828
    Akkor nézd meg Exprorerben, ha úgy sem jön be akkor nálad van valami gáz.
  • Demeter
    #34827
    Hát ez nem akar összejönni. :((
  • DanielT
    #34826
    Igen, mennie kell. Indítsd újra a gépet a flash frissítés után, hátha.
  • Demeter
    #34825
    Frissítettem de így sem hajlandó bejönni. FF alatt próbálom. Van akinek megy FF alatt eme oldal??
  • Selminar
    #34824
    szedjük is, de amúgy is faja game
  • Banyapapa
    #34823
    Skacok.
    Store-röl lehet valahogy töltikezni (pc-röl)?
    Speciel PSP-s okoság kellene,megjelent eza ape quest (én meg imadom mindet:D),és demo free,elérek egy pontra,leeht választani két fejezet közül,de ekkor jött ablak,töltsem le storeröl.
    Na oks,de egyben jobb lenne 20 dolcsi a egész,csakháááááát Hungary listán nix.

    Meg eza kártyás téma se tul boldogito,nem tervezik olyan microsoft pontrendszert náluk?
  • Foxhound1980
    #34822
    Kijött a Lairhez az analóg patch.
  • mrzsul
    #34821
    Ezt nem értem. 40GBoson miért szaggatna jobban bármi??? Hisz a hardware ugyanaz, a merevlemez sebessége ugyanaz akkor meg???
  • DanielT
    #34820
    Frissítsd a Flash playeredet.

    Itt
  • Demeter
    #34819
    Lehet hülye kérdés de rajtam kívül másnak működik a "jatekaim.hu" link? Mármint olyan értelemben, hogy azon kívül, hogy bejön az oldal semmit sem tudok vele kezdeni. Egyedül lennék eme problémáv??
  • mrzsul
    #34818
    Jah!! Pl. én meg balljuggler barátunk Fifa08 PS3 version überállat game. Ez már nem PC!
  • jaszy
    #34817
    Én is láttam már 1-2 átvezető videót szaggatni. 60Gb os on nem annyira de 40Gb os on jobban szaggat.
  • tarti19
    #34816
    Van valaki aki fifa 08-t veri ps3-n mert pc-s verzióhoz képest ez milliószor jobb :D
    Ráadásul áh:)
    Nálam a fifa tökéletesen fut meg minden más stuff akadásmentesen pörög:D
  • predator0
    #34815
    MKV-ből PS3 formátumra nekem GOTSent nevű program jött be leginkább. Elég gyors, mert a videóhoz nem nyúl hozzá, csak az audiót alakítja át megfelelő formátumra, a 4 gigánál nagyobb fájlokat fel is darabolja, így a konzol winchesteréről is lejátszható. Hátránya, hogy a feliratokat nem támogatja és hogy csak egy hangsáv lehet. A konvertálás előtt érdemes a "felesleges" hangsávokat, feliratokat kiszedni az mkv fájlból.

    Link a programhoz: GOTSent
  • Wild007
    #34814
    Hali mindenki, ismét feltenném kérdésemet amit már régebben is, de mégsem kaptam választ(remélem most talán igen). Nah szóval az lenne a kérdésem felétek, hogy nálatok nem szokott beszaggatni a játékok közötti átvezető videó? Arra gondolok hogy pl a Fifa mikor elkezdődik a bejátszás szaggat majd meg akar halni, vagy a Nfs-nél is a videók szinte mind.... nem is azt mondanám hogy szaggat de feltűnően akad. Mi lehet ennek az oka? Csak nálam van ilyen? A VÁLASZOTOKAt előre is KÖSZÖNÖM
  • tibitoth
    #34813
    koszi szepen