89387
PlayStation3
  • ztahity
    #34892
    Ja igen. Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy ha veszek egy hozzá kompatibilis vinyót, és kicserélem, akkor (olvastam) a rendszert újra kell telepíteni? Ez igaz?
  • mrzsul
    #34891
    Jaja ez így igaz. De ha csak a több hely miatt vennéd meg a 60asat és nem a PS2 kompatibilitás miatt, akkor amennyivel a 60-as drágább azon a pénzel vegyél mondjuk egy 200GBos vinyót és jól jársz.
  • Foxhound1980
    #34890
    Nem arról van szó, hogy nem tudunk normálisan válaszolni hanem effektív arról, hogy olyan kérdést teszel fel amire a válasz tisztán csak a te igényeidtől függ. Ezenfelül a topic tetején van egy FAQ, ami nem egy ember sok munkája. Másrészről a gugglit is feltalálták már pár éve. Szóval érted kicsit viccesen jött le a postod, hogy mit vegyek. Nem tudom Te, hogy vagy vele de én spec. műszaki cucc vétel elött elöbb magamban tisztázom, hogy mit akarok venni, mire akarom használni és még sorolhatnám. Ezt döntsd el, olvasd el a faq-ot, olvass utána neten a dolgoknak. És ha ezután felmerül benned további kérdés nyugodtan kérdezz. Nem baszogatásból mondom csak úgymond ez íratlan szabály mielött az ember bepostol egy nagyobb volumenü kérdést egy topicba.
  • ztahity
    #34889
    Olyat vegyél, ami maximálisan kielégíti a szügségleteidet. Pl. én 40gb-osat vettem mert nem volt más konzolom még és nincs ps2-es játékom. Ha neked van akkor mindenképp a 60gb-osat ajánlom. Amúgy ha neked több pénzed van mint mondjuk nekem, és képes lennél kiadni többet azért, mert van benne kártyaolvasó és 20gb-al több tárhelyet kapsz, akkor vedd azt. Hamár a 60-as mellett döntesz, akkor szerintem vedd a starter pack-et, mert abban van 2 játék, 60gb-os alapgép, 2 joy. Nekem ez a véleményem erről.
  • atila4
    #34888
    Na jó inkább máshol kérdezem meg itt látom nem tudnak válaszolni normálisan
  • ztahity
    #34887
    A gt5 készítői nem tom mit hisznek az emberről. Mi vagyok én, sumaher? :)
    Ha leformázom a ps3 vinyóját, akkor a rendszert nem kell újratelepíteni?
  • Foxhound1980
    #34886
    Qrva jól nyomod, büszkék vagyunk rád! :D
  • EmThor
    #34885
    na szal lair patch + ingyé guitar hero nóták komolyak!

    gt5 isten csak kéne kormány, ez már maradjon az én problémám :)

    ja felragasztgattam gitáromra (gh3) a matricákat, hát elég faszányos lett
  • EmThor
    #34884
    szegény srác csak kérdez valamit és mindenki leugatja? milyen társaság ez? elhatárolódom tőletek! :)

    (avagycsak engem szokás leb@szni, ha kinyitom a szám jogosan, igaz nemmondomki?)
  • Foxhound1980
    #34883
    20-ast.
  • ballor
    #34882
    nem tudjuk az igényeidet
  • atila4
    #34881
    Én még tudok venni 60 gb-osat:D De akkor miet vegyek ?
  • Papesz
    #34880
    Igazából keresni sem kell, a banner-ben van egy PS3 F.A.Q.
  • szokal
    #34879
    Az új Store design tetszik, csak az a bajom, hogy még a korábbinál is lassabb lett. A képeket pl. nem nagyon akarja betölteni. Remélem csak ideiglenes a dolog.
    Másnak mi a tapasztalata a sebességgel? (Mintha valaki pont a gyorsaságát dícsérte volna...)
  • Selminar
    #34878
    hi, pár új játékmód + arcade-ban easy mód + options-ben zene: retro
  • ballor
    #34877
    Bizonyára rá tudsz keresni a neten.
    Egyébként meg csak 40-eseket lehet venni.
  • atila4
    #34876
    Hello vki meg tudná nekem mondani hogy ps3-ba a 40 gb-os és a 60gb-os mibe különbözik egymástól a winchesteren kivül? És meiket érdemes megveni?
  • ztahity
    #34875
    sikerult! nem szabad ismerni a feket:)
  • JohnnySmith
    #34874
    THX! zsír... ráférne még pár ilyen a játékra...
    Ide (is) rakd majd be azért
  • Sund
    #34873
    :) Én is láma vagyok hozzá. De ki akarom szenvedni, másnak is sikerült. Valahol van amúgy savegame hozzá?
  • ztahity
    #34872
    hello! vegre lefrissult a gt5. sajna az a szemet jogsi meg mindig nem sikerul.
  • NEXUS6
    #34871
    Május 30-án jön az Enemy Territory: Quake wars PS3-ra.

    Én már nagyon vártam, még ha echte PC-s szerű lövöldéről van is szó!;)
  • Rena11
    #34870
    köszi akkor majd megpróbálom
  • predator0
    #34869
    Szia!
    PS3 csak fat32-es formázású merevlemezeket tud kezelni, mind belső (ami magában a konzolban van), mind külső (USB-s) winchesterként. Ha jól van megformázva, akkor elvileg akármekkorát fel kell ismerjen, tehát a 160 gigásat is. Viszont szerintem ezt azért jó lenne élesben is letesztelni, mert fórumokon olvasgattam, hogy bizonyos típusú merevlemezeket egyáltalán nem akar elfogadni, másokat pedig simán.
  • DanielT
    #34868
    Nos azon akkor nem nagyon lehet segíteni, minden Pc-s böngészőn működik, tekintve, hogy a flash az szabványos.
  • ballor
    #34867
    Mai update
  • Sund
    #34866
    miben jelent változást a GT5P frissítés az alaphoz képest?
  • Sund
    #34865
    basszus én is mennyit küzdök ezzel a résszel. A legjobb eredményem egy 5. hely. :( Azt mondjátok a szélárnyék sokat számít? Meg gondolom az ideális íven kell menni, de az meg foglalt. Egyet koccansz és vége.
  • OliApa
    #34864
    Ztahity lehet, hogy PS3-ról netezik. Ott nekem is kéri a frissítést a játekaim.hu-hoz. Persze nem műxik. Régebben én is kérdeztem, de nem volt válasz...
  • cloud.strife
    #34863
    Mit frissítettek rajta, lehet tudni?
  • greyfox
    #34862
    Eladó egy bontatlan uefa euro 2008 ps3-ra PAL! 11990
    üdv!
  • ztahity
    #34861
    nem csak fat32-t akartam irni
  • ztahity
    #34860
    szerintem nem fat32, de igazabol meg nem neztem
  • Chris Lowe
    #34859
    Milyen ez a Stardust kieg? Mit tartalmaz? Én a multhéten vettem meg a játékot, 3 bolygónál tartok szintúgy.
  • ztahity
    #34858
    nekem 10 probara sem szedi le gt5 update-et :( valaki engem is felvehetne baratnak:) id: zTahity
  • Rena11
    #34857
    Sziasztok
    igaz az hogy a ps3 usb-n csak fat32-t kezel szóval ha usb-s házban rádugog mondjuk egy 160 gigás vinyót azt nem is látja?
    csak azért lenne fontos mert ha nem látja nem is veszek usb házat
  • Foxhound1980
    #34856
    Mi az online ID-d?
  • Selminar
    #34855
    jóvan, kitartok, látom jáccol, hajrá
  • Foxhound1980
    #34854
    Többször kell nekimenni, én kora reggel szedtem gondolom akkor még kevesen voltak.
  • Selminar
    #34853
    nekem magyar acc-al istennek se szedi le a gt az update-et. próbáljam angollal?