89387
PlayStation3
  • Zodd
    #34812
    Azzal csak az a baj, hogy nem támogatja a feliratot benne.
    Itt egy progi amivel lehet avi-ból és srt-ből egy divx filet csinálni amit lejátszik felirattal a PS3:
    http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php
  • gazgoblin
    #34811
    pl at lehet konvertalni ilyeneket mp4-be es azt tuti lejatsza...de amugy meg googli ezeket talalta
  • LordAndrew
    #34810
    Kb fél éve már kérdeztem ugyanezt, akkor "nem" volt a válasz... Szóval: a tudomány mai állása szerint a PS3-mal le lehet játszani HD felbontású H264-es kódolású matrjoska állományokat normálisan?

    Előre is köszönöm a válaszokat
  • tibitoth
    #34809
    mellip proggival le7 a filmet es a subot (.sfv) osszekombinalni 1 filme? a Final Fantasy VII-Last Order szeretnem mer csak kulon van a felirat. tanacs vki?
  • NEXUS6
    #34808
    Megnéztem, hogy pörgeti fel a csákó a 60 GB-os verzió ventilátorát, hát dúrva volt. Függőleges helyzetben megfordítja, és befogja a nyílásokat, aztán még mindíg bekepcsolva vissza fordítja.

    Csak egyszer csússzon ki a kezéből, és már benn is van a wincsi feje a lemezben.
    Aztán ugye valszeg azért pörög fel, mert nem kap levegőt szegény, vagy is az alkatrészek is valszeg jelentős hőterhelésnek lesznek kitéve.

    KB, hogy csináljunk "RRoD"-t PS3-on.
  • predator0
    #34807
    Csak azokat a feliratokat tudja lejátszani, ami magában a DivX videó fájlban van. Külső feliratokat (*.sub, *.srt) sajnos nem tud.
  • Selminar
    #34806
    hi

    egyikre sem próbálnám ki. esetleg ha hivatalosan mondanak valamit.

    holnap már lesz fenn új cucc a store-on?
  • NEXUS6
    #34805
    van 60-asra is!;)
  • Foxhound1980
    #34804
    Bázz, ez nagyon durva :D
  • bubi07
    #34803
    Én próbáltam, 40-es gépel működik, de nem sok értelmét látom.
  • mrzsul
    #34802
    http://www.youtube.com/watch?v=JhU4_Rm0GQU&eurl=http://www.ps3news.com/
    Ezt lessétek meg!! Állítólag ahogy olvastam csak a 40 GB os verzión működik de én inkább nempróbálom ki, nemhogy valami elmegy benne de ha a sony megerősíti hogy működőképes ez a funkció az jó lessz:D öntakarító PS3 Ja és nem garantálják hogy ezután működni fog a PS
  • Demeter
    #34801
    Ok. Thx elolvastam es igencsak meggyozo volt. Azt hiszem megeri varni ra. Sry az ekezet hianya miatt, mert PS-rol irok.
  • baggins
    #34800
    ITT jó bőven leírtam a véleményem róla, olvasd el, ha érdekel. :)
  • Demeter
    #34799
    Srácok csak egy kérdés aki próbálta már a " The Eye of Judgment " gémet annak mi a véleménye róla?
  • droberto
    #34798
    Üdv!

    Valszeg már elhangzott a kérdés a topicban, ezért előre is elnézést kérek, de nincs erőm soktucat oldalt visszaolvasni! :)

    Szóval a problémám: Ha jól tudom a PS3 újabb firmware verziói lehetővé teszik, hogy a DivX filmeket felirattal is meg lehessen nézni, de sehol nem találtam információt arról, hogy milyen tipusú feliratokat támogat és hogyan kell a filmhez rendelni.

    A segítséget előre is köszönöm!
  • OliApa
    #34797
    Minnel nagyobb, annal jobb.
  • HUNMarcus
    #34796
    http://www.users.hu/termekek/12400/Samsung+22+Syncmaster+2232BW

    szerintem ez egy jó monitor a játékhoz, legalábbis nekem nem kell 82 meg 100cm-es tv, hogy élvezhessem a játékot jó minőségben.
    két hét múlva veszek is egyet
  • Demeter
    #34795
    Igen azt vágom, hogy nem minden PS2-es gém fut el rajta. Nexus6 küldött egy linket ahol fenn vannak a támogatott gémek listája, szal onnan néztem. Csak az érdekelt, hogy ezen kívül van e vmi ami kell, hogy futtatni tudjam őket.

    Thx!
  • DanielT
    #34794
    Szerintem ez nem HDCP kompatibilis(ahogy utánanézegettem gyorsan), tehát a PS3 nem fog kiadni rá képet.
  • Bullitt
    #34793
    Ilyen a monitorom
    Nem HD-s, de szép képe van, vélemény? :)
  • baggins
    #34792
    A nagy GOW a Zisten. Ha ezt nem tudod, nem is vagy gamer. Már párszor én is megkaptam ezt, mert szerintem egy szar, de mindig én voltam a hülye meg a korlátolt.
  • DanielT
    #34791
    Ja, most látom, hogy ez a PS3 topik :) Nos igen, HDCP kompatibilis monitor kell.
  • DanielT
    #34790
    A legszarabb monitornak is jobb a felbontása mint a legjobb sdtv-nek. Ergó szebb a játék.
  • mrzsul
    #34789
    Perverz nemvagyok csak nem a leggyorsabb a netem
  • tarti19
    #34788
    Teganp megformáztama winyót és feltoltam a linuxot , majd ma megint bepróbáltam a DEvil May Cry 4-t és most nem jött be semmliyen zöld háttérszín ami eltorzítaná a képernyőt, ámbár továbbra is kiírt egy üit a játék első indításánál, hoyg valami nem megfelelő a színekkel és nézzem mega televízió beálíltásait...:D
  • Nexxuss
    #34787
    15 óra demo? nem vagy Te egy kicsit perverz?
  • mrzsul
    #34786
    Sikerült lefagyasztanom a PS3at. Először mióta megvan!! Resistance demonál igaz kb 15 órát ment egyhúzomban mert demot húztam és úgy 16 óra után legfagyott Jó vagyok
  • mrzsul
    #34785
    Nemkell, legalább is én nemtudok róla. Csak nézd meg a támogatott játékokat ugyanis nem minden PS2es játék megy PS3on
  • Demeter
    #34784
    Srácok ha PS2-es gémet szeretnék futtatni kell esetleg hozzá vmi "extra" dolog a 60-as gépen kívül? Csak mert nem vagyok tapasztalt user e témában.
    Előre is thx!
  • mrzsul
    #34783
    Én is sima SD Sony TVn játszok, és tűrhető. Azt vettem észre hogy pl. Motorstorm, GT5 prologue nem is olyan rossz rajta, de pl. Unchartednél már látszanak a kockák azért csak. Nekem a TVm 82cmes. Sok függ attól is hogy wide vagy 4:3. De jövő hónapban ha minden jól megy jön a Sony Braviam 37"
  • simirizsa
    #34782
    Azért nem mind1 milyen monitorja van
  • DanielT
    #34781
    Kösd rá a monitorodra, kell venni egy 3500 Ft-os kábelt és kész. Sima tévén látod, hogy mi történik, de nem látod, hogyan kellene kinéznie. Xbox1 szint.
  • Foxhound1980
    #34780
    Nagyon. Szakadéknyi a külömbség az SD meg a HD kép közt. Persze szép SD-n is csak nem összehasonlítható a HD-val,
  • Bullitt
    #34779
    Biztos sokan kérdezték már, de visszaolvasni lusta vagyok, csk annyi kérdésem lenne, hogy a megjelenítést mennyire rontja le egy sima mezei Samsung SD tv, mert nincs kedvem most új TV-t is venni, ha már egy konzolt veszek.
  • Alien!
    #34778
    igen....a KZ-t sokan szídják,de a ps2 hardverén a maga 4mb video ramjával az a játék nagyon patent volt...én is imádtam,maga a mozgás pedig az egyik legjobb ami játékba került..... ezért is várom a KZ2-öt,azis arconcsapás lesz....

  • NEXUS6
    #34777
    Na megint megnéztem a videót!;)

    Arra jöttem rá, hogy mi ad neki nagyon jó fílinget: az hogy valódi térérzetet kelt az emberben, tényleg mint a moziban!
  • NEXUS6
    #34776
    Igen, a COD4 akcióját, meg a Resi online rendszerét kell "csak" összegyúrni, és megszületik az ideális játék!;)

    Az alakok mozgása, mai szemmel nézve, tényleg nevetős. Bírtam, hogy az öcsémmel egy éve egyszere játszottunk a Resivel meg a KZ-vel , de ő mindíg csak azt mondta, hogy ne eröltessem már a Resit, vegyük csak elő a jó örekg KZ-t!;)
  • Foxhound1980
    #34775
    MGS4 füles
  • Alien!
    #34774
    szerintem a maga a katona mozgása volt béna(mint egy légpárnás),meg az animáció sem volt az igazi,nembeszélve a célratartásról...remélem játszottak sokat a cod4-el az Insomniac-nál...:) számomra az az új etalon....
  • NEXUS6
    #34773
    Tényleg nagyon dúrva volt az első rész néhány helyszíne, és még volt is egyfajta hangulata, de valahogy mégse volt olyan monumentális, meg rémisztő. ja meg a főhős helyett mindíg a csajszi beszélt, az is rontott valamit a hangulaton, meg ilyen kis apróságok.

    Ez a trailer viszont olyan igazi apokaliptikus.

    Amúgy ami az első rész nagyon jellegzetes hiányossága volt, a shaderek (gyak felületek) egyszerűsége, az a Ratchet engine-re már eltűnt. Volt, hogy beáltam valami lámpaoszlopot nézni és percekig azt vizsgáltam, hogy csillog a fémfelület apró karcolásain a fény!;)
    Csak ugye a Ratchet tónusos, rajzfilmes grafikájánál nem ez volt a lényeg, ezért nem volt olyan szembetűnő.

    Most végre úgy néz ki már minden együtt van egy jó kis játékhoz.;)