89387
PlayStation3
  • ballor
    #34932
    Megválaszoltad a kérdést.
  • spidey
    #34931
    Sziasztok. Tudom, nincs warez, blabla... Csak annyi lenne a kérdésem, hogy lehet valahol kapni olyan "okos" Playstation 3-at, ami visszafelé kompatibilis, vagy ez kizárt?
  • ztahity
    #34930
    köszi
  • atila4
    #34929
    Hát nem olyan vékony hanem az a régi ilyan nagy hátulja van
  • ballor
    #34928
    Samu 226BW és társai 72 körül vannak. Fullost láttam 99ért, de az sem "rendes", mert 1920×1200.
  • EmThor
    #34927
    javaslom, hogy nyissunk egy ps3-technikai topikot
  • EmThor
    #34926
    na, most olvasom, hogy jön májusban alone in the dark demo
  • ztahity
    #34925
    Tudnátok olyan 80 ezer forintig egy nagy felbontású monitort ajánlani? Minimum 1680x1050-es felbontásra gondoltam, de jobb lenne full HD. Persze ps3-ra.
  • ballor
    #34924
    Nincs. Mi az a CRT?
  • atila4
    #34923
    Az meg mi és a crt monitorokba van olyan?
  • EmThor
    #34922
    ja, vmi hanggal kapcsolatos dolog...
  • ballor
    #34921
    Igen.
  • EmThor
    #34920
    ahogy junoszty-ra sem, de lehet próbálkozni
  • Kratos86
    #34919
    Hali! A 2.30-as frissítés tartalmaz még valami újítást azon kívül hogy megváltozott a Store kinézete?
  • Papesz
    #34918
    Idéznék az általd tegnap este elolvasott FAQ-ból:
    A jó hír viszont az, hogy a digitális DVI bemenettel rendelkező monitorok nagyrésze viszont alkalmas arra, hogy egy HDMI-DVI kábellel közvetlenül a PS3 HDMI kimenetére kössük és akár, ha ezt a monitor felbontása lehetővé teszi FullHD-ben élvezzük a PS3 szolgáltatásait. Sajnos ehhez van még egy követelmény: a monitornak HDCP kompatibilisnek kell lennie, vagy is rendelkeznie kell egy a digitális tartalmak védelmét szolgáló áramkörrel.
  • atila4
    #34917
    Köszi a segítséget mindenkinek
  • ztahity
    #34916
    Na remek! :) Köszi!
  • Foxhound1980
    #34915
    PS3 böngésző elemeit kizárólag az aktuális FW határozza meg. Ha azon elavult a flash akkor cumi van.
  • ztahity
    #34914
    PS3 nem köthető közvetlenül VGA bemenetes monitorra. Ahhoz, hogy ilyen monitort tudjunk használni szükség van egy adapter egységre, ami a PS3 komponens video kábelén kimenő jelet a monitor VGA bemenetére illeszti. Ilyen illesztő egység pl. a Neoya X2VGA2, ára kb 60$. Digitális DVI bemenettel rendelkező monitorok nagyrésze viszont alkalmas arra, hogy egy HDMI-DVI kábellel közvetlenül a PS3 HDMI kimenetére kössük és akár, ha ezt a monitor felbontása lehetővé teszi FullHD-ben élvezzük a PS3 szolgáltatásait.
  • ztahity
    #34913
    Bocsána srácok, de a flash player frissítését, hogy tudom megoldani a ps3-on? A címet ismerem, hogy hol kellene, de a ps-en rákattintok akármelyik választhatóságra és nem csinál semmit csak kiír valamit angolul aztán kört kell nyomni, és ennyi. Próbáltam a MAC-eset meg Linuxosat, meg Windows-osat, de egyik sem jó. Mit kell tennem, hogy lássam a flash videókat végre?
  • atila4
    #34912
    Azt tudom csak azt nem hogy monitora mien kábelel kell
  • Foxhound1980
    #34911
    Már kezdtem örülni, hogy valami értelmes gémet linkelsz, aztán mégsem :D
  • ballor
    #34910
    Tehát akkor tudod, hogy nem akármilyen moncsira lehet rátenni.
  • EmThor
    #34909
    resistance 2 trailer után sírva mentem oda a géphez és lenyalogattam róla a porszemeket :]
  • atila4
    #34908
    Azt a FAQ-sat tegnap elolvastam...
  • EmThor
    #34907
    új elemeket is tartalmazó lbp trailer
  • ballor
    #34906
    Egyetlen egy linket ajánlottak neked.
  • atila4
    #34905
    Én már anyit keresgéltem ilyen összehasonlításokat meg mindent elolvastam szinte róla
  • EmThor
    #34904
    jön a haze demo, megjelenés előtt nem sokkal, lesz benne singli meg coop
  • ballor
    #34903
    De most komolyan. Mi olyan nehéz egy link átnézésében? Le vannak ezek írva.

    "Ha nem fektetsz be annyi időt a problémád megoldásába, hogy utána olvass; és formailag és tartalmilag egyaránt helyesen írd le azt, akkor a fórumtársaidtól miért várod el, hogy időt pazaroljanak rád?"
  • atila4
    #34902
    Jah bocs azt kihagytam:D És azt megtudnátok nekem mondani hogy mien dugot kell vennem hozzá hogy a monitoromat hozzá tugyam kötni?
  • ztahity
    #34901
    Na nekem ez a vinyó csere nem világos. Hogyan és mivel telepítem újra a ps3 rendszerét?
  • Norbi7
    #34900
    és nincs kártyaolvasó. de egyébként ugyanaz a kettő.
  • ballor
    #34899
    Mint ahogyan mindenhol le is írják. Volt egy link, megnézted?
    Nem kell félni a 40-estől. Már csak ilyen van többnyire.
  • ztahity
    #34898
    nekem az a véleményem, hogy (de lehet, ez baromság) később adták ki, és inkább az első kiadásoknál lehet több hiba.
  • EmThor
    #34897
    remélem senki sem próbálta ki ezt a fantest cuccot. avagy hallgassunk az önjelölt 10 éves ps3 mérnök youtube hősökre? :D :D
  • atila4
    #34896
    Szóval a 40-es is ugyanolyan mint a 60-as csak nem viszi a ps2-es játékokat kevesebb rajt a hely és csak 2 usb port van rajta?
  • ballor
    #34895
    Rémhír.
  • atila4
    #34894
    Jó de hallotam olyan dolgokat hogy a 40gb-osból már a boltbakerülők többsége is hibás meg ieneket akkor ez most mi?
  • ballor
    #34893
    Van backup, simán lemented és berakva a vinyót vissza tudod tenni. Leradírozod a nem kellő cuccot és pléjjjj.