89387
PlayStation3
  • EmThor
    #35132
    VÁÁÁ végre ps3-on is lehet saját zenét hallgatni burnout alatt!!!!!!
  • Foxhound1980
    #35131
    OMFG....
    Szerk: Ez valami pazar....
  • tarti19
    #35130
    majd becserélem egy ratchetra:) bár gta 4-t is cserébe veszem:) most tököm fizessen 14k-t érte:D
  • EmThor
    #35129
    8-10 körül már kapni új f1-et számlával
  • EmThor
    #35128
    usa store warhawkomat csak usa accal tom jaccani
  • wordsworth
    #35127
    hát akkor gyujtok :) Viszont nagyon durvák ezek a játékárak :/
  • tarti19
    #35126
    nagy árzuhanás biztosan nem lesz már ,úgy vélem...
  • wordsworth
    #35125
    Mellesleg van rá esély, hogy 2-3 hónap mulva lemegy a PS3 ára mert most ahogy nézrem 85-95 között mozog
  • sirpalee
    #35124
    köszi

    Viszont a nálunk vásárolt cuccok, pl warhawk ugyanúgy eus játéknak számítanak mint az angol storeból vásároltak, tehát ha elvileg itt vásárolt játékhoz veszek kieget angol storeból annak működnie kéne. Elvileg...
  • tarti19
    #35123
    valamelyik nap(szombaton) leszedtem az f1 challange demot:D :) nagoyn bejött ha csak demo is volt:) áhhh:D beleéltem most magam...:D:D::D:D:D
  • EmThor
    #35122
    warhawk kivetelevel asszem ment igy minden. viszont, ha kieget veszel mondjuk angol accos jatekhoz usa store-rol, na az passz.

    motorstorm usa kieg viszont nem megy eu motorstormal, de ez is mas teszta.
  • EmThor
    #35121
    thx

    pixmania-tol kicsit fazok, mashol meg draga, varok majus-juniusig

    driving force pro viszont 24.600 edigitalba fa-val
  • sirpalee
    #35120
    Sziasztok!

    Egy gyors kérdés, ha van egy accountom amivel elérem a ps store-t (az angolt) és veszek vele játékot, akkor azt a gépen lévő másik accounttal is elérem, ami nem jogosult a ps storera? A demokkal rendesen működött, de a megvett cuccokkal is így van?
  • feki25
    #35119
    45k a G-25!Kb 3 hete vettem a Pixmania-ról.Ennyiért szerintem már megéri!Nekem előtte Formula Force EX volt, de mikor működés közben volt lehetőségem kipróbálni a G-25-t nem haboztam azonnal lecserélni. Összehasonlíthatatlan az érzés.
  • JohnnySmith
    #35118
    Igen nekem is egy ilyen kell (lesz)
  • EmThor
    #35117
  • JohnnySmith
    #35116
    Szóval lesz GTA4 multi party hamarosan.... :D SG GTA GANG :)
  • Norbi7
    #35115
    köszi! na akkor inkább hanyagolom ezt a dolgot.
  • tarti19
    #35114
    remélem 18 fölött vannak:)
    amúgy erősen kurella:D
  • tarti19
    #35113
    Egy kérdés , lehet egyáltalán AMerikából rendelni?:D
    Árak csábítóka de hogy rendelni is lehet úgy kb. 5000km-rel arrébbről is azt nagyon nemvágom:D
  • EmThor
    #35112
    törölni menüből lehet, online-ból nem. mentéseket át lehet vinni másik user-hez, de valamelyiket nemfogod tudni használni, pl. burnout mentése, mert erős az online kapocs az meg ugye eleve regisztrált acc-hoz kötődik
  • EmThor
    #35111
    hong kongi store nem angolul van? vagy most a váltással változott? hát szerintem a legfelső opció alatt kell lennie.
  • Smuge
    #35110
    igaz keverem a kettöt. Hosszu volt ez a nap..:)
  • Norbi7
    #35109
    Helló! megszeretném változtatni az ID-imet, de gondolom ez nem lehetséges. törölni hogy lehet őket? és ha törlöm őket a mentéseim megmaradnak? köszi előre is.
  • Smuge
    #35108
    sry , na most már végképpen nem értelek. Mi van? :D Lehet én irtam félre, hk store-ra vagyok regelve de nem tudok kiigazodni az irásjelek között.
  • Nexxuss
    #35107
    ejjj télleg kell vinyó. De mivel Te mondtad még nem veszek. Majd ha elfeljted hogy mondtad :)
  • EmThor
    #35106
    rossz sony lány, rossz :D (ahogy cartman mondaná: nem cicus, rrrrossz cicus :D)

  • EmThor
    #35105
    hk store = hong-kong... az meg kína
  • Smuge
    #35104
    hol van lair demo le tudnád irni hogy jutok el oda? sehol nem találom japon
  • Nexxuss
    #35103
    ja hogy a Lost Planet is felcsapott 5 gigát, meg 6-ot a GT, meg 4-et a DMC4, meg 3 giga a film.
  • EmThor
    #35102
    naugye hogy naugye. tessék vinyót venni, elég abból a 20 gigásból :]
  • Nexxuss
    #35101
    hmm. 1600 mega van szabado a hdd-n...egy film van felrakva meg kb 10 demo. micsinál ez a gép vaze?
  • EmThor
    #35100
    az nem rossz.

    hát most per pillanat gta4, 14 körül lenne, ha GAME hajlandó lenné megterhelni a számlámat, de nem, méééég nem, kb 2 hétig :\
    ez van. mgs4-ből ha lesz gyűjtő viszont azt lehet bevállalom. hiszen a metal gear solid a világ legjobb játéka! ^_^

    gt5-höz megvárom h májusban kijöjjön itthon is az új driving force gt kormány



    g25-höz mérve

    pro: sok játékot támogat, világít középen a gt logo, javított pedálok, on-the-fly autopiszkálás gt5-ben

    kontra: 1 motoros rezgés csak, nincs kuplung, csak szekvenciális váltó, gumi bevonat, nem bőr, nem tudom van-e a kormány mögött gomb

    mindez 40 ropi itthon (150$ kinn), legalább is ennyire saccolható 150€-ból. g25 meg 55 tehát 15el több, 1.5 éves szerkezet. dilemma.
  • Foxhound1980
    #35099
    Egyébként az mondta a srác vegyesen lesz valszeg USA ill EU verzió.
  • Foxhound1980
    #35098
    22 körül asszem.
    Szerk: Azt nem tudom, honnan szedik de a külföldi kereskedők illetve a hivatalos forgalmazók 23.-án kapják meg tudtommal. Ergó könnyen lehet, hogy úgy jár a dolog mint a GT5P-nál.
  • Foxhound1980
    #35097
    Te eltudod képzelni Kojima munkásságát, az eddigi trailereket és a gameplay videókat tekintve, hogy el lesz baszva az MGS4? Maradjunk annyiban, hogy ennek kb 0% a valószínüsége minden túlzás nélkül.
  • Nexxuss
    #35096
    lopják hát. ergo a vámosok itthon lekapcsolják. szal nem lesz belőle semmi
  • EmThor
    #35095
    honnan lopják? kimennek angliába érte?

    grat amúgy,mennyibe adják, 25?
  • Foxhound1980
    #35094
    Én Paltinumból a SE verzát. Most beszéltem velük, minden ok. Löncsre meglesz.
  • EmThor
    #35093
    sega day-re yakuza 2-3 miatt kíváncsi leszek + sony gamers day-en is várható pár "apróság", tavaly speciel májusban volt...