89387
PlayStation3
  • wordsworth
    #35332
    egy mmorpg azért nem lenne semmi :)
  • Noitulover
    #35331
    nem mondtam hogy ne lenne rpg csak hát számomra a "hagyományos" rpg isometrikus és az se árt ha egy partit lehet irányitgatni (baldur's gate stb), valahogy a first peron látószög annyira nem jön be (de pl a dungeon crawlereket kedveltem anno)
  • gazgoblin
    #35330
    hat hogy oszinte legyek engem nem nagyon mozgat az online resze...
  • Nexxuss
    #35329
    jaja R2-D2. Essem, tudtad Emthor? Lukács bácsi részt vett a PS3 fejlesztésében
  • fsgh
    #35328
    Box 3 leddel köszön! :D
  • EmThor
    #35327
    gta4 review
  • Okami Amaterasu
    #35326
    Éjfélt ütött az óra, a Metal Gear Online szerverei felébredtek álmukból, elindult a masszívan multiplayer MG bétatesztje és...és bejött a papírforma, a több napos bénázás után a Konami szerverei már nem csak az ID regisztrációval, de a tényleges adatforgalommal sem bírtak. Olyannyira, hogy a japán kiadó különösebb fejcsóválás nélkül kapcsolta le az egész rendszert határozatlan időre, míg az MGO szerverparkja készen nem áll arra a rohamra, amit a bétára éhes játékosok indítottak el. Konkrét indulási időpont holnap magasságában várható, a kiesett játékórákért kárpótlásul a teszt nem május 6-ig, hanem május 11-ig tart.
    igazad van:)
    kérdés..:mikor játszhatunk is vele?:P
  • EmThor
    #35325
    szia :) jóvammá, ideg vagyok, me nincs kredit f340-re :D
  • DanielT
    #35324
    Köszön! :D
  • EmThor
    #35323
    van h csak úgy becsippant egyet a ps néha, nem tudom miért.... nem melegszik túl vagy ilyesmi...
  • gazgoblin
    #35322
    "2) Restart date: TBA. We will be making another announcement on 22/04/2008 08:00(CEST)"


    ez annyit tesz hogy 22-04-2008 8 órakor BEJELENTIK hogy mikor lesz restart
  • SlickAdam
    #35321
    elsőt kiegészítem:
    - igen (de ha játékok irányítására gondolsz, azt csak kevés támogatja)
  • ballor
    #35320
    - igen
    - nem, warez
    - jót
  • Bale123
    #35319
    Sziasztok!
    Mostanában vennék ps3 at. De előtte lenne néhány kérdésem:
    -Eddig pc-m volt trhát tudok Ps 3 hoz billentyűzetet+egeret kötni?
    -Ha letöltök egy játékot csak kiírom és játszhatok is vele[rmélem nem számít wareznek]?
    -90 k körül milyen PS at tudok venni?
  • waspika
    #35318
    id.konami.net
  • HAF Rigel
    #35317
    Biztos volt 1000 szer , de megkérdezném , mert ezer a munka és nincs időm visszakeresni , szóval hol kell reggelni a MGS bétára ?

    és bocsi mert gondolom 1000szer leírtátok már
  • sirpalee
    #35316
    Pedig már mennyire vártam a béta indulását... Remélem a holnap reggeli bejelentéssel nem húzzák el sokáig.
  • Okami Amaterasu
    #35315
    restart date neked mit sugall?
  • Zodd
    #35314
    Hát akkor rosszul értelmezted.
    Holnap reggel 8-kor mondják meg, hogy mikor indul.
  • Okami Amaterasu
    #35313
    We would like to thank all players for their keen interest in taking part in the beta test.
    However, we regret to inform you that due to extraordinary levels of traffic from all around the globe, we have been unable to run the service to the level we expected.
    As a temporary measure, we will be suspending the European public beta test and restart it once we stabilize our server.
    We would like to apologize for all inconveniences as well as confusion caused.

    We would like to add that due to the above reasons, we will be making the following changes to the schedule:

    1) Suspend beta test: As of 21/04/2008 08:00(CEST)
    2) Restart date: TBA. We will be making another announcement on 22/04/2008 08:00(CEST)
    3) Beta Test closure: This will now be on 11/05/2008 at 24:00(CEST) rather than 06/05/2008 at 24:00(CEST)
    szóval akkor holnap reggel 8-tól indul ha minden igaz
  • Kratos86
    #35312
    Na végre sikerült!
    Game ID : megathron
  • Kratos86
    #35311
    Hopsz ezt elírtam! A Konami ID password-je nem jo!
  • Kratos86
    #35310
    Amikor a GAME ID Password-öt megadom nem enged tovább csak annál jelez ki hibát pedig megvan a 8 karakter és csak számokat írtam! Ott valamit másféleképpen kell megadni vagy milyen password kell oda?
  • sleepyhead
    #35309
    mgo beta európában elhalasztva, holnap lesz belejentés
  • baggins
    #35308
    Az Oblivion rpg, ennél rpg-bb nem is lehetne. Miért, mi ha nem az? Egyértelműen rpg, méghozzá a legjobb fajtából. Mellesleg Wordsworth is ezt kérdezte, nem a jrpg-ket. Amik szinte tényleg nincsenek. És ez kár. És elszomorító.
    De van egy Enchanted Arms, igaz, nem sokat mutat fel a PS3 legendás képességeiből, és be van jelentve egy Eternal Sonata, amiért már előre meg vagyok őrülve...FF13? Csak egy álom, ami lehet, hogy egyszer megvalósul...
  • Foxhound1980
    #35307
    Már működik, csak éppen nem lehet konnektálni.
  • sirpalee
    #35306
    Úgy néz ki a halom amerikai akik belógtak az eus bétába, és az összes eus megötle az mgo rendszert. Úgyhogy lelőttek minket, hogy menjen a japán béta, és szép lassan egyesével adják hozzá a területeket európából. Szóval becslések szerint kb holnap 3 körül élnek végül a szerverek. De úgy néz ki meghosszabítják május 11-ig a bétát :) .
  • mikuc
    #35305
    MGO-val mikor lehet játszani? Nem mától?
  • OliApa
    #35304
    Megint egy újabb érv a PS3 mellett: ---> katt ide
  • wordsworth
    #35303
    Oblivon az rpg, de messze nem az az rpg amit az FF tud nyujtani :)
  • mrzsul
    #35302
    Ez a RDG nagyon jól néz ki
  • EmThor
    #35301
    grid képek
  • Noitulover
    #35300
    oblivion azért nem éppen hagyományos értelembe vett rpg

    pl jrpg (final fantasy szerű) játék még nem jelent meg (max japánban :P)
  • Fikusz
    #35299
    Azért jólenne ha nem 1 vagy 2 rpg lenne :(
    Én személyszerint baromira örülnék ha jönne pár Fantasy rpg, netalántán MMORPG is PS3-ra =P
  • baggins
    #35298
    Miért, az Oblivion micsoda? Fps? :)
  • orskovacs
    #35297
    Nekem is ezt csinálja. Nagyon lassan tölt be és azért nem megy sztem. mindenkinek lassan jön be? A második lépésig már eljutottam de onnan sehogyse megy. ha egyböl az agree-ra kattintok akkor se.:( majd talán holnap jobb lesz. Amúgy a frissítés lejöt kb 2 óra alatt:D
  • Kratos86
    #35296
    PC-n is próbáltam de ugyanazt írja ki! Az első lépés után nem akar továbbmenni!
  • tarti19
    #35295
    jah és tök, jó hogy msotmár megy a youtube is az alap böngészővel ps3-on:D
    ma tök véletlen bepöcköltem és nagyon megörültem:P Flash is egész jól zörög alatta:) igaz egy jatekaim.hu nem jön be sajnos:( na sebaj amjd előbb -utúbb megoldjáűk ezt is mega java-t isD:
  • Foxhound1980
    #35294
    Akkor bármit érdemes gyakorlatilag. Ok, kaját nem.
  • tarti19
    #35293
    végül is mindent amivel olcsóbban jövök ki mint kis hazánkban, ahol szép árak mutatkoznak :(