89387
PlayStation3
  • EmThor
    #35372
    grid ingame

    hát nem tom... gt5 rulez még mindig
  • EmThor
    #35371
    mi a xar van a playstationlive.hu-val? home sorsára jutott? :D
  • EmThor
    #35370
    persze azért írtam, sp rulez :) a fú de jó vagy azért zombival durva lenne :)

    btw, 2 nap és demo -> király! ha emlékeztek tavaly jött ki az a szöveges horror csak japánban, annak is leszedtem anno a demoját.

    vettem ma gt4-et 576-ba, hogy horrorvonalnál maradjunk láttam egy silent hill 3-at is, aki kapja marja! (árkád, ahol az árak fürdenek :D)
  • Nexxuss
    #35369
    ööööö most miva? Ja aszittem idéztél Mr. Furkótól :) Ő mondogatja hogy fúúú de jó vagy:) Gondoltam vicces gyerek vagy és azért írod
  • NEXUS6
    #35368
    Ez is akkor lesz amikor a Hóm is kijön?
    ;))))
  • EmThor
    #35367
    ha félsz horrocuccokkal játszani maradj a hello kitty-nél. államvizsgára veszek neked hello kitty dvd-t :)
  • Nexxuss
    #35366
    fú de JÓÓÓÓ vagy..... amatőr...vagy AmaThor?
  • Foxhound1980
    #35365
    Passzolom. Talán érdemes ebayen utánanézni. Én ott vettem pl optikai elosztót ami egy switch is egyben 5k-ért. Itthon ha egyátalán van az alsóhangon 12k...
  • EmThor
    #35364
    fú de rossz vagy xD


  • tarti19
    #35363
    Sziazstok:D
    Holnap 23-a:D jó kis mulatozás lesz:D
    Amúgy valaki játszott már le bd filmet a masináján? Milyen volt:D
  • Demeter
    #35362
    Hmm...csak ezzel lehet megoldani? Mert ez igencsak költséges megoldás volna (nem kicsit)...
  • Kraptor
    #35361
    US res only, meg van egy csomó más feltétel is, kár ilyennel foglalkozni.
  • szokal
    #35360
    Online video PS3-hoz. A jelenlegi Store sebesség mellett kíváncsi leszek rá.
  • Bale123
    #35359
    Ingyen PS3 itt egy másik link ez a jó
  • Bale123
    #35358
    elvileg ingyen ps3 hoz juthatsz de szerintem nem igaz
  • Bale123
    #35357
    tud valaki angolul?:D http://onlinegiftrewards.com/rd_p?p=128988&c=14409-ogrps3_emc_d30&a=10219
  • Foxhound1980
    #35356
    PL ez is jó.
  • Demeter
    #35355
    Srácok lehet egy kicsit OFF leszek de felmerült egy kis "gond" amire megoldás kellene. A minap fizettem el az UPC-nél a Digital HD szolgáltatásra és annak rendje és módja szerint hoztak is egy HD-s box-ot. Namármost a gond ott kezdődött, hogy a TV-n csak egy HDMi csati van és arra rá is kötötte a box-ot. Viszont eddíg a PS volt odakötve. Innentől kezdve vagy a PS vagy pedig a HD box üzemel. Illetve itt jön a képbe gondolom vmiféle "elosztó" csak a helyzet az, hogy nem vágom milyen is kellene. Tudnátok segíteni abban, hogy milyet vegyek ami megoldás lenne a problémára??

    Ja és sry az OFF miatt.

    Thx!
  • zsolt2800
    #35354
    Az Mgs online beta az usa storeon is fent lesz vagy csak az angolon?
  • Nexxuss
    #35353
    nabazmeg. hüle vagyok énis. mármint, hogy nem néztem meg jobban neten az infokat:P anno Motorlát vettem. Oszt szart, izé most látom hogy intereferncia a sixaxis-vel....ehh
  • Nexxuss
    #35352
    teljesen igazad van! 1 hétig örülünk, oszt utána jóvan. Az igazi gamer türelmetlen ez alapszabály:) xmb gyorsabb.
  • Okami Amaterasu
    #35351
    thx ballor:)
  • ballor
    #35350
    PS3 BT
  • Okami Amaterasu
    #35349
    1 kérdés ps3hoz bármilyen bluetooth headset jó márkától függetlenül vagy vannak megkötések..,(kellene már 1 vatera.hu-n gondolkok)
  • Foxhound1980
    #35348
    Waoh! Akkor minőségi cucc lehetett...:D
  • Foxhound1980
    #35347
    Az lesz szép a Homeba, hogy miután kijön a nagy hype közepette az ember 1 hét múlva azt verszi észre, hogy be sem fogja kapcsolni mert sokkal egyszerübb és gyorsabb kesz XMB/Store-ból elérni a barátokat illetve trailerekt és nemlétező demókat szedni. LOL
  • EmThor
    #35346
    sony-nak meg kifizetem azt a +50 alkalmazottat a HOME-ra b+, csak idén jöjjön ki!!!
  • EmThor
    #35345
    lol, egyéjszakás kaland? mé nem jó? csak nem a szájmozgás hiányzott az átvezetők alatt? :D
  • baggins
    #35344
    Megvettem a Vikinget 2 napja. Ma becseréltem. Ez a játék nekem nem kell. :D
  • Zodd
    #35343
    Milyen jó is lenne, ha megjelenne akkor.
    Sajnos még hivatalos információ nincs róla mikor fog megjelenni.
    De már nagyon várom. JRPG-t akarok PS3-ra.
  • wordsworth
    #35342
    Hmm most nézem FF13 előrendelés Várható megjelenés:

    2008.12.01
    a képek brutálisak :S
  • DanielT
    #35341
    Pont az a baj, hogy olyan távlatokban gondolkoztak mintha nem ezen a bolygón élnének és nem lenne konkurencia. Mondjuk nem is vették komolyan a röhelyes előző generációs MS+Nintendo eredményeket, érthető módon. Most meg kellemetlen.
  • sirpalee
    #35340
    A te írásodból sem tűnik ki, hogy tudsz nagyobb távlatokba gondolkozni...
  • Okami Amaterasu
    #35339
    b@ssza meg a sotyi meg a konami is annyi iq-fájter közül akik ott vannak egy se tudna összetetten nagyobb távlatokba gondolkodni..mindig csak igérgetni meg halasztgatni..f@szom inkább elmegyek sulba me 1 hete a kib@szott metal gear miatt logok h hátha..de erree..tessék..:S
  • Alien!
    #35338
    mondjuk sztem az mgo beta a konami balfaszkodása.....A Home meg sztem annyira összetett,hogy
    jobb is,ha nemjön ki bugosan idő előtt.....az sokkal gázabb lenne....
  • Nexxuss
    #35337
    hát valamit a Sony nagyon rosszul csinál, de ha mondom akkor mindenki leugat. November óta tologatják... akkor ott vannak a játékok, mert azokra sem szól semmit, hogy megy a balfaszkodás: Lsd. HAZE és MGO Beta jelen esetben. Ennyire le vagyunk szarva? A 60gigás ps2 kompatibilitá fejlesztése meg szépen abba maradt...
  • sirpalee
    #35336
    1) Suspend beta test: As of 25/04/2008 08:00(CEST)
    2) Planned for 04/25/2008 24:00(PDT). While the start is planned for the weekend, it may change due to unforseen circumstances.
    3) Beta Test closure: This will now be on 11/05/2008 at 24:00(CEST) rather than 06/05/2008 at 24:00(CEST)

    Szóval megint szétfagyás lesz a hétvégén :( ... Remek, pedig az mgo béta teszt miatt vettem meg előbb a ps3-at, hogy nehogy kimaradjak a jóból, mert messze lesz még a június. És erre meg semmi...
  • Noitulover
    #35335
    Edit : megintult 100kbps sel és 2% :P
  • Noitulover
    #35334
    figy inkább ne jöjjön ki előbb mint ősz mint , hogy valami bugos/lefagyos /összeomlős szar programot kapjunk kézbe most

    más: mégis mekkora a 1.01 patch mgo hoz???? kb 15 perce jön 30-40 kilóval és még mindig 0% letöltve XD
  • Foxhound1980
    #35333
    :DDD

    Nevetségesen szánalmas.