89387
PlayStation3
  • Csabesz100
    #35412
    Bocs az OFF-ért, de ezt meg kell osztanom Veletek!
    Most nézegetem az egyik torrent oldalt (magyar) és mit látok?! GTA IV. 6,32Gb.
    Komoly! De nem para, mi is nem sokára már küldhetjük Nico-val! :-) Ha minden jól megy hétfőn megkapom én is! :-)

    ON
  • Chris Lowe
    #35411
    Ehhez a Home-hoz csak annyit tennék hozzá, hogy mielött mindenki anyázná a sony-t azért gondolja végig mit kap a mai világban ingyen...merthogy ez elvileg az lesz. Szóval azt mondom tényleg idegesítő ez a sok csúszás de ne feledjük mindez tökingyen van. Persze. hogy a sony nem a Home mellé teszi a sok programozót hanem olyan címekhez amikért esetleg pénzt is kap. Ha viszont pusztán anyagilag nézzük akkor is "érthető" a csúszás: most a konzolon sok pénze nincs a cégnek, elvileg valamikor nyár végén fordul át nyereségessé a hardver akkortól kell sok konzolt eladni!
  • Jimanszky
    #35410
    Azt azért nem,de tényleg idegesítő!Most akkor a GTA4 is el lett baszva?Hát az fasza..nem látok semmi jót most.Home-ot is eltolták.Azért remélem az MGS4 legalább jó lesz.Szoktátok olvasni a Gamekapcson a véleményeket??Sok beteg ember...remélem vágja,aki szokta olvasni."Ez a játék szar"-akkor csinálj jobbat vazze..jaaaa meg a grafika.Egy játékban könyörgöm nem csak a grafikát kell nézni.Hát mer a fák olyanb bénák..Neked van időd a fákat nézni?Nem semmi látásod lehet.ááááá
  • Nexxuss
    #35409
    ma takarítottam a PS3-on. letöröltem 1-2 trailert. Aztán megnéztem a HOME videót. És ott mond érdekes dolgokat. No meg a megvalósítás. Mindenkinek lesz saját kecója amit be kell rendezni. De hol? Hogyan? Meg lesznek közösségi helyek. Muszáj lesz a régió, mert egész Európa nem fér el egy teremben. Mivel elvileg arról van szó, hogy nem csak barátokat fogunk látni. Szóval nem tudom...para ahogy van.
  • baggins
    #35408
    Lehet, hogy igazad lesz. Akkor pedig cumi.
  • Nexxuss
    #35407
    hogy örüljünk kicsit: Nincs Playstation Store-unk. Európai boltból nem tudunk vásárolni. Ergo hivatalosan ki vagyunk zárva. A Home egy virtuális világ lesz, boltokkal meg mindennel együtt. Miért gondoljuk, hogy kapunk mi HOME-t? VAgy hogy egyáltalán el fogjuk tudni érni rendesen? Film letöltések lesznek, játékok, amik mind-mind regionalizáltak lesznek. Szóval szerintem koppanni fogunk....így már annyira nem is várom
  • baggins
    #35406
    Nem, úgyanúgy sokkal erősebb lesz, mint most.:)
  • JohnnySmith
    #35405
    Naprakész PS3 fw lista nincs valahol?
    Tehát hogy "mai állás szerint" mint tud a PS firmware frissitéssel?
  • Papesz
    #35404
  • HAF Rigel
    #35403
    A Sony kb ennyit bukott rajta mikor megvettem . Nem lehet azt elvárni hogy 30 ezer legyen , majd 5 év múlva . De nagyon sok olyan dolog van benne ami nem olcsól .
    De ez mindig relatív hogy kinek mi a drága , én pl a Dohányosokat és a Piásokra mondom hogy drága "sportot" űznek . Egyiket sem csinálom , igy sok pénzt tudok sporolni.
  • tibitoth
    #35402
    erdekes ez a gta4. megsasoltma a videot a gametrailersen. lathatoan framerate problemakkal kuzd a gamma. latta meg vki mas is?
  • Sund
    #35401
    és azóta járt nálam 18 játék, kicsit macerás volt az adás-vétel móka, de még így is -9000ft-ra jön ki az egyenlegem. Ennyit arról, hogy drága az eredeti játék.
  • Sund
    #35400
    170 roppancs volt,

    de nem fizetek az online játékért, nem vettem wifi kiegészítőt(hiszen benne vót a gépben) és még egyszer sem vitték el RROD-al beszarva, és lehet róla cd-t hallgatni mert elég halkan működik. Nekem akkor megérte ezért az árért.
  • Istencsászár
    #35399
    Én egy fillért nemköltöttem rá, mióta megvan, csak játékokat veszek, mert más NEM KELL, felesleges:), de itt be is fejezem, felesleges vita, én pl a játék kínálat miatt vettem ezt, meg persze az ára miatt, szerintem ez akét fő szempont, mert minden másban majdnem egyformák... azt hogy mit látsz a képerőny már a programozók műve...
  • Zodd
    #35398
    Mi az mindketten nyelvtanárok vagytok :) ?
  • Jimanszky
    #35397
    Így van kolléga,meg olyan sohase lesz,hogy a lesz két "sz" lesz;)))
  • Smuge
    #35396
    Nekem elsősorban a minőség volt fontos, kicsivel többe került mint barkácsbox de azt a pluszt simán megérte. Nem kell azon agyalni hogy mit tegyek bele hogy bővitsem még sulyos pénzekért hogy megnöveljem a működési órákat és hogy javitás után is kapjak egy időzített romhalmazt, ráadásul az ezekkel járó gyorsított ütemü értékvesztést. Már ezek miatt megéri a PS. Hogy mi lesz 3-4 év mulva? Rohadtul nem érdekel, ez van most.
  • Kandurex
    #35395
    az se normális ár volt,..azé 170 ropi..
  • Foxhound1980
    #35394
    Elöbb, de nem az a lényeg itt. Az 1 gépre jutó SW-ek száma rendkivűl impresszív. Ha jól tévedek 7 játék jut egy gépre. Ugyan ez a számadat a Sony-nál asszem 3.5, Wii-nél meg talán 1.6. De valaki segítsen ha tud, pontosabb adatokkal.
  • HAF Rigel
    #35393
    Nem szeretem az ilyen megnyilvánulásokat hogy a ps3 "JOBB , ERŐSEBB " stb stb. Mert eddigi potenciábol csak nagyon keveset kaptunk. ( nem panaszkodom , de tény ,hogy eddig nagyon ütős ps3 exclusiv nem nagyon jelent meg, mielött a box tábor ide jőn és pálcát tör felettem szeretem a ps3mam és tegnap is halynali 5ig játszottam rajta ) Ps3 nehezebb programozni , így a nagy cégek előszeretettel készitenek "silányabb" portot. tisztelet a kivételnek . Alapvetően úgy néz ki a dolog ha egy programot ps3 fejlkesztenek és onnan portolják tovább akkor a 2 verzió között nincs külöbség , ha viszont a boxra készül , vagy netán EA keze is benne van a dologban akkor a ps3 port egy kicsit gyengébb álltalában .

    Az meg hogy elyiket veszed meg az a te döntésed .
    Szempontok
    - Játékok tipusa ( Vannak játékok amik egyik gépen jelennek csak )
    - Warez lehetőség. ( minek venni egy ps3mat ha nem tudsz játékot venni rá )
    - Gép Minősége
    - Egyéb extrák ( a ps3 nem csak játékgép hanem inkább egy kis media center )

    Szóval a döntés a tiéd , mi a ps3 mellet tettük le a voksunkat , én nekem már megvan több mint 1 éve és nem bántam meg . Pedig akkor 169900ft volt az ára
  • Istencsászár
    #35392
    Lényegtelen, mert valszeg a követekző box is hamarabb fog kijönni 2-3 év mulva mint a PS4, akkor milesz? aztán lehet hogy nem, nemtudom.
  • wordsworth
    #35391
    naja xbox elobb kinnt volt mint ps3 nem?
  • Istencsászár
    #35390
    Hiába van warez 360ra, multiplatform játékokból arra adnak el sokkal többet és ez nem a wareznak köszönhető.
  • wordsworth
    #35389
    akkor röhögnék, ha megjelenne rá a warez is, valamint nem is bannolnának érte.. na akkor lenne fogszívás az xbox táborban
  • Foxhound1980
    #35388
    Programozásilag nagyobb a potenciál a PS3-ban, ez a helyes.
  • Zodd
    #35387
    Igen a PS3-ra 2-3 év mulva szebb programok lesznek. Ez mindegyik PS generációban így volt.
    A BD-t már az MGS is ki fogja használni. Szerintem az FF13 is teljesen megtölti majd a lemezt. (nem másolásvédelmi programokkal)
  • Foxhound1980
    #35386
    Nem, illetve több benne a lehetőség. De ami biztos, hogy 2-3 év múlva már megfizethető árban lesznek az írható BD lemezek és lehet HD filmezni olcsón. Persze ez most az MKV formátumnak köszönhetően megoldható csak egy írt BD jobb megoldás szvsz.
  • Istencsászár
    #35385
    2-3 év mulva a PS3 még erősebb lesz? vagy miért:)

    Akinek FF, MGS, GT kell az vagyen PS3at... ezt mindenki eltudja dönteni hogy mikell neki, de nemhiszem hogy a PS3 jobb lenne... szerekezetileg jobb az tény, teljesítményben már nemvagyok biztos, a BD meg... majd jövetkező generácicóban kell 100%osan, mert ha most elkezdenének olyan gémeket írni melyek kihasználják a BD kapacitását akkor ezek a gépek sintex errorral kifagygnának... majd a PS4 meg a következő Box.
  • wordsworth
    #35384
    oszinten szolva yboy3 mellett nalam csak az szol,hogy olcsobb kicsivel, meg hogy megy rajta a warez,.
  • Foxhound1980
    #35383
    Hosszútávon a Ps3 éri meg. Bár nem tudom kategórikusan kijelenteni ezt sem mivel 360-ra is vannak és lesznek olyan címek amik Ps3-ra nem.
  • wordsworth
    #35382
    BD? blue-ray? És akkor hosszabtávon végülis melyik konzol éri meg? gondolom ff13 nem jön xboxra. Mellesleg full sony-s vagyok szal nem elkezdeni utálni, hogy itt kérdezgetek :D
  • Foxhound1980
    #35381
    BD lejátszó miatt drága elsősorban meg azért mert rá van irva, hogy Sony.
  • Foxhound1980
    #35380
    Tényleg nem kötekedésből mondom de felejtsétek már el ezt az "egyenlőre" szót. Napi szinten olvasom. Egyenlőre egy focimeccs állhat például. - Egyelőre
  • wordsworth
    #35379
    Hmm, akkor miért is dragabb a ps3, ha nem sokkal nyujt többet?
  • Zodd
    #35378
    Hát, hogy jobb-e a PS3 graf az egyenlőre kérdés, mivel az xbox360 video procija némileg erősebb.
    Voszont a Cell (PS3) ezt kompenzálja, sőtt.
    De ahhoz meg kéne tanulni a fejlesztőknek rendesen programozni.
    Végre megrendeltem az Everybody golf-ot. :)
    A shopto-ról mennyi idő még megérkezik?
  • wordsworth
    #35377
    TV az már van, csak a ps3 kellene :)
  • baggins
    #35376
    Hiányzott itt sok minden, és a legégetőbb gond nem a szájmozgás hiánya volt...
  • EmThor
    #35375
    barátnő elad és még új tv-re is futja :) és a ps3 nem fog beszólni h miért játszol megint ;)
  • wordsworth
    #35374
    Határ az az ja, mellesleg nem diákmelozom, rendes cégnél dolgozom, mint diak, csak egyenlorre ps3ra legyen meg a pénz, de nagyobb a barátnő fogyasztása, mint amennyit félre tudok tenni, tehát lassan gyűlik :)
  • wordsworth
    #35373
    Amugy ez lehet hulye kerdes, de ps3-as játékok, szebbek mint az xbox360-játékok nem? Illetve eleve többet tud ps3 grafika terén mint xbox 360 nem?