89387
PlayStation3
  • tamas424
    #35452
    Sziasztok!

    PS3 lejátssza az írott BlurRay lemezt is?
    Köszi
  • OliApa
    #35451
    THX!
  • Arwenke
    #35450
    Nem sajnos, nem tamogatja PS3 a rezgest a COD4.:(
  • Foxhound1980
    #35449
    Abszolut, semmi köze az ingám grafikhoz.
  • Soldiers
    #35448
    szerintetek ha innen vennék PS3-mat az megéri ???KATT
  • HAF Rigel
    #35447
    várható , de nem mostanság az biztos , állitólag az 576 tárgyal angliában , ha jol emlékszem .
    Igen minden Sony PS3 joy vezeték nélküli mert van benne mozgás érzékelés , szar lenne bele gabajodni a vezetékbe.
  • mate317
    #35446
    PLAYSTATION®Store várható majd hazánkban?
    És alapból jár a vezetéknélküli joy? Köszi!
  • EmThor
    #35445
    sixaxist rákötöm a macskára -> dualshock 2.5 :D
  • HAF Rigel
    #35444
    Az a video egy kamu , nekem megvan a játék és nem olyan fakó mint ott .
    Egyébként néz meg egy COD 4 vagy egy Burnout Paradise videót , semmi külöbséget nem fogsz látni , programozói lustaság ( vagy csak a Kiadó -pl EA - nyomása miatt nem nem portolnak rendesen) . AC pont tegnap fejeztem be , tényleg szép volt , nem fakó .
    Egyébként pár postal elöbb írtam mi alapján dönthetsz , nekük bejött a ps3 ezért is vagyunk itt.

    Ha konkrét kérdésed van akkor írj és azt megprobáljuk megválaszolni .
  • Sund
    #35443
    amikor megfogtam a tokot akkor én nem éreztem semmit.
  • OliApa
    #35442
    Megtudná mondani valaki, hogy a CoD4 rezeg-e? Thx!
  • EmThor
    #35441
    haze+k0rn
  • Alien!
    #35440
    vagyishogy a videók alapján....:)
  • Alien!
    #35439
    egyébként sztem,a Haze kib×szott szép lesz,csaképpen a karakteranimáció tűnik olyan idétlennek a képek alapján...

    ejjj...az a fránya cod4. de elrontott.
  • EmThor
    #35438
    vegyél xboxot, az a jobb. szia

    [ó a régi szép idők]
  • NEXUS6
    #35437
    Gondolod?;)

    Akkor még egy kis koncepció!;))))

  • wordsworth
    #35436
    Ha kell ff13 mgs valamint majd egyszer home, blue-ray olvaso, és egyaltalan nem biztos, hogy xbox-nak hosszutavon szebbek lesznek a jatekai.
  • mate317
    #35435
    csao mit vegyek x360at, vagy ps3at? láttam az assasin's creed-ről összehasonlító videót, az alapján az xboxnak kicsit jobb a grafikája, de gt5 meg csak erre van. Egyéb érvek a ps3 mellett?
  • Foxhound1980
    #35434
    Autókat meg hullákat látok már mindenütt nem recéket...

    Amúgy ha HAZE
  • EmThor
    #35433
    9000 FT postával GAME-en a stranglehold, jericho 6600 FT, Dirt 10.500 FT

    amúgy 13.500 volt postával a gta4 :)

  • EmThor
    #35432
    nem látod a recéket?
  • Foxhound1980
    #35431
    Ez egy concept.
  • EmThor
    #35430
    haze-be is rohatt digókkal kell nyomni, faxom akkor se tanulok meg juanita-ul! le a spanyolokkal! (torrente azért rulez :D)
  • NEXUS6
    #35429
    tuttam!;)
  • NEXUS6
    #35428
    Ja ez, csak a HAZE.
    ;)

  • EmThor
    #35427
    a magyar store tárgyalások miatt késik a home, hogy bele legyen implantálva a támogatás
  • tarti19
    #35426
    amúgy köszke jól telik a nap vége , de milyen játék is volt amit belinkjeltél kép formájában??:D
  • tarti19
    #35425
    Esetleg az van, hogy vasárnap felvettelek és azóta nem nyomtam be ps-t és így más id-re melékszem:D
  • NEXUS6
    #35424
    Gratu a névnaphoz!

    Hát asszem téridőkontinuum szakadás volt, mert én vagy 1 éve ezzel az ID-vel létezem!;)))
    Na mit akartok, mi legyen? Mindenkinek lehet egy kívánsága!
    Világbéka?;)
    Andzselina Dzsoli a fürdőszobába? (De nem a retyóra)?;)
    Vagy minden Szofi változzon viccescigivé?;)
  • tarti19
    #35423
    10 megás dsl zümmög nálam remélem nem lesz akkora para azért:D
    ha nem is vagy mágus de igyál meg valamit hazafelé:D
    Úgyis ma vana névnapom ünnepelni kell:P
    Új id-t si váltottál? avgy mi?
  • NEXUS6
    #35422
    Még mindíg hideg!

    Amúgy olyan mágus vagyok, hogy még a képet is eltüntettem! Bakter asszem szombaton fellépésem lesz!;D
  • NEXUS6
    #35421
    Azistenit, tudtam, hogy mágus vagyok! De hogy ennyire azt nem gondoltam volna!

    Előbb válaszoltam tarti üzijére, mint hogy megjelent!;)))
  • HAF Rigel
    #35420
    esetleg Star Wars 5-6 Yoda mester lakohelye :):):)
  • tarti19
    #35419
    Silent hillbe is beférne:D
    vagy pc-re a Witcher:D
    aMúgy jah baszott jó ez az Uncharted de onlinba nem tom tolni 2-szer meg nem fogom kitolni :)
    Gt5 online része működik már?
  • NEXUS6
    #35418
    Hideg!;)

    A GT5P onlány része mondjuk úgy műxik. Sokan szídják mert elég jelzésértékű csak, szal van, de egyrészt elég laggos, másrészt, meg soxor a baromarcok roncsderbit csinálnak belőle.

    Nekem amúgy teccik.
  • NEXUS6
    #35417
    Én a helyedben asszem az Unchartedet cserélném be.
    Szal szerintem igen.
  • tarti19
    #35416
    Szerintetek élrdems egy ratchet clankot vagy egy unchartedet becserélni egy GT5-re? hétvégén kitolom ezt a 2-t és akkor már gondoltam becserélem őket:P
  • NEXUS6
    #35415
    Az igen! Nincs 7 giga? A fejlesztők meg elvileg azon rinyáltak, hogy jajde kár, hogy nem BD lemezen tudják kihozni, mert az X-hez is alkalmazkodni kell.

    Szal ez is csak egy urban legend volt!;)
  • NEXUS6
    #35414
    Végül is télleg logikus, és nekem is volt már a PS2-vel is olyan érzésem az elején, hogy a Sony egyszerűen direkt nem gyárt annyit. Hergelte a piacot, mindenki róla beszélt, de ha annyit adnak el belőle, mint amennyit lehetne, akkor becsődölne a cég.
    A későbbi konsrtrukciókból, amikor gyak a dzsunkán két kínai összedobja, akkor kell sokat eladni.

    Másrészt lehet, hogy a Hóm ingyen LESZ, de még NINCS! Szal ez mint az eb vacsija, annyira biztos. A PS2 esetében is beharangozták, hogy na ez milyen állat lesz, meg Linux kit, meg minden, a PC eccerűen behal. Aztán fél évig semmi, mire jó pár ezren aláírják a petíciót, hogy bocsi, nem ez lett ám ígérve. Erre a Sanyi meg, hogy ja hát nem is gondolta, hogy ennyien komolyan vették!

    Lehet hogy a PS3-nak nincs akkora hangja mint az X360-nak, de a Sonynak sokkal nagyobb mint az M$-nek!
    ;(((
  • Csabesz100
    #35413
    Ja, bocs! Persze X360-ra! Mondjuk Ps3-ra nehéz is lenne!