89387
PlayStation3
  • Lalli1423
    #35492
    Sziasztok! Konzolt szeretnél vásárolni, egyelőre a ps3 és a box közt hezitálok. Kérdésem az lenne, hogy a ps3-al le tudom játszani az mkv formátumot?
    Köszi!
  • Foxhound1980
    #35491
    Új Lost??? na végre!! :D
  • Jinchuu
    #35490
    Az MGO demo elérhet? még valahol?
  • EmThor
    #35489
    33% és aludni is kéne menni + jött ki új lost, szal majd :D viszont ps2-es siren-el nem toltam!
  • Foxhound1980
    #35488
    Na akkor majd egy demo értékelést nyomjál plz.
  • EmThor
    #35487
    FENN VAN A SIREN DEMO
  • EmThor
    #35486

    echochrome™ Demo
    Iron Man™ Demo
    UEFA EURO™ 2008 Demo
    R-Type Command Demo
  • sirpalee
    #35485
    A warez-al az a fő gondom, hogy nincs online játék, és az néhol nagyon jó tud lenni (burnout, orange, mgo stb...), viszont nagyon sok a 16-18k az új AAA játékokért. Van egy halom amit szívesen megvennék, de sajnálom rá a pénzt, meg nem szeretném a havi max 2 játék előre belőtt limitet átlépni. Meg a másik, csak olyan játékokat érdemes venni, amik tényleg megérik a pénzüket (online, 20+ játékmenet, zseniális hangulat), de sajnos ilyenben elég kevés van...
  • wordsworth
    #35484
    Ha ps3-ra lesz warez gondolkodás nélkül :) Ha lenne pénzem természetesen megvenném, de így, ha meg is lesz a ps3-am havonta 1 gamet külföldröl veszek max...
  • Foxhound1980
    #35483
    Xbox tábornak nagyon erőteljes a SW vásárlási rátája de amúgy érződni fog ha nem is nagyon. Egyébként pozitív mert sokan mondják, hogy megvan rendelve a gyári de megnézi back upként mert nem bírja ki. Én ugyan igy voltam Ps2-n a MGS2-ve aztán rájöttem ez elbasza a feelinget, Meg kell várni amíg szépen megjelenik és megvenni, kibontani, behelyezni és pörgetni. Igy is elég nagy cumi, hogy a hun boltok nem tudták a SE kiadást időre hozni.... GTA buziként elég fájdalmas lenne ha nem tolhatnám premierkor..Igy maradt a sima verza.
  • Foxhound1980
    #35482
    De aranyos vagy, köszi szépen :D
  • vgaben
    #35481
    Így van!
    Most már lassan kivételnek számít, hogy mi az ami nálunk olcsóbb, sajnos...

    Arra kiváncsi lennénk viszont, hogy vajnon nem fog-e érződni a XBOX GTA4 eladásokon a warez. (Bár gondolom nem lesz számottevő a kiesés,de lehet hogy ez még a PS3 javára is válhat)
  • Nexxuss
    #35480
    tudom. nembaj. csak vigyázok a törékeny inciripinciri lelkecskéd világára nehogy rosszul érezd magadat eme díszes társaságban
  • tarti19
    #35479
    abszolute egyet értek, sajnos nálunk nagy az elmaradás:(
    Valóban érdekes az hoyg 18k-t kajáéra gyerekrevagy rezsibe adod be mintsem olykor egy nagy rakás béna játékra, mert sok ilyen van :(
    Ráadásul ha a warez megjelenik akkor sokan ha titkolni is fogják mindenképpen áttérnek erre
  • Attila8805
    #35478
    Grat hozzá szép kis gyűjtemény;-)
  • Foxhound1980
    #35477
    LOOOOOL

    Szerk: de nem is nekem lett címezve Nex :D
  • Nexxuss
    #35476
    Foxhound-ot nem érdekli. Úgyhogy inkább ne mutogasd:) GTA4 nincs helyette?
  • EmThor
    #35475
    mgs4 story trailer
    amikor a golyót tölti a csőbe, látszik az összes ér a kezén O_O össze fogjuk sz@rni magunkat :D
  • EmThor
    #35474
    thx
  • Foxhound1980
    #35473
    Majd ha EU-s szintre emelkednek a bérek elkezdhetnek gondolkodni a nagyokosok. Addig amig az átlag bér 100k és abból csak a bérlet 8e huf nincs miről beszélni pláne úgy, hogy USA-ból házhoz egy játék kb 40%-al olcsóbb mintha bemenne a user egy 3 számjegyü illetve akár egy "hülyéket" nem szivesen látó hypermarketbe... Rohadtul nem mindegy, hogy azt a 14-18k-t egy családos ember effektív a gyerekeire költi, ne adj isten kajára, mintsem egy semmit nem érő préselt műanyaghalomra. Személyes megjegyzés: Eredetiben veszem mert megtehetem. Ha nem tehetném, úgy lewarezolnám mint annak a rendje és igazság szerint qrvára nem érdekelne.
  • EmThor
    #35472
    a jelenség apropóján:

    mi a véleményetek a gta4 warez verziójával kapcsolatban, hogy kiderült, erősen ajánlott egy 20 gigás vinyó legalább, mely 30.000 forintba kerül hivatalosan, viszont a 14-15ezer forinttól beszerezhető (hivatalosan 18ezer) gta 4 eredeti verziójára a legtöbb esetben "nincs pénz"?!

    *közösségépítő kérdésünket hallották, várom véleményeteket!
  • HAF Rigel
    #35471
    Igen igen . talán 3-4 volt a játékaim.hu ról a többi új volt , bár van benne 576 (első időkben ott vettem ahogy a gépet is ) Aztán jöttek a Über-Platinum- Joystation progik . Mióta viszont itt nyílt bolt a Platinum shopnak (budán a munkámtól 5 percre) azóta csak náluk vásárlok .
    Egyébként az elején vettem sok progit , aztán havi 1 ,de Nov-Dec körül is több volt mint havi 1 , mert egyszerre sok jó progi volt . Most majd a GTA 4 Spec változatta lesz a következő , meg a Ferrari Chalenge állitólag honap elején jön az is .
  • bubi07
    #35470
    Új Winampal lehet média szervert csinálni.
  • item
    #35469
    laza kis 400k kis gyűjtemény ha ujonan veszed őket..
  • Sund
    #35468
    áááá imádom ezeket a képeket! Jó látni a kis magángyűjteményeket.
  • Nexxuss
    #35467
    máááá mindegy. elástad magad mert, hogy én nem érdeklődöm, az egy dolog, mert fikáztam eddig a cuccot. De hogy Teeee?
  • Foxhound1980
    #35466
    LOL Majd júniusban érdeklődök újra.
  • Nexxuss
    #35465
    Egy beszélgetés Foximaxival:)

    "Boneco üzenete:
    láttad a zúj MGS vidijót?
    Foxhound üzenete:
    láttam de most nem érdekel. megnéztem de mos tGTA van"

    Na De Foxhound :) Nem érdeklődni az MGS íránt a GTA4 kedvéért:) Na de kérlek
  • HAF Rigel
    #35464
    És mielött valaki írá a kép láttán , nem nagyon szoktram a programok mögött port törölni , vagyis szökő évente egyszer :):)
  • HAF Rigel
    #35463
    Hááát meglepő , mert úgye mindenhol a box360 , meg wii ömlik hogy mennyire jól megy , és nekem furi ,hogy Sony szalonban adod el . Elöbb gondolnék egy 576 ra vagy konzol boltokra , vagy MM /satur dologra mint hivatalos Sony boltra .

    De mielött félre értenél , gratulálok ha ennyit el tudsz adni .

    Közben majdnem lejárt a Vip regisztrációm és mikor meghosszabitotta közben láttam hogy van tár helyem , ezért nesztek egy kép az aktuális állapotomról PS3 game szinten . :)
  • Zodd
    #35462
    Mennyi lessz a GTA4-es csomag?
  • cloud.strife
    #35461
    Jaja. Miért ne vinnék? :)
  • HAF Rigel
    #35460
    Te úgye Sony szalonos vagy ha jól emlékszem ? Ennyire viszik a gépeket a hivatalos szalonokból ?
  • NEXUS6
    #35459
    Per pill bármilyen normálisnak mondható, jó multival megoldott FPS-sel ellennék, mert a COD4-gyel tele a törpöm.
    Nem kell jobbnak lennie annál, csak ne legyen olyan idegesítő!
    Márpedig amit eddig láttam a multiról, az azért nem olyan rossz.

    Az már nagy előny, hogy úgy néz ki, hogy itt csak pontos lövéssel lehet elérni találatot, mert pl a COD4 ilyen szempontból kriminális. Már rég benn vagyok a fedezékben, amikor a gépnek eszébe jut, hogy engem tulajdonképpen a befutás során fejbelőttek - arra a mesterlövészre azért kíváncsi vagyok, aki egy fedezékről fedezékre ugráló, cikázó emberkét fejbelő, a COD4-ben zérószinten Vérpisti is megcsinálja!;).
  • cloud.strife
    #35458
    Most rendeltem 20db PS3 40Gb + GTA4 csomagot, jó drágán... :)
  • EmThor
    #35457
    már megvan a gh3, akkor mi van? meg a lair is :D és az is többet ér mint 6 pont.

    szvsz sokan megvárják haze-t mire olcsóbb lesz úgy 2-3 hónap múlva, de nyár végéig tuti
  • Okami Amaterasu
    #35456
    mit vagytok oda a haze-ert csak mert ps3 exkluziv attól még szar várjátok meg a killzone2-t vagy resistance 2-t::D
    addig veygetek gutiar herot haverom most vett hát magam hajam lesett annyira jó hangultos..én is beruházok 1re..nem kell örökké csak "mennyi oszt lüni":P
    (csak vélemény jó a haze de semmi kimagasló)
    ui:remélem senki lelikvilágába nem gaylogoltam bele de sztem kap vagy 6pontot ha kijön ugy nagyátlagba..mint a LAIR!
    üdv!
  • Silverford
    #35455
    Nekem az is bőven elég lenne ha lehetne hivatalosan vásárolni az angol store-ról.Nem lenne azt egyszerűbb megcsinálniuk?
  • tamas424
    #35454
    nem, nem, filmre gondolok... akkor talán lenne értelme beruházni egy blueray íróra...
  • wordsworth
    #35453
    te speciel játékra gondolsz szerintem, és azt nem hiszem, a film meg jokerdes..