89387
PlayStation3
  • EmThor
    #35532
    Kojima elégedett az MGS4-el
    :D
  • EmThor
    #35531
    mér lol GTA? jó lesz az, egyszer meglesz azt elfelejti mindenki :D

    thx

    SIREN JPN DEMO GUIDE
  • Foxhound1980
    #35530
    UK-ra regeltem.
  • Foxhound1980
    #35529
    Melóban vok...:S
    Amúgy meg GTA LOL
  • EmThor
    #35528
    MGO BÉTA

    milyen accal játszotok, melyik országba regeltetek?

    én nem akarok... magyar accal játszanék, DE NINCS MAGYARORSZÁG! persze csehek meg lengyelek ott vannak :(
  • EmThor
    #35527
    boncsad-tőltsed :D
  • Foxhound1980
    #35526
    Azt nem de azért az a szemüvegs fószer elég korrektül fest...
  • SD456
    #35525
    Én is megnéztem, nekem is tetszik. Mondjuk azért szerintem a Condemned jobb horror játék
  • EmThor
    #35524
    persze! textúráktól nem kell elájulni. meg kicsit logikátlan. meg scriptelt. de jó :)
  • Foxhound1980
    #35523
    2. kép ingém?
  • EmThor
    #35522
    siren 3



  • tibitoth
    #35521
    tegnap megvettem a c&c a psn en. vki mas is? ma kiproballom h mien az iranyitassa. nem remelkedek :) megproballom h mukodik e egerrel.
  • tibitoth
    #35520
    hath eppem elobb hasonlitottam ossze a ps2 sh ezzel. hath... ps2 szebb :) sokkal szebb. h letezik ez? nemertem.
  • Foxhound1980
    #35519
    Ez egy PS2 in HD
  • tibitoth
    #35518
    ez 1 fos .. sajna. siren rulez. :)
  • Foxhound1980
    #35517
    Sztem ez csak egy megkésett áprilisi tréfa. Hogy néz ez ki???!! :DD
  • Foxhound1980
    #35516
    LOÁL
    Remélem a single azért 720p-t kiprésel
  • tibitoth
    #35515
    lattatok a sh5? uristen..mijez a fos
    http://www.gamersyde.com/news_6376_en.html
  • Foxhound1980
    #35514
    Megmondta a TAKE2, hogy a UK boltok nem adhatják fel a cuccot 28.-a elött, 1 hetes hír kb.
    Szerk: Shop to-nak küldték elösször a levelet, N4G hírezte ki.
  • Nexxuss
    #35513
    Hétfőre:)
  • Okami Amaterasu
    #35512
    metal gear online most akkor mikor indul,tudjá már vki..mert ez a huza-vona már kiboritó:S
  • HUNMarcus
    #35511
    Game ID-t honnan szalasszak???
  • HUNMarcus
    #35510
    MGO-ra hogyan lehet bejutni? a menüben beírom valamelyik PS3 ID-met meg jelszavamat vagy KONAMI ID-kell és valahol regisztrálni?
  • EmThor
    #35509
    130 körül xpress.hu-n van még 60 gigás ps3! (mondjuk azért rákérdeznék de szerintem 1.5 évig kutya se vitte el tőlük 150ért, szóval reális)
  • Demeter
    #35508
    Én viszont az vok, szal kötelező darab ! :D
  • EmThor
    #35507
    amúgy friss jogsisként, sajna nincs sok alkalmam vezetni, de ha van.. :D szóval most h gran turismo-sok kicsit bátrabban veszem kanyarokat, tudom mikor lehet kigyorsítani, stb. lehet hitetlenkedni.
  • EmThor
    #35506
    SIREN

    10 perc után, mer reggel már majd' elaludtam. szóval, dolby digital, havok, stb. xmb-be már vmi női hang attól felállt a szőr a hátamon. főhős angolul nyomja, szal még érteni is. kis pici pálya, olyan mint dmc4-be, olyan kis "folyósók" csak kisebb, láthatatlan fal rögtön elején volt, visszafele, ugye arra nem lehetett menni, mondom jó. fizika még passz 1-2 növényhez hozzáértem de semmi. emberi arc kidolgozottsága nagyon tetszett, más mint egy heavenly sword, de nagyon életszerű!!! zseblámpa 2méterig világít, überfasza :D HANGULAT + HANGOK odabasznak, ha elég hosszú + replay faktor megvan tuti vétel (esetleg nyomott áron is el tom képzelni) de csak 550 mega

    MINDENKI SZEDJE LE
  • EmThor
    #35505
    beszerás a SIREN!

    game nem adta még fel a gta4-em... currently picked and packed de még nem dispatched, mire várnak?!
  • baggins
    #35504
    Apááám! Ehhez csak gratulálni tudok!
    Ezt a sok warezhuszárnak kéne megmutatni, milyen szép is egy ilyen gyűjtemény (meggyőzni úgysem lehetne őket, mert ugye lopni jobb)
  • Zodd
    #35503
    A linux is elég nehezen megy rajta szóval a többivel fölösleges is lenne próbálkozni a 256MB (effective 192MB) ram miatt.
  • DoNorBi
    #35502
    milyen oprendszereket tudok rápakolni,xp,vista,mac os vagy csak linux?
  • HAF Rigel
    #35501
    nem tudod 1-es kodra 1 -es pach , EU codra eu pach . Guitar heronál sem münködött sajna . Én ezért azokat a játékokat ami bövithető pachelhető azokat 1 koddal veszem meg és akkor tudom majd frissiteni .
  • OliApa
    #35500
    Az uj CoD4 mappackot hogyan lehet leszedni? Sem az USA, sem az EU store-on nem tudok fizetni az MC kartyammal. :(

    Egyebkent az USA letoltesu mappack menne a 2-es regiokodu CoD4-el?
  • Zodd
    #35499
    Ezt a gamet már én is nagyon várom, Japánban most adták ki.
    Én megvárom a USA vagy EU verziót.
    De vannak őrültek akik megrendelték japánföldről. :)
  • NEXUS6
    #35498
    Nem vagyok egy mangabuzi, de ez a játék nekem nagyon KELL!;)

    Valkyria
  • NEXUS6
    #35497
    Itt egy érdekes cikk.

    Az utóbbi egy évben most már a 3. generációs hűtési rendszernél tartanak a PS3-at illetően, a várhatóan nyáron megjelenő új modell hűtőbordája fele olyan súlyú lesz mint az első gépeké, a mérete is kisebb, egyszerűbb felépítésű, hőcsöveket már nem tartalmaz.
    Szal láthatóan jelentős technikai fejlesztés van a gép mögött, egyre valószínűbb egy slim PS3, változat, ami végre a japán piacnak is valszeg elfogadható lesz.
  • tibitoth
    #35496
    siren iggen csaszar. naon bejon a tema. az iras nemertem a maga a szinkron angol ugyh nemhinnem h sokat fog kelleni vanri a jp utan usa verziora.
  • Zodd
    #35495
    Sőtt a DivX-ben még a feliratot is támogatja (Xsub).
  • NEXUS6
    #35494
    Persze, felrakod a Linukszt és azt játszol le amit akarsz!;)))
    Töltöd torrentről az anyagokat, kiírod DVD-re, vagy átnyomod külső vincsire. A DivX-et, WMV-t, MP3-at, MP4-et a PS3 meg alapból is lejátsza.
  • Nexxuss
    #35493
    mkv-t egyenlőre egyik konzol sem játszik le.