89387
PlayStation3
  • EmThor
    #35572
    BREAKING, IGN XBOX, GTA4, 10\10

    IGN PS3 10\10
  • HAF Rigel
    #35571
    nem

    Ezt bele írtátok a FAQba , mert szerintem bele kellene
  • yeta
    #35570
    creditet nem fogad el. másikkal leszedtem az új cod 4 pályacsomagot. instalál aztán szarik megjelenni a pályaválasztásnál a játék multijában. ott van csak szürke, írja, hogy vegyem meg.
    Ilyenkor mi van? Amcsi store nem kompatibilis az eus játékkal?
  • Noitulover
    #35569
    ez a mgo egy elcseszett imba játék , per pill olyan lassan "fut" a karakter mintha beton csizmája lenne , camperek 1 kilóméteról leszednek ha nem gurulsz állandóan
    a stungun meg egyéb bénitások túl hatásosak
    (a bénitásból meg vagy nem rángattam eléggé a sticket vagy nem lehet felébredni mire fejbe lőnek)
  • Jinchuu
    #35568
    Milyen jó, hogy már nincs rajta a UK Store-on a Demo. :((( Pedig szivesen kipróbáltam volna.
  • HUNMarcus
    #35567
    GAME ID-t honnan vesztek?? mert ugye sz is kell a reghez....
  • Tibor
    #35566
    Már elindultak.
  • sirpalee
    #35565
    Műkszik :D
  • aabelus
    #35564
    az orange boxban van olyan jatek amiben van OFFLINE multiplayer? :-? koszi :D
  • sirpalee
    #35563
    Ki lesz optimista és marad fenn az éjféli MGO szerver indításig? :)
  • tarti19
    #35562
    Például 4 usb -s port jól jön mert 1 eloszton van a bill és az egér:) 2-n lehet tölteni vagy más kontrollert is benyúzni:D az komoly:D már csak játékok közbe is működneka a nem ps3 kontrollerek eza kérdés:D
    Kártyaolvasót meg kipróbáltmaés 5 megés fájlt 4-5 másodperc alatt másolt át winyóról :D
  • tarti19
    #35561
    nálam az Unchartedbe a grafika nagyot ütött elég sok helyen fantasztikus bár van hogy azért meg elcsodálkozol hogy akko rze most meg miért nem olyan ... a telhetetlenség :)
    majd lesz egy rendes AA is :D
  • 0ckH4M
    #35560
    Köszi a gratulációt :-) Szerintem jól kiegészítené egymást a két konzol. Amúgy gondolom recésség terén a ps3 olyan lenne mint a wii csak sokkal szebbek lennének a textúrák, ás több poligon lenne. De el lehet rendesen olvasni a szövegeket? Meg hasonló grafikai problémákra gondoltam.
  • yeta
    #35559
    Kis help kellene.
    Playstation store-on Amcsi címen vagyok regisztrálva. Ma meg akartam vásárolni a COD új pályacsomagot. mindent kitöltök, de kiírja, hogy nem jó a invalid card, nem passzol a cím.
    Master cardom van, érvényes le is von 169 forintot ahányszor leokézom, de rögtön ki is írja, hogy nem passzol a kártyacím, üssem be azt.
    Most mivan????
  • tarti19
    #35558
    most figy. decemberbe megvettük apuval ezt a Braviat most meg már 40k-val olcsóbb, de most akkor még nem volt ps3 :) noha nem baj én így is nagyon megvagyok elégedve, nem szabad telhetetlennek lennie az embernek
    Na de mot visszekerüla pc-m is a moniitorom becserélem egy wide monitorra , amin mi legyen? Dvi alap de mi az ami feltétlenül kell még hozzá? Hangot is kellene sezrválnom:P
  • EmThor
    #35557
    plazmám csak 1024x768-as, DE 1080p jelet fogadja. és így 1080p-vel összevissza skálázva kicsit szebb mint 720p (most kizárólag gran turismo5 tapasztalat beszél belőlem).

    szarból aranyat nem lehet, de nem rossz :D
  • EmThor
    #35556
    nyugodtan vedd meg, ps3 rulez, de én 60 gigásat vennék kártyaolvasó, 4 usb port, meg ps2 játéktámogatás miatt, asszem xpress.hu-n még van, de meg kell kérdezni h tuti-e, szerintem 1 éve porosodik náluk.

    vinyót meg tudsz majd garivesztés nélkül cserélni.

    tévét meg bármikor vehetsz, nem lesz csúnya azon sem, jó nagy legalább ;)

    grat a wii-hez!
  • tarti19
    #35555
    én megelégszem egy 720p-s felbontással is:) hd ready tv-n:D
  • Silverford
    #35554
    Nekem tegnap volt szerencsém megnézni a PS3-at egy 102cm-es Samsung FullHD LCD tv-n.HDMI és sima kábellel is megnéztük a képét mert kiváncsi voltam mennyire gáz a képe az sd-nek a hd-hez képest.Hát azt kell mondjam, hogy nagyon az.Hamarosan beszerválom én is azt a FullHD tv-t mert a GT5P 1080p-ben nagyon babán néz ki.
  • 0ckH4M
    #35553
    Pc-n én sem szoktam már játszani. Majd a Starcraft2t megveszem azon kívül semmi. Vette, Wii-t, de nem sűrűn játszom vele, inkább öcsém. Nem rossz gép, vannak rá jó játékok, de nálam kezd elmenni a varázsa. Viszont egy Ps3+GTA4 bundle packon egyre jobban gondolkozom... Notebookot akartam venni, de lehet hogy ez lesz belőle :-D Csak egy dolog tart vissza, a HDTV hiánya. Van egy 112cm-es projektoros tv, ami nem hd, sima crt felbontást tud csak. Mennyire lenne retek rajta a Ps3 képe?
  • Foxhound1980
    #35552
    :DDD
  • EmThor
    #35551
    nagyon szomorú hogy nem csináltak teljes hardware revíziót... hiába no, microsoft

    lenne linuxra normális hangkártyadriver + videodriver a meglevő cuccaimhoz, váltanék, pc-n úgyse nagyon játszok már
  • 0ckH4M
    #35550
    Remélhetőleg ezzel a képpel hirdeti majd az Ms az X360+GTA4 Bundle-t ^^
  • EmThor
    #35549
    hi

    only japán store DE angolul karattyolnak benne, szal érthető az a kis sztoriszelet, ami bemutatásra kerül
  • tarti19
    #35548
    halipali:D
    Siren demo van amcsi storen is?:D
    én többé az eus storera be nem rakom a lábam , ízléstelen:D
  • EmThor
    #35547
    élőben tolta a netre ahogy gta4-ezik, ez is akkor esett meg

  • s73
    #35546
    Hát sajnos most már nem tudom, mivel én leszedtem, és nekem így "eltűnt" a store-ról, csak a "yiew downloads"-ban találnám meg.
    Mikor leszedtem, azt hiszem a demók közt volt valahol.
  • Jinchuu
    #35545
    Én kerestem, de nem találtam..tudnál pontos elérést írni?
  • Doog
    #35544
    Tehát játszani akkor is csak Joy-al tudok ?
  • EmThor
    #35543
    kötheted de csak menüben lesz jó, netezés közben, meg unreal t. III-ban
  • Doog
    #35542
    Sziasztok !
    Ha rákötök a PS3-ra egy sima hagyományos USB cstlakozós billentyűzetet és egeret akkor fel fogja ismerni ?
    Vagy csak olyat köthetek rá amit eredetileg PS3-ra adtak ki ?
  • EmThor
    #35541
    még akarok siren képeket látni ezért idekattintok
  • Okami Amaterasu
    #35540
    nekem is megvolt a siren és télleg meggyöző volt:)csak igy tovváb sony vére vmi jó is történik..MGO IS JÓ MÁR..
  • s73
    #35539
    Angol store-on fent van.
  • EmThor
    #35538
    idézek magamtól: "az ironman ps3-as demója a 90-es évek ps-s játékait idézi"

    :D
  • Jinchuu
    #35537
    Nekem sikerült regelnem konami-n, de nem tudom sehonnan se letölteni a demot, pedig elméletileg még fennt kellene hogy legyen....van vmi ötlet honnan lehet lehúzni?
  • EmThor
    #35536
    thx én má nem tom mi legyen, asszem beregelek vmi kamut
  • s73
    #35535
    Angliába reggeltem, de a magyar acc-al játszok, és semmi gond (egyenlőre...)
  • Foxhound1980
    #35534
    Amit a Konami az elmúlt hetekben művelt vígjátékba illő...:D
  • ATi0021
    #35533
    Helló! Szeretnék venni egy PS3-mat, de felmerült pár kérdés. Monitorral szeretném használni. A DVI megy a monitorba, de az RCA kábel hova???
    Láttam RCA átalakítót ami apa Jackba megy. De az megint mivel jó???
    Ha átalakítom a hangot nem fog késni???
    A másik a net. A PS3mon van Enternet port vagy csak Wifi vel működik?
    Ha tudtok, kérlek segítsetek. Előre is köszönöm.