89387
PlayStation3
  • 0ckH4M
    #35612
    Van valaki aki CRT TV-n tolja a Ps3-t, vagy legalább próbálta?
  • Demeter
    #35611
    Okés rendben. És akkor tökéletesen fogja látni a PS?
  • PoisonChihuahua
    #35610
    Volt, már nem rendelhető!
  • Noitulover
    #35609
    kb 8 óra mgo után ... lényegében előre megmutatták az mgo4 motorját ... de nem tetszik. A tactikai lopakodást online akcióval vegyitve csak egy újabb agyatlan lövöldét kapunk
    pl semmi értelme a rejtőzködésnek (doboz , hordó) , csak egy agyhalotat lehet perpill becserkészni , mivel harmadik személyből még a sarkokbe is belátni stb A "first person" nézőpontot inkább "bekapva a fegyver" nézetnek kellene hívni az auto aim egy elcseszett imba ha smgvel használják (3.-4. golyó a fejbe repül)
    a karakter fejlesztés is egy rakás szar , 4 slot van az 1. szintű "képesség" egy helyet a 2. már két helyet igényel (persze 5-6 órán kerszetül kell pl lődözni futkosni hogy fejlődjön) és nem cod4 így csak meccs elején lehet váltani
    A közelharc semmit nem ér ha más is van a környéken kb. félperc mire kikészíti az ellent addig is vagy agyon lő más ellenfél vagy a segítőkész "haver" előbb fejbe lövi mielőtt még elájulna, sőt ha véletlen kiszabadul utánna szinte semmi esély újra elkapni (mert már időalatt agyonlőt)

    a gyorsabb mozgás képesség a csiga sebességből 2.szinten is csak tetű sebességig gyorsít (persze 2 helyet foglal=> nem éri meg)
    Lagparty orba szájba

    szóval ha nem a mg4hez csapják , akkor ezért ilyen állapotban semmi estben sem adnék pénz, még félárt sem .. gyenge
  • aabelus
    #35608
    vettem ds3-at de a ps3-at nemtom netre kotni... igy nem lehet a jatekokat frissiteni,hogy pc-re szedem a frissiteseket?
  • tomijee
    #35607
    hello! ha megszeretném venni a Cod4 hez a pályákat akkor mi a tehendőm. magyar, uk és usa storra is vagyok regizve de ugye magyar még nincs.. szóval hogy tovább? mert látom többek is megveszik de mivel a kártya magyar címre mutat így hibát észlel és nem engedi letölteni. valaki tud segíteni?
  • 0ckH4M
    #35606
    Siren trailers
  • ballor
    #35605
    FAT legyen.
  • Papesz
    #35604
    A Multiformat-nál 89990 a gép. 20 gigást ne keress, nem hozták be Európába.
  • Demeter
    #35603
    Srácok ha egy usb-s külső vinyót szeretnék a PS-hez hozzácsatolni mire kell figyelni? Van e vmi "buktatója"? Tudnátok segíteni ebben?

    Thx!
  • sirpalee
    #35602
    Én konzolstudioban vettem, GT5P csomagot (tök feleslegesen amúgy) ott asszem 4-5 ezerrel olcsóbb.

    A 60 gigás meg teljesen felesleges ha nem akarsz ps2 játékokat játszani... Én 40-eset vettem, majd 1-2 hónap múlva átrakom egy 250-esre :) .
  • Scotty99
    #35601
    Köszi, de próbálom a legolcsóbb megoldást megtalálni és nekem nincs szükségem 60 gigás gépre. Sajnos a közelmúltban elég sok pénzt költöttem X360 javíttatására és elegem lett, ezért szeretnék minél olcsóbban hozzájutni egy PS3-hoz.
  • EmThor
    #35600
    xpress.hu, ott még elvileg van 60 gigás
  • Scotty99
    #35599
    Sziasztok!

    Előre is elnézést kérek, ha már kérdezték régebben, de csak néhány napja olvasgatom a topicot. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek hol a legérdemesebb PS3-at venni? Eddig Überkonzolban láttam a legkedvezőbb áron, ott 93 000 ft. Meg az érdekelne még, hogy emlékeim szerint, régebben volt valami 20 GB-os változat (lehet, hogy tévedek), abból lehet-e esetleg még kapni valahol?

    Köszi előre is válaszokat!
  • baggins
    #35598
    Hajrá! :D
  • SlickAdam
    #35597
    nem tom má pontosan mit írtak, de TALÁN az X-es verzához képest vagy 2 hónap csúszással (javítsatok ki ha tévedek). viszont lesz benne extra tartalom.
  • sirpalee
    #35596
    Igen de egy gyűjtői változatban általában TÖBB van mint a játék :) . Artbook, így készült dvd stb... Én csak simán arról beszéltem amikor szebb a doboz és nincs hozzá extra... Bár egy MGS4-ből én is beszereznék egy gyűjtői változatot :D .

    AOD pedig elég gáz hogy ennyit csúszik... Nembaj arra ott a PC :) .
  • Foxhound1980
    #35595
    Mikor jön?
  • Foxhound1980
    #35594
    Néztem én is és megmondom őszintén kicsit meg is lepődtem. AOD ennyire full gém lenne, hogy ilyen extra pakban szállitják?!
  • SlickAdam
    #35593
    Alone In The Dark Play3-ra alapból csúszik egy szép nagyot, szal lehet még CE belőle....
  • Nexxuss
    #35592
    hát ha eddig nem jelentették be :-( és már elő is lehet rendelni a GAME-n már.

    sirpalee: ezért nevezik GYŰJTŐI kiadásnak. A gyűjtők megveszik. Akik nagyon szeretik az adott játékot és valami extrát akarnak belőle. Jó az Alone in The Dark nem hiszem, hogy az lesz, de most a tényen nem változtat.
  • Foxhound1980
    #35591
    Honnan tudod, hogy nem lesz AOD CE PS3-ra? Még bejelenthetik.
  • sirpalee
    #35590
    Képes lennél a doboz miatt drágább kiadást venni? Meh... Ha ugyanaz a belső, nem tökmindegy miben van?
  • Nexxuss
    #35589
    ejj azért a Sony lassan tényleg bekaphatja, hogy nem foglalkozik a játékosokkal, és nem gyakorol nyomást a kiadókra. Iron Man Steel Box 360-ra (a jták nem érdekel mondjuk), Alone in The Dark díszdobozról nem is mondok semmit. Qrva szép! De mire? POntosabban mire nem? Csak PS3-ra nem! Még a PC-s és a Wii-s verza is díszdobozos. Szal Sony bekaphatja...
  • Nexxuss
    #35588
    nincs.
  • HAF Rigel
    #35587
    Hát tényleg nem egy Fps a MGSB , de azért jól elszorakoztam vele egy órát. Viszont útána a RSV2 vel jobbat játszottam , legalábbi én így éreztem. Egyébként én leszedtem a demot 1 hete , és tegnap este regeletem konami id. simán elsőre megcsináltam és utána már játszottam is .
  • aabelus
    #35586
    az orange boxban van olyan jatek amiben van OFFLINE multiplayer?

    legyszi valaki valaszoljon.. :)
  • Chris Lowe
    #35585
    HotShotGolf patch jött ma reggel. Jópofa dolgokkal pl a lobbiban lehet focizni amig várod a bajnokság indulását, vagy megnézhető a pálya a többiekkel.
  • sirpalee
    #35584
    Ja egy kérdés, kimaradt. Hol lehet nálunk fragfx-et szerezni?
  • sirpalee
    #35583
    Az elején tényleg elég nehézkes, de ha belejösz eléggé lehet menni vele :) . Viszont ami idegesítő, hogy alig használják az SOP-t.

    Ha haszálnák akkor elkerülhető lenne a klasszikus, hogy elkezdem lőni az egyik ellent, berohan elém, erre weapon lock, mert friendly fire, lelövik azt aki berohant elém, aztán engem is majdnem leszednek...

    Nagyon jó dolgokat lehetne csinálni benne... Viszont ami szomorú, hogy most még lehet nyerni, de 6-7 nap múlva átveszik a vezetést a 15-16 éves kölkök akik egész nap ezen függőznek, és nincs jobb dolguk mint hentelni mindenkit.
  • OliApa
    #35582
    Na. Mindegy. (Rossz helyre születtem. Remélem néhány év múlva az ausztrál pálmák alatt húzom az igát.) Brightonban élő kislányommal csináltatok egy valid UK kártyát saját címével és minden OK lesz jól. . .
  • OliApa
    #35581
    Az EU-s store-on is fent van a kieg. Az pedig biztosan 2-es régiós. Legalább is így logikus.
  • Foxhound1980
    #35580
    Leszedtem a HD verzát. Elég kemény. SH/Manhunt jegyek elég erőteljesek a demóban. Elmebaj na! :D
  • EmThor
    #35579
    gallian chronicles első 10 perc odab&sz öhm

    I haz hijacked teh topic :D csak ne verjetek meg :D

  • EmThor
    #35578
    siren demo video stream
  • EmThor
    #35577
    OFF :)

  • EmThor
    #35576
    IGN video review

    gt-s ablkaban, fórumot linketem, néztem kb fél percet. nem tudom tovább nézzem-e.... dmc4, mgs4, gta4... game4ever

    s hogy egy hozzászólást idézzek: "this game will cure aids" :D
  • EmThor
    #35575
    "a rendes lányokat kefélni kell, hogy fényesek legyenek" :D

    "For those wanting to know which version looks better, the edge goes to the PS3. The textures and framerate are comparable, but the PS3 has far less pop-in. The 360 has richer colors, but the PS3 has better anti-aliasing making it look a little cleaner. Because GTA IV can preload onto the PS3 hard drive, the in-game loads are faster. Don't worry Xbox owners, the load times are rarely more than 30 seconds and don't occur very often. The slight visual edge goes to PS3, but the 360 is no slouch. Either version will do you proud."
  • Csabesz100
    #35574
    Küldtem tegnap privátot, megkaptad?
  • simirizsa
    #35573
    Hát nemtom emberek hogy vagytok vele, de én ma kb 3 órán keresztül toltam MGSO-t és volt amikor nem sok kellet hogy hozzá vágjam falhoz joyt de összevetve nekem bejöt jó irányitáson meg jó pár bugon kéne elég rendesen javitani de összevetve nekem bejöt :D