89387
PlayStation3
  • Dix
    #35852
    Oli Papa!

    Meg tudnád mondani, hogy mennyire megbízható ez az oldal? Általában mennyi idő alatt ér ide a csomag?

    Üdv.
  • SlickAdam
    #35851
    Köztudott elég régóta hogy a PS3 a Skynet egyik első gondolkodó gépállat prototípusa! :P
  • DanielT
    #35850
    Igaz! Akkor nem csak erősebb, de okosabb is :DDD
  • SlickAdam
    #35849
    hát mert minek erőltesse meg magát? kevesebb erőfeszítéssel is UGYANAZT A LÁTVÁNYT nyújtja!:P:D
  • DanielT
    #35848
    "szimplán arról van szó, hogy a PS3 erősebb gép"

    Akkor miért fut rajta alacsonyabb felbontásban a játék? Miért lett 640p és miért nem 720p mint X-en?
  • Scotty99
    #35847
    Köszi a választ, és neked is kösz sirpalee.

    Azt hiszem nem marad más megoldá, hogy monitoron tolhassam, csak az átalakító. Majd egyszer beszerzem, a legfontosabb, hogy maga a gép és a GTA meglegyen :)
  • Jimanszky
    #35846
    Lécci segíts hogyan kell rendelni!!!Lekötelezel
  • EmThor
    #35845
    576 is azt hozta le, hogy "ps3-ra fagy" a cucc, holott van állítólagos megoldás, nem tiszta a helyzet és az x-esek is panaszkodnak... de csak a ps3 fagy. kurvaélet!
  • NEXUS6
    #35844
    Itt van egy érdekes link.

    Na most ugye ez 400X-os nagyításnál jön elő, és emellett még az sem biztos, hogy a PS3 jobb felbontással dolgozik, sőt! Minden esetre a színek ditherezése egy nagyon primitív módja az elmosásnak, az X-nél viszont azt használják. Szal valszeg ez az össz különbség a grafixban.
  • baggins
    #35843
    Nem fagy, miért fagyna? Semmi gond vele.
    Egyébként sejtettem, hogy alőbb-utóbb előjön ez a "melyik a szebb" verzói (ami szerintem ökörség, de ha valaki kíváncsi rá, leírom): megnéztük a cuccot X-en és PS3-on egyszerre, ugyanolyan Sony Bravia TV-n, HDMI kábellel, és a végeredmény az, hogy tényleg szebb a Sony gépén. Észrevehetően, de ez nem azt jelenti, hogy X-en csúnya, sőt! Végeredményben semmi olyan különbség nincs, ami miatt fikázni kéne bármelyiket, szimplán arról van szó, hogy a PS3 erősebb gép és ez egyre inkább el fog jönni a multi játékoknál.
  • Kratos86
    #35842
    Okés! Jo lenne valamit kitalálni hogy működjön!
  • sirpalee
    #35841
    Én sem tom miért lehet...

    Berakom a ps3-at a demilitarizált zónába, hátha valami portot kell átirányítani neki (amúgy kéne, csak nemtom miért nincs leírva). Kajálok oszt újra meg lehetne próbálni...
  • Kratos86
    #35840
    Nem tudunk belépni a multiba ( GTA4) mert ezt íja ki -- The game session no longer exist! -- ez mit jelent? Pedig meghívom a közös játékba és akkor sem,nem vágom!
  • DanielT
    #35839
    Persze. Az alap kábellel amit adnak hozzá ki tudod kötni erősítőre külön.
  • OliApa
    #35838
    Talán nem ilyen egyértelmű a dolog, mivel PSN ID alapján tartja nyilván az XP-d a játék, amit letölt a netről indításkor.
  • Okami Amaterasu
    #35837
    amugy is noob a kérdés mivel elvezik az xp-d régikód miatt oan mitnha uj játékot kezdenél
  • OliApa
    #35836
    Na. GTA4 megrendelve. 10.204.- HUF lett a vége, napközben kicsit erősödött a forint. . .
  • Scotty99
    #35835
    Köszi. És ha nem is 5.1-ben szólna, de valahogy csak meglehet oldani a hangot, ugye? :)
  • sirpalee
    #35834
    Úgy néz ki működhet vele :) . Ha találsz valahol ilyen adaptert küld pü-t engem is érdekelne, nekem sincs nagy kedvem új monitort venni, és ez nem tűnik olyan vészesen drágának...
  • DanielT
    #35833
    Mivel az adapter erre való, így ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy működik :)

    5.1 csak optikaival jön ki rajta.
  • Scotty99
    #35832
    Hali. Megint jövök a hüje kérdéseimmel, de szeretnék tudni mindent, mielőtt belevágnék egy PS3 vásárlásába.
    Egy angol fórumon találtam ilyen írást, és nem tudom, hogy ez igaz lehet-e:
    they are both right. But I will explain how it works. First you have to know if your pc monitor supports hdcp if so you use a HDMI to DVI cable to connect it with your monitor. But if your pc monitor don't support hdcp you'll have to get a adapter that converts the digital signal of the ps3 to a non hdcp signal without quality losses. You have to connect your ps3 with a hdm/component with the adaptor.And you have to connect the converter to your monitor with a hdmi-> dvi cable or a component cable it depends on which adaptor you use. See this link from a adaptor: http://www.x2vga.com/.

    Szerintetek működhet ilyen adapterrel a nem HDCP monitorhoz való összekötés? Azért nagyon fontos nekem, mert csak SD TV-m van, és inkább monitoron játszanék, azt meg nem akarok venni újat még egy darabig.
    Másik meg az, hogy a gyári kábellal, amit kapok a gép mellé, hozzá tudom kötni valahogy az 5.1-et a PS-hez, ha nincs rajta optikai kábel?

    Bocsánat a hüje kérdésekért, és köszönöm előre is ha válaszoltok rá.
  • DanielT
    #35831
    Legolcsóbban a konzolvilag.hu -n láttam. Ne a PS3 hoz keress, mert ugyanaz a kábel kell hozzá mint a PS2-höz. Tehát ha Ps2 RGB kábelt látsz valahol, az kell neked.
  • Louis Cyphre
    #35830
    Üdv!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy konkrétan hol tudok venni SDTV-hez ilyen RGB kábelt.
    Előre is köszönöm a választ.
  • sirpalee
    #35829
    Fasza, megy a GTA 4 multi :)
  • OliApa
    #35828
    A movietyme.com-on 10,214.10 HUF-ra jön ki mai állás szerint. Region free-t írnak, de ettől tudja valaki, hogy 1-es vagy 2-es amit küldenek? Jól tévedek, ha 1-es, mivel NTSC?
  • OliApa
    #35827
    Bár nem igen kedvelem ezt a stílust (GTA sorozat), de annyi sok jó vélemény van róla és annyira összetett, hogy be kell újítanom a GTA4-et. . . Jövő hónapban csak vasárnaponként lesz meleg kaja jól.
  • Nexxuss
    #35826
    Bluraynek kell HDCP.
  • Zodd
    #35825
    Talán mert az SDtv re nem digitáli jel megy. Ha komponensel össze tudod kötni akkor se kell HDCP kompatibilitás, én pl a monitorommal össze tudnám kötni komponensel (jó kis régi CRT 959NF).
  • Scotty99
    #35824
    Tudjátok mit nem értek? Ha a monitornak mindenképp támogatni kell a HDCP szabványt, akkor az hogy lehet, hogy bármilyen SD TV-hez simán köthetem? Ez hogy van megoldva?
  • 0ckH4M
    #35823

    If you are a proud owner of Grand Theft Auto IV on the PS3, then you might not be so proud to know that the online multi-player mode is down. Or, at least it appears to be so for PS3 patrons. Numerous players have received errors upon attempting to connect; this blogger included has not been able to get the multi-player to work. An error message pops up: "Cannot connect to game provider, please try again."


    Cinkes...
  • Nexxuss
    #35822
    nekem jelenleg a PSN sem megy.
  • fsgh
    #35821
    addig még 2 év van...talán megtanulok írni is:DDd
  • sirpalee
    #35820
    Cannot connect to game service provider (netkapcsolat okés, se uk-s se hun-os accounttal)...

    Valakinek volt hasonló gondja?

    (persze hogy gta 4-ről van szó)
  • 0ckH4M
    #35819
    Hehe. Oltás
  • EmThor
    #35818
    [i]aki a GAME.co.uk-nál rendelte elő a GTA 4-et, az egyike lehet a 60 szerencsés nyertesnek, aki zöld reward card-ot kap + alábbi összegekért vásárolhatja meg a kiválasztott termékekeket: többek közt Devil May Cry 4 - 8.300 FT (postával), Kane & Lynch 6.500 ft (postával).
  • Papesz
    #35817
    Lesz gond a magyarral is, ha egy t-vel írod.
  • Noitulover
    #35816
    odabaszosra sikerült (kell is a hype mert sokhelyen már rég leírták a játékot)
  • Demeter
    #35815
    Srácok nem tudtok olyan linket ahol frissítve van azon PS2-es gémek listája amik elmennek PS3-on? Csak mert ami eme linken van nem vmi friss (1.80-as firm) http://faq.eu.playstation.com/bc/bcGames.htm;ZSESSIONID=H911Y6gL4LvvVTp7HqWSVl0vXPdghMBQwpyL7HN4hvXSQpDC1G6b!1402420592

    Thx!
  • Kratos86
    #35814
    Működik mindenkinél rendesen a multi a GTA-ban? mert nekem most nem akarja az igazságot,azt írja ki hogy nem csatlakozik a játék a serverre! Először mikor kipróbáltam minden működött rajta! Megnéztem a store-t is de az meg megy rendesen! Nem vágom.....
  • sirpalee
    #35813
    Aki GTA4-en akar multizni vegyen fel :) , érdemes lenne végigpróbálgatni a módokat :) . Na én megyek euphoriát tesztelni....