89387
PlayStation3
  • sirpalee
    #35892
    Ugyanez van xbox 360-ban és talán wii-ben is. A ps3-asat tartott a srácnak a legtovább megépítenie. Csak ne mondj olyan dolgokat amibe bele tud kötni, erre figyelj :) .
  • fsgh
    #35891
    nincs meg:(((

    meg mostanság időm nuku...ps3 bekapcsolva se volt utobbi napokban...pedig itt van 1 uj kormány is amit eddig csak 1x-2x tudtam kiprobálni

    Ezek a játékok várnak még kijátszásra nálam:
    Burnout= felénél se tartok még sztem
    Assasin creed= Ezt lehet be se fejezem elég sablonos,,,
    Lego Star Wars= :D ez jó de haverokkal tolom inkább szóval még ebből is van sok
    GT5P= A classnál tartok...erre sincs időm...
  • Nobel
    #35890
    most kezdhetem előlről
  • sirpalee
    #35889
    Pontosan :) , magadnak is ellentmondasz nem?

    Engem amikor elsőnek bekapcsoltam a ps3-at nagyon meglepett, hogy milyen halt, a pc-m sokkal hangosabb, amellett például nem tudnék aludni, de bekapcsolt (és maximumon pörgő mellett) már nyugodt szívvel...

    De ha már erről van a vita... Szerintem az x360 grafikai és fejlesztői szempontból sokkal átgondoltabb konstrukció (fejlettebb és valamivel erősebb grafikai egység, és a legjobbnak tartott fejlesztői környezet). De nem ez döntött, amikor válaszottam a kettő között, hanem a játékok miatt (MGS4, FF13, LBP, KZ2 stb... és itt is legfőbb indok az MGS4 volt). Aki nem a játékok miatt választja az egyik vagy másik konzolt az hülye... A multiplatform játékok különbségei lényegtelenek (ha tényleg a játék érdekel), pár apróság lényegtelen.

    Ha mint fejlesztő kellett volna hogy válasszak (a stream out, és hasonló aranyosságok, no meg a 10 mega iszonyú gyors vram), de gamer szemszögből a ps3 jobb választásnak tűnt, és az mgo-t elnézve nem is fogom megbánni.

    A többi meg csak az exclusive cuccokon múlik, és abban egyelőre a ps3 az erősebb, mivel szinte az összes x360-as cucc megjelenik pc-re is (előbb utóbb), ami meg nem az elég valószínű hogy x360 / ps3 -ra jön ki.
  • Foxhound1980
    #35888
    Nemhogy inkább nyomtátok a GTA-t mint, hogy itt számoljátok a pixeleket :)
  • Nobel
    #35887
    erről egyszer végigolvastam egy részletes elemzést, bele is fájdult a fejem - a lényeg, hogy egyik sem a hivatalos specifikációkat mutatta (legfeljebb kozmetikai számítással), de vagy ezzel foglalkozik az ember, vagy játszik
    meg a ps3-nak van hordozható változata is...
    http://www.youtube.com/watch?v=BHSs6odWYbs
  • DanielT
    #35886
    Persze. Addig a pontig amíg nem jön elő, hogy melyik gép milyen k*rva erős :) Ettől a ponttól kezdve már nem arról szól, hogy mindkettőn élvezhető.
  • Nobel
    #35885
    nálam akkor is jobb a kép, mint a screenshotokon

    ez az összehasonlítás dolog már rég átcsapott egyfajta önigazolásba..., aminek nem sok értelme van. Sebaj MGS4
  • SlickAdam
    #35884
    de amikor egy IGN vagy Gamespot leteszteli őket, csak annyit írnak: "szinte hajszálra ugyanolyan a két verzió" (GTA vagy Darksector, tök mindegy). tehát nem veszik észre a felbontásbeli különbséget! innentől kezdve meg teljesen mindegy a technikai oldal, ha a játékos ugyanazt éli át. vagy nem?
  • Nobel
    #35883
    reakciónak gyors :)
    amúgy lehet, hogy rossz a tévém, de az összehasonlító screenshotokon ps3 kicsit homályosabb, nálam ez a különbség általában a szemüveg felvételével küszöbölhető, így nincs okom panaszra
  • DanielT
    #35882
    Dark Sector szintén alacsonyabb felbontásban van, hogy tudja tartani a frémet. Ugyanúgy 640p mint a GTAIV :)

    Ez megint nem kötözködés, hanem reakció. :)
  • DanielT
    #35881
    És, még egyszer. Nem lököm az áldást. Ex és leendő PS3 tulajként rendszeres olvasója vagyok a topiknak, ha véleményem van, főleg ha nem akció, hanem reakció, akkor tehessem má' meg :) Köszipuszi :)
  • Nobel
    #35880
    csak belenéztem az összehasonlításba, pl dark sector:
    the vast majority of the game feels as smooth as the Xbox 360 version
    (ebből nem az derül ki, hogy az egyik szar, a másik jó...)
    az összehasonlításokban meg vannak különböző trükkök, amiket szívesen használnak screenshot, video esetén - attól függ, hogy melyiket akarják jobbnak kihozni. Ártani azzal sem árt az ember, ha csendben van - nem biztos, hogy egy írás hatására az összes ps3 tulaj dobja ki a gépét és szalad xbox-ot venni.
  • DanielT
    #35879
    Én is adhatok képet. Szekrénybe építettem be, hogy el tudjam valahogy viselni a zaját.
  • Nobel
    #35878
    new user, és végigmész ugyanazon a regisztrációs folyamaton csak angol címmel.
    belépéskor választhatsz, hogy melyik user névvel lépsz be
  • yeta
    #35877
    Sziasztok!
    Amcsi store-on vagyok regsiztrálva, megvettem a Cod 4 új pályacsomagot, installál aztán bacik felismerni a játék. EU verzió. Gondolom üti egymást. Az lehet?
    Egy gépen hogy regsiztrálok angol store is ha már amcsin vagyok. Pár sorban aki csinált ilyet. Köszi!!!
  • wordsworth
    #35876
    Én leszarom igazábol, hogy ki mit mond, a ps3 elegancia, stílus, és garancia, a fosboxosok mennyenek gányolni, küldök holnap a barkácsboxrol pár képet ismerőseimtől, hogy hogy néz ki a gépük... Mostmar sirnak h xboxosok. Én nem fikaztam soha, de mostmar elég kicsit, hogy ps3 topikba lököd az xboxról az áldást.. Kicsi a játszótér az xbox topikban?
  • DanielT
    #35875
    Ha valaki leírja, hogy jobb az egyik gépen, asszem én is megtehetem, hogy leírom, hogy ha más a véleményem. Főleg, ha alátámasztom tényekkel. Ennyi történt.

    Ártani senkinek nem akarok.
  • Kratos86
    #35874
    Kipróbálta már valaki a multiplayert az ismerősével hogy működik-e? Mert nekem még nem jött össze mert mindig ezt írja ki : The game session no longer exist! Másnál is ezt írja ki!Hálózat pedig van! Lehet hogy még nem állították be a servereket?!
  • SlickAdam
    #35873
    nem láttad a 2 verziót élőben, csak a netes szarságokra hivatkozol feszt. nagy ismeret
  • fsgh
    #35872
    Kiváncsi vagyok többet játszol-e annál mint amennyi időt beleölsz a legkisebb dologok belekötésébe...Menjél üljél le géped elé és nyomd! Örülj a fejednek, hogy szerinted jobb a Te gépeden mint másén és ennyi...Nem kell orászágot-világot (topikokat az sg-n)járva mindenkibe belekötni aki esetleg mást gondol...Miért fáj neked hogy valaki élvezi a játékot esetleg más platformon is? Szegény gyerek nyomja a gtaIV-et és nagyon tetszik neki, esetleg ezt meg is osztja itt a forumon aztán máris jösz és nyomatod a ps3-on szar elmosodot fos...(ps3 topikban főleg nem túl okos dolog ez)

    Már írnom kellett valamit mert kezdett már zavarni hogy folyamatosan az ilyen jellegű írásaidba botlok...
  • DanielT
    #35871
    Elhangzottak dolgok amelyekre ismereteim birtokában reagáltam. Bocsmá.
  • HAF Rigel
    #35870
    DanielT téged ki a fene hívott ide fogadatlan prokátornak ?
    megy ps3on ? igen . Szép ? igen . Csúnyább mint Xbox360on ? Nem . Örülük ? Igen. Kell egy boxfannak ide tolni a képét és minden szőrszálba belekötni ? Nem .

    Köszönjük Emese( DanielT) A ps3 topicban mindenki játszani szeretne a ps3 gépével .
    Válassza a Ps3 topicot és térjük a lényegre .

  • tarti19
    #35869
    Szaisztok:D
    Nah kérném szépen mibe vettétek a GTa 4-t és Pesten kb hol a legolcsóbb idézőjelbe , én pénteken szeretném megvenni:D a megvásárlás nem kérdés:D csak 17K-ba árulják nálunk. Szerintetek?
    MESÉLJETEK DE IZIBE MILYEN IS A STUFF:d
  • baggins
    #35868
    OK, igazad van, nem vitatkozok. A PS3 szar, a GTA is, és csak X-en élvezhető, mert ott héccázhúszpé. Kell vennem egy új szemüveget, valamint számtech tanulmányaimat is fell kell újítanom, hogy "veterán" legyek. Ehhh...van nekem fontosabb dolgom is.
  • Chris Lowe
    #35867
    Lol, éljen az értelmetlen 'melyik a jobb verzió' vita!
    Tök jó ez a fórum nem kéne ilyen apróságokra 20hsz-t pazarolni....arra ott a g365 vagy az 576.

    Más: japán psn-re felraktak egy cel-shading stílusú verekedös demót.
  • DanielT
    #35866
    Azért, mert az a játék az első kódsortól kezdve egy középszerű, ugyanakkor iszonyatosan ocsmány romhalmaz.
  • DanielT
    #35865
    Tessék

    Previous face-offs felsorolás alatt.

    Lehet nézegetni vagy 60 játékot összehasonlítva melyik milyen k*rvára erős gép...
  • SlickAdam
    #35864
    most nyomtam(om) a Halo3-at, felmerült bennem a kérdés, hogy vajon mért nincs ez se 720p? talán nem bírja az X? kétlem.... ugyanúgy, mint azt is, hogy a PS3 nem bírja a 720-as GTA-t. valami oka van hogy így csinálták, de nem nekünk kell megadni a miért-re a választ, főleg, hogy egyik verzió sem csúnyább a másiknál.
  • DanielT
    #35863
    Persze. De ez az egyetlen objektív összehasonlítási lehetőség. Ki tudja, hogy az exkluzívok hogy néznének ki a másikon? Senki.
  • DanielT
    #35862
    Nos, azért dobálja ki a textúrákat, mert nem installál mint a PS3 és a DVD olvasó sebessége nem mindenre elég sajnos.

    Ha meg szerinted nem lényeg a felbontás, tehát, hogy le kellett butítani a PS3-hoz, mert nem bírta, akkor nincs igazán miről beszélni.

  • Alien!
    #35861
    sztem a úgyse a multi címek mutatják meg a gép igazi erejét.....sajnos...de ebben az évben sztem lesz 1-2 "jawdropper"....
  • baggins
    #35860
    Most akkor ezen minek kell vitatkozni? Leírtam, amit láttam és amit tudok. A PS3 erősebb gép, ez tény és nem fanboykodás. A két konzol bejelentése óta tudjuk ezt.
    A másik: hogyha az X olyan baromi erős ketyere, miért van minden jobb játéknál az, hogy úgy dobálja ki a textúrákat már az animációk közben?
    Egyébként nem is ez a lényeg, sőt, nem is az, hogy hány "pé"-ben oldották meg; szebb a GTA4, észrevehetően és kész.
  • Silverford
    #35859
    Lehet számítani 3 hét szállitási időre is nekem mégis egy keddi napon köüldték a játékot és a következő hét hétfőjén érkezett meg.Ez akkor mitől volt ilyen gyors?
  • Dix
    #35858
    Na, 10690 Ft-ot vontak le a számlámról. Várunk türelmesen....
  • Dix
    #35857
    Köszi, akkor rendelem én is!!! :)
  • Jimanszky
    #35856
    Nem fogadja el a kártyám számát.Visa Electronom van:@
  • OliApa
    #35855
    Eddig semmi baj (2 rendelés) nem volt velük. Korrekt, hogy értesítenek a postáraadás időpontjáról. 3 hétre számíthatsz, mire ideér, viszont nincs postaköltség.
  • NEXUS6
    #35854
    ;D
  • OliApa
    #35853
    Reggelni kell és kész. Rém 1xű, kell egy dombornyomott kártya, vagy egy virtuális karesz (pl. OTP) Kiválasztod a terméket, mész a pénztárhoz, megadod a postacímet. (az adatokat kimentheted egy profilba, később már így gyorsabb.) A pénzt azonnal levonják a számláról és vársz 2-3 hetet. Itt ugyanis nincs postaköltség, cserébe türelmesen ki kell várni, viszont Te már nem bugos játékot kapsz . . . A feladásról kapsz majd egy SMS-t, onnan már csak néhány nap és kézbeveheted.