89387
PlayStation3
  • 0ckH4M
    #35812
  • fsgh
    #35811
    nekem meg azok a fránya éretségik...(info,angol)...
  • Norbi7
    #35810
    Rohannék a boltba én is, csak az a fránya vizsgaidőszak. :(
    Na de majd...
  • simirizsa
    #35809
    Olyan szép paripa arcod van
  • fsgh
    #35808
    nagyon durva eladásokat fog a ez a játék produkálni(GTA4) ps3-on biztosan. X-en annyira nem mert 50% letölti...
  • Nexxuss
    #35807
    aztakurva nagyon durva télleg ez a Haze Expereience site! gyaaaaaaaaaaaaa. Erre mondja valaki, hogy nem lesz jó? Mekkora a hangulata már??? baaazzeeee
  • Alien!
    #35806
    mennyire komoly már ez a Haze honlap......
  • 0ckH4M
    #35805
    Végigtoltam a minigémet. Uhh elég dúrva. Feeling megvan ^^ Ezek után nagyon ajánlom nekik, hogy ne szúrják el!
  • SlickAdam
    #35804
    télleg csak az X-es van már ott:D mondjuk itthon az előbb említett warez valóban oka lehet ennek. 576-on is volt kérdés, hogy ki mire veszi meg, és több volt a ps3-at jelölők száma.
  • EmThor
    #35803
    lol cdgalaxisnál se látom már fenn a gta4-et :D
  • SlickAdam
    #35802
    ezzel a gondolatmenettel minden más játéknál is ugyanilyen arányban kéne mennie az eladásoknak... hiszen mindent le lehet szedni
  • balljuggler
    #35801
    Hát igen...a sok W.aR.eZ betyár nem nagyon teszi oda magát...gondolhatod ha pár nappal a megjelenés előtt tolja már akkor nem megy be a boltba megvenni az origit!Hála istennek még ps3-ra nincs okosítás mert ezzel a fílinget meg a gépet magát tennék tönkre...ha így haladunk akkor a 360 nagyon le lex maradva játékeladások terén...
  • EmThor
    #35800
    haze offisöl site
  • EmThor
    #35799
    MGO árnyékok érdekesek, de hőeffekt pl kurvajó az új pályán... nem rossz ez, új arab + groznyj grad fasza!

    remélem a teljes azért szebb lesz...
  • Wild007
    #35798
    Most ez hogy is van? Gta4 Ps3 verza veri az xbox-ot:D
  • fdi-brutal
    #35797
    xD:))
    thx for all.
  • SlickAdam
    #35796
    fűtőtesttel akarod melegíteni a szobát, vagy nyílt lánggal???:P
  • DanielT
    #35795
    Igen.
  • JaSoN HuNTeR #35794
    PS3 vagy Xbox360?
  • DanielT
    #35793
    "ami a távoli összefolyó textúrákat kitisztítja, és ebben mint más játékokniál is kitünt a PS3 jobb"

    Hű! Ez nekem igencsak új... :D Mindegy egyébként, szerencsére senki nem szív, kivéve a vinyó nélküli box tulajokat :D.
  • NEXUS6
    #35792
    Pedig azt írják tényleg jobb a PS3 verzió. Amúgy nem csak a felbontás számít, hanem például az anizo szűrés, ami a távoli összefolyó textúrákat kitisztítja, és ebben mint más játékokniál is kitünt a PS3 jobb. Amúgy folyamatosabb a framerate, meg kevesebb a pop-up. Szal egyértelműen jobb, ha nem is mérföldekkel.
  • SlickAdam
    #35791
    sok infó sok helyről... azt mondják az X-es sincs 720p. írták, hogy ha egymás mellett megnéznénk a két verziót, akkor egyértelmű lenne, hogy vagy mindkettő 720 vagy egyik sem... amúgy meg inkább jáccani kéne vele, nem az adatokat kutatni.:D
  • DanielT
    #35790
    Nem az élsimítás jobb, hanem a felskálázás miatt tompábbak az élek. K*rvára nem mindegy. Az effektek szépségéről sehol nem olvastam. Meglepő lenne ha szebb lenne közben még a 720p-t sem viszi...
  • Kratos86
    #35789
    Nemtom sajnos nincs még headszetem! Nem találtam róla infot hogy támogatja-e vagy sem!
  • Nexxuss
    #35788
    hedszetet támogatttya?
  • Nexxuss
    #35787
    nem. ezt a tuskók mondják csak. Én az aranyos kifejezést használom

    De az MGO megkérdi, hogy milyen? Nem:) Szóval lehet fikázni
  • Kratos86
    #35786
    Vegyetek fel friend listára mert egyedül nagyon unalmas a GTA 4 multija!! Általában az USA accontommal játszok!
  • 0ckH4M
    #35785
    Miért? Például te belemondanád egy csaj arcába, amikor megkérdezi, hogy "Ugye szép vagyok?" Ilyenkor mondja az ember, hogy "Jellegzetesen karakteres, és egzotikus arcod van"
  • Foxhound1980
    #35784
    Érdekes arcú nő, ahogy a mondás tartja :D
  • Nexxuss
    #35783
    te az érdekes jelzőt használod a ronda/ocsmán/gagyi-ra?
  • Foxhound1980
    #35782
    Arra nyugodtan rá lehet mondani, hogy szar. Állitólag csak a multi szegmens ilyen borzadáj, nem éri ez az MGO sem a natív 720p-t egyébként.
  • Foxhound1980
    #35781
    Beletoltam 7 órát, most eszem vmit. Fantasztikus lett a játék, letehetetlen.
  • EmThor
    #35780
    MGO grafikája meg érdekes... árnyékok úgyszintén, pályáktól meg nem voltam elájulva....
  • EmThor
    #35779
    1. 630p-ben fut a gta4 ps3-on (ahogy halo3 futott anno boxon) de megerősítették a szakik, hogy szebbek az effektek, jobb élsímítás van

    2. ha fagy 60 gigás gépeden a cucc (én cseréltem vinyót az számít?!) akkor töröld le a game datát majd installd újra
  • NEXUS6
    #35778
    Megnéztem a gametrailers-es bemutatót, hát ez télleg bexarás!!!!
    Be lehet menni internet kávézókba és böngészni, meg csengőhangot letölteni a telóra, meg ilyenek.

    Hogy a faxba van ennek a csapatnak ennyi ideje, hogy kidolgozzon egy ilyen játékot!???

    Ott van pl a FF, vagy az MGO sorozat azok is marha összetettek, rengeteg kis játékkal meg mindennel. De szerintem ez azokon is túltesz és ha késnek is vele, az nem éveket jelent!

    Hányan dolgoznak a Rockstarnál 10 000-en????
    ;))))
  • JohnnySmith
    #35777
    Ma 6-ra megyek Platinumba GTA-ért :)
    (kéne egy Conan is jó árba vagy használtan)
  • 0ckH4M
    #35776
    Várom már a gametrailersen a a Gta4 Ps3 vs X360 összehasonlító videót. Kíváncsi leszek, hogyan fogják kommentelni a fanboyok ^^
  • zottyantas
    #35775
    Ha valaki játszik gta multit vegyen már fel hogy esetleg majd együtt is tolhassuk. A magyar accommal játszok= zottyantas
  • EmThor
    #35774
    MGO

    olyan érdekes, lost planet gyakorlat meglátszik :D de.... lenne egy fix szálkereszt vagy valami... olyan fura na
  • Nexxuss
    #35773