89387
PlayStation3
  • Dix
    #35932
    Rendszerint zóna védelemre áll fel :)
  • NEXUS6
    #35931
    Utas és vezető oldali légzsák, gyerekzár és immobilzer. Az Euro NCAP törés teszten átlag 4.5-et ért el.
    ;)
  • Kratos86
    #35930
    Mostmár nem is enged belépni a multiplayerbe GTA4-ben : Cannot connect to game provider, please try again later.
  • ztahity
    #35929
    Hello! Trend micro.
  • grebber
    #35928
    Playstation 3-ban milyen védelem van?
  • EmThor
    #35927
    Kaz megaszonta: jövő héten a SCEE event!
  • FireJoe
    #35926
    Köszi srácok, egyébként pont a gta4 közben állt le a játék, újraindítottam és... Elkeserítettek picit, de azért köszönöm szépen!
  • fsgh
    #35925
    Iron Man mikor is jön ki?:) holnap? (mintha május 2-re emlékeznék...)
  • NEXUS6
    #35924
    Egy egy játéknál nekem is volt, de kiderült, hogy csak a lemez volt koszos.;)
    Szerencsére.
  • JohnnySmith
    #35923
    Hasonló probléma már volt itt az oldalon... és szervíz lett a vége.
    Próbáld meg áramtalanítani és újra bekapcsolni....
  • FireJoe
    #35922
    Hé srácok egy nagy kérdésem lenne, nem tudom hogy elromlott-e vagy valami elállítódott, de a ps3-am egyszerűen nem olvassa be a játékokat, berakom a játékot a jobb felső sarokban látszik, hogy töltöget, de nem történik semmi?! Nagyon szépen megköszönném hogyha valamelyikőtök tudna segíteni! Előre is köszönöm!!
  • ballor
    #35921
    Ha egy store-ról lehúzunk valamit és új vinyó megy a gépbe és a backup tartalmazza a játékot (előtte minden nagy állomány és cucc törölve pl. DMC4, GT5p dolgai), akkor az új vinyóra fel lehet tenni?
  • Jimanszky
    #35920
    nekem még nem volt sok időm a Dark Sectorra.Ha jól tudom az USA ID-m:enekesjim.Nem nagyon használom,csak az eu-t.
  • JohnnySmith
    #35919
    Jaja.... mennem kéne játszani de még erre is lusta vagyok... :D (azért ez a nem semmi)
  • Kratos86
    #35918
    Nem semmi mennyi részletre odafigyeltek a GTA-ban, Nico mobilján még kamera is van,lehet fotozni! internet, billiárd, darts, bowling, sztriptíz klubb
  • Kratos86
    #35917
    Igen tetszett! Már végigvittem! Az Afganisztános pályák nem igazán jöttek be de amik utána voltak nagyon jo volt! Na és te hogy álsz a Dark Sectorral?
    Most pontosan mi a PS3 ID-éd? Az USA kell nekem!
  • OliApa
    #35916
    Ok! Thx!
  • Jimanszky
    #35915
    GTA4 megrendelve;)Aztán nyomjuk ám majd:))).Tetszik Army?
  • OliApa
    #35914
    Basszus. Felemelték 3 Fonttal az árát... Az új rendelések már ezzel mennek.
  • Foxhound1980
    #35913
    Holnap visszaigazollak, ma nem vagyok otthon.
  • sirpalee
    #35912
    tanulmány linkje

    Ez lemaradt :)
  • Kratos86
    #35911
    Jo lenne hamár megcsinálnák a szervereket nem tudom mit szarakodnak ennyit!
    Addig tolom a single player-t ha esetleg van valami hír a multi-ról hogy működne akkor dobjatok egy üzit!
    Foxhound, OliApa felvettelek benneteket friend listámra!
  • sirpalee
    #35910
    cell és egyéb szerverprocik összehasonlítása

    Érdemes végigolvasni :) , ha lesz időm én is átbányászom.
  • sirpalee
    #35909
    Nem az a gond, hogy nem tudok meghívni a barátlistán lévőket a meccsbe, mert mire fellépne addigra kiírja hogy nem létezik az adott szerver. (privát slotok be vannak kapcsolva)
  • OliApa
    #35908
    Issue Number (Switch/Maestro/Solo cards):
    Credit Card Start Date:
    CVV Number (More Info):


    Ide csak a CVV számot írd be, a többit hagyd üresen. A felettük lévő gördülő menüben meg válaszd ki az Electron-t vagy ha nem megy, a Visa-t. És oda írd be a kariszámot.
  • OliApa
    #35907
    Csak onnan meg nem tudja letölteni a CoD4 pakkot... Legalább is másoknak nem sikerült eddig, ha jól tudom. Nekem se'. . .
  • Scotty99
    #35906
    Ha minden igaz, akkor mostmár játszhatjátok a GTA-t, mennek a szerverek. Valami gond volt a PS szerverekkel, de már megy minden. Jó játékot!
  • OliApa
    #35905
    Megtelt a pufferük. Gondolom, összejön pár száz (ezer) megrendelés egy termékről, egyszerre postázzák. Ha jókor adod fel a megrendelést, az indulóba tesznek rögtön. Talán ezért nincs postaköltség, egy ember felad százat, nem száz ember egyet-egyet. Gondolom én...
  • wordsworth
    #35904
    Nah itt vagyok, csak pókerezni voltam ( nyertem :D megy a ps3 alapba,) DanielT bocs az agresszív postért csak úgy kellett, és valamivel most jobb a legkör, legalabbis olyan szempontból, hogy tudom mi a pontos hozzáállásod. FF13-at viszont nem kicsit várom :)
  • Demeter
    #35903
    Srácok tudnátok abban segíteni, hogy a PS miért nem ismeri fel a külső vinyót? FAT-ra van formázva de vmiért nem látja. Kell esetleg vmi beállítást eszözölni a PS-en, hogy látható legyen a vinyó??

    Thx!
  • DanielT
    #35902
    Játsszam végig 8x? Netán az idők végezetéig? Vagy azért várhatom a második részt? Az elsőt úgy vittem végig, hogy reggel leültem és felkeltem a végén délután/este.
  • 0ckH4M
    #35901
    Amúgy van valami új hír a magyar PS Store-ról? Sikeresen folynak a tárgyalások, vagy mindenki lemondott már róla? Csak mert a bannerban lévő link nem működik.
  • Kratos86
    #35900
    Szerintem külön topic-ot kéne nyitni ahol lehet fikázni a másik gépét,de ne itt! Most én annak örülnék a legjobban és később más is szerintem hogy a GTA 4-es multi gondot megoldjuk! Vagy nem jok még a serverek vagy valami mást be kell állítani előtte nem tudom mert idáig nem tudtuk megoldani hogy egymást meghívjuk a multi meccsekre! The game session no longer exist! -- ez az állandó hiba amit kiír és visszadob a single player-be!!
  • 0ckH4M
    #35899
    Uncharted 1 miért nem volt neked elég?
  • DanielT
    #35898
    Ha lesz épkézláb exkluzív cucc. GT5, God of War 3, Uncharted 2. Illetve, ha a multiplatformok közül TÉNYLEGESEN lesz olyan ami jobb mint Boxon és érdekel.
  • sirpalee
    #35897
    Kratos kérdéséhez csatlakozok, próbálgattuk, de nem tudtunk behívni senkit sem a gta 4-es meccsekbe...
  • Evogordon
    #35896
    Miért akarsz megint PS3-at?
  • sirpalee
    #35895
    Nem mindenki annak a konzolnak a rajongója amilye van... Egy konzol rajongójának lenni a legnagyobb baromság, inkább tetszen egy játéksorozat, vagy egy film...

    Nobel, igazad van ebben :) . Amúgy a burnout meg jobb ps3-on. Kb ennyi...
  • DanielT
    #35894
    Miért mondanék ellent magamnak? El kellene tudni vonatkoztatni attól, hogy minden ember annak a konzolnak a rajongója amilye van. Nekem vagy egyszerre most is 4 gépem van(Sony, Nintendo és MS is). PS3 is volt, lesz is megint. Mindenről elmondom az őszinte véleményem, lehetőleg saját tapasztalat alapján. Ha valami szar az szar, ha valami jó, az jó. Nálam ez hihetetlenül egyszerű.
  • Nobel
    #35893
    köszi, már amikor belinkeltem tudtam, hogy hibáztam

    amúgy meg szerencsések vagyunk, hogy xbox360 vs ps3 gondjaink vannak, kívánom, hogy ennél nagyobb senkinek se legyen