89387
PlayStation3
  • EmThor
    #35972
    hétfőn vagyok 24, GTA4-nél jobb aji nem is kell ^_^


    dark sector demo -> aszongya b&sszam el a bumerángpengét, és jobb analóg karral majd tudom irányítani a levegőbe. hát lófütyit, hogy kell? megköszönöm a választ :)
    amúgy Unreal 3 motornak tűnik, szép, sima hent, 8ropinál többet nem adnék érte.
  • Kratos86
    #35971
    Melyik accounttal fogsz belépni? mert akkor én is azzal megyek
  • Kratos86
    #35970
    Készítettem pár képet de mobillal csináltam és így homályos lett:







  • sirpalee
    #35969
    Mondjuk ezt a mindketten azonos accountal-t ki kéne próbálni, én is gondoltam rá, lehet az a gond...
  • fsgh
    #35968
    már kérdeztem de akkor még 1x...

    Iron Man játék nem a filmel egyidőben volt beharangozva??
  • Kratos86
    #35967
    Az lehet esetleg baj hogy én is meg más is más accounttal játszik? például én az USA accountommal más meg mondjuk a magyarral és ez miatt nem tudunk multizni?
  • Silverford
    #35966
    Az USA store-on nem az van fenn 9.99$-ért?
  • brodix
    #35965
    HI!
    Mikor jelenik meg full-ban a store-n az echochrome?
  • Kratos86
    #35964
    Belépten Quick Game-be meg Custom Game-be is és egyikkel sem tudtam játszani multiban mert ha meghívtak engem valamelyik meccsre mindig ezt írta ki : The game session no longer exists!
  • Jinchuu
    #35963
    Este tolhatunk majd valamit, ha leszünk elegen, én 8-9 fele biztos tolom a gta4-et. :)
  • fsgh
    #35962
    akkor ma bizony ki se kapcsold:D
  • SlickAdam
    #35961
    MA VAN A PLAYSTATION 3-mam SZÜLETÉSNAPJA!!! MA VAN EGY ÉVE, HOGY MEGHOZTA A FUTÁR!
    (hmm... izé... érdekel ez valakit?)
  • Smuge
    #35960
    velem játszottál:) jó volt igen csak több ember kéne kicsit és akkor mást is lehetne :) kratos általában véletlenszerüen dob be egy szerverre attol függően hogy milyen játékmódot választasz ( quick play-nél). ha custom-al csinálsz akkor te állítod be a játékmódot meg mindent, ami után jöhetnek az inviteok a partyba, majd indul a játék. Kb ennyi
  • Kratos86
    #35959
    Működött nálad a multi? Én még mindig nem találom a szervereket!! Valamit beállítottál előtte vagy mi? Akárhányszor meghív valaki egy multi meccsre mindig visszadob single-be! Nem vágom...
    Légyszi írd le hogy mit csináltál hátha kihagytam valamit!
  • Foxhound1980
    #35958
    Na üzenem akikkel multiztam GTA-val, hogy megabrutál volt de most visszamentem singlebe picit. Bexarás kemény a free hentelés a gémben :DD
  • Nexxuss
    #35957
    ne nyugtassad! úgy is csak jövő héten lesz GTA-ja
  • EmThor
    #35956
    szia,

    160-asat raktam bele, szintén 1 gigásra backupoltam, mentéseket + ps2 mentéseket tartottam meg, minden videót, zenét, képet, játékinstall-t töröltem, kivéve a resistance és a motorstorm kb 200-200 megás file-jait, mert azokat nagyon lassan szedi le újra.
  • ballor
    #35955
    BACKUP kérdés (tegnap átsiklottatok fölötte)

    Tenni szeretnék bele egy 250-eset. Egy backup mekkora szokott lenni átlagban? Mindent törölni akarok, a játékmentéseket lementem persze. Egy pár kis játék maradna fent (Pain, Bowling, Loco Roco). Tömörítve pakolja fel a backupot? Ráfér ez majd egy 1 GB penre? A letöltött játékok így átvihetők lesznek a másik vinyóra, vagy le kell szedni ismét majd?

    Előre is köszönöm.
  • NEXUS6
    #35954
    Hát ha egy kicsit játszanak a Tv beállításaival, akkor tök egyforma lenne a két verzió. A Ps-en minden esetre szebben elszmútolják a recéket, emiatt viszont kevésbé kontrasztos a kép.
  • Foxhound1980
    #35953
    Na úgy tudom, holnap a szombati nyitvatartások lesznek életben szóval ha valakinél van szombaton postás vagy a postahivatal nyitva van annak érdemes bemenni a GTA-ért.
  • Foxhound1980
    #35952
    USA
  • 0ckH4M
    #35951
    GTA4 x360 PS3 összehasonlító videó HD-ban
  • Nexxuss
    #35950
    akko' magyarul beszéjjé vaze'
  • EmThor
    #35949
    kurva anyját aszittem van posta holnap
  • EmThor
    #35948
    ps TALÁN nem régiókodos.
  • Nexxuss
    #35947
    miazhogy ps oké?:P
  • EmThor
    #35946
    ps oké szerintem. game.co még mindig 13.500 :D
  • Nexxuss
    #35945
    itt egy zsepi, legyél happy
    a héten már én is meg fogom venni a cumót szerintem.
    a 360-as verzé régiókódos. Lehet tudni valamit a PS3-ról? bár ha a multi nem megy akkor nem:P már csak az, de inkább a DLC contentek miatt érdékelne az USA verzió.
    Movietyme milyen cuccot küld? Usa vagy eu?
  • EmThor
    #35944
    thx :( akkor hétfő..

    ja, dark sector demot ígérnek
  • Foxhound1980
    #35943
    Nincs.
  • Kratos86
    #35942
    Délután felvett egy srác a friend listára és írta hogy az egyik szigeten jo a szerver! Az hogy ez igaz-e nemtom mert utána nem engedett belépni multizni a játék! Remélem hamar megoldják ezt a szerver problémát már!

    Dark Sector demo??? le vannak maradva nagyon -- a teljest kb 1 hónapja vittem végig -- inkább egy Haze demo-t raktak volna fel! :-)
  • EmThor
    #35941
    eu store frissült, japánon is van egy új demo! (340 mega)
  • EmThor
    #35940
    [b]holnap (péntek) van posta?? remélem mert akkor hozzák a GTA-m mert tegnap nem jött meg
  • Foxhound1980
    #35939
    Thx. Közben befutott az USA update. Darksector demo meg Echochrome ami említésre méltó.
  • Foxhound1980
    #35938
    Mert szarok a szerverek.
  • HUNMarcus
    #35937
    ugyan ez a problémám....de miért van ez???
  • Jinchuu
    #35936
    EU update már volt, az US-en amikor néztem még semmi újdonság nem volt, én is remélem hogy téma vagy vmi okosság lesz fennt.
  • Foxhound1980
    #35935
    Lesz ma PSN update vagy már más napon szokott lenni?

    Szerk: adhatnának valami kis GTA IV tartalmat, téma, háttérkép.
  • NEXUS6
    #35934
    Gondolom, ha pontosan tudnánk, akkor már feltörték volna!;)))
  • grebber
    #35933
    Komolyan kérdezem mert érdekel hogy milyen hogy eddig nemtudják feltörni.