89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #36012
    Pénzt én sem fogadok el, hasonló esteben én is csak természetben vagyok korrumpálható!;)))
  • sirpalee
    #36011
    Effektíve igen, gyak. szervezek neki valamit, ragaszkodik hozzá, h. beszáll a költségbe, pénzt nem fogadok el tőle, viszont előtte 2 nappal jön ki a Haze :) . A többi már egyértelmű
  • Sund
    #36010
    te ez hogy megy nálatok? a barátnődnek van szülinapja, és te kapod az ajándékot?
  • Kratos86
    #36009
    routeren van rákötve hülye chello miatt
  • SD456
    #36008
    Közvetlen van a lan kábel bedugva PS be ? vagy routeren esetleg switch-en ? Mert nekem switch-en van (gép, meg a PS3) és amikor bemegyek custom vagy quick akkor van amikor berak vagy 3-4 emberhez de van amikor 16 an vagyunk. De úgy még nem rakott be, hogy csak magamba lennék.
  • sirpalee
    #36007
    Fasza, Haze demo :).

    Kiváncsi vagyok rá milyen lesz, a barátnőmtől a Haze-t kapom a születésnapja alkalmából :D
  • Kratos86
    #36006
    Nem tudom,de van akinél meg működik! Próbáltam USA meg magyar accounttal is de nem sikerült és nemtom hogy van-e jeletősége de amikor quick play-re vagy custom play-re megyek és akármelyik multi game-et választom csak az én nevem szerepel és egy csillag meg egy korona van a nevem mellett! A korona nem azt jelzi aki csinálja a multi meccseket?
  • Foxhound1980
    #36005
    Na lesz mit tölteni jövő héten. Haze sorsárol demó alapján döntök részemről.
  • SD456
    #36004
    Hi all!

    Ugyan ez a problémám nekem is a multival. Gondolom a szeró nem bírja a sok játékost.
  • Kratos86
    #36003
    Akárhányszor multizni szeretnék GTA4 -ben mindig ez a felirat jelenik meg nekem! Nem tudtam jobb képet csinálni ugyhogy le is írom inkább!
    This game session no longer exists! Returning to single player!

  • EmThor
    #36002

    06 May - PLAYSTATION Store (PS3)
    Game Demos:

    * Condemned 2
    * Haze

    Full Games:

    * Blast Factor Advanced
    * High Velocity Bowling
    * Street Skater

    Expansion Packs:

    * Blast Factor Advanced Research
    * High Velocity Bowling Character - Mike

    Trailers:

    * Buzz! Quiz TV
    * Secret Agent Clank
    * Siren Blood Curse


    06 May - PLAYSTATION Store (PC)
    Full Games:

    * Street Skater

    Trailers:

    * Siren Blood Curse


    08 May - PLAYSTATION Store (PS3)
    Game Demos:

    * Bourne Conspiracy
    * Race Driver: GRID

    Expansion Packs:

    * Army of Two
    * Guitar Hero III: Legends of Rock - Def Leppard Track Pack
    * Guitar Hero III: Legends of Rock - Muse Track Pack

    Trailers:

    * Echochrome Apple
    * Play Compilation
    * Press Conference

  • OliApa
    #36001
    Meg aztan kulfoldrol rendelhetsz jatekot sokkal olcsobban, vagy itt vannak a hazai hibatlan hasznalt gamek is negyed aron.
  • 0ckH4M
    #36000
    Amúgy pont azon gondolkoztam, hogy az lenne jó, ha nem lehetne sosem feltörni a Ps3-t. Miért is? Igaz, hogy nagyon drágák magyar viszonylatban a játékok, viszont nincs chipelve a gép, nem kell félni attól, hogy beszarik. Valami gáz van azonnal mehet a szervizbe. Mivel eredetiben veszem meg a játékokat, gondosan kiválasztom, hogy mivel akarok játszani, és "kiélvezem". Nem az van, hogy az "ingyenesség" miatt egy csomó a nyakamba szakad, és mindegyikbe csak bele-bele kapok. Rendesen lehet multizni is, nem bannolja a Sony a gépet a warez miatt.
  • OliApa
    #35999
    Nem lenne logikus, ha ujra le kellene szedni...
  • Kandurex
    #35998
    tök mindegy a Ray írók még évek múlva is méregdrágák lesznek (+ magas BR lemez árak), mire a szupákompjutá már rég kifutott és az új generáció jön, gyakorlatilag sikerült a Sony -nak elérni ebbe a generációba (igen, jósol) a warezmentességet
  • tarti19
    #35997
    szerintem ezt is megoldják:) bár ez most jó vagy rossz azt nehéz eldönteni...
  • Kandurex
    #35996
    remélhetőleg az is marad,
  • Sund
    #35995
    1. nézd meg a FAQ-t, ott le van írva minden a ps3-ról, az alapján össze tudod hasonlítani a 360-al.

    2. azt csak te tudod eldönteni.

    3. mindenképpen. Kapható ps3+gta4 bundle pakk is.

    4. passz. de szerintem bármelyiket veszed is, jobban fog futni rajta.
  • tarti19
    #35994
    na szal:)
    ha ide írod akkor ps3:) de modnjuk ezt már te döntöd el, hogy melyiket választod, de szerintem és sok más ps3 tulaj is bátran ajánlja neked a masinát:)
    Megéri:) de ez szubjektív...
    GTA 4 az nagyon jó állítólag ( nekem is kell egy :))
    Pc-re???? majd 6-12 hónap múlva:) és valszeg necces lesz
  • ballor
    #35993
    Nagyon érdekes kérdések... :(

    1. Egy PS3 topikban mit vársz, mit mondjanak?
    2. Van akinek meg, van akinek nem.
    3. Ha bejön a tílus, igen.
    4. Ez a Playstation 3 téma.
  • stonesour
    #35992
    Hello mindenki, légyszíves valaki válaszoljon a kérdéseimre:
    1. Még nincs konzolom (ill. van egy elsőgeneráxiós box) melyiket érdemesebb beszerezni? (ps3 v. xbox360)
    2. Megéri-e beszerezni?
    3. Elég jó a GTA4, ahhoz hogy vegyek egy konzolt?
    4. Ha kijön PC-re a GTA IV, akkor hogy fog futni nálam? (Ati Radeon x1600 pro 256mb, AMD Athlon 3200+, 1GB RAM)
    Kössz előre
  • mcwolf
    #35991
    PS3-on csak eredeti játékok futtathatók.
    Ha nincs lóvé a játékokra,akkor inkább box. Bár ha multizni is akarsz,akkor úgyis meg kell venni,és akkor ugyebár majdnem egy árban vannak a játékok a két kozolra.
    Egyébként amit az X360 topicban írtak,hogy nincs rá játék,az messze nem igaz. Fél éve még sovány volt a felhozatal,de most már azért minden kategóriában találhatsz Neked tetsző stuffot.
    3 LED mentesség sem garantált a boxnál,mert a fő hibaforrás (GPU) még mindig 90 nm-es gyártástechnológiával készül, így nem garantált,hogy x hónap múlva nem lesz a gép 3 LED-es.
  • tarti19
    #35990
    nem megy:) és flash nincs ps3-ra, jelenleg még "törhetetlen" a cucc...
  • zee13
    #35989
    Sziasztok!
    Most szeretnék konzolt venni, és az lenne a kérdésem, hogy a PS3 megy flashelve is, lehet olyat? (nem warez dolgot kérdeztem..nem akartam)
    Irjatok privibe!
    Köszi szépen!
  • Kratos86
    #35988
    Én Michelle-el szoktam elmenni étterembe meg bárokba és akkor is komoly berúgás a vége aztán hazaviszem Michelle-t és jol megb...om!! A vége pedig az hogy jo pontot szereztem nála!!
  • HUNMarcus
    #35987
    Még az éjjel elmentem Roman-nal iszogatni, hát ugy berúgtunk hogy a karaktert alig tudtam irányítani, az a higanymozgás valami fergeteges, alig tápászkodik fel már burul is a másik irányba, a vezetésnél még az én fejem is megfájdult annyira elmosódott és billegett a kép, aztán a végén a rendőrök kapcsoltak le minket
  • tarti19
    #35986
    Ma még a dark sector demot is leszedtem:D egész mókás játék:D lehet benne akasztani rendesen:D
  • 0ckH4M
    #35985
    Porsche? Vigyázz, mert ha nekimész vele a falnak nem lesz belőle por se.
  • tarti19
    #35984
    Nekem csak kedden lesz meg:(
    Igaz ma azért Gt5-t is megszereztem és nagyon állat:D főleg belső nézetben áh:D de a GTa 4_:D ezek a képek:D odabax
  • Kratos86
    #35983
    Egy kis kedvcsináló annak akinek még nincs meg a GTA 4! :D



  • 0ckH4M
    #35982
    Én meg azzal együtt veszek Ps3-at hó végén amikor megjön a fizu ^^
  • mrzsul
    #35981
    Nekem is megvan már a GTA4 Szuper
  • mikuc
    #35980
    Na ma énis beszereztem egy GTAIV-et. Nagyon kircsi.
  • sirpalee
    #35979
    Oks, majd este ráérek valamikor...
  • Kratos86
    #35978
    Felvettelek a magyar accountra is majd igazolj vissza hogy kitudjuk próbálni a multit!
  • sirpalee
    #35977
    magyar accounttal szoktam játszani, az uk-somat csak a store-hez használom (demoletöltés stb...)
  • SlickAdam
    #35976
    miután eldobtad, megint megnyomod az R2-t és nyomva tartod, akkor átvált egy HS-es nézetbe, ott már tudod irányítani
  • Jinchuu
    #35975
    Amivel eldobod a pengét (asszem R2) azt a gombot dobás után nyomd meg mégegyszer és jöhet az aftertouch.
    btw nem U3 engine, bár tényleg hasonlít, de ez vmi evolution engine. :)
  • EmThor
    #35974
    THX :D

    megyek utána kiosztok pár headshot-ot MGO-ban :D
  • Kratos86
    #35973
    Ha jol emlékszek akkor ugy kell hogy amikor eldobod le kell nyomni a jobb analóg kart (R3),de ha így sem jo akkor próbáld meg azt hogy amivel eldobod utána rögtön megint nyomd meg azt és tartsd nyomva!