89387
PlayStation3
  • ballor
    #36052
    Quasimodot hogy kell megölni? :D
    MÁr leromboltattam vele a fél templompot, de semmi.
  • tarti19
    #36051
    nyomod az R2-t és amikor sárgára villan a kis harci "bumerángod" akkor dobd meg a láncot:P Bár én szerintem az is fontos hogy ne legyél messze a lánctól
  • np
    #36050
    Sziasztok!
    Dark Sector demóban, hogy kell átmenni azon a beláncolt kapun?
  • 0ckH4M
    #36049
    Hirtelen azt hittem, hogy látja, csak kezelni nem tudja. De jogos, ha látni sem látja akkor nem tudja formázni :-)
  • Demeter
    #36048
    Nexus6: naszóval ez a vinyó amit próbálok az egy 110GB-os. Mivel jelenleg Vista van fenn a gépen az alól próbáltam formázni a vinyót. A file rendszernél két dolgot lehet választani, NTFS vagy FAT. Viszont azt nem egészen vágom, hogy mit jelent az, hogy "exFAT". Mert itt csak ez van. Olyan, hogy "FAT32" nincs. Vagy netán ez a kettő egy és ugyan az lenne? Továbbá kérdésesm az volna, hogy ennek az opciónak, hogy "Allocation unite size" van e befolyása vmire?? Amúgy néztem azt a linket amit adtál de sztem az csak xp alól műkszik. Amúgy np a privi... és thx a választ.

    OckH4M: lehet fura kérdés lesz, de miépp tud a PS formázni olyan vinyót amit nem is lát?? Lehet én vagyok a láma de ezt nem igazán értem?!
  • sirpalee
    #36047
    Idézet GameTrailers-ről : diskonnekt your internet

    Csak lődd ki a netet, elvileg utána fog menni rendesen.
  • Papesz
    #36046
    A külföldi fórumok tele vannak ugyanezzel a panasszal. Olyan is van, aki feltelepíteni sem tudja. Reméljük dolgoznak rajta.
  • SlickAdam
    #36045
    PSN-re be vagy jelentkezve?
  • mikuc
    #36044
    Nekem tegnap a GTA4 semmi baj nem volt. Rendesen feltelepitette majd játszottam vele folyamatosan 3 órát. ma megmár el sem akar indulni vagy ha elindul akkor 5 perc után kifagy. Remélem hamarosan adna rá valami gyorstapaszt. :-)
  • NEXUS6
    #36043
    Az a gáz, hogy elvileg műxenie kéne, igaz pl az XP-ben levő formázó nem képes mondjuk egy 160 GB-os wincsit FAT32-vel megformázni, de akkor is kéne lennie valaminek. Egy fazon írt egy formázó segédprogit azzal meg lehet 160-ra formázni.

    Szal próbáld meg EZT!

    Bocs, hogy nem válaszoltam a privire, de még én sem próbáltam pedig én is akarok külső vincsit venni.
  • fsgh
    #36042
    ha feltörik onnantól kezdve virágozni fog a warez...írót egyre olcsóbban kapni...50 alatt már van...lemezek 2-3 ezrek kb...Simán visszahozza mindenkinek egy idő multán...
  • SD456
    #36041
    Hi!

    Nekem is volt ilyen problémám. Letöröltem a game datad aztán felraktam újra. Egy próbát megér szerintem.
  • Forrest Gump
    #36040
    Ha kiveszem a 720p elöl a jelet, mint a videón, nem tölti be nálam a játékot.
    Megy a töltés csík egyfolytában , de semmi. Egy idő után a zene is elhalgat.
  • 0ckH4M
    #36039
    Arra, hogy olyan file rendszert rak a ps3 a vinyóra amit ő kezel. Így tutira fel fogja ismerni, csak elveszik róla az adat.
  • Demeter
    #36038
    Nem, ezt még nem próbáltam. Hülye kérdés de ez mire is lenne "jó"??
  • ballor
    #36037
    Próbáltad már a PS3 formázásával? Gondolom a tartalmat le tudod menteni.
  • Demeter
    #36036
    Srácok mondjatok már vmi okosat, hogy olyankor mi van ha a PS-re rákötök egy külső vinyót (FAT-ra van formázva és van is rajta vmi) de nem látja, viszont ha egy USB-s adattárolót kötök rá akkor azt egyből felismeri. Mi lehet ilyenkor a gond??? Mert már kezd idegesíteni a dolog!!!

    Thx!
  • HUNMarcus
    #36035
    az echochrome megjelenik dvd változatban is vagy csak letölteni lehet???

    ha csak letölteni lehet, akkor fals címmel is ki lehet tölteni a bankkártya adatokat vagy lehet valahogy magyar accuntot is csinálni???
  • NEXUS6
    #36034
    Persze, hogy upscale, mert még pl a GT5P is az, de akkor is jobban néz ki minden játék 1080p-ben, amelyik képes rá. Szal szerintem érdemes kipróbálni.
    A DVD-t is felskálázza a PS és az is kiba jól néz ki, de még sem fanyalog rajta az ember, hogy de hát nem igazi HD és inkább bámulja a legókockákat a képernyőn!;)
  • Kratos86
    #36033
    Akkor nem mostanában multizunk! Csak azt nem értem hogy valakinél meg működik és nemtom hogy hogyan......
  • sirpalee
    #36032
    Csak upscalez, és ha jól tudom hivatalos forrásból is megcáfolták a 640p elméletet. Megnézték jobban szakértők és mindenki szerint ugyanúgy 720p-ben fut x-en és ps-en is. Nemtom azóta újra megcáfolták-e, akkor arról lemaradtam.
  • sirpalee
    #36031
    A korona a host, aki beállítja a szervert. Ha a host kilép valaki átveszi a szerepét. Valszeg egyszerűen szerverhiba... Take 2-nak írtam levelet, hátha tudnak valamit mondani, de ahogy látom szarnak a costumer supportra nagy ívben.
  • bertino
    #36030
    nem nézegetem nagyon ezt a fórumot, szal ha volt már ez sry: PS3on GTA4 1080p-ben.

    nemtom ujdonságnak számít-e :D
  • arsnl
    #36029
    hát ha PS gombbal kilépek akkor a PS újraindul és megint ugyanott vok. =/ pedig reggel még játszottam akkor is csak áram ki-be után indult. Most még akkor se...
  • Kratos86
    #36028
    Ha quit play-re megyek akkor nem szabadna a nevem mellett egy koronának lenni ugye? a korona nem azt jelenti aki csinálja a multi meccseket? mintha custom play-eznék
  • Kratos86
    #36027
    nekem is 2-es, jolvan akkor nincs több ötletem
  • sirpalee
    #36026
    Akárcsak a GT5P, Orange Box és Burnout Paradise...

    Gondolom akkor ez európa.
  • sirpalee
    #36025
    2-es
  • Kratos86
    #36024
    Azt mondták nekem hogy a játék tokjának hátulján jobb oldalt alul a blu-ray felirat mellett van egy fekete négyzet és egy szám van benne! Én se tudtam először! :)
  • sirpalee
    #36023
    Régiókód? Nagyon hülye vagyok, de azt hol kell megnézni? :)
  • Kratos86
    #36022
    Nekem is csinált ilyet egyszer, próbáld meg azt hogy a PS gombbal kilépsz a főmenübe majd ujbol elindítod a játékot, én így csináltam és azóta nem volt vele gondom!
  • arsnl
    #36021
    hi
    GTA nektek simán elindul? Mert nekem nemigen, mindig csak tölt, de semmi sem történik. Mitől lehet ez?
  • Kratos86
    #36020
    Hányas régiókódú a GTA-d? nem tudok már mit kitalálni hogy mi lehet a multival a baj
  • 0ckH4M
    #36019
    Arra fel kell készülni, hogy 2óra 20 perc. Amúgy hatalmas a színészgárda. Robert de Niro. Deni de Vito. Joe Peschi. Lehet hogy rosszul írtam a nevüket, bocsi :D
  • sirpalee
    #36018
    MGS4 cuccok azoknak akik még esetleg nem látták :) .

    gameplay
    revived trailer
  • Jimanszky
    #36017
    Bazz ilyen filmet még nem láttam???Meg kell szereznem.Már jön is
  • Jimanszky
    #36016
    Erről a filmről nem hallottam még.Meg is nézem hama:)))Szerintem elég jó lesz a Haze.Elég sok ingame videót mutattak,az alapján tetszetős;))
  • 0ckH4M
    #36015
    Ilyenkor mindenki alszik? Én még nézem bőszen a Goodfellast (Nagymenők). Hihetetlen jó film! Kötelező! Ha valaki megmondja hol lehet megvenni Blu Ray-ben, az kap egy piros pontot. Amúgy ha a Haze szar lesz, akkor a franciák (Ubisoft) egy hétig nem kapnak csigát büntiből és ganci türci bogci a pukizójukba (ganajtúróbogár™ a seggükbe)
  • NEXUS6
    #36014
    Hát azért én is bízok a fejlesztőkben, annak idején a Timesplitters2 sem volt olyan rosz gáma, változatos pályák, sőt pályaszerkesztő is volt benne!!!

    A reklámkampány tényleg dögös, kevés játéknak van ilyen színvonalas web oldala. A videókon viszont helyenként kicsit béna volt a karakter animáció, de szódával elmegy, meg a dzsungeles pályákon kívül eddig csak nagy kopárságokat láttunk.
  • sirpalee
    #36013
    Természetben? Na nem... Tudod mennyit meg kell dolgozni egy nimfomán nő kielégítéséért?

    Vissza a témához, jó lesz a Haze, remélem a demo megerősít benne. Bár történetileg nem tűnik bonyolultnak de a reklámkampány amit mögéraktak nagyon adja a hangulatot.