89387
PlayStation3
  • FireJoe
    #36092
    Srácok tudna valaki mondani egy budapesti sony szakszervízt (címet) ahova vihetem a ps3-amat, garancia meg van még??! Köszi szépen!
  • ballor
    #36091
    Optikai kimenete van a PS3-nak.
  • paintkiller89
    #36090
    Beszerzés előtt vagyok és mivel nincs LCD TV-m ezért PC monitorra szeretném rákötni a ps3-t és a hangot az 5.1 re de azt hogy tudom, mer annak 3 jack-je van? Előre is kösz a segítséget.
  • Foxhound1980
    #36089
    Teljesen egyforma a 2 verzió.
  • Kraptor
    #36088
    Na én is megvettem GTAIV-et, sajna csak jövőhéten tudom kipróbálni mert nem vagyok addig otthon. Tiszta gáz, hogy mostanság egyáltalán nincs időm játszani...:(
  • Display
    #36087
    Köszi a választ. Akkor ezek szerint itt is vannak ilyen slowly-bb pillanatok mint a 360-nál?
  • Foxhound1980
    #36086
    Éppen van kb 25 fps de leginkább 20-25 közt ugrálhat.
  • Display
    #36085
    Mennyire stabil az fps PS3-on a GTA IV-nél? Pörgősebb részeknél leesik?
    thx 4 the answers előre is
  • sirpalee
    #36084
    MGS füles? :) Mennyire megbízható a game?
  • Alien!
    #36083
    ejjjj.....Resistance 2 demo a playstation day-en....Mi lesz itt jövő7en...atyavilág....Haze,Grid,Bourne Conspiracy.....
  • gazgoblin
    #36082
    feel da hype!

  • Foxhound1980
    #36081
    MGS4 füles a Game-nél.

    Elég vicces az ára...
  • Foxhound1980
    #36080
    Darksector messze jobb mint az Ironman. Nem lenne rossz a Vasember ha ütős lenne a gémpléj mivel a grafika elég pofás lett szvsz. De a játék egy gagyi lövöldözés ami kaotikus is sok esetben. Papirforma -> filmesjáték.
  • fsgh
    #36079
    :( pedig reménykedtem... mind1 hátha nekem tetszeni fog:D

    én pl a Dark Sectorral(demo) játszottam 30percet aztán kilptem és töröltem is...tucat fps bumerángal :/ szvsz.
  • 0ckH4M
    #36078
    Pedig developer interjúban el voltak maguktól ájulva a fejlesztők. De mostanság nem tudnék olyan SEGA készítésű játékot mondani, ami nem a szemét kategóriába esik.
  • Foxhound1980
    #36077
    Szemét
  • Demeter
    #36076
    Thx de ez volt az első amit megnéztem de nem lettem okosabb tőle.

    Akinek van használható és épkézláb 5lete, hogy miképp is lehetne egy külső vinyót a PS-el felismertetni az pls ossza meg a nagyérdeművel mert már kezdek megőszülni.....
  • fsgh
    #36075
    Valaki leszedte már az Iron Man demót?:) vélemény?

    Én ma szedtem le de időm még nem volt kiprobálni...
  • ballor
    #36074
    manual
  • Demeter
    #36073
    Amúgy ami a "Format Utility" alatt található "Format Hard Disk" az a PS vinyójára vonatkozik? És ha igen akkor ez az opció alatt található "egyéb" opciók mit takarnak? Tudna vki felvilágosítást adni ezügyben?

    Thx!
  • Demeter
    #36072
    Na akkor majd komolyabban utánanézek, hogy miképp is műkszik ez e progi amit mondtál. Hátha tényleg műkszik Vista alatt.

    Thx!
  • HUNMarcus
    #36071
    jáá
  • sirpalee
    #36070
    Kitalálom, USA store?
  • HUNMarcus
    #36069
    igen van, nekem bejött, sztem meg is veszem, végre egy játék amihez nem kevés ész is kell és találékonyság
  • sirpalee
    #36068
    Demó van belőle?
  • NEXUS6
    #36067
    Jó lenne az echo csak én valahogy nem bódogulok az irányítással. A tutorialt végig szenvedtem, de majd falhoz csapkodtam a kontrolert.
  • Chris Lowe
    #36066
    A kereső nekem is fagyogat néha, jobb felül ahol a kis karika ami a töltést mutatja teker és közben megáll a gép.
    Ilyenkor csak az újraindítás segit.
    Játékok nekem nem nagyon fagyogatnak igaz szinte csak sony progim van most itthon egyedül az orange box ami nem sony....de az sem fagy.
    Ez a dolog kicsit beijesztett, meleg volt.

    Echocrome-ot valaki leszedte már? Milyen?
    Jövőhét sűrű lesz, nem tudom még megvegyem-e.
  • NEXUS6
    #36065
    Ilyen ugyan nem, de a brózer nálam rendszeresen rendetlenkedik, pl nem tudom bezárni. Aztán hébe hóba a játékok is lefgyogatnak, bár mostanában nem olyan sűrűn, az új FW-vel még nem volt ilyen asszem.
  • NEXUS6
    #36064
    Hát paxolom a kérdést, szorri. Még én is a vásárláson innen vagyok, de asszem mintha az Update részben olyat írt volna a csákó, hogy a segédprogi már vistán is megy. A vindóz amúgy sem formázza le a teljes vincsit, hanem asszem csak 40GB-ot, szal felesleges azzal próbálkozni.
  • Chris Lowe
    #36063
    Hali!
    Kiléptem egy játékból az XMB-be és nem jött be a menü. A háttérkép volt csak látható és a kontrollerrel csak kikapcsolni tudtam a gépet. Kikapcsoltam majd be és kiirta, hogy 'rebuilding hard disk'....na ekkor besz*rtam, hogy most szépen letakarítja a vinyót és szedhetek le mindent újra, meg a mentéseim is eltünnek, de nem lehetett semmit csinálni csak újraépiteni a vinyót. Nagy levegő aztán hajrá!
    Nos minden megmaradt, minden működik csak a fényképek meg zenék és videók között csinált egy kis rendetlenséget, eltüntek az albumaim újra kell majd rakosgatnom.
    Nektek volt már ilyen?
  • Foxhound1980
    #36062
    Csak letöltés. USA Accal letudod szedni kamu címmel.
  • HUNMarcus
    #36061
    #36035 valaki lécci!
  • Kratos86
    #36060
    A teljes játék kb 17-18 óra hosszú! (Dark Sector)
    Szerintem megéri beszerezni én se bántam meg hogy megvettem!
    Csak furcsáltam hogy most rakták fel a demo-ját mikor a teljest már lassan 1 hónapja meg lehet venni!
  • tarti19
    #36059
    biztos, igazuk van de nem az a szokott unalmas hentelés szerintem::)
    Én egy GoW párhuzamot tudok elképzelni kb.:)
  • ballor
    #36058
    Sokan mondják megahentnek, stb. Szerintem sem rossz a demo alapján.
  • tarti19
    #36057
    az a vége:) szerintem nem rossz játék:D
    lehet hogy meg is szerezzük:)
  • Foxhound1980
    #36056
    Jah azt nem tudom. Én a fullt a 7. misszióig vittem.
  • ballor
    #36055
    Gyújtottam én oszlopot is, de akkor utána nem mentem tovább. Kipróbálom majd. Csak elölről kell menni. Sok van még a demoból utána? Vagy az a vége?
  • tarti19
    #36054
    mondom:D
    tűzzel csapasd , majd amikor ilyen piros lesz akkor kézi harcot kell eszközölni (gombokat nyomogatni:)) aztána én már csak dobáltam tüzes cuccal és lőttem de sok kell bele...
  • Foxhound1980
    #36053
    Gyútjsd be az oszlopokat amikre felmászik, után a péncélja sérül, le kell törni róla. Közben persze folyamatosan lehet lőni, dobálni.