89387
PlayStation3
  • Kecso76
    #36212
    ocsi, az előző levél nem Scotty99-nek szólt, hanem wordsworth-nek!
    Sorry!
  • SlickAdam
    #36211
    1 fonttal több a posta mint pl a game-en, tehát 4 font (de mondom ez ajánlott csomag). Általában 3-5 nap a szállítás, de nekem egyszer volt 2 nap is!!!
  • Kecso76
    #36210
    Szia Scotty99!

    Ugyan az a tv-nk van! Bár ez lehet, hogy nem jó hír!:) De szerintem nem a tv-nek volt baja! Na mindegy! Most várok egy válaszlevelet a Panasonic-tól, abbó talán majd többet megtudunk! Ha mg jön, akkor majd szólok!
  • Dix
    #36209
    Valaki válaszoljon a #36189-re !!!
  • 0ckH4M
    #36208
    Akkor végül is tőlük jobban megéri rendeli. Náluk mennyi a postaköltség és szállítási idő? Nem tudod véletlenül?
  • SlickAdam
    #36207
    megbízható, nekem már volt náluk vagy 10 rendelésem. ha jól tudom, csak ők adják fel ajánlva, tehát alá kell írni átvételkor
  • 0ckH4M
    #36206
    És shopto.net-ről mi a vélemény? Olcsóbbnak tűnik egy ezressel...
  • Foxhound1980
    #36205
    3-4 nap, 1100 huf kb.
  • 0ckH4M
    #36204
    Game.co.uk -ról mennyi a postaköltség? Kb. mennyi idő alatt érkezik meg a játék? Amúgy a GTA4 mellé szeretnék plusz 1 játékot venni. Szerintetek melyik legyen az? Melyik az, amelyik must have a gta4-en kívül?
  • Jimanszky
    #36203
    Srácok help!Mi történik movietyme-os rendelés után?Mikor veszi le a pénzt?Amikor kapok sms-t vagy egyből?Ha jól tudom kb 2-3 hét.Írna valaki hogyan is történik a procedúra?THX
  • Scotty99
    #36202
    Köszi, és neked is kösz Ballor.
    Mostmár nyugodt szívvel várom a vásárlást, nyárig csak kihúzom a TV-n, addig jó lesz érezni az "igazi konzolos fílinget", hogy fotelból játszom :)
  • wordsworth
    #36201
    Hmm, hogyan lehet megtudni, hogy egy TV-n hanyas a HDMI bemenet? (1.1; 1.2....)
    nekem ez a HDready TVm van: Panasonic TX-32LE7P, nem akarok beleesni abba a gondba mint Kecso76.
    Thy!
  • balljuggler
    #36200
    © Scotty99!!!
    nekem is DTV-m van még mert ősszel tervezem a bravia-t...
    nos:
    Szuper a kép és tényleg látszik benne a "hármas ereje"...
    Átültem a napokban a PC-n is fifázni és hát mit mondjak(nem egy rossz gépem van)....mintha nintendo elé ültem volna vixa....ha nagyon igényes vagy akkor persze vannak dolgok ami SD-n nem valami kafa de nekem és még sokan másoknak így is brutál!!!
  • balljuggler
    #36199
    *offtopic*
    GT5P+Motostorm=12K
    bocsi az offért pleas no bann
  • Yoyoyo
    #36198
    HD Readym van, kösz a helpet
  • Papesz
    #36197
    Ha HD Ready tévéd van, akkor 720p-t állíts be, a nagyobb natív felbontást nem nagyon tudják a játékok. (Egyébként még a 720-at sem tudja mindegyik.) Viszont ha Full HD tévéd van, akkor próbálkozhatsz az 1080i-vel is, de nem lesz sokkal szebb a kép.
  • Yoyoyo
    #36196
    Sziasztok!

    Csak nemrég vagyok Ps3 tulaj, és pár dolog nem tiszta...
    Pontosabban csak a felbontás, 1080i vagy 720p inkabb, lejjebb par hsz-szel lattam h az szebb, allitsam akkor be h 720p legyen a max felbontas, vagy 1080i is jó?.
    A másik: Warhawkrol mi a veleményetek, mert ha jo akkor megveszem Storeról:).

    Amugy idm: Shrekpapa
    Ha gondoljátok vegyetek fel, kis GTA vagy Gran Turismo multiba benne vok:)

    Köszi...
  • ballor
    #36195
    Ha jó tévéd van, nem vészes. Fogod látni a hármas erejét úgy is.
  • Scotty99
    #36194
    Különben szerintetek mennyire lesz csúnya a kép SDTV-n? Nyáron tervezek beszerezni egy új monitort, ami már mgfelel a HDCP szabványnak, addig pedig kénytelen leszek a régi tévémet használni... :(
  • 0ckH4M
    #36193
    Ezt hogy csináldtad? :-D Küld be szervizbe megcsinálják...
  • dani938
    #36192
    Szasztok.Az érdekelne h vkinek nincs e egészen véletlenül ps3-a bontásra???
    De komolyan, mert a mechanikájából hiányzik 3 db 1 cm-es rugó.
  • 0ckH4M
    #36191
    Köszi szépen. Akkor ott fogom megvenni :-) Gondolom ők megbízhatók, különben nem ajánlanád...
  • Dix
    #36190
    A legolcsóbb a konzolstúdióban...
  • Dix
    #36189
    HELP!!!

    Ha eladom a ps3-at és veszek helyette egy másikat, a régi gépen lévő regeimet elő tudom csalni(UK és USA Store)? Értem ezalett, hogy a régi gépről letörlöm az usereket, és a másik gépen jelentkezek be? Vagy ez így nem működik? Tapasztalat esetleg valakinek?
  • Scotty99
    #36188
    Ez engem is érdekelne, ott tervezem a vásárlást :)
  • gazgoblin
    #36187
    jatekaim.hu-n van 9500ert
  • JohnnySmith
    #36186
    Conan-t megvenném ;)
  • 0ckH4M
    #36185
    Mi a véleményetek a Multiformatról? Megbízhatók? Ahogy nézegettem, ott a legolcsóbb a Ps3+GTA4 pack.
  • Kratos86
    #36184
    Aki tudott játszani GTA4 multijával annak mire van beállítva a NAT Type?
    ez az internet beállításnál van -- és hogy kell beállítani?
    Nekem azt írja ki rá hogy Failed és nem tom hogy kell beállítani!
  • Kecso76
    #36183
    Szia!

    Az okosok azt mondták, hogy kezdetben össze lehetett kötni a külső vinyót, de sajnos az újabb gépeken a szoni levette róla a drivert, így most nem kezeli! Ennek pedig az az oka, hogy készülnek a nagyobb sony vinyók, és rá akarják venni a vásárlókat, hogy azt rakassák be a gépükbe! De ha tovább próbálkozol, akkor formatáld le a vinyót fad32 formátumra, hátha sikerül! Vagy marad a pendrive, mert azt kezeli!
  • ztahity
    #36182
    rossz e-mailt adtam me :) [email protected]
  • Jimanszky
    #36181
    "gyerünk Cartman fingjál":DDD.Ezen a héten azért el leszünk kényeztetve demókkal:))Végre bele húz a Sony.GTA4-em meg szerintem még ott pihen valami hajón vagy nem tudom.1 hete rendeltem movietyme-ról.2-3 hét gondolom.Viszont 11.260ft-ért megérte;)))
  • 0ckH4M
    #36180
    engem még az se érdekelne ha a seggéből húzna elő egy teljes fegyverarzenált

    Mint a Cartman, amikor parabola antenna jött ki a seggéből a legelső South Park részben
  • ztahity
    #36179
    igy van!!! ezzel csesztek l a GT5-ot!
  • Jimanszky
    #36178
    Holnap,azaz kedden Haze demo!!!A teljes játék első pályáját fogja tartalmazni teljes egészében!!Gamekapcson meg azon vitatkoznak,hogy Snake-nél mennyi fegyver van,hogy nem életszerű.Azon rágódnak,hogy egyjáték legyen minél életszerűbb.Hát akkor már az első pályán meghalnál párszor barátom:D.Egy játékban az a lényeg,hogy szórakoztasson.Ahogy írták,engem még az se érdekelne ha a seggéből húzna elő egy teljes fegyverarzenált;))Csak érezzem magam jól a játék közben.
  • Demeter
    #36177
    Srácok pls vki akinek összejött a külső vinyó összekötése a PS-el az ossza meg mert már kezdek megőrülni, hogy nem műkszik.... :(

    Thx!
  • ztahity
    #36176
    Hello! Lenne egy keresem! Ha valaki vegig vitte mar a GT5-ot, akko legyszi kuldje el nekem az elmemtest! Elore is koszonom! Az S jogsit egszeruen lehetetlen megcsinalni, legalabbis nekem. [email protected]
  • nnm
    #36175
    Hell.
    Szal én is szeretnék egy ps3-at venni csak tv meg nincs pénzem...tehát a kérdésem annyi lenne hogy rá lehet-e kötni egy monitorra is? (Philips 190WV)
  • Kecso76
    #36174
    Köszi a linket! Sajna nem ilyen problémám volt, vagy van! Nálam már a bejelentkezési kép esik szét!
  • Kecso76
    #36173
    Próbáltam kompozit kábelt! Na, ott nagyobb volt a gond! Első csatlakozásnál teljesen jól működött, de újbóli bekapcsolásnál, se kép se hang, csak szines, pixeles villódzás volt!