89387
PlayStation3
  • Kraptor
    #36172
    Akkos itt nagyobb a bibi, nem az a gondod amit én mondtam.
  • Kraptor
    #36171
    Itt egy videó a problémáról. A leírásod alapján neked nem ilyenek a tünetek. Próbáld meg, hogy kihúzod a HDMI kábelt mikor a problémád megjelenik majd vissszadugod, ha ez megjavítja akkor lehet, hogy ez a problémád ha nem akkor valami más. Nekem csak ez jutott eszembe, próbálj másik HDMI kábelt lehet, hogy az segít.

    Link
  • Kecso76
    #36170
    Nem, 1080i-ben játszom, de leginkább filmeket nézek rajta! Sajnos itt nem segített a HDMI csatlakozó kihúzása, csak ha elindítottam a Restor PS3 system-et, azt is csak fill formatban! Most elvittem szervízbe, és 30-60 napon belül a SONY bevizsgálja a gépet! De azért írok levelet a PANASONIC-nak, hogy mit javasol ilyen esetekre, illetve hogy adjon tájékoztatást a PS3-al való kompatibilitásról!
  • Kecso76
    #36169
    Értem, ezt én is olvastam valahol! Sajnos a Tv-m technikai leírásában nem szerepel, hogy milyen szabványú a HDMI csatlakozo, csak annyi van mellé írva, hogy Type A!
  • Kraptor
    #36168
    Lehet, hogy a számokban volt egy kis kavar, aszem 1.3 volt PS3 elejétöl fogva és 1.1 vagy 1.2-es TVkel csinált ilyet. Elnézést de nem emlékszem már rá pontosan csak arra, hogy sokan szentségeletek a hivatalos PS3 oldalon mert néha elment a képük.
  • NEXUS6
    #36167
    Akkor nézzük inkább úgy, hogy egy PC-hez képest mi a helyzet:
    1. Nincs semmi különbség a PS3 játékok lejátszása tekíntetében (csak a 40GB változat nem játszik PS2 játékokat!) A gépek konfigurációjában levő különbség inkább kényelmi szempontokat érint.
    2. Az esetek többségében nem kell installálni, de az igényesebb játékoknál meg néha előfordul. Messze nem az a helyzet, mint PC-n.
    3. Meghibásodás van, kb 1% arányban. Ez szerintem nem olyan rossz. Csak ugye először mindenki a fórumokra ír be, hogy hát akkor most mi van? De igazából itt sem tudunk segíteni az emberkéknek. Ez nem olyan szerkezet mint egy PC, vagy akár egy Xbox, hogy lehet, sőt kell moddolni, ha az ember sokáig akarja használni.
  • Kraptor
    #36166
    Ha jól emlékszem a PS3 alapból HDMI 1.2 verziós és sok TV meg 1.1-es(az újabbak már nem) és régebben mikor kijött a PS3 akkor voltak megjelenítési problémák néhány HDMI 1.1-es TVn. Elvileg 1.2 visszafele kompatibilis de nem mindig jön össze. Aszem most már 1.3-nál tart a PS3 de nem vagyok benne biztos, nem foglalkoztam vele mostanság.

    Miért nem 720p.ben játszol? Szebbek úgy a játékok mint 1080iben. A gyors megoldás erre a problémára aszem az volt, hogy kihúzták majd visszadugták a HDMI kábelt és az megjavította. Ha a TV HDMI 1.2-es akkor nem ez a probléma ez csak HDMI 1.1-es TVknél jelentkezett.
  • HAF Rigel
    #36165
    1. 60 gb és a 40gb közötti külöbség a 60 javára +ps2 kompatibilitás + 2usb + kártyaolvasó . 40 javára az ár + jobb hütés + kevesebbet eszik .
    Több 40gb ről hallotunk meghibásodni mint 60gbről . De az eladott darabszám arányában ez nem is meglepő .
    2. Igen telepiteni kell jó néhány programot , van ami felhívja a figyelmed rá . PL DMC4 , vagy lostplanet ( álltalában az új játékok) vagy csendben megteszik pl Virtua tenis 3 vagy oblivion (4gb tett fel a kedves )
    3 kérdésre válaszoltam a 1 pontban .
  • EmThor
    #36164
    1.FAQ
    2.FAQ
    3.FAQ

    60 gigás támogatja ps2-es játékokat is. xpress.hu-n szerintem még van pár darab. megveszed, valamelyik telepít, valamelyik nem, mindent magától csinál, vinyót garivesztés nélkül cserélhetsz. 40 gigással mintha több baj lenne, amúgy 1 év gari van.
  • vigyori14
    #36163
    Üdv, eddig nemvolt még konzolom de most elszántam magam hogy veszek egy ps3 at, de van pár kérdésem, hátha tudtok ezekben segiteni.
    1, néztem a 60 és a 40 gigást, ha 40 gigásat veszek akkor az ugyan olyan erős gép mint a 60 as, és a ps3 játékok ugyis ugyan olyan jól mennek rajta mint a 60 ason? mert ha igen akkor nemkeresnék minden fele 60 ast, megelégednék a 40 essel, ugyis csak ps3-as játékokat szerzek majd rá, nemhiszem h fognak hiányzoni a ps2 es játékok.
    2, ez lehet kicsit hülye kérdés: ha megveszem a játékot és beteszem a gépbe akkor eztis felkell telepiteni, mint gépen és csak utánna lehet játszani vele? vagy csak berakom és mehet a játék? és csak a mentések miatt kell a winyó h elférjenek rajta?
    3, igy olvasva a forumat, látom hogy néha vannak bajok ezekkel a konzolokkal, ezek elég ritkán szoktak előfordulni? vagy gyakran megesnek?
    most igy hirtelen enyi kérdés jutott eszembe, remélem tudtok rá választ adni, thx előre is.
  • gazgoblin
    #36162
    en igy allok:

    Assassin's creed
    Bladestorm
    Cod4
    Conan
    Folklore
    Genji
    GTA IV
    Heavenly Sword
    Kane & Lynch
    Lair
    Jericho
    Marvel : UA
    Motorstorm
    Ninja gaiden
    Rainbow six
    Ratchet & Clank
    Resistance: FoM
    Stranglehold
    Uncharted
    Turok

    + az osszes PSn-es jatek
  • Zodd
    #36161
    Na echocrome-ot megvettem és valami kegyetlenül tetszik (nekem a demó is bejött).
    Egy baj van vele nagyon nehezek a pályák :).
    Szóval jó ideig le fog foglalni ez a kis game.
  • zee13
    #36160
    Sziasztok!
    A 2.3-as firmware már kezeli a feliratokat és az avit?
    Köszi!
    Zoli
  • Chris Lowe
    #36159
    Kicsit összegeztem a több mint egy éves ps3-as játékaim:
    Resistance, Motorstorm, Forma1, Heavenly sword, Uncharted, Ratchet, Hotshotgolf + a store-ból Flow, Calling all Cars, Lemmings, SuperStardust, Póker, Bowling, GT5p. Ez 14 sony program
    +CM dirt, COD4, Orange box. Kemény 3 db külsős progi.

    + amiért még vettem a gépet az a blu-ray filmek lejátszása. Hála egy ismerősömnek, az itthon megjelent filmek kábé 80%-a megfordult a gépben.

    Asszem 360-at kellett volna venni....
  • Kratos86
    #36158
    A PS3 internet beállításánál hogy lehet beállítani a NAT Type-ot?
  • Kecso76
    #36157
    Nem, mert a TV-t és a PS3-at egy időben vettem! A tv-t direkte azért, hogy a PS-t rá tudjam kötni! MIndent kipróbáltam, de csak akkor áll vissza a kép, ha a Restore PS3 system-et futtatom! A sima alapbeállítások visszaállítására nem javul meg a dolog!
  • Alien!
    #36156
    előtte nem sima tv-n volt?
    mertha igen akkor lehet megkéne próbálnod,hogy a bekapcsolásnál nyomvatartod a gombot pár másodpercig,majd csippan,és reseteled a képbeállításodat.
  • Kecso76
    #36155
    Az mit jelent, hogy a HDMI verzióval van gond?
  • Kecso76
    #36154
    Szia!
    A TV- típusa: PAnasonic TX-26LE7PA. Hozzá teszem, hogy a TV is kb egy hetes! Igen, frissítettem a rendszerszoftvert, rögtön az első bekapcsolás után!
  • Nexxuss
    #36153
    ha-ha-ha
  • Kraptor
    #36152
    Aszem itt a HDMI verzióval lesz neked gondod. Mikor megjelent a PS3 külföldi forumokon másnak is volt ilíen problémája.
  • Demeter
    #36151
    Én jómagam még nem igazán tapasztaltam ilyet, viszont mi a TV-d pontos tipusa? Csak mert furcsálom, hogy egy HD tv csak az 1080i felbontást támogatná?! Amúgy frissítetted a PS firm-jét? Csak mert tudtommal a 2.3 már tudja a feliratok kezelését.
  • EmThor
    #36150
    de legalább még 18-25 között vagyok egy évig :P
  • ballor
    #36149
    Nem találtam korlátozást a Sony papírjai között.
  • Kecso76
    #36148
    Sziasztok!
    Friss Ps3 tulajdonos vagyok, de vannak gondjaim, ha esetleg tudnátok segíteni!
    A ps3 egy Panasonic HD tv-vel van összekötve HDMI kábelen keresztül! A tv csak a 1080i felbontást támogatja! Teljesen jól is működik egy ideig, aztán egy-két nap után, a konzol bekepcsolását követve nem jön be rendesen a kép! Olyan, mintha el lenne tolódva a kép és középen egy vibráló fehér vonal jelenik meg! Valamint, aminek felül kellene lennie azt levágja, és berakja alúlra! Ezt csak a rendszervisszaállítással lehet újra helyreállítani! MI lehet a gond? Valami beállítási hiba, vagy hardveres? Történt már valakivel hasonló?
    A másik, hogy hogyan lehet elérni a Divix filmek feliratait?
    Előre is köszönöm a válszt, ha valaki segít!

    Kecskés Tamás
  • Csabesz100
    #36147
    A 320Gb-ost nem tudja kezelni a ps3? Én is gondolkozok vinyócserén. Nehogy rosszat tegyek bele.
  • Mozes13
    #36146
    A PS3 milyen avit játszik le? Mer most simplecenterrel csináltam egy media servert de bármilyen avit akarok így megnézni ps-en azt írja ki hogy ismeretlen formátum. Vki tudja mi lehet a gond?
  • Super DANTE
    #36145
    Mindkét végén HDMI csatlakozós kábel kell.
  • tarti19
    #36144
    HD Ready 1080i-t pöcköl de a játékok többsége 720p-ben zakjatol nálam csak a GT5 volt ami 1080i-be ment:D
    HDMI kábelt vegyél :) az mindenképpen alap
  • wordsworth
    #36143
    Nah ha minden jólmegy olyan máj 15-20 körül meg lesz a ps3 :) 40Gbost veszek, annyi lenne még a kérdésem, hogy HDready TV-hez milyen kábelt vegyek? Mindkét végén HDMI dugó van? vagy esetleg tudtok adni linket? Jah ps3-at meg aproneten nézek, ott egész olcson árulják a boltok, vagy az nem jo otlet?
  • tarti19
    #36142
    noti winyó? én még ugyan nem szedtem szét de ha jól láttam oda simán becsúzsik egy hagyományos satas wincsi:D
    kedden GTA 4 is megjön:D:D:D várom
  • sirpalee
    #36141
    Ahol én néztem ott 15990 a 3-éves garis WD SATA, de notebook vinyót nézzetek, ne nagyobbak :) . (lehet keverem a hüvelyk méreteket, de PS3-ba noti vinyó kell, ha jól tudom)

    Szóval noti vinyó hol van bruttó 20-ért 250-es WD?
  • Nexxuss
    #36140
    kicsit fiatalabbnak tűnsz mint 24
  • Papesz
    #36139
    Nálunk az utca végében például 17300 bruttó pénz a 320 gigás Western Digital 3 év garanciával.

    Úgyhogy a kérdésre válaszolva szerintem bárhol láthatta.
  • sirpalee
    #36138
    Mondtam hogy van olcsóbb :) . Hol láttad ennyiért?
  • ballor
    #36137
    250-es WD 20 körül van ÁFÁsan.
  • sirpalee
    #36136
    250 gigás 2.5" western digital vinyót 28 körül látok, és biztos olcsóbban is lehet kapni :)

    Szerintem az tök korrekt ár, ahhoz képest hogy x-re mennyi egy vinyó.
  • EmThor
    #36135
    no, én elvonulok, remélem legközelebb már GTA 4 képekkel jelentkezhetem -> postám 4 nap alatt hozza ki, hiába lakok pest határától 500 méterre, úgy látszik ilyenkor már egy másik központ (gödöllő?) érintésével jön ki a posta, szóval ha csütörtökön nem lett volna május 1, illetve pénteken fogták volna a hájas seggüket, akkor... de mind1, csak holnap 4 nap anyaga közt el ne hagyják, mert letépem a golyóikat\megerőszakolom őket

    búcsúbüntetés :D
  • EmThor
    #36134
    fünf dolláros kieg, retro zene, 3 új játékmód + easy fokozat :)

    azért egy 2.5" 250-es vinyó ára enyhén szólva is nem olcsó... nekem most van 80 giga körüli helyem a 160-ason 6 gigás prolouge install mellett minden szar videót meg régi demókat letöltve
  • Nexxuss
    #36133
    kieg? Az mit tartalmaz? vagy a 3.0-ra gondolsz?