89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #36252
    Sztem új bejelentés nem lesz. Valszeg amikről már tudunk azok a dolgok lesznek demózva. Erőteljesen számitok egy Eight Days prezire... Resi2, MS2, KZ2, Home (ennek nem tudom van e még értelme :D ) biztos lesznek.
  • NEXUS6
    #36251
    Gratula!;)
  • Foxhound1980
    #36250
    Grat
  • NEXUS6
    #36249
    Na éppen erre akartam rákérdezni. Valami egyéb infó esetleg, vagy csak megint bejelentik a LBP, Home, Kz2 zárt prebéta onlájn multi coop módú tesztjét, amitől aztán majd mindenki jól maga alá pisil, gondolom!?;)
  • Győri Devi
    #36248
    nah mátol énis ps3 tulajdonos lettem :)
  • Foxhound1980
    #36247
    Holnap lesznek Playstation napok, HAZE demó!
  • yeta
    #36246
    Valaki megvette a Cod 4 új pályacsomagot? Ezzel kapcsolatban kérdeznék.
  • 0ckH4M
    #36245
    Bocsi, tévedtem. Eu-n kívül 3 font.
  • gazgoblin
    #36244
    szerintem az csak az angol...valtsd at...
  • 0ckH4M
    #36243
    game.co.uk most azt írja a delivery-re hogy free. Most valami akció van?
  • tarti19
    #36242
    nem erről beszéltem:D hanema szabványról:) az hogy már "szoftveresen" bővítgetni lehet az már a mai világ mókája
  • Kecso76
    #36241
    * HDMI 1.0 - 2002 12.
    o Egy kábeles digitális audió/videó kapcsolat maximum 4.9 GB/s sebességgel. Maximum 165 Megapixel/s videó (1080p @ 60 Hz vagy UXGA) és 8 csatornás 192kHz/24-bit-es audió átvitelt támogat.
    * HDMI 1.1 - 2004 5.
    o Extra támogatás a DVD Audió tartalom védelemnek
    * HDMI 1.2 - 2005 8.
    o Super Audió CD-k támogatása
    o PC források számára HDMI Type A kapcsolat
    o A PC források natív RGB színeket is használhatnak, de megmarad a lehetőség az YCbCr színkezeléshez.
    o Alacsony feszültségű források támogatása
    * HDMI 1.3 - 2006 6.
    o Egy kábeles digitális audió/videó átvitel sebessége megnövelve 10.2 Gpbs-re.
    o Megnövelt színkezelés, többek között 30, 36, 48-bites színmélységek (RGB vagy YCbCr)
    o xvYCC színszabvány támogatása
    o Automatikus audió szinkronizálási képesség támogatása
    o A Dolby TrueHD és DTS-HD Master Audio folyamok kimenetének támogatása (ezen audió formátumokat használják a HD DVD és Blu-ray lemezeken) külső AV vevők számára.
    o Egy új mini csatlakozó bevezetése olyan eszközökhöz, mint például a kamkorderek.

    Itt van a legfontosabb különbségek listája az 1.2 és 1.3 verziók között:
  • tarti19
    #36240
    nálam a Viking az ami még bejött:D lehet vele kaszálni a jónépet:D
  • Kecso76
    #36239
    Köszi Papesz! Legalább már ezt is tudjuk, mindenesetre a 720p tudnia kell neki! Úgyhogy nagy baj nem lehet vele! Sajnos nem vagyok egy műszaki guru, főleg hogy nem értem azokat a hibákat, amiket a ps3 és a tv produkáltak együtt!
  • Papesz
    #36238
    Csak hogy ne legyen tévedés: egyik HD Ready tévé SEM tudja megjeleníteni az 1080-as jelet, csak lekonvertálva, azaz 720p-ben. Az, hogy rá van írva, hogy Valós 1080i jelfeldolgozás csak marketingduma és parasztvakítás, ne dőljetek be neki.

    1080 soros megjelenítéshez Full HD tévé szükséges, máshogy egész egyszerűen nem fog menni.
  • ballor
    #36237
    A Ratchet az valami kegyetlen. Én pár napja szereztem be. Nagyon régen vártam rá, eddig nem szerettem az ilyeneket. De ez valami döbbenetesen okés cucc. Tényleg kötelező.

    A Resit lehet már 5 körül venni, annyit megér szerintem. EL vagyok maradva benne, elkezdtem hardon vinni, de mindig jött valami.
  • tarti19
    #36236
    baszki ratchet clankot is most adtam el 10k-ba:( és ki sem vittem epdig nagyon bejött áhh többet nem si áhh:(
  • tarti19
    #36235
    HDMI az egy szabvány , olyan nincs hogy különbözne
  • NEXUS6
    #36234
    Ha bejön az ugribugri valamilyen szinten, akkor a Ratchet is kötelező vétel! Több játék idő van is benne mint pl. az Unchartedben. Ha szereted a Scifit, meg tudsz egy kicsit angolul, akkor jókat fogsz röhögni rajta.;)
    A Resistancet viszont nem ajánlanám igazán, lövöldékből már van sokkal jobb is, bár azok meg multik, és akkor valszeg láttad is őket. Az e hónapban megjelenő Haze is valszeg túltesz a Resin azért. Nemsokára meglátjuk, a héten jön abból is a demo.;)
  • Kecso76
    #36233
    Persze, ha támogatja a 1080i felbontást, akkor minden ennél kisebbet is! De megnéztem a játékokat, kb a háromnegyede 720p felbontást támogatja csak!
  • Yoda001
    #36232
    igaz, bár én erre nem is gondoltam.. nem vagyok a témában, sry, kösz a választ
  • Kecso76
    #36231
    Jah, tényleg, van egy kis különbség! A tv-re csak a ps3 volt rákötve, de szerintem inkább a géppel van baj! Majd kiderül, hogy mire jutnak vele, mert elvittem szervízbe, és hát 30-60 nap múlva kapom vissza!
    Szerintem meg kell nézni a Panasonic honlapján az ügyfélszolgálat számát és fel kell hívni őket! Én írtam nekik levelet, most várom rá a választ! Ha megtudsz valamit, szólj kérlek! Azt kell megtudni, hogy kompatibilis e tv a ps3-al! De szerintem nem okoz neki gondod! Amúgy a Tv 2007-es modell, az új ps3 (a 40 gigás) pedig 2007 közepe! Úgyhogy a HDMI csatlakozó terén nem igazán lehet nagy különbség!
  • Papesz
    #36230
    Nem tudja a sima képcsöves. Picit gondolj bele: ha tudná, ki venne nagyfelbontású tévét?
  • Yoda001
    #36229
    valaki segítsen pls, 720p az csak "hdtv-től van", vagy már egy sima képcsöves is tudja?
  • 0ckH4M
    #36228
    Fenébe. Játékaim.hu-n is körülnézek, bár lehet hogy megveszem inkább eredetiben.
  • tarti19
    #36227
    ha ezt a postot 3 nappal előbb írod az enyéámet elvihetted volna 10k-ba
  • wordsworth
    #36226
    Panasonic TX-32LE7P LCD TV-ez az enyém:

    - Képfelbontás: 1366 x 768
    - HDMI bemenet
    - Viera Link
    - Fényerő: 500 cd/m2
    - LCD mesterséges intelligencia (LCD-AL back light control)
    - 3000:1 valós kontraszt
    - 1 utas, 2 hangszórós hangrendszer
    - 178 fokos nézési szög
    - Valós 1080i jelfeldolgozás
    - Multi Window: PAT
    - 4 AV bemenet (2 Scart, komponens, S-Video)
    - 500 oldalas TEXT memória
    - Forgatható talp

    A tied:
    Viera, Wide, 26"-os LCD Panel, 1366 x 768 felb., HDMI bemenet, Viera Link, fényerő: 500cd/m2, LCD panel válaszidő: 8 ms, LCD mesterséges intelligencia (LCD-AL back light control), 3000:1 kontraszt, 1 utas, 2 hangszórós hangrendszer, 178 fokos nézési szög, Valós 1080i jelfeldolgozás, Multi Window: PAT, 4 AV bemenet (2 Scart, komponens, S-Video),500 oldalas TEXT memória, forgatható talp

    Lényegében ugyan az. Valós 1080i jelfeldolgozás mellett kellene támogatnia a kisebbet is nem? 720-ast.
    És 1-2 nap után csak siman elkezdte ezt a hibát produkálni? Nekem még nincs meg ps3 de most kicsit kétségbe estem :S
  • 0ckH4M
    #36225
    Hmm jól hangzik. Mert valami olyanra gondoltam, aminél multival sokáig elleszek. Ezért gondolkoztam az Unreal 3-on, a Cod4-en, meg a Warhawkon. De Unreal sorozatért a Torunamet utáni részek óta nem vagyok oda, Cod4-t pc-n végigtoltam, Warhawktól meg nem vagyok hanyatt esve, eléggé Battlefield utánzatnak tűnik. Éppen ezért is fogom megvenni a Bad Company-t majd, mert az viszont jónak tűnik.
    De bízok a véleményetekben :-) Láttam is 12ezerért consolecornerban unchartedot. Le is csapok majd rá ^^
  • Kraptor
    #36224
    Nem az volt a baja amit én mondtam.
  • Kraptor
    #36223
    De úgy mükszik ahogy mondod. Magyarán accoutn függők a letöltött dolgok nem gép föggők, de ez letöltött tartalom válogatja. Ha accountot törölsz akkor midnent törölsz, ha csak gépet cserélsz akkor nem create account-al kezdesz, hanem log-in acc.
  • wordsworth
    #36222
    a másik dolog, és ami nekem furcsa, hogy csak 1-2 nap után jelentkezett. Mi van rákötve a TVre? Ha esetleg gép VGA kártyája Skábelen huzd le azonnal, valamint minden egyebet szedjél le, mert esetleg ezek bezavarhatnak (gépnél, pl az, hogy váltogatja a felbontást)
    A 720p-t meg kellene támogatnia nem?
  • wordsworth
    #36221
    Azért nem teljesen ugyan az a két TV :P Lehet, hogy csak a te tipusodnal okoz gondot nem?
  • SlickAdam
    #36220
    akkor GTA 4, Uncharted, GT5P :D
  • Yoda001
    #36219
    a GTA 4 már magában akkora élvezetet fog nyújtani, hogy le sem fogod tudni tenni (tapasztalat)... 3 nap alatt toltam 20 órát a játékot (naponta 6-7 óra,de egyhuzamban, max 1-2 perc megállásra [benne van a multis játszás is]), szerintem elég az nem mondom hogy egy átlagos játékos vagyok, mert kicsit kocka, de ez van ... aztán lehet egy kicsit túloztam a kockasággal, na mind1, gl&hf
  • Foxhound1980
    #36218
    Uncharted mindenképp.
  • Foxhound1980
    #36217
    Ennyi :D De tényleg.
  • 0ckH4M
    #36216
    Sportjátékokon kívül mindent szeretek. Autós is jöhet simán.
  • SlickAdam
    #36215
    GTA 4, Uncharted oszt cső:D
  • Foxhound1980
    #36214
    Milyen stilusban?
  • 0ckH4M
    #36213
    Köszi szépen! De amúgy mit ajánlotok még a GTA4 mellé? Melyik játékot érdemes beszerezni? Túl nagy a választék :-) Uncharted? Ratchet? Resistance?