89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #36292
    Ez így igaz.Remélem nem az lesz..
  • dualview
    #36291
    A Condemned 2 demo miért újdonság? Már hetek óta fent van, nem?
  • Jimanszky
    #36290
    o mark the event, PLAYSTATION Store on PS3 will carry two updates instead of the usual one. Look out for great demos, including PS3 exclusive Haze, as well as a host of game trailers, expansion packs and videos of the press conference which will include a keynote speech by Kaz Hirai, President of Sony Computer Entertainment Inc.

    Check out the full line-up below:



    06 May - PLAYSTATION Store (PS3)
    Game Demos:

    * Condemned 2
    * Haze

    Full Games:

    * Blast Factor Advanced
    * High Velocity Bowling
    * Street Skater

    Expansion Packs:

    * Blast Factor Advanced Research
    * High Velocity Bowling Character - Mike

    Trailers:

    * Buzz! Quiz TV
    * Secret Agent Clank
    * Siren Blood Curse


    06 May - PLAYSTATION Store (PC)
    Full Games:

    * Street Skater

    Trailers:

    * Siren Blood Curse


    08 May - PLAYSTATION Store (PS3)
    Game Demos:

    * Bourne Conspiracy
    * Race Driver: GRID

    Expansion Packs:

    * Army of Two
    * Guitar Hero III: Legends of Rock - Def Leppard Track Pack
    * Guitar Hero III: Legends of Rock - Muse Track Pack

    Trailers:

    * Echochrome Apple
    * Play Compilation
    * Press Conference
  • sirpalee
    #36289
    Még mindig nincs haze demo? Mikor szoktak store-t frissíteni?
  • Foxhound1980
    #36288
    Fasza, köszi.
  • HAF Rigel
    #36287
    Igen beszéltem velük vagyis bent voltam a Budai boltba , még át is hozzák ide mert a pest boltba viszik .
  • Foxhound1980
    #36286
    MS2 preview.
    Nem néz ki szarul...
  • Foxhound1980
    #36285
    MS2 képek állitólag a packban
  • NEXUS6
    #36284
    Na végre egy jó hír, akkor még is csak bekapcsolom a számítógépem!;)
  • NEXUS6
    #36283
    Assezm új kedvenc stílusom lesz, ezentúl az állatszimulátorokat fogom gyűjteni!;D
  • Foxhound1980
    #36282
    Jah tényleg, na az is valószinü kint lesz holnap.
  • NEXUS6
    #36281
    Hasonló világamortizálós szimulációban engem viszont az Infamous ragadott meg, olyan jó kis Heroes feelingje van.;)
  • Foxhound1980
    #36280
    Van valami olyasmi gém. Dogs Life asszem, kutya szim. :D
  • Foxhound1980
    #36279
    Megmondom őszintén nem tudom. Csuklyás faszi szétrombolja a várost, kb nekem ez van meg :D
  • NEXUS6
    #36278
    Az kiba nagy volt, bakker!!!!;D Asszem Mr. Mosquito volt a címe.
    Nekem nem volt meg, de eszement jó ötlet, én belsőnézetes kutyaszimulátorról álmodtam mindíg!;)
  • Foxhound1980
    #36277
    13k-ba lesz egy fóliás GTA4-em ha valakit esetleg érdekel, talán már holnap. (ha Pl tartja a holnapi SE érkezést)
  • NEXUS6
    #36276
    Ebbe van amikor a főhös begerjed és szögesdrótok másznak elő belőle, mint a SH film végén a kiscsajból?

    Mer' akkor engem is hidegen hagy!;)
  • Foxhound1980
    #36275
    Igen van benne valami :D Eszembe jutattad a PS2 egyik csúcs (számomra, haláli) gammáját a Mosqiuto-t (lehet nem így irják)...:D
  • NEXUS6
    #36274
    Tudod milyen veszélyes lehet egy ilyen trópusi dzsungel!?
    Mész 100-zal gázzal és erre megcsíp egy rezisztens kórokozó törzset hordozó malária szúnyog! Szerintem sokkal kibaxottabbúl veszélyesebb, mint a sziklaszakadékok, azt bukóval akár túléled, de egy rezisztens malária fertőzést, még bukóval se!;D
  • Foxhound1980
    #36273
    Mivel nem Sony fejlesztés reálisnak látom a 2009-et LOL (egyébként hidegen hagy a gém, még letöltés szinten is)
  • NEXUS6
    #36272
    Van egy olyan érzésem, hogy a Sony tényleg komolyan gondolta, hogy ennek a generációnak minimum 10 év lesz az élettartama.
    Persze csak annyi játék jelenik meg ez alatt, mint ami elötte 5 év alatt jelent meg!;D
  • Foxhound1980
    #36271
    Áhh remek. Felhivtak vagy benéztél? (nekem is van ott SE de szerdára igérték múlthéten)
  • NEXUS6
    #36270
    Az ugye azt jelenti, hogy 2010;)
  • HAF Rigel
    #36269
    Holnap du megvan a GTA4 Se verzióm . Ma monták a platinum shopban , + lesz haze + Ferrari chalenge +MGS4 szoval elég durva május lesz
  • Foxhound1980
    #36268
    Jah és boldog szülinapot!
  • Foxhound1980
    #36267
    Prototype 2009.
  • fsgh
    #36266
    Holnap mikor várható a store frissítés? Reggel már megcsinálják vagy inkább délután fele?
  • Foxhound1980
    #36265
    Nem alszol ma éjjel...LOL
  • Foxhound1980
    #36264
    Eleve nem tettszik a dzsungel MS koncepcíó. Épp az volt a lényege az első résznek, hogy egy halálos kanyonban játszódott, életveszélyes mélységek és sziklák között. Erre most beteszik hawaiira -> életveszélyes hawaii verseny érted..Áhh...:D Abban biztos vagyok, hogy ütni fog már csak az EVO miatt is de kétlem, hogy annyira bejönne mint az első. Bár még azon vicces (bocs a fanoktól) CGI animon kívűl semmit nem láttam.
  • EmThor
    #36263
    na, megjött a GTA4, még délben, csak meló, megyek minnyá betolom gépbe 2 sör között :)
  • Foxhound1980
    #36262
    Ki kell kapcsolni. Egy két poénos fícsőrnek elmegy lásd HS-ban diszkosz dobás vagy kacsausztatás a rub a dub-ban de amúgy használhatatlan. Precíz irányításra nem használható.
  • 0ckH4M
    #36261
    Azt akartam írni, hogy GB-n kívül 3 font :-) Amúgy földrajzilag Európa, de máshogyan nem biztos, de szerintem ne menjünk bele :-)
  • NEXUS6
    #36260
    Ez csak a láccat!
  • Papesz
    #36259
    Most ez Európa, vagy Európai Unió? Csak mert mindkettőben benne vagyunk.
  • Kratos86
    #36258
    A PS3 menüjében a Network Settings-en belül át lehet állítani a NAT Type-ot? Ha igen akkor hogyan és mire érdemes átállítani?
  • NEXUS6
    #36257
    A képernyő beállításoknál kiválasztod, hogy milyen kábelen menjen a jel, nem automatára, hanem kézire mész, a köv képernyőn csak a 720p mellett hagyod meg a pipát, a többi mellöl kiszeded, és ennyi.;)
  • NEXUS6
    #36256
    Az Eight Dayzt én is el tudnám viselni!;)
    Amúgy csorognak az infók az új Motorstormról is, vannak már új képek is valami online letölthetős magazinban, és elég jól néznek ki. Bár tudom a dzsungelmotorozást te is hüleségnek tartod;)
  • Demeter
    #36255
    Srácok azt, hogy tudom megoldani, hogy a PS "csak" 720p-ben jelenítsen meg? És ne az 1080i-t konvertálja le? Értem ezalatt, hogy sok játéknál kiírja, hogy 1080i ben fogja megjeleníteni amúgy meg a TV "csak" HD ready szal felejtős a 1080. Épp emiatt akkor már inkább maradjunk a 720p mellett. De még annó a legelején a PS beállította magának, hogy mit miképp is fog megjeleníteni (automatic) és ez így is maradt. A menüben meg nem tudom átállítani, hogy csak a 720p-ben jelenítsen meg mindent. 5let???

    Thx!
  • wordsworth
    #36254
    Elég valószínű, hogy akkor a ps3 volt a gond, nem hiszem, hogy a TV-nkel lenne a gond :/ mert az is lcd TV ha tudja fogadni a jelet, akkor nincs mese, mennie kellene. Ha meg a TV a para akkor bepereljük őket, mert a ps3-nak mennie kell rajta :) Fölhívod majd a panasonicot?
  • dualview
    #36253
    Srácok, nektek mi a véleményetek a PS3 Sixaxis kontroller mozgásérzékelős képességéről? Szoktátok használni? Én pl. a Heavenly Swordban imádtam, ha beletanult az ember, nagyon nagy élmény volt mozgásérzékeléssel irányítani a lövedékeket. Most viszont a GTA 4-ben a motor irányításánál teljesen megőrjít, de az is lehet hogy csak én vagyok még nagyon béna. A legkisebb pöccentésre is 180 fokot fordul a motor, és ez mondjuk az üldözéses küldetéseknél nem igazán előnyös...