89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #36412
    így van. de most ott tartunk, hogy az idén olyan cím nincs amitől nem félek. Egyedül talán a Little Big planet. Resistance 2 érdekesen néz ki, MGS4-ről a nézetmet már kifejtettem. KZ2 jövőre, Gt5 jövőre, FFXIII jövőre. Szóval ez szánalmas. Ráadásul valami hú de új cím sem jön ki. Kedves Sony hol vannak az olyan új franchise-ok mint a Bioshock vagy a Mass Effect? És ne mondja nekem senki, hogy erről nem a Sony tehet... megvettem a gépet tavaly nyáron, és alig játszottam jót. DMC4 bár ez multi lett, akárcsak az Assassin's creeed. Ridge 7 meg a Warhawk és az ORange Box. és idén már két éves lesz a gép....nagyon de nagyon nem örülök. így folytatódik veszek egy boxot, mert arra legalább vannak játékok:)
  • Alien!
    #36411
    amit a KZ2-ben összehoznak aztmondom azért érdemes várni,nem kis vizuális fejlődésről van szó,hanem nagyról...Sajnos még csak a trevben sincs olyan játék ami közelítené,talán a COD6...Illetve nálam a Must have Aliens Colonial Marines,de mivel multi cím,attól sem várok egetrengő dolgokat,pedig oda kéne egy minimum COD4 féle mocap.
  • Foxhound1980
    #36410
    Ez a Haze meg hozza azt amit a tucatnyi gémpléjvideóból és trailerből tudni lehetett. Egy középszerü fps. nyitócímnek elment volna. Min 1 évvel ezelött ki kellett volna adni, hogy valami vizet egyátalán zavarjon.
  • Foxhound1980
    #36409
    Ez így van de ez játék mint tudjuk 2009!!! első negyedévében jön papirforma szerint. Sorry de nem is várok gyengébb grafikát a PS3-tól egy ex AAA címét nézve. Ezt a szintet legalább hozniuk kell. Pontosan ezért irtam azt, hogy egyátlalán nem fogtam padlót. Ledöbbentem a 2006-os renderen, ledöbbentem a 2007 engine traileren, 2008-ban azt mondom ez igen fantasztikus továbbra is (2év eltelt). 2009 - ezt várom el. És ahogy mondod, volt egy fantasztikus COD4, tavaly...KZ2 megfejeli ezt minimum másfél évvel, legalább igy kell kinézni majdan mint most a videókon.
  • Alien!
    #36408
    "Jól néz ki nagyon ez a friss KZ2 anyag csak az az igazság, hogy ezt a stuffot is utoléri az idő. Megnéztem a videót és nem baxtam hanyatt magam, 3 éve nézünk lassan ilyen videókat és a jelek szerint még 1 évig fogunk. Ezen idő alatt jó pár rettentő komoly grafikájú játék jött ki és idén sem lesz pangás, sem jövőre."......

    Ja csak evvel az a baj,egy fps összhatása sem ennyire brutális...De én gyanítom,hogy ezalatt a 3/4 év alatt még csak hasonlóan szép játék sem fog megjelenni...Ugyanis itt a saját + a katonák mozgása olyan szintre van emelve,ami gyakorlatilag még a crisys-t is übereli....És ez sztem eddig talán a COD4 nek sikerült a lgjobban,csak nem ilyen minőségben.
  • Foxhound1980
    #36407
    És most installálom Haze-t és próba.
  • Foxhound1980
    #36406
    Gamersyde KZ2, MS2, LBP gémpléjek
  • sirpalee
    #36405
    Hát a demo alapján a Haze elég tömegfps... A multi és a coop dobhat rajta, nem is keveset. A graf kb az eddigi trailerek alapján is így nézet ki, többre nem is számítottam... Még párat ráalvós előrendeléses az ügy, de lehet végül pozitívan döntök :) .
  • nnm
    #36404
    kössz de ez ténleg drága.. néztem s video-s csatit a tv tunerhez, de az nem ront sokat a minőségen?
  • 0ckH4M
    #36403
    http://www.x2vga.com/ google. Első találat. De nem valami olcsó. Meg kell szerezni magyar adaptert hozzá, de lehet hogy működik az, amit lehet kapni olcsón, és az a sok fejű adapter van hozzá.
  • nnm
    #36402
    kimaradt...Neoya X2VGA2-t honnan lehet szerezni??
  • nnm
    #36401
    nah elolvastam a faq-t és az lenne a kérdésem hogy ilyet honnan lehet szerezni???
    vagy ha pl van tv-tunerem arra is rátom kötni?
  • Jimanszky
    #36400
    Szerintem nem rossz ez a Haze!Tuti szebb lesz,ez csak valami kezdetleges időszakból előhúzott demo.Van hangulata és az mindennél többet ér.Nem tudom elképzelni,hogy ennyire csúf lesz a végleges grafja.Nálam is olyan 8-8,5 pont:).A hordót meglövöm,legalább eldől.Ja és tetszik a zoomolás.Az nagyon fasza lett.Meg a hangok is.
  • sirpalee
    #36399
    Semmi, bennvagyok, csak várni kellett :)
  • sirpalee
    #36398
    Volt másnak is gondja, hogy a Haze demo leáll ott hogy logging on?
  • 0ckH4M
    #36397
    Szerintetek megéri megvenni a Warhawk-ot? Sokan játszák EU szerveren? Ha igen, akkor megéri a headset-es verziót megvenni?
  • Foxhound1980
    #36396
    MS2 gameplay
  • item
    #36395
    Üdv mindenkinek, rég voltam már..
  • Foxhound1980
    #36394
    Aha. Baromi jó a mozgás animáció. Mondjuk a főhős nem valami szimpi, ONI utánérzésem van.
  • sirpalee
    #36393
    Nagyon tuti! Stílusra, színekre, zenére. Asszem ez elsőnapos vásárlás lesz :) .
  • sirpalee
    #36392
    fasza lejött a haze demo, na megyek tesztelni install után :)
  • Foxhound1980
    #36391
    Van egy játék: Mirrors Edge...Elég komoly basszus.KATT
  • Foxhound1980
    #36390
    Nincs mit :DD
  • EmThor
    #36389
    thx
  • sirpalee
    #36388
    Dtoid-on van egy marha jó elemzés :) , vannak képek, grafikailag elég jól néz ki (az első képek óta javítottak), de a rombolás nagyon fasza lesz :) .
  • Foxhound1980
    #36387
    RF3-ról jókat?? Hát nem tudom, én a fejlelsztő brigádot, elnézve a képeket, inkább valami PSP projektre irányitanám :D
  • sirpalee
    #36386
    Amúgy nézve ezt a videót (és láttam a nagyobb felbontású részét is), máshol látszik mennyire korlátozott a rombolás, vagy csak adott helyeken. Nem baj majd lesz Red Faction 3 :) , arról nagyon jókat olvastam.
  • Foxhound1980
    #36385
    London Studio nem vitte ki az Eight Days-t?
  • Foxhound1980
    #36384
    Jól néz ki nagyon ez a friss KZ2 anyag csak az az igazság, hogy ezt a stuffot is utoléri az idő. Megnéztem a videót és nem baxtam hanyatt magam, 3 éve nézünk lassan ilyen videókat és a jelek szerint még 1 évig fogunk. Ezen idő alatt jó pár rettentő komoly grafikájú játék jött ki és idén sem lesz pangás, sem jövőre.
  • NEXUS6
    #36383
    Nem sajna, abban nem sok interaktivitás van a környezettel!;(

    Ez kökemény KZ2!
    Innen;)
  • fsgh
    #36382
    ez jó:)

    gondolom ez HAZE:)
  • NEXUS6
    #36381
    Na atttayúúúrrisssteeeen!;))))
    Hogy ez már esik széjjel cafatokra!!!!!

    OK! Február megbocsájtva!
    ;D
  • dualview
    #36380
    Azért Liberty City lányai ennél sokkal kívánatosabbak:) Mondjuk az első szigeten a kikötő környékén van egy-két iszonyatosan lepukkant néni... :)
  • 0ckH4M
    #36379
    LoL
  • sirpalee
    #36378
    Nah én is szedem a Haze-t, graf nem érdekel, csak a hangulat.
  • Kraptor
    #36377
    Itt tudsz kurvázni:)

    Kurvák
  • UNREG
    #36376
    Na, ez már rombolás:

  • Nexxuss
    #36375
    2 hét múlva kinn van...
  • Jimanszky
    #36374
    Idén biztos,hogy nem,sajna..még kb 1 év
  • Istencsászár
    #36373
    Ez a gém kijön idén vagy 2009re tolják?:)