89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #36372
    Ezt nem hiszem el!!!2 és fél óra alatt jött le.Döbbent arc
  • Alien!
    #36371
    coop-ban viszont zsír,próbáljátok ki....összhatásilag szép,csak olyan mitha lowres lenne...viszont a killzone 2 video nagyon odavág....ez gyalázni fog mindent.
  • Jimanszky
    #36370
    Megpróbálom,köszi.Na de most látom,hogy elindult!!!!már 97%:)
  • gazgoblin
    #36369
    joislenne...de sajnos ez mar csak ilyen fos....

    (mas kerdes hogy nekem meg sose volt ilyen gondom vele)
  • DanielT
    #36368
    Nem lehet letöltést folytatni mondjuk gép restart után? Hátha segítene.
  • gazgoblin
    #36367
    siman lehet...
  • Jimanszky
    #36366
    Neki állok harmadszorra is:@
  • tarti19
    #36365
    bázki:D én GT5-t megláttam azért:) a szám ott maradt:)
  • Jimanszky
    #36364
    a kurva anyját,hogy megállt 95%-on.Faszom,pedig én voltam az első aki elkezdte szedni:@.Most meg másodszorra szedem,mert előtte meg 42%-on állt meg.áááá
  • tarti19
    #36363
    jaj ne modd azt hoyg resi:D nálam az a REsident :D:D:D
    MEgjött a GTa 4 áhhhh:D::D:D:D Übergigamegakirály igaz most nem tok vele tolni ma is csak 1 órácskát annak is a felét multiba:D nekem nagyon bejhött elsőre betöltött nagyon állat főlega race:D mega deatmatch( ezt a kettőt próbáltam ki)
    Grafikával kapcsoaltban:( miért nincs AA ???????????????? amúgy azon kívűl szép lett
  • Nexxuss
    #36362
    jah. De tényleg nem térek napirendre. az engine a nagyon gáz. Ennyit tud csak a PS3 vagy mi?:D
  • Foxhound1980
    #36361
    Na benyomtam töltésbe én is, holnap megnézem.
  • gazgoblin
    #36360
    hangulat > grafika?

    vagy nem?

    (amugy szvsz ez is csak egy primko lovolde)
  • Nexxuss
    #36359

    jaja. de most háborgok mert nagyon jó a hangulata. De ez így nem adható el
  • Alien!
    #36358
    nemtudom,de nekem mintha installált volna......egyébként stílusos grafikája van,cod4 gombkiosztással egész játszható,ki kéne próbálni coopban....
  • DanielT
    #36357
    Valószínű azért adták ki a demót egy rohadt régi verzióban, mert ezzel tuti meghozzák a gamerek kedvét, hogy pénzt adjanak ezért a rondaságért :) Kiffffffffáló taktika :)
  • Nexxuss
    #36356
    de nem a részletekkel van a baj, meg hogy ápol és elteakart a videó. HAnem homályos az egész. Ez így ebben a formában PS2-n nem állta volna meg a helyét.
  • Nexxuss
    #36355
    talán nincs baj, mert úgy indul a demo, hogy kiírja ez egy nagyon kezdeti státuszú verzió még, így a megjelenítés nem teljes. Hát úgy legyen, mert heccsátot kap a Free Radical, mert a hangulata odabasz.
  • DanielT
    #36354
    Gameplay videó nem natív felbontásban ment a kijelződön, hanem ha még HD is volt akkor is tömörített, tehát ápolt s eltakart...

    Kezdettől mondtam, hogy ez a világ szara lesz, de ugye az ember bízik, érthető okokból.
  • Nexxuss
    #36353
    nem azért. De eddig minden installált. És eddig ez a legrondább game PS3-on. Ezért gondolom. Volt már fenn gameplay videó, aminek ehhez köze nem volt, pedig ezzel az enginnel ment. Szóval nem tudom...
  • Nexxuss
    #36352
    első pálya kb 10 perc :( rövid gamma lesz ez is.... mondjuk mindkét oldalról elvileg végig lehet játszani. A hangulata odabasz mondjuk.
  • Jimanszky
    #36351
    Gondolod h 2 hét alatt még javítanak rajta?..Akkor ez egy nagy kuka.El is ment tőle a kedvem..
  • DanielT
    #36350
    Ha már valami nem installál az már tákolmány? Talán jobb lenne, ha a demók egyáltalán nem installálnának... lejött, katt, megy. Van ahol ez így működik...
  • Nexxuss
    #36349
    a környezet kidolgozása kurva szép! Nagyon dögös ez a dzsungel! AI tök hülye. Csapat társam hallom hogy nyög. mondom miafasz? erre benn áll a tűzben. De ez az engine tényleg botrányos. Vazeg van olyan bokor ami két lapból van összerakva keresztbe. Ja és a DEMO nem installál, tehát tényleg elvileg valami tákolmány. Szóval ha a grafika télleg csak demo, akkor a játék ütni fog. HA nem és ilyen lesz a fullba akkor kuka. NAGY KUKA. és télleg dögöljön meg a UBISOFT. RONDA!!!
  • Chris Lowe
    #36348
    Komolyan gondoltad, hogy a killzone-t és a resi 2-őt egymásra szabadítják? mi értelme lenne? hova rohansz? most itt a gta4, még ebben a hónapban haze junius mgs4. oké a juli, aug laza de akkor nem is kéne konzolozni. szapt resi2 október lbp november felé jöhet a motorstorm2 plusz a sok külsős karácsonyra időzitett progi. pc-re idénre mi is van bejelentve?
  • Smuge
    #36347
    Battlefield bad company mikor jelenik meg?
  • Nexxuss
    #36346
    nekem lenn van. Zene kurvajó. Hangok kurvajók! DTS HANGSÁV! Viszont a grafika vagy bugos vagy kapja be a UBISoft. Úgy néz ki minta Killzone PS3-al LCD-n. Mintha egy mezei lowpoly játák lenne, és nem éles. Tiszta maszat az egész kép. Ha ezen nem fognak javítani az gáz. A környezet kidolgozása viszont süti. TEhát reméljük ez csak demo bug.
  • Foxhound1980
    #36345
    Ha februárban kijön akkor örülhetünk, én májusnál elöbb semmiképpen nem számolok vele.
  • Kratos86
    #36344
    Na kivégeztem a Haze demo-t is! Hát nem rossz de jobbra számítottam!Grafikája hát nem egy Uncharted,de attól függetlenül jó! A hangok faszák lettek!Én többet vártam grafikailag tőle de végülis összeségében nem rossz!
    10-ből 8 -8,5-öt adnék neki,de ez csak az én véleményem!
  • Dix
    #36343
    De bizony fent van már vagy egy órája...
  • fsgh
    #36342
    1 kérdés.

    Milyen bankkártyákkal lehet fizetős játékokat letölteni a store-ról?
  • fsgh
    #36341
    UK Store-on még nincs fent a Haze:S
  • NEXUS6
    #36340
    Februárban jön a KZ2?

    Na asszem veszek egy normális PC-t és addig azon játszom. Hát kb ilyenekre számítottam, hogy adjuk el a f.st a népnek szépen becsomagolva, hogy még örüljenek is neki.

    Ha Resi2 tényleg kijön szeptemberben és jó is lesz, akkor azt kell mondanom, hogy egyetlen csapat van a PS háza táján, akik rendesen dolgoznak. 2 év alatt 3 jó kis játék!
    A többiek meg kapják be a amit maguknak főznek!

    Bocs ha ünneprontó voltam.
  • Jimanszky
    #36339
    Nyugi,sajna be fog lassulni:(Nekem szinte megállt 42%-on
  • Nexxuss
    #36338
    jön a HAZE. Nem is lassú. 10 másodperc 1%
  • Kreeder44
    #36337
    :) most a szobámba van ott egy kb 14 colos kistévé XD nappaliban LG nagy de az is csak lapos tv semmi lcd/plasma nuku HD :) de jövhónapban beszerzek egy lcd HD tv-t is azt tudtok jó áron?? :D valami meg nem stimmel a netes reggnél masteraccountot csináltam de nem enged gt5-ben online játszani és a storage se jön össze :S calami olyat ír h nem jó a place, vagy county... láma vagyok ehez még tudom valaki tud segíteni ^^ ?
  • NEXUS6
    #36336
    Ez marha érdekes, hiszen nem szabadna átállítania magát!

    Egyéb dolgokat is elfelejt kikapcsolás után? Pl hang vagy DVD beállításokat?
  • Foxhound1980
    #36335
    Aha, amúgy olvasnak minket :D
  • Foxhound1980
    #36334
    Keresel az utcán. 1 sziget lepukkant részében leginkább. Rádudálsz, odajön, kis duma. elfogadtatod, hogy szálljon be aztán egy félreeső helyre leálltok. Kiválasztod a szolgáltatást, végeztek, fizetsz.
  • Jimanszky
    #36333
    Kurva lassan jön a cucc:(