89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #36452
    Na most beszéltem PlatinumShopal és most indul a srác a Vámra . 5-6 között lesz gta4 se(m) végre.
  • HAF Rigel
    #36451
    Ja igen van még rajta WOW , meg stratégia meg SIMS . De akkor is szinte kötelező hogy egy játék fél kész állapotban kerül a polcra aztán majd jön a pach.

    Egyébként meg minek vettem 8800gtx meg core 2 duo meg 4db ramot egy évvel ezelött ha semmi nem használja ki .
  • baggins
    #36450
    Asszem én eladom az enyémet, nekem nem kell, ha neked igen, szólj. :D
  • Alien!
    #36449
    részemről elegem lett a pc-zésből....az embernek van olyan korszaka amikor még szeret legózni,fejleszteni,nekem nem egy haverom volt a mókuskerékben(velem együtt)...de aztán kinövi..A baráti körömből sokmindenki váltott ps3-ra,és a kényelem megfizethetetlen,ráadásul nem kell szarozni multizás előtt,hogy ennek vagy annak erősebb/gyengébb gépe van,fagy,szaggat,visszhangzik a teamspeak,stb. Ennyi a lényeg.
  • Chris Lowe
    #36448
    Nexxuss: 4 cim egy évben tényleg nem sok. Ha van valami más alternatívád amire tobb exkluzív játék jon ne habozz, írd ide! Addig viszont ez sima nyafogás....ez van ezt lehet/kell szeretni.
  • Nexxuss
    #36447
    2009? az majdnem 8 hónap még. másfél év van a gép háta mögött. Nehogy már 2009-et várjuk. Idén jöjjenek nagy címek! És csináljanak végre új franchise-t!!!
  • Kreeder44
    #36446
    wáá kiakadok... gt5-öt nem updateli fel felénél errorozik... a psnetwork store ra meg nem enged fel azt írja h az én városom/országomban nem elérhető a szolgáltatás... amikor accountot csináltam mastert csináltam a másikat kéne??
  • Nexxuss
    #36445
    hát ha a Haze így fog kinézni, ahogy a demoban, akkor pont félkész játék. Amit még patchel sem lehet javítani.
  • mrzsul
    #36444
    Remélem 2009ben kijön legalább a Final Fantasy XIII és a Prince of Persia új része mert ha igen akkor már megérte a PS3 meg még jópár játék végett. Elég hosszú a lista.
  • sirpalee
    #36443
    Könyörgöm a PC gaming nem csak crysisből áll...
  • HAF Rigel
    #36442
    Ja és a csúszásnak van egy olyan előnye a PC vel szemben , hogy nem nagyon adnak ki félkész játékot , amig PC előferdül , szinte már kötelező . Példa a Crysis
    Nagyon nem volt optimalizálva , sőt talán a 1.2 pach volt ami útán tényleg normálisan lehetett vele játszani. Ja eredetiben volt meg az aláírás szerinti konfigban , és szaggatott dx10 verzióban , pedig ezért vettem Vistát a gépre anno. 1.2 óta már jobb a teljesítmény , de ha már végigmentél rajta akkor már nem annyira feelinges a dolog . legalábbis egy nem multi FPS.
  • Jimanszky
    #36441
    Oké rendben.Akkor eddig van egy barátom
  • mrzsul
    #36440
    Szerintem elég erős PC fog hozzá kelleni. Jó a PC nekem is van és mondjuk ilyen Crysis nemrossz, de egyszerűen nem tudott úgy megfogni mint pl. egy uncharted. És messze nincs a PCnek olyan fílingje mint a konzolnak hogy befekszem a fotelba , blooetooth joy és GTA4 Másik dolog hogy pont azért vettem PS3at hogy nekelljen 3 hónaponta vmit cserélnem a PCben hogy további 3 hónapot játszhassak vmi új gamet esetleg mediumon
  • HAF Rigel
    #36439
    Fent vagyok a listádon , ne törölj ki . köszi .
  • HAF Rigel
    #36438
    Én nem tudom, zavarnak a késések , de pont tegnap elött voltam a PSben és beszéltük ,hogy csak ebben a honapban megjelenő játékok közül mi érdekel .
    GTA4 SE (remélem ma ) , Ferrari Challenge , MSG4 , így kapásból , aztán jön a Grid és a Haze Battlefiel Bad Company (ezeknek nagyábolt 2-3 honapon belül jönniük kell) . Szoval pont nem aggodom ,hogy nem jelenik meg semmi jó ps3ra.
    Az igaz és ez nekem sem tetszik ,hogy szinte minden belső fejlesztése (vagy nagyon exclusiv ) csúszik , ebből is lehet látni ,hogy nehéz programozni a gépet.
    Bár az is igaz most 3 napja nagyon rákattantam a GameStar mellékletre PC , Valami UFO folytatás volt , és hát az X-COMot nem felejti az ember .
  • Nexxuss
    #36437
    nem kell hurrogni, csak mert valaki nem habzó szájú fanboy. Normális ember azért felszólal már ebben az esetben. Fox írja hogy milyen játékok lesznek. 4 játák egy évre? az ölég sovány.
  • Jimanszky
    #36436
    Azért kíváncsi lennék mennyi egy olyan PC,amin simán fut a GTA4;)
  • Jimanszky
    #36435
    Egy kis takarítást szeretnék végezni a barátlistámon,úgyhogy kérek mindenkit,akinél én fent vagyok Jimansky néven,jelezzen valahogy!!Köszönöm
  • sirpalee
    #36434
    Igaz nagyon leestek a gpu árak, most jön el az az időszak, hogy egy budget pc simán veri a konzolokat grafikailag és teljesítményileg.
  • NEXUS6
    #36433
    Hát ja.
    Azt is talán tavaly év végére ígérték, és lassan már ebből az évből is eltellik a fele!
    Öreg vagyok én már ehhez!
  • NEXUS6
    #36432
    Tudom!;)
    Mondtam, hogy nem?

    Másrészt 2 gáma árából veszek egy átlagos GFX karit (kb most erre lenne szükségem) ami ráadásul 2X ráver az X-ben vagy a PS3-ban levő GPU-ra.

    A multik arra is megjelennnek és olcsóbbak is, szal nem is olyan hülyeség. KZ2 ugyan nincs PC-re, de egyelőre PS3-ra sem! ;)
  • Foxhound1980
    #36431
    Na ez a vicc látod, hogy a low budget Wipeout hd sem tud időre elkészülni.
  • nnm
    #36430
    valaki aki ért hozzá és segitene az megmondaná hogy ha ps3 hoz veszek hdmi/dvi kábel akkor utánna dvi/vga átalakitóval rátom kötni sima monitorra? ha igen a minősége menyire romlik??
  • NEXUS6
    #36429
    Hát lehet benne valami. De akkor azt nem értem miért nem csinálnak olyan low budget címeket, mint a WipeoutHd. Fognak egy régi játékot, kicsinizik feltolják a storera és annyi. A kezsuöl is rákattanna.

    Szal tényleg a multik viszik a primet idén (is).
    A Resi2 tényleg ott van, de remélem a karakter animáción még dolgoznak, mert azon a téren rettentő kevés előrelépést látok az elsőrészhez képest, sajna.
  • Foxhound1980
    #36428
    PC-t aki 2008-ban játékra vesz az idióta szvsz :D
  • dualview
    #36427
    És a végén volt ágyban kiabálás is, hogy "Oh Niko, tell me interesting things" ?
  • Alien!
    #36426
    tökegyszerű vegyél x-et vagy pc-t...
  • Foxhound1980
    #36425
    Az a probléma, hogy a AAA címnek beharangozott Lair, HS, RC mind bukott a kasszáknál, nem kicsit. Szóval a büdzsé szűkös nem tudnak olyan ütemben és olyan mennyiségben finanszirozni címeket mint ahogy elvárható lenne. Getaway3 előkészítési fázisban??? Hát abból 2011-re lesz játék, 2005-ben mutattak egy techdemót belőle....Persze már tudjuk semmi köze nem volt a játékhoz. Szarok a SW eladások, nincs pénz, nincs fejlesztés. Mondjuk nem izgat amíg olyan címek jönnek idén mint a GTA4, Resistence2, MGS4, meg a multik terén is pár odb@szós.
  • EmThor
    #36424
    #és papesz visszaveszi a kontrollert a kezébe majd bőszen nyomkodja az A, B gombokat...#
  • Papesz
    #36423
    Én a PS3 megjelenése óta ezt írom, de mindig durván lehurrogott valaki, hogy de majd 2007-ben, vagy hogy 2008-ban aztán tényleg. Aztán a helyzet ma is az, ami.

    Örülök, hogy másnak is elege lett a jövő időből.
  • NEXUS6
    #36422
    Hát sajna ez tökéletesen így van. És sajna oda jutottunk, hogy amit idénre várok anyagot, az 80%-külsős fejlesztés, sőt multi. Ahhoz képest, hogy tavaly ilyenkor, hogy riogattak bennünket, hogy beindul a Sanyi az úthengerrel, hát eddig ez elégtelen!

    Az addig renben, hogy az X-re sem jön ki igazán komoly anyag, de ez az ő bajuk. De hogy a Sanyi stratégiája most úgy láccik, az, hogy a zérót megfejelik egy féllel, az mint mondtam nálam még mindíg elégtelen.

    Kicsit kivagyok. A tavalyi évet lenyeltem, mert nyitó év, de hogy még mindíg azzal jönnek, hogy hát idén is csak kóstólgatják a rencert! Na neeee!

    Mondom ott vagyok, hogy veszek egy PC-t warezolok orrba szájba és lexarom az egészet. Azon legalább műxik rendesen az OS. Pl ha ráakarom dugni a rajztáblát, meg ilyen tök fölösleges hülyeségek ugye, akor van hozzá driver.
    Ez a Linux is egy vicc, 1 év alatt semi fejlődés.
  • Istencsászár
    #36421
    Xbox 360 jrpgs
  • EmThor
    #36420
    gta 4 - 11.72%, 8 óra játékidő O_O

    van valami pigeon rat, 200-at lehet kilőni a városban.

    nekem nem fagy a cucc, menüben kikapcsolva hagyom mindig az RSS readert, sok cuccot kiakasztott már...
  • Zodd
    #36419
    Én talán az ősszel ezt várom nagyon PS3-ra (angolul, ugye már a Japók játszhatnak vele):
    Gallian Chronicles
  • EmThor
    #36418
    michelle észrevette h új cipőim vannak és megdicsért :)

    amúgy meg: eins, zwei, drei, schiki-schiki schwein :D
  • Nexxuss
    #36417
    mondjuk az egész generációban az zavar, hogy nincs egy rendes jrpg ami miatt konzolozni elkezdtem anno. Lost Odessy ami említésre méltó, de az is csak azért mert ínséges idők vannak...
  • Foxhound1980
    #36416
    360-ra sincs semmi most. Utoljára a Darksector miatt kapcsoltam be de az van Ps3-ra is.
  • Foxhound1980
    #36415
    Engem az egészben az zavar, már ebben a Sony napokban, hogy a London studió semmit nem vitt ki. Asszem londonban van ez a rendezvény, de eu-ban az biztos. Hol vannak?? Kiderül az Eight Day-s is csak a artworként létezik még :D
  • Foxhound1980
    #36414
    Persze, hogy érdemes. Mást nem is tehet az ember, PS3 tulajként az ember megtanulta az önmegtartóztatás és a türelem már-már professzionális szintre emelését!
  • Nexxuss
    #36413
    hát eddig a multi címek egetrengetőbbek voltak :)